לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2008, 16:52
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי xboxx שמתחילה ב "הרחבת הידע-אומנות לחימה נוספת"

אני יוצא מהעניין אז קודם כל מתנצל,
אני רוצה להודעה מוסגרת לצטט מפורום הודעה של המורה שלי,

בתחילת דרכי באומנויות לחימה הסיגנון הזמין באזורי היה קרב מגע ובו התעמקתי מגיל 17, עם שחרורי מצה"ל המועדון בו למדתי קרב מגע הפעיל חוג אגרוף תאילנדי בהדרכת ששי שירי (לוחם דגול)

בשלב מסויים לאחר כחצי שנה של אימונים הגעתי למן מחסום של התקדמות וחיפשתי דרך לפרוץ מחסום זה.

דרכי הובילה אותי עד פתח תקווה למועדון של עוד לוחם דגול בשם ירון בנימיני

שילוב של טאיצ'י ואיגרוף תאילנדי פרץ את המחסום (למרות שהשילוב ביניהם נשמע מוזר) והפך אותי ללוחם מצויין בזמן קצר.

אך עדיין היה חיסרון בהתפתחותי כלוחם וגם חור גדול בכיסי למרות שזה היה מה שרציתי לעשות בחיי

יום אחד פגשתי שני לוחמים שסיפרו לי בהתלהבות על מורה מדהים המלמד נינג'יטסו במתנ"ס בית לזרוס בחולון

הלוחמים סיפרו שהאימונים מתקיימים שלוש שעות, שלוש פעמים בשבוע, בעלות של 100 ש"ח בחודש.

לאחר השיעור הראשון בו רצנו יחפים מבית לזרוס בחולון עד לחוף הים, התגלגלנו, נלחמנו באיגרוף, האבקות וקרבות מים, חישולים, טיפוסים וריצה חזור במשך שלוש שעות הבנתי שמצאתי את דרכי בחיים

מאז הכל היסטוריה והיום לאחר הטמעת הנינג'יטסו לדרך חיי הפכתי למנהיג הסגנון בישראל.

מורי שיהן דיויד יופה נמצא בארה"ב ללמד בבית ספר שפתח את סגנונו היחודי שנקרא פורי - מלשון שילוב הרוח והכוח.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 07-06-2008 בשעה 17:00.
חזרה לפורום
ישן 09-06-2008, 18:38
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי bigdady שמתחילה ב "מה נסגר עם נינג'יטסו? חלק..."

באומנות הקוגה נינג'יטסו לומד התלמיד:
לחימה בידיים חשופות מול יריב אחד או יותר, שימוש ונטרול נשק חם וקר מודרני ומסורתי, הסוואה, גששות, ניווטים והישרדות על מובניה השונים
תוכנית האימונים בקוגה נינג'יטסו
במשך 5 פעמים בשבוע נלמדים תחומי הנינג'יטסו השונים בצורה סדירה
פעמיים בשבוע - לחימה בידיים חשופות,
פעמיים בשבוע - שטח הכולל כוח, חישול, הסוואה והתגנבויות,
פעם בשבוע - אימון כלי נשק
פעם בחודש מתקיים אימון משותף לנוער ובוגרי השיטה מכל המועדונים הניקרא משחק מלחמה בו לומדים התלמידים טקטיקות לוחמה והתגנבות בשטח פתוח
שלוש פעמים בשנה יוצאים נוער ובוגרי השיטה למחנות אימונים והשרדות

עקרונות הלחימה וההישרדות הנלמדים בקוגה נינג'יטסו ריו ישראל ישרישו בלומד בשיטה את היכולת הפיזית, הנפשית והרוחנית להתמודד עם חיי היום יום בכלים יעילים במיוחד

בבתי הספר לקוגה נינג'יטסו ריו בישראל אפשר להתחיל להתאמן מגיל 4 בתוכנית ייחודית לגיל הרך - הכרת הגוף והסובב, פיתוח הקורדינציה, פיתוח כושר מנהיגות, התמצאות במרחב, גמישות, מהירות, זריזות, התמודדות עם פחד בסיסי - חושך, גובה ולחץ, חידוד חושים

מגיל 8 מתחילים תלמידי השיטה לרכוש כלים אמיתיים להגנה עצמית - אגרופים, בעיטות, הגנות, בריחים, הפלות, לחימת קרקע, קורדינציה בכלי נשק מסורתיים, הכרת השטח - גששות, מחבוא, עקרונות הבסיס בהישרדות וטבע, כמו גם המשך פיתוח הגוף והחושים. בגיל זה יחלו התלמידים להתחרות פעמיים בשנה באליפות הארץ בקוגה נינג'יטסו ריו

בגיל 13 ובהתאם לדרגת הנער/ה יחלו התלמידים בהכשרה קרבית, התמודדות מול כלי נשק והכרת נקודות התורפה בגוף האדם, התלמידים ייצאו לאימוני שטח לפיתוח הכוח והסיבולת של הגוף, מסעות הישרדות, הכרת הצומח והחי בארץ, בניית כלי נשק וכלי עזר בסיסיים ומדיטציות לחיזוק מנטלי

מגיל 18 יוכל התלמיד שהגיע לרמה הנדרשת לגשת למכון וינגייט לצורך הכשרה כמדריך בשיטה. כמו כן יוכל התלמיד לגשת למבחנים בין לאומיים לדרגת שודאן (חגורה שחורה), לצאת לאליפות העולם השנתית בקוגה נינג'יטסו ריו בארה"ב ולהצטרף לבכירי השיטה בארץ ובעולם

בוגרים בשיטה בעלי ההכשרה המתאימה מצטרפים לפעילויות שמחוץ למסגרת המועדון - הדרכת כוחות ביטחון ומשטרה, אבטחת מוסדות ומועדונים, שיתוף פעולה עם משרדי חקירות ועוד.

אם תרצה אי פעם לבוא להתאמן קיימים סניפים בראשון לציון ובגבעת שמואל.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 09-06-2008 בשעה 18:45.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:03

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר