לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2008, 22:51
  gaya7 gaya7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.08
תודה על חוות דעתכם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gaya7 שמתחילה ב "מוניטין של אלוהים"

ואני עונה לכל מי שהגיב/ שאל שאלות -
רועי אריאלי - עיני פקוחות מזמן... זו הייתה שאלה רטורית המציגה את דעתי על העולם. לא באמת שאלתי אם האלוהים קיים, כי לזה אין תשובה אחת.
ניסיתי להוריד את השחור מתחת לכיתוב ואני מסכימה איתך שזה יותר מוצלח. תודה על העצה הטובה, ודבר אחרון - לא תמיד צריך לעשות יותר מדי. אם המסר הועבר זה מספיק, גם אם זה "רק" פילטר אחד או שניים.
דנן - ברגע שזה נראה לך כמו תמונות גזורות מעיתון - אתה בדרך להבין את המסר שלי....
ומאבטח - יש מצב שהביצוע טעון שיפור, אבל אם התמונה היחידה שזיהית היא של התאומים, אתה צריך טיפ טיפה להרחיב את אופקייך. מי צריך אינקוויזיציה ומסעות צלב?? זה היה מזמןןןן. לא מספיקים האסונות (הטבעיים ואלו שנעשו ביד אדם) של המאה האחרונה? בשבילי זה מספיק. לא הרחקתי לכת בהיסטוריה. לא ראיתי צורך. עובדה היא שהבנת למה התכוונתי אפילו אם זיהית רק תמונה אחת. הצלחתי להעביר את המסר גם אם הביצוע טעון שיפור. אני מפרסמת בפורום כזה כי אני אוהבת לשמוע דעות של אחרים. זה מקדם ומועיל, אם הן בונות.
לרדבלוסום, לשיר ולאימג'ינישיין - תודה על התגובות הנאמרות בנועם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-06-2008, 07:25
  gaya7 gaya7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.08
תודה תודה למגיבים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gaya7 שמתחילה ב "מוניטין של אלוהים"

נקודות השקפה שונות ודעות של אחרים תמיד מרחיבות אופקים ויכולות לעזור בשיפור הביצוע הפעם ולהבא. אני חוזרת לגרסה הקודמת (בהמלצתכם החמה) ומשנה את הרקע לכיתוב.
קידונקי - המפלה של סדאם אינו אירוע שלילי בכלל. חיפשתי תמונה שתייצג את המלחמה הכושלת בעירק, ועכשו אחרי שהערת לי, אני מוצאת טעם רב בתגובתך ומשנה את התמונה לתמונה שלילית (מאד) במקום זו הקודמת (שבעצם היא תמונה "שמחה"). תודה על הפניית תשומת לבי. צדקת בהערתך.
ואינספייר - תגובה עם עלה בצידה.. נחמד! הקשבתי גם לעצתך ועזבתי את המסכות בגרסה זו בעת שיפור הרקע לכיתוב.
לכולכם, תודה על קבלת הפנים הלבבית, זה עושה חשק לפרסם פה עוד עבודות...
שבת שלום!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר