לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-06-2008, 07:43
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
או !... עכשיו התחלנו לדבר !...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "עוד כמה"

חלק מהיוצרים שהוזכרו לעיל למעשה הוציאו חמרים חדשים ממש לא מזמן (עניין יחסי)...

פורטיס עם סחרוף הוציאו לפני כשנה את "על המשמרת" המצויין ולפי מה שהבנתי פורטיס עצמו עובד כיום על דיסק משולש, אריק סיני הוציא לפני כשנתיים דיסק שמזכיר מאוד את הסגנון של עמיר לב, דני ליטאני הוציא ממש בימים אלה איזה אוסף חדש שזכה לביקורת טובה ואפילו "סינרגיה" הוציאו ממש בימים אלה שיר חדש לרדיו (למי שהם באמת חסרים עבורו).....

לי אישית היה מאוד שמח אם היה יוצא משהו חדש מהחברים הבאים:

מיקיאגי - זמר בחסד בעל קול נפלא שהחליט לפרוש ולפרק את החבילה מוקדם מדי לטעמי !
להקת בנזין - כל מילה מיותרת...
דני דותן - למרות נסיונות די כושלים להוציא חומרים משל עצמו אני חושב שהוא עדיין מסוגל להפתיע בגדול.....
רונן בן טל - איש מוכשר עם קול נהדר שמשום מה מתעכב ומתעכב בלהוציא דברים חדשים....
אחד שאני ממש מתגעגע לשירים שלו..... - מני בגר ! האיש מחזיק היום באולפן הקלטות ומועסק בחברת הסעות אך לא נראה שבקרוב ייצור משהו חדש עבורינו......
להקת סיאם - יש דיבורים על איחוד קרוב ודיסק חדש אך לעת עתה.... דיבורים בלבד....

בטוח שיש עוד כמה ששכחתי.....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-06-2008, 12:43
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
הוא גנז יותר מאחד, עד כמה שידוע לי
בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "היה שם גם את ההוא שהוא גנז?..."

שלמה ארצי : מארז השנים הראשונות

"השנים הראשונות" הוא סט מהודר הכולל את תשעת האלבומים הראשונים של שלמה ארצי מהשנים 1970-1977 ועוד דיסק בונוס.
זוהי בשורה משמחת במיוחד למעריציו הרבים של ארצי, מכיוון שחלק מהאלבומים המופיעים במארז רואים אור לראשונה על גבי דיסק וחלקם אפילו נגנזו ע"י ארצי בעצמו לפני שנים רבות ונחשבים לנדירים במיוחד.
דיסק הבונוס כולל שירים נבחרים מהאלבומים וגם שיר שמעולם לא נכלל באלבום של ארצי, "הבלדה על ברוך ג'מילי", זוכה במקום הראשון בפסטיבל הזמר של שנת תשל"ד (1974).

http://www.wallashops.co.il/ws/a/ap.aspx?pi=1GF1143

יש שם באמת כמה פנינים.
ישן 12-06-2008, 22:13
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
לרגע חשבתי שאנחנו מדברים על מישהו אחר :)
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אתה יודע מה..."

אריה ורותי

לא תמיד אני מבין את הרצון הזה הבוער למשהו שונה. מאריק איינשטיין היית גם מצפה להביא משהו שונה? להראות שהוא לא דורך במקום? (אני שואל בשיא הרצינות, בלי ציניות)
אני גם לא חושב, שזה מדוייק שהוא דורך במקום. אני יכול למצוא שינויים ושינויים בכל דיסק שהוציא. הבט על השילובים והזמרים אורחים שלו, אין אצלו קווים, הוא יכול לעבוד עם כולם ולהכניס איכות בביצוע המשותף, יכולת מדהימה להביא את האיכויות שלו ולהשפיע.
אחד היוצרים היותר מועדפים עלי, אחד מהיוצרים שכשהוא שר, אני יכול להגיד "זה חבר שלי, עמיר". הוא שר ומדבר אותך, בצורה מנימליסטית עם קול עמוק.
לפני שנה הייתי פעם אחרונה בהופעה שלו יחד עם אמיר צורף. מה אגיד לך? עמיר לב+ אמיר צורף = אי אפשר לבקש יותר.
אותי הוא מצליח להשאיר סוג של גרופי שלו כבר המון שנים.

ומני בגר? איזו שאלה זו, הרי רק בשבת הזכרתי את להקת גן עדן
בטח ובטח שהייתי הולך!
הוא אחד הרוקיסטים הישראלים, שעולים לי בראש, שמעולם לא סטו מתחום הרוק, אפילו כשעשה שיר ארץ ישראלי, שם את הכיוון הרוקיסטי שלו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:14

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר