לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-06-2008, 23:11
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
טלוויזיה המלצה - כוונות טובות

סדרה חדשה של רשת בימי רביעי ב-21:50.
אתר הסדרה ברשת

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i32.tinypic.com/xat5x4.jpg]

תקציר:
סיפורם של 2 נשים שפיות ו-2 משפחותיהם הישראלית והפלסטינית והתמודדותן עם המציאות כול אחת מצידה היא.
הקשר ביניהם נוצר כאשר מפיקה ישראלית מפתחת רעיון של תוכנית בישול שנויה במחלוקת בהשתתפותם של 2 שפיות ישראלית ופלסטינית וידברו על מתכונים, גברים, וכמובן ינהלו דיאלוג גם על הסכסוך הישראלי - פלסטיני.
כל אחד מתמודדת עם הקונפליקט מדרכה ומסיבותיה היא כאשר כול משפחה מתנגדת להשתתפותן מסיבות שונות, כאשר דעות קדומות ואירועים שונים יהוו מכשולים במהלך התוכנית.

בהשתתפות: אורנה פיטוסי, קלרה חורי, אמנון וולף, נתי רביץ, צחי גראד.

ביקורת שלי: כבר לאחר 2 פרקים שראיתי אני יכול לומר שזאת סדרה סופר איכותית, עם תסריט מצויין, משחק ברמה, מקצועית לא פחות "מהבורר" ובאופן כללי אחת מהטובות ביותר שאי פעם ראיתי, אולי הכי טובה אחרי "הבורר".
5 כוכבים מתוך 5 - מומלץ ביותר!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-06-2008, 00:53
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני שונא שתוקעים לי פוליטיקה..."

אם התגובה הזאת היא אחרי צפייה בלפחות פרק אחד אז אין לי ממש מה לומר לך חוץ מזה שאני לא יודע למה אתה חושב כך. ואם לא, אז תראה פרק אחד לפחות.
כי בכל אופן, אין פה שום נטייה פוליטית אלא פשוט תיאור מצב, או במילים אחרות: אין כאן פוליטיקה או דיון מי טוב ומי רע ולמי מגיע עונש או משהו בסגנון הזה. זוהי סדרת דרמה שנושא הסכסוך הוא בסך הכל חלק מהרקע וזהו. אין פה שום ניסיון לבקר שום צד, אלא שוב, כמו שאמרתי, לתת רקע לדמויות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר