לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-06-2008, 17:53
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
המערב הפרוע!

קודם, לפני שנתחיל אני אתן קישור לעקרונות בסיס שחייבים לדעת,
העקרון הכי חשוב הוא שאם אתה יודע איך לא להסתבך אל תסתבך, אם אתה מרגיש שלא בנוח לפעול ואתה לא משוכנע שאתה תצליח אל תנסה, זהו לא אימון זוהי המציאות טעות אחת יכולה להוביל לאסון גורלי!

טוב אחרי שהבהרתי את עצמי (למרות שאני חושב שקיימים גם אנשים שלא ממש מבינים על הפעם הראשונה, והמבינים יבינו ), אגש לקישורים,

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

תמיד לדעת מה קורה מסביב, תמיד להתייחס לנשק אבל גם לחוש הכל, תמיד להסתכל גם על הסביבה, לחוש את הסביבה בכל החושים, תמיד יכול להיות לסביבה אובייקט שלא חשבת עליו,
לכן גם צריך לחדד את החושים באימונים, יכול פתאום להיות קיר מאחוריך או קליפת בננה על הרצפה ולא הבחנת ועל מנת לשרוד עליך להיות מודע לסביבה שלך יותר מכולם, אולי התוקף מאיים עליך עם ופלה והאקדח בכלל ביד השנייה או שיש לו שני אקדחים אחד בכל יד... ואולי עם האדם שמאיים עליך יש עוד 15 אנשים שבכלל לא התייחסת אליהם קודם ועכשיו כולם עומדים לידך עם סכינים שלופות... או שאפילו לרעה לא הספקת לראות אותם ואתה כבר נמצא עם 30 דקירות ועם אוסף של קליעים איבריך הפנימיים פגועים או לפחות מה שנשאר מהם ומשם הדרך ארוכה לבי"ח וקצרה לבית קברות...
אתם צריכים לדעת כמה שיותר פרטים ולזכור אותם בהבזק (זיכרון צילומי) ודוקא לנתב רגע לא נעים לפעילות מואצת של זיכרון לפרטי פרטים, לפתוח פנקס מחשבתי ולרשום את כל מה שאתם חשים וכל מה שאתם מרגישים ומבינים, יש לכם אני מעריך חצי שנייה במקרה הטוב לנתח הכל, עכשיו חישבו שוב...

זכרו להתאמן וזכרו שמהסרטונים האלו אתם יודעים על אקדחים כמעט כלום! (כגרעין הזית - לום)
והם לא מספיקים לכם לבסיס (קיהון) מובנה להתבסס עליו והם נועדו אך ורק להמחשה.
אקדח, סיטואציות להמחשה,

סיטואציות הכי פשוטות שמצאתי להגנה עצמית:

יותר סביר שיתקפו עם חפץ אחר ולא אקדח, אך מעכשיו היו מוכנים גם לאקדח...

במקרה הטוב ההתקפה תראה בערך ככה...

דעו שאתם לא תמיד תהיו עומדים ושכשאדם מאיים עליכם עם אקדח טעון אתם נחשבים למתים בכל מקרה אז כדאי לכם לעשות הכל כדי לשרוד,
ואני נמנע מלפתוח עם המקרה הרע כי אני חושב חיובי אבל אני כלל לא אופטימי.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 09-06-2008 בשעה 18:23.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:40

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר