כדורגל ישראלי - משחקי סוף השבוע
ליגת העל - מחזור 9
בני יהודה ת"א - הפועל נצרת עילית (שישי, 15:45, שכונת התקוה - ספורט5+)
בני סכנין - מכבי פתח תקוה (שבת, 16:30, בית שאן - "שלם וצפה")
הפועל פתח תקוה - בית"ר ירושלים (שבת, 18:35, פתח תקוה - "שלם וצפה")
הפועל באר שבע - הפועל תל אביב (שבת, 20:30, וסרמיל - "שלם וצפה")
הפועל חיפה - מכבי חיפה (ראשון, 20:40, קרית אליעזר - ערוץ 10)
מכבי תל אביב - מ.ס.ע אשדוד (שני, 20:30, בלומפילד - "שלם וצפה")
ליגה לאומית - מחזור 9
עירוני רמת השרון - הכח רמת גן (שישי, 14:45, רמת השרון)
כ\מכבי נתניה - הפועל עכו (שבת, 14:00, נתניה - ערוץ 1)
הפועל רעננה - עירוני ראשל"צ (שבת, 14:30, רעננה)
צפרירים חולון - מכבי הרצליה (שבת, 14:30, חולון)
הפועל קרית שמונה - הפועל כפר סבא (שבת, 14:45, קרית שמונה - "שלם וצפה")
הפועל ירושלים - מכבי אחי נצרת (שני, 17:00, טדי)
ליגה ארצית - מחזור 9
עירוני קרית אתא - עירוני טירת הכרמל (שישי, 14:45, נהריה)
מכבי רמת עמידר - הפועל רמת גן (שישי, 14:45, וינטר)
הפועל מג'דל כרום - הפועל מרמורק (שישי, 14:45, עכו)
השקמה/רמת חן - מכבי כפר קנא (שבת, 14:30, השקמה)
הפועל הרצליה - מכבי באר שבע (שבת, 18:00, הרצליה)
הפועל אשקלון - בית"ר שמשון ת"א (שני, 18:00, אשקלון)
ליגה א' צפון - מחזור 6
הפועל עפולה - הפועל ריינה (שישי, 14:30, עפולה)
מכבי צור שלום - הפועל בית שאן (שישי, 14:30, צור שלום)
הפועל כפר קנא - הפועל כפר סמיע (שבת, 12:00, איכסל)
מכבי טורעאן - הפועל מקר (שבת, 14:30, טורעאן)
מכבי שפרעם - הפועל מקר (שבת, 14:30, שפרעם)
אסי גלבוע - עירוני שלומי (שבת, 14:30, תענכים)
הפועל בני ג'דיידה - מכבי תמרה (שבת, 14:30, ג'דיידה)
ליגה א' דרום - מחזור 6
עירוני אופקים - הפועל ג'לג'וליה (שישי, 14:30, אופקים)
בית"ר קרית גת - מכבי קרית גת (שישי, 14:45, קרית גת)
אבו גוש/מבשרת ציון - מכבי שעריים (שבת, 11:00, מבשרת ציון)
הפועל כפר שלם - מכבי יבנה (שבת, 11:30, כפר שלם)
הפועל קלאנסווה - א.ס. רמת אליהו (שבת, 14:30, קלאנסווה)
הפועל בני לוד - הפועל נחלת יהודה (שבת, 14:30, לוד)
בית"ר גבעת זאב - מ.ס. כפר קאסם (שבת, 14:30, גבעת זאב)
ליגה לאומית לנוער - מחזור 11
הפועל כפר סבא - מכבי נתניה (שבת, 10:30, כפר סבא אימונים)
הפועל פתח תקוה - בני יהודה ת"א (שבת, 10:30, פתח תקוה אימונים)
בית"ר נס טוברוק - הפועל חיפה (שבת, 10:30, טוברוק)
מכבי חיפה - הפועל עכו (שבת, 10:30, "קצף")
מכבי תל אביב - הפועל תל אביב (שבת, 10:30, וינטר)
בית"ר ירושלים - מכבי הרצליה (שבת, 10:30, בית וגן)
עירוני ראשל"צ - מכבי פתח תקוה (שבת, 11:00, הברפלד)
מ.כ. נווה יוסף - מ.ס.ע אשדוד (שבת, 14:30, עתלית)
powered by www.livesports1.tk
_____________________________________
|