לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2008, 21:27
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
מגעיל עזרה בנושא קבצים מכול הסוגים נפגעו/נהרסו לאחר פרמוט

אוקיי, יש לי Win 2000 SP4 ו-2 כוננים קשיחים שעל אחד (:C) מותקן הווינדווס והשני כונן (:d) שעליו יש כול מיני, כלומר סרטים התקנות, מוזיקה וכו'.
בתחילת השבוע פרמטתי את C וב-D לא נגעתי. עד כאן הכל טוב ויפה, בערך.
בקיצור, לאחר שהתקנתי את כול, או יותר נכון רוב מה שצריך, כמות לא מבוטלת של קבצים ב-D נפגמה עד נהרסה, ואני מתכוון מכול הסוגים.
לדוגמה: יש כמה קבצי Doc שכול הטקסט הפנימי שלהם התחרבש והפך לאיזה ג'יבריש, התקנות שמורות מסויימות לא עובדות, קבצי rar שלא נפתחים כי הווינרר אומר שהם פגומים, קבצי MP3 פגומים (באופן מדהים עד מטורף מדובר רק בקבצים שנוספו לאחרונה, כול מה שמעבר לכך עובד כמו שצריך),
אבל הכי גרוע, מאות קבצי טורנט שיש לי, מתוייגים עכשיו כפגומים ואי אפשר להשתמש בהם. עכשיו הבעייה הספציפית הזאת הייתה לי גם בפעם שעברה שפרמטתי, כל גם הבעייה עם חלק קבצי ה-doc.
מה שעשיתי בפעם שעברה זה בחוסר ברירה לשחזר ידנית את קבצי הטורנט / doc וכו'.
השאלה היא אם מישהו מכיר בעייה כזו ב-2000 או בכלל של הווינדווס שלאחר פרמוט יש בעייה בזיהוי תקין של הקבצים השונים שלא נגעו בהם בפרמוט, ובין אם כן או לא, האם יש משהו לעשות בשביל לתקן הבעייה?
תודה רבה רבה מראש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-06-2008, 16:12
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "אוקיי, אם אתה מעתיק את הקובץ..."

לא, אותה הבעייה בדיוק.
אני לא יודע אם זה הובן כראוי מההודעה הראשונה שלי באשכול, אבל אני יכול לומר בוודאות של 200 אחוז שאם אני אוריד את אחד הקבצים האלו שוב, הוא יעבוד כמו שצריך.
לא יודע למה, אבל יש לי הרגשה כזאת שהבעייה קשורה לחלונות עצמם ויש פה איזה עניין של אי-תאימות בין C ל-D ברמה שאם לדוגמא מדובר על קובץ avi שנמצא ב-D והפלייר מותקן ב- C כאילו משהו לא מתקשר נכון ביניהם וכאילו חלק מהקבצים נדבקו בזה, וכמו שאמרתי זה קבצים חדשים יחסית. נשמע מוזר דבילי ובטח בלתי מובן מה לעשות עם זה, אבל זאת ההרגשה שלי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר