לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2008, 19:23
צלמית המשתמש של Block
  Block Block אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.11.05
אפשר בבקשה דוגמה למה שאמרת על דוכיפת?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי gza שמתחילה ב "תקשיב איך זה הולך במחזור..."

אולי אני לא הייתי כשקיבלנו את ה"צ'ופרים" :S

כל הגדודים בחטיבה מקבלים יחס די שווה וגם התנאים והבעיות שלנו זהות. אולי יש שוני ברמה של המפקדים זה כבר עניין של מזל על נפילה במחזור טוב של מפקדים או מחזור פחות טוב. בכל מקרה המפקדים אצלינו בדוכיפת ממש טובים ומנסים כמה שיותר לצמצם את הפגיעה בחיילים מבחינת ת"ש ורפואה.

אחת הסיבות שמזלזלים בחטיבה היא התקשורת שטורחת לפרסם את הדברים הרעים שקורים בחטיבה ולא את ההישגים. חוץ מזה משום מה אנשים חושבים שבגלל שהחטיבה גזרתית ופועלת רק באיו"ש הרמה שלה נמוכה משאר החטיבות שפועלות גם בגזרות אחרות אבל זה ממש לא נכון. ההכשרה זהה ואני בטוח שלא יותר קלה משל שאר הגדודים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-06-2008, 19:13
צלמית המשתמש של Pootsa1
  Pootsa1 Pootsa1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.05
אתה מטעה...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי gza שמתחילה ב "בגלל שהיא חדשה ובתכלס יש שם..."

אתה עדיין טירון, ותמיד נראה לך שאצלך הכי קשה.
אין הבדל כמעט בין החטיבות ובין הגדודים באותה חטיבה בכלל אין הבדל. הכל תלוי במפקדים ובמ"פ שנפל לך.

לדוגמא, יכול להיות מחזור שהמשעמת בו ממש חלשה, ומחזור אחריו משמעת רצחנית, באותו גדוד.

קיצר הסיבה היחידה שמזלזלים בחטיבה זה בגלל שמה שהם עושים כרגע הוא שונה מאוד מחטיבות אחרות, ובגלל שבכפיר אוהבים לשחק אותה חטיבת לש"ב\לוט"ר\ךו"ז שזה שטויות, ולהגיד שהם החטיבה הכי מומחית בלו"ז, וששומעים את זה מחטיבות אחרות, זה יוצר סלידה (במיוחד שזה שטויות גמורות).

אני בכל הקורסים שהיו לי בשירות האנשים מכפיר היו די בלאי, אבל מצד שני יצא לי להיות בכמה טקסים שבהם היו לא מעט מצטיינים מכפיר.

בעיקרון יש הבדל קטן בין החטיבות והגדודים, אבל זה 10 אחוז, 90 אחוז זה המפקדים שנפלת איתם (בטירונות מ"פ מ"מ מ"כים, בגדוד מג"ד מ"פ מ"מ)

ישן 13-06-2008, 20:59
  משתמש זכר lidor215 lidor215 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.08
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Pootsa1 שמתחילה ב "אתה מטעה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pootsa1
אתה עדיין טירון, ותמיד נראה לך שאצלך הכי קשה.
אין הבדל כמעט בין החטיבות ובין הגדודים באותה חטיבה בכלל אין הבדל. הכל תלוי במפקדים ובמ"פ שנפל לך.

לדוגמא, יכול להיות מחזור שהמשעמת בו ממש חלשה, ומחזור אחריו משמעת רצחנית, באותו גדוד.

קיצר הסיבה היחידה שמזלזלים בחטיבה זה בגלל שמה שהם עושים כרגע הוא שונה מאוד מחטיבות אחרות, ובגלל שבכפיר אוהבים לשחק אותה חטיבת לש"ב\לוט"ר\ךו"ז שזה שטויות, ולהגיד שהם החטיבה הכי מומחית בלו"ז, וששומעים את זה מחטיבות אחרות, זה יוצר סלידה (במיוחד שזה שטויות גמורות).

אני בכל הקורסים שהיו לי בשירות האנשים מכפיר היו די בלאי, אבל מצד שני יצא לי להיות בכמה טקסים שבהם היו לא מעט מצטיינים מכפיר.

בעיקרון יש הבדל קטן בין החטיבות והגדודים, אבל זה 10 אחוז, 90 אחוז זה המפקדים שנפלת איתם (בטירונות מ"פ מ"מ מ"כים, בגדוד מג"ד מ"פ מ"מ)

על בכפיר בלאי! תלמדו כפיר זה קרבי אמתי שחיים אם כל החרא בהכשרה אז בשגרה של הקו כלום לא יזיז לך@!

ישן 14-06-2008, 10:59
  Snipeh Snipeh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל Snipeh שלח הודעה דרך MSN אל Snipeh
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Pootsa1 שמתחילה ב "מה הקשר בין מה שאני רשמתי"

אני מסתכל על התגובות ועל הכותרת ואני קורא רק שטויות.....

לכותב הנושא, אני לא יודע למה אתה חושב שמישהו מזלזל בחטיבת כפיר כי זה שטויות, בתור אחד שלא ההיה כפיר לא זיזלזלתי באף חטיבה במיוחד שהגעתי לקורס מ"כים וראיתי שכולם אותו דבר איזה קטע???

בקשר להתנהגות והכתבות על כפיר, יותא ככה שהתקשורת נופלת עליהם יותר עקב היותם חטיבה צעירה שנמצאת בחיכוך מאוד גדול עם אוכלוסיה פלסטינאית (מחסומים,, סיורים בכפרים וכו'...)...

עקב זה שחטיבת כפיר יושבת באיו"ש בערי הגדה נוהגים יותר להבליט את אימוני הלש"ב שלהם בגלל השטח שבו הם פועלים מה שאומר שמפקדי החטיבה יבליטו את זה שהם מומחים גדולים ביחס לחטיבות האחרות בלחימות הלש"ב לו"ז וכו'... =]

אין הבדל בין הגדודים בשום מקום בשום חטיבה הכל עניין של מנטליות ומסורות טיפשיות שמביאים איתם המפקדים השונים... איכות האדם לא משתנה

שמשון זה הערסים לביא זה הצהובים בלה בלה, בכל מקום יש גם וגם....

בכל מקרה אני מבקש לבוא מנקודה בוגרת לנושאים של ההשוואות בין לבין כמו כל נושא שני שנפתח פה מה יותר טוב פלס"ר מגפיים או סיירת מגדלור...

כולם עושים את עבודתם כחלק מהבטחון השוטף של מדינת ישראל בין אם אתה בשיריון או סיירת מטכ"ל...!!

סופ"ש טוב
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:28

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר