לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2004, 13:28
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
הופה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g0d שמתחילה ב "עוד ציור"

מזל טוב
אתה משתפר, ממש.
זה כבר ציור די מדויק, הצללות לא רעות, לדעתי אתה כבר יכול להתחיל להשתמש ברפרנס, טוב לראות כמה אתה משתפר.
מעניין לדעת, במה אתה תולה את השיפור? מתאמן הרבה, קנית ספרים כעצת חלק מהחברים בפורום, קיבלת עזרה? (לא שיש רע בעזרה, ההפך הוא הנכון).
כמה הערות, אני לא יודע אם התכוונת לצייר פנים ריאליסטיות או קריקטורה, אז אתייחס לזה כציור ריאליסטי, הפנים ארוכות מדי, השפתיים במקום הלא נכון, הפנים כולם בזווית ולכן המיקום של השפתיים צריך להתאים לשאר, (אל דאגה, אני עדיין עושה את הטעויות האלו, אבל מנסה להשתפר כל הזמן).
עיניים, ככל הנראה החלק הכי מסובך במכלול, עצתי לך, תחפש תמונות של עיניים ותנסה להעתיק, יש לאנשים דפוסי חשיבה באשר לציור עיניים ורצוי להשתחרר מהם כמה שיותר מוקדם, (לא בגיל זקנה כמוני ), תתאמן ותראה את ההתקדמות, ותקנה סורק
הערה נוספת, אם כבר התחלת למחוק את הרקע האפור, תמחק את כולו, אל תשאיר כתמים לבנים על הציור, זה פוגם בו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-11-2004, 13:41
צלמית המשתמש של g0d
  g0d g0d אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.04
שלח הודעה דרך ICQ אל g0d שלח הודעה דרך MSN אל g0d
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "הופה!"

האישון במקרה הזה באמת לא יצא לי משהו, אבל כל שאר העין נראית הרבה יותר טוב על הדף.
השפתיים- אתה צודק, זה גם במציאות יצא לא כלכך טוב, אבל הצילום עוד יותר הרס את זה.
פנים ארוכות- צודק מאה אחוז, אני אנסה לזכור את זה לפעם הבאה.
יש לי סורק, אך המחשב היחידי שיכול להשתמש בו זה המחשב של אח שלי, שבכלל לא נמצא לידו, ובכל פעם שצריך לסרוק זה לתרתר את אח שלי, כך שאם זה לא ציור מיוחד- נסתפק במה שיש.
את הציור עשיתי בעיקר מאימון- לא הרבה במיוחד, אלה פשוט לקחתי ציור של אחרים בתור התחלה ושמתי לב לפרטים החשובים, אחר כך התחלתי לעשות ציורים מהראש.
כמו כן- התגובות שלכם עוזרים לי גם בכל הנוגע לפורפורציות, פרפקסטיבה וכו'...
עכשיו אני עובד על פורטרייט מתנה לאח שלי, בעזרה גדולה מאוד של דנה, אני מקווה שזה באמת ייקדם אותי.

תודה על התגובה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר