לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2008, 23:23
  nucleus nucleus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי A2x שמתחילה ב "שאלה בקשר לקניית פוג' 9600"

בתור אחד שקנה מצלמה בדיג'יטל שופס (Powershot A570IS) אני יכול להגיד עליהם שהם מעולים.
אף על פי שהמענה הטלפוני שלהם על הפנים (הנציג היה די חצוף) וכך גם שעות העבודה שלהם, לפחות בסניף בדיזינגוף סנטר (הם פותחים רק בסביבות 1 וחצי, חיכיתי להם שעתיים שלמות שיפתחו), זו החנות היחידה שבה המחיר בחנות זהה למחיר באתר (בהרבה מאוד מקומות שבדקתי הוא היה גבוה בהרבה), השירות במקום נורא מהיר, הנציגי שירות מביני עניין ואפילו המוכרת פתחה את החבילה והדגימה את המצלמה בפעולה למרות שאמרתי שזה מיותר, היא התעקשה...
מה שכן, לפחות עם הקומפקטית שלי, בחנות לא יכולתי לקנות את המצלמה בלבד, אלא "חבילה" מהם, שזה בעיקרון תוספת של 100 שקל שבה קבלתי גם תיק נשיאה קטן (יותר מידי קטן לדעתי אבל אי אפשר להאשים את החנות בזה), כרטיס זיכרון של ג'יגה Extreme III של סאן דיסק וקורא כרטיסים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-06-2008, 11:22
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי A2x שמתחילה ב "מספר שאלות לפני קנייה שלי ושל..."

א. לא יודע מה טיב השרות של החנות אבל אם היא נותנת אחריות של שמועני (ותברר זאת בוודאות באתר של שמעוני), אם תהיה בעיה טכנית עם המצלמה, תצטרך להגיע ישירות למעבדת שמעוני ולא לחנות.
גם אם תקנה מפוטופילם, מה יעזור לך שתבוא אליהם? היחידים שיטפלו לך במצלמה הם שמעוני.
ב. כרטיס CF של חברה אמינה כמו Sandisk. עלות הכרטיסים לא גבוהה ואפשר לרכוש כרטיס מהיר שבעיקר תרגיש את ההבדל שלו בפריקה למחשב.
בכלל לא הייתי ממליץ להשתמש בוידאו במצלמה זו, למיטב זכרוני בS9500 כל שנייה לקחה כמגה.
ג. סוללות GP 2700, יש היום מטענים לטעינה של שעתיים, 4 ועד 8. תשקול גם לקנות עם 4 סוללות לגיבוי.
ד. אני השתמשתי בתיק הדומה לזה. מאוד נוח. בכל אופן ממליץ לך לבדוק בעת קנייה את התיקים שתהיה בטוח שהכל נכנס לתיק.

דווקא לדעתי העינית מצויינת, השתמשתי רק בה.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר