לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 19:23
  yarden333 yarden333 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
רק שריון!
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי pessahito שמתחילה ב "הוא פשוט שריונר.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי pessahito
גם אני שריונר...ל-3.8...
אני מהחבר'ה שלא הכי מתלהבים משריון..אז אולי אתם תעזרו לי להשתכנע..=]

לפי מה שהבנתי מסג"מ שהתקקשר אליי היום, אני משובץ לחטיבה 7...ובקשתי העברה לחטיבה 188 שנשמעת לי אחרת..

מה דעתכם?

נתחיל בזה שאל תדאג, אין לי ספק כשתתגייס לשריון (ובטוח כשתגיע לשלב שמתחילים להתאמן על הטנקים) אתה תהיה מרוצה..ובכלל כשתסיים את השירות תהיה מסופק לאללה משירות מגוון ומאתגר , כי בשריון עושים גם קווים של חי"ר וגם קווים של טנקים ככה שאתה לא נרקב רק במחסומים שנתיים וחצי רצוף כמו כל חירניק ממוצע.
אני כבר עוד מעט שנתיים בשריון ואני בטוח שאם היה אפשר להראות לכל תלמידי היב' למינהם תרגיל פלוגה של טנקים עם אש חיה והכל הביקוש לשריו היה פי 3 לפחות....אין דברים כאלה...

בנוגע לאיזה חטיבה - רק חטיבה 7 ! האנשים הכי טובים שתמצא בכל החיל, ודוגרי זה מה שחשוב.... בתור אחד שמכיר גם המון אנשים מהחטיבות האחרות מכיוון שהייתי בקורס שכולל את כל החטיבות ביחד....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2008, 01:26
צלמית המשתמש של bla_bla
  bla_bla bla_bla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.04
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי lion892 שמתחילה ב "מה הקטע? אחרי שנתיים וחצי הכל..."

אם יש משהו שאתה צריך ללמוד בצבא, זה לדעת ללמוד מותיקים ממך...בסדר?
טנקים! זה לא הכי כיף בעולם כמו במסלול! ממש לא! תעשה קו כחול בחורף, תעבוד על טנקים עם בוץ עד לברכיים בגשם שוטף, תעבוד על הזחל עד אור הבוקר כי אי אפשר ללכת לישון שהטנק לא סגור...ותתקע באיזה חור, כולך קפוא, מת מקור, בגלל שהטנק נתקע בגלל איזו תקלה, ותחכה לחילוץ יומיים. תתקע במקום אחר, יבוא לחלץ אותך וגם הם יתקעו, ועד שיחלצו את שתיכם אתה תשאר בבוץ ובקור. תיהיה בטנק 6 ימים בלי לצאת החוצה למרות שכל השרירים שלך בגוף רוצים להתמתח ואתה מת לנשום אוויר צח מבחוץ, אבל אתה לא יכול כי אתה בפנים!

תפסיק להיות צעיר מורעל, ותקשיב לאנשים שמבינים יותר ממך.

כן חבר'ה! מבזק חדשות! טנקים זה לא הדבר הכי כיף בעולם! זה קשה! וזה ממש לא פשוט!

אני אישית אחרי שנתיים בצבא, עברתי לא קצת, ואני לא "שונא" את הטנקים כמו הרבה, דווקא אפילו אוהב, אבל מי שלא ראה כלום בחיים שלו, עדיין לא יכול להגיד למישהו שהוא שנתיים וחצי בצבא שהוא מקשקש, שתעבור מה שהוא עבר, יהיה לך זכות להגיד משהו. כי סה"כ כמה זמן אתה עם טנקים? 4 חודשים? וגם זה במסלול שהתנאים הם הכי אופטימלים שיש, וכן הולכים לישון 6 שעות שינה למרות שהטנק לא סגור!

יום טוב.....

ועוד משהו שנמאס לי לראות בפורום הזה:
את הריב הילדותי הזה "חטיבה זאתי וזאתי יותר טובה מזאתי!" וריבים וקללות בלאגנים, חלאס חבר'ה, תתגייסו לשיריון, בסופו של דבר ינסו להתחשב ברצון שלכם כמה שאפשר, אבל בסוף, כל החטיבות יקבלו כמה אנשים שהם צריכים ובזה יגמר הסיפור, פשוט תעודדו גיוס לשיריון, ונקווה שכמה שיותר יתגייסו ככה שיהיה יותר סד"כ ואנשים יטחנו פחות ויצאו הביתה יותר.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=30/7/2006&end_date=30/7/2009&-=.jpg]

אוכלים חרא. נושמים אבק. חושבים גריז. יוצאים זבל. ישנים בעמידה. נלחמים בישיבה.
אם יש לך ביצים, בוא לשיריון.

נערך לאחרונה ע"י bla_bla בתאריך 06-07-2008 בשעה 01:30.
ישן 26-06-2008, 12:15
  Bucky7 Bucky7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.05
תנו כבוד , אוג' 05 שריון משתחררים !!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MC BENSI שמתחילה ב "מתגייסי שריון - אוג' 08 להתפקד !!"

עברו 3 שנים לא קלות : התנתקות , לבנון , אימונים , שטחים , עזה , עוד שטחים וזה לא כזה טס כמו שאומרים ..
אכלנו פודרה במסלול , נ"ט בלבנון , מארבים בלתי נגמרים בעזה , אבנים ובקתב"ים בשטחים וזה נגמר !
ול"נינים " : לא משנה לאיזו חטיבה תגיעו חוץ מהטנק הכל אותו דבר אותם קווים ואותה פעילות , האנשים בסדר סה"כ , מפקדים צהובים לפעמים ולרוב קצינים מרובעים כי ככה זה בחיל הזה..המסלול זה עוד כלום , אז שלא יקבעו לכם דבר לגביו..שיהיה בהצלחה !

אל הבקו"ם אני בא וסלאמת לצעירים..

22.7.08 החיים מתחילים מחדש..

- לא משנה כמה רע לך, תמיד תזכור: זה יותר טוב מאשר להיות בצבא האדום.
All You Need Is Love !

ישן 27-06-2008, 11:00
  דורי סער דורי סער אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.06
שלח הודעה דרך ICQ אל דורי סער
למתגייסים החדשים!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי MC BENSI שמתחילה ב "מתגייסי שריון - אוג' 08 להתפקד !!"

מי שיגיע לחיל הזה, יזכה לחברים ומפקדים הכי טובים שיש! חיל ממושמע, עם עקרונות, מורשת, עוצמה אגרוף הפלדה של הצבא!
המסלול מאד מעניין, מגוון עם תכני חי"ר ו4 חודשים של אימון מתקדם רק עם טנקים. חטיבה 188 עושה את כל המסלול שלה בשיזפון, חוץ משלב המקצועות שהוא בן חודשיים. חטיבה 7 עושה את כל המסלול שלה בסיירים. חטיבה 401 עושה רק טירונות+מקצועות בסיירים ואז מגיעה לשיזפון.

אחרי המסלול, הטובים שבטובים יוצאים לקורס מפקדי טנקים. להיות מפקד טנק זה לא מ"כ. אתה מפקד על מכונה שעולה מיליוני דולרים! עוצמת אש של טנק אחד שווה לזאת של פלוגת חי"ר! אתם מבינים את המשמעות???

אני גנן, מפקד בקורס מפקדים, של חטיבה 188 פלוגת "להב" אני אומר לכם שאתם הולכים לפגוש את האנשים הכי איכותיים בצה"ל, אין מה להשוות בכלל את קורס מפקדי הטנקים לבין קורס מכי"ם זה בדיחה..!

מי שרוצה לשאול שאלות, אני ברגילה השבוע. בכיף!! ואל תשכחו רק חטיבה 188! עוצבת ברק! מצטיינים בהכל!

ישן 28-06-2008, 11:58
  gich gich אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.06
ניתן לכם קצת רקע על שריון.

אני נוב 7, צעיר עדיין, סיימתי מסלול ביום חמישי האחרון ואני אספר לכם מה זה בעצם שריון כי רב האנשים שמתגייסים לשם שבוזים ולא יודעים מה זה.
לפלס"ר הרב לא יתקבלו ואז יתחילו את השירות שלהם בשריון שבוזים ואתם תתקלו בהרבה שאומרים רציתי גולני גבעתי צנחנים וכו' וכו'...
בכל מקרה יחלקו אותכם לחטיבות (אחרי שישאלו אותכם לאן אתם רוצים להגיע) יש שלושה חטיבות שיש בהם הבדל, 188, 7 ו401
401- "הכוסיות" של שריון, למה כוסיות? כי יש להם את הטנק החדיש ביותר,מרכבה סימן 4.
היתרונות בחטיבה: טנק החדיש ביותר, חטיבה עם מעט גאווה לעומת שאר החטיבות אבל עם הרבה מורשת קרב
החסרונות: האנשים, האנשים בזמן האחרון שמגיעים לשם הם לא הכי הכי...לטנק מרכבה 4 שעדיין מנסים לשפר, לא מוכרים כל הפונקציות, יש בו המון תקלות ואנשים שהיו בשריון בעבר אומרים שמי שבטנק הזה הוא בעצם לא טנקיסט כי הכל חשמלי.

חטיבה 7- "הבלאי"(אתם תכירו את המושג הזה בצבא, בלאי זה בעצם משהו שצריך להחליף כמו מכנס קרוע חולצה בלי כפתורים, וכו' וכו') למה בלאי? כי יש להם את הטנק הכי פחות מתקדם, מרכבה סימן 2.
היתרונות- גאוות חטיבה ענקית, מורשת קרב עוד יותר ענקית, אנשים על הכיפאק, הרבה שמחה בחדר אוכל
החסרונות- טנק שפועל על שמן ובגלל זה הרבה שריפות קורות בו, הרבה פאקים כי זה טנק די ישן.

חטיבה 188- אין עליהם משהו כרגע (: הם במרכבה סימן 3
היתרונות- חטיבה עם מורשת קרב ענקית עוד מלפני הקמת המדינה שקראו לה חטיבת כרמל., הרבה שמחה בחדר אוכל ואם להיות אובייקטיבי, בסיירים שכל מחזור נוב 7 מכל החטיבות שהיו ביחד 188 לא ראו אף אחת מהחטיבות האחרות (: , טנק שפועל בעזה ובלבנון כטנק המוביל, אנשים מדהימים, וממליץ לכולם ללכת לשם.
החסרונות- המשמעת ב188 היא לא יותר משאר החטיבות, אבל היא אחרת, כמו ללכת עם צ'ונגיות עד סוף המסלול, כי ל188 מגיעים הטובים ביותר!

בקיצור זה אולי לא נשמע אובייקטיבי אבל לא משנה לאיזה חטיבה תגיעו אתם תגידו שהיא הכי טובה, 188 הסמל שלה הוא חרב המגן על רמת הגולן, ולכן במלחמה 188 יהיו ראשונים תמיד, יש גדוד 53 שתופס כוננות תמידית בלבנון.

הטירונות-
השבוע הראשון יהיה שבוע קליטה (שבוע סליחות-המפקדים יודעים שאתם בשוק ולא יגידו לכם כמעט כלום חוץ מלהפחיד אתכם קצת), אתם תצאו הביתה, בשבוע השני אתם תקבלו נשק, ואם אני לא טועה אתם כבר תלכו למטווחים לאיפוסים , אתם תצאו גם עכשיו הביתה, שבוע שלישי זה שבוע ירי מתקדם, על מטרות, בשכיבה, בעמידה, וברד חפה, אתם תסגרו שבת, יהיה עכשיו בסיסיות, אתם תגלו מה זה ואתם תקללו את היום הזה..הבסיסיות זה שבוע שמירות בשיזפון, בסיירים ובלטרון(בלטרון הכי כיף בתאכלס) ואתם תעשו שמירות לרב זה 3 שעות שמירה ו6 שעות מנוחה ובלילה שעתיים שמירה 4 שעות מנוחה.
אחרי הבסיסיות יהיה שבוע שדאות, שאתם תלמדו להיות מוסוואים בשטח, תלמדו לכבוש יעד כח"יר, אחרי זה יהיה לכם את האימון ירי האחרון ואחרי זה יהיה שבוע סדרת חינוך , שזה שבוע של שכונה בלטרון עם אוכל של מסעדה ומגורים של מלכים, אחר כך יהיה טקס ההשבעה, ואחר כך אתם תתחילו את אימון המקצועות שבו כל אחד ממכם יקבל מקצוע טען/נהג או תותחן, זה יהיה חודשיים וחצי.
אחריו אתם תעשו מסע כומתה ואחר כך יתחיל האימון המתקדם...שזה עובר מהר מאוד וזה גם כיף מאוד, אתה סחבק עם המפקדים שלך, אתם תאכלו מנות קרב אבל לא כמו בטירונות אלא עם כל מיני רטבים שתביאו מהבית וכו' וכו'...אתם תלמדו כל מיני דברים בטנקים כמו לירות בתנועה, לטעון פגזים בתנועה והנהג ילמד שיטות נהיגה.
בסוף השלב הגדול הזה אתם תהפכו מחיילים ללוחמים ומלוחמים לטנקיסטים, אתם תעשו הגנת ישובים תוך כדי במקומות ששמעתם עליהם בחדשות, חברון, יהודה ושומרון, ואתם תתפקדו כח"יר לכל דבר, גם שתסיימו את המסלול אתם תעשו קווי ח"יר...ובכל השלב הזה אתם תעשו מסעות שיתחילו מ4 ק"מ ועד כמה שהמ"פ שלכם יחליט.
בקיצור אתם עומדים להתגייס לחיל הטוב ביותר בצה"ל, כל חייל שסיים מסלול בגולני וצנחנים וכל ח"יר אחר תשאלו אותו מה זה שריון ואם הוא לא מעריץ אותם אז הוא בטח לא היה במבצעית בחיים שלו, שום מבצע לא קורה בלי חיפוי של טנקים, אתם הטנקיסטים הבאים ויהיה בידכם הרבה אחריות.
בהצלחה לכולם!
ישן 28-06-2008, 15:07
צלמית המשתמש של PD1
  PD1 PD1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PD1 שלח הודעה דרך MSN אל PD1
בואנה למי אתה קורא כוסית יא זבל?
בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי gich שמתחילה ב "ניתן לכם קצת רקע על שריון."

מזה השטויות האלה שהכל חשמלי?
ומה אצלכם, אתם מצודדים ידנית?
הטנקים נוסעים בעזרת כוחם של אלפי אוגרים שמסובבים את הגלגל הנעה בעזרת ריצה?
חלאס לדבר שטויות, שמענו על התותחנים שלכם, קצר קצר מטרה...
גם כן לי תותחנות.
החבר'ה של 401 הצטיינו בכל 460 מבחינת תותחנות ככה שמספיק למכור למלש"בים פה שטויות!

חבר'ה תגיעו ל 401, אחלה חטיבה, טנק מתקדם, טנק מצויין, בעל הרבה מערכות שלסימן 3 (שלא נדבר על 2) פשוט אין, החטיבה שאותה הכי רוצים בצבא כשמדובר בפעילות מבצעית בעזה.
חבר'ה טובים ופחות טובים יש בכל החטיבות, בסופו של דבר תסיימו את המסלול עם אחווה וחברות עם כל אחד ואחד, אחווה של שריונרים היא מסוג הקשרים שפשוט קשה להסביר לחי"רניקים ושאר הבררה, תגיעו לשריון, תהיו שבוזים, אבל בסופו של דבר, תסתכלו לאחור, אתם תגידו לעצמכם שעשיתם דברים שלא הרבה אנשים היו מסוגלים לעשות, תבינו איזה כוח יש לכם בידיים, לראות סדן טס לאחור מירי הפגז, לראות מטרה במרחקים של כמה קילומטרים נפגעת, לנגן במאגים, אחת החוויות שקשה לשכוח (כמו כן את הטיפול לפני תנועה מוקדם מאוד בבוקר, אבל זאת כבר חוויה פחות כייפית...)
ישן 28-06-2008, 17:08
  gich gich אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.05.06
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי PD1 שמתחילה ב "בואנה למי אתה קורא כוסית יא זבל?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי PD1
מזה השטויות האלה שהכל חשמלי?
ומה אצלכם, אתם מצודדים ידנית?
הטנקים נוסעים בעזרת כוחם של אלפי אוגרים שמסובבים את הגלגל הנעה בעזרת ריצה?
חלאס לדבר שטויות, שמענו על התותחנים שלכם, קצר קצר מטרה...
גם כן לי תותחנות.
החבר'ה של 401 הצטיינו בכל 460 מבחינת תותחנות ככה שמספיק למכור למלש"בים פה שטויות!

חבר'ה תגיעו ל 401, אחלה חטיבה, טנק מתקדם, טנק מצויין, בעל הרבה מערכות שלסימן 3 (שלא נדבר על 2) פשוט אין, החטיבה שאותה הכי רוצים בצבא כשמדובר בפעילות מבצעית בעזה.
חבר'ה טובים ופחות טובים יש בכל החטיבות, בסופו של דבר תסיימו את המסלול עם אחווה וחברות עם כל אחד ואחד, אחווה של שריונרים היא מסוג הקשרים שפשוט קשה להסביר לחי"רניקים ושאר הבררה, תגיעו לשריון, תהיו שבוזים, אבל בסופו של דבר, תסתכלו לאחור, אתם תגידו לעצמכם שעשיתם דברים שלא הרבה אנשים היו מסוגלים לעשות, תבינו איזה כוח יש לכם בידיים, לראות סדן טס לאחור מירי הפגז, לראות מטרה במרחקים של כמה קילומטרים נפגעת, לנגן במאגים, אחת החוויות שקשה לשכוח (כמו כן את הטיפול לפני תנועה מוקדם מאוד בבוקר, אבל זאת כבר חוויה פחות כייפית...)

לכם אני קורא כוסיות...אין גאוות יחידה אין לכם שיר אפילו...
והכל חשמלי אצלכם ובגלל זה גם כל התקלות, אף אחד לא רוצה שתתפסו קווי טנקים וזורקים אותכם רק לקווי ח"יר.
מציאת מטרות ע"י מסך מחשב, רק חסר לכם מיקרוגל ואתם מסודרים בתוך הטנק...
401 לא יודעים מה זה להיות טנקיסטים.
ישן 28-06-2008, 23:30
  Bucky7 Bucky7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.05
צעיר חצוף..( הנוב' 7 מ188 שחושב שהוא טנקיסט..)
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי gich שמתחילה ב "[QUOTE=PD1]מזה השטויות האלה..."

א.401 כן טנקיסטים מבצעיים, גם על הסימן 4 שקבל טבילת אש בלבנון ו2 גדודים בחטיבה עשו ועושים פעילות של מעל חצי שנה בעזה..
ב. אתה כלכך חייל ביסל"ש עדיין ,שמחלק ת'חטיבות עפ"י איזה שירי חדר אוכל מסכנים ..נראה אותך באיזה מארב טנקים במגנן בעזה או בגבול הצפון.. זה מה שנקרא להיות טנקיסט..תגיע לגדודים ואז דבר..
ג. גם אצלכם המערכת חשמלית פשוט מדור קודם..
ד.כל טנקיסט וותיק ב7 לא רואה אף אחד מאיתנו ממטר כי הם הכי מקצועיים ועוד מעט יעשו הסבה לסימן 4 ..
ה.איכות האנשים בחטיבות דומה..יש יותר טובים ויש פחות..

22.7.08 החיים מתחילים מחדש..

- לא משנה כמה רע לך, תמיד תזכור: זה יותר טוב מאשר להיות בצבא האדום.
All You Need Is Love !

ישן 28-06-2008, 19:13
  eagle701 eagle701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
בקשר לחטיבות

אתה כותב את זה על ידע אישי שהמרכבות 2 נשרפות יותר מ3?
8 חודש אתה בצבא ואתה אומר שהמרכבות 2 נשרפות??
מוזר אני שנה ו7 חודש בצבא בחטיבה 7 על מרכבות 2 והשריפה היחידה שראיתי בטנק זה שנחלץ התרמיל של הפגז שהיה תקול אז היה טיפה אש שאחרי בידיוק שניה נכבתה
לעומת זאת יצא לי לראות 2 מרכבות 3 עולות באש שתיהם בשיזפון
פעם אחת בטירונות שהיתי בבסיסיות מרכבה 3 של פלוגה להב עלתה באש
והפעם השניה גם בשיזפון לא זוכר למה הייתי שם שוב פעם...
לא יהיו לך הרבה פאקים בטנק אם תטפל בו כמו שצריך!
כמו שאמרתי אני שנה ו7 בשיריון ועוד לא פרסתי זחל פעם אחת מי שיודע לעבוד על הטנק שלו ועובד עליו כמו שצריך אחר כך הקרב שלו יחזיר לו בהתאם!
בקשר למרכבה 4 שהכל חשמלי אצלכם לא?...
המורשת קרב הענקית שלכם מסתכמת בדבר אחד כח צביקה....

אהבתי את הבולשיט על זה שבמלחמה אתם תקפצו ראשונים כי אתם בעצם החרב המגן על רמת הגולן כי ככה זה הסמל שלכם....
חדר אוכל סיירים\שיזפון מי שר יותר חזק זה מה שקובע מי האנשים היותר טובים?
נו באמת......

ולבחור השני מ401
החטיבה שהכי רוצים בעזה?
פשש נוב 07 וכבר יושב בישיבות מטכ"ל שמחליטות איזה גדוד שיריון יהיה בעזה.....
ישן 29-06-2008, 07:23
  eagle701 eagle701 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.07.07
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי gich שמתחילה ב "אז אתה שנה ו7 בצבא, וכנראה..."

אה אז היית עם גדוד 53 כשהוא קפץ למלחמה... פשש נוב 07 אבל היה במלחמה עם גדוד 53...
חטיבה 7 תמיד תופסת כוננות ברמה בידיוק כמו 188 כי שתיהם שיכות לאוגדה 36
הגדוד היחידי שהיה באותו זמן ברמה של חטיבה 7 היה 82 והוא היה בקו כחול 77 היה בעזה ראיתם מזה שני קוי טנקים שניהם נתפסים על ידי מרכבות 2...

בקשר לציפסים כמו שאמר פה מישהו מעלי המושג הזה הומצא על המגחים בידיוק כמו הסובארו עם תותח
ושוב פעם אתה מדבר שטויות על סמך דברים שמעולם לא ראית רק שמעת מהחברים החכמים שלך למחזור שגם החליטו שמרכבות 2 נשרפות כמו לא יודע מה כי יש שמנים בטנק...
אגב מבזק חדשות גם הטנק שלכם עובד על שמנים וההבדל בעצם הוא בצידוד שאצלכם הוא חשמלי ואצלינו הידראולי
ישן 29-06-2008, 16:00
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gich
אני נוב 7, צעיר עדיין, סיימתי מסלול ביום חמישי האחרון ואני אספר לכם מה זה בעצם שריון כי רב האנשים שמתגייסים לשם שבוזים ולא יודעים מה זה.
לפלס"ר הרב לא יתקבלו ואז יתחילו את השירות שלהם בשריון שבוזים ואתם תתקלו בהרבה שאומרים רציתי גולני גבעתי צנחנים וכו' וכו'...
בכל מקרה יחלקו אותכם לחטיבות (אחרי שישאלו אותכם לאן אתם רוצים להגיע) יש שלושה חטיבות שיש בהם הבדל, 188, 7 ו401
401- "הכוסיות" של שריון, למה כוסיות? כי יש להם את הטנק החדיש ביותר,מרכבה סימן 4.
היתרונות בחטיבה: טנק החדיש ביותר, חטיבה עם מעט גאווה לעומת שאר החטיבות אבל עם הרבה מורשת קרב
החסרונות: האנשים, האנשים בזמן האחרון שמגיעים לשם הם לא הכי הכי...לטנק מרכבה 4 שעדיין מנסים לשפר, לא מוכרים כל הפונקציות, יש בו המון תקלות ואנשים שהיו בשריון בעבר אומרים שמי שבטנק הזה הוא בעצם לא טנקיסט כי הכל חשמלי.

חטיבה 7- "הבלאי"(אתם תכירו את המושג הזה בצבא, בלאי זה בעצם משהו שצריך להחליף כמו מכנס קרוע חולצה בלי כפתורים, וכו' וכו') למה בלאי? כי יש להם את הטנק הכי פחות מתקדם, מרכבה סימן 2.
היתרונות- גאוות חטיבה ענקית, מורשת קרב עוד יותר ענקית, אנשים על הכיפאק, הרבה שמחה בחדר אוכל
החסרונות- טנק שפועל על שמן ובגלל זה הרבה שריפות קורות בו, הרבה פאקים כי זה טנק די ישן.

חטיבה 188- אין עליהם משהו כרגע (: הם במרכבה סימן 3
היתרונות- חטיבה עם מורשת קרב ענקית עוד מלפני הקמת המדינה שקראו לה חטיבת כרמל., הרבה שמחה בחדר אוכל ואם להיות אובייקטיבי, בסיירים שכל מחזור נוב 7 מכל החטיבות שהיו ביחד 188 לא ראו אף אחת מהחטיבות האחרות (: , טנק שפועל בעזה ובלבנון כטנק המוביל, אנשים מדהימים, וממליץ לכולם ללכת לשם.
החסרונות- המשמעת ב188 היא לא יותר משאר החטיבות, אבל היא אחרת, כמו ללכת עם צ'ונגיות עד סוף המסלול, כי ל188 מגיעים הטובים ביותר!

בקיצור זה אולי לא נשמע אובייקטיבי אבל לא משנה לאיזה חטיבה תגיעו אתם תגידו שהיא הכי טובה, 188 הסמל שלה הוא חרב המגן על רמת הגולן, ולכן במלחמה 188 יהיו ראשונים תמיד, יש גדוד 53 שתופס כוננות תמידית בלבנון.

הטירונות-
השבוע הראשון יהיה שבוע קליטה (שבוע סליחות-המפקדים יודעים שאתם בשוק ולא יגידו לכם כמעט כלום חוץ מלהפחיד אתכם קצת), אתם תצאו הביתה, בשבוע השני אתם תקבלו נשק, ואם אני לא טועה אתם כבר תלכו למטווחים לאיפוסים , אתם תצאו גם עכשיו הביתה, שבוע שלישי זה שבוע ירי מתקדם, על מטרות, בשכיבה, בעמידה, וברד חפה, אתם תסגרו שבת, יהיה עכשיו בסיסיות, אתם תגלו מה זה ואתם תקללו את היום הזה..הבסיסיות זה שבוע שמירות בשיזפון, בסיירים ובלטרון(בלטרון הכי כיף בתאכלס) ואתם תעשו שמירות לרב זה 3 שעות שמירה ו6 שעות מנוחה ובלילה שעתיים שמירה 4 שעות מנוחה.
אחרי הבסיסיות יהיה שבוע שדאות, שאתם תלמדו להיות מוסוואים בשטח, תלמדו לכבוש יעד כח"יר, אחרי זה יהיה לכם את האימון ירי האחרון ואחרי זה יהיה שבוע סדרת חינוך , שזה שבוע של שכונה בלטרון עם אוכל של מסעדה ומגורים של מלכים, אחר כך יהיה טקס ההשבעה, ואחר כך אתם תתחילו את אימון המקצועות שבו כל אחד ממכם יקבל מקצוע טען/נהג או תותחן, זה יהיה חודשיים וחצי.
אחריו אתם תעשו מסע כומתה ואחר כך יתחיל האימון המתקדם...שזה עובר מהר מאוד וזה גם כיף מאוד, אתה סחבק עם המפקדים שלך, אתם תאכלו מנות קרב אבל לא כמו בטירונות אלא עם כל מיני רטבים שתביאו מהבית וכו' וכו'...אתם תלמדו כל מיני דברים בטנקים כמו לירות בתנועה, לטעון פגזים בתנועה והנהג ילמד שיטות נהיגה.
בסוף השלב הגדול הזה אתם תהפכו מחיילים ללוחמים ומלוחמים לטנקיסטים, אתם תעשו הגנת ישובים תוך כדי במקומות ששמעתם עליהם בחדשות, חברון, יהודה ושומרון, ואתם תתפקדו כח"יר לכל דבר, גם שתסיימו את המסלול אתם תעשו קווי ח"יר...ובכל השלב הזה אתם תעשו מסעות שיתחילו מ4 ק"מ ועד כמה שהמ"פ שלכם יחליט.
בקיצור אתם עומדים להתגייס לחיל הטוב ביותר בצה"ל, כל חייל שסיים מסלול בגולני וצנחנים וכל ח"יר אחר תשאלו אותו מה זה שריון ואם הוא לא מעריץ אותם אז הוא בטח לא היה במבצעית בחיים שלו, שום מבצע לא קורה בלי חיפוי של טנקים, אתם הטנקיסטים הבאים ויהיה בידכם הרבה אחריות.
בהצלחה לכולם!

תקשיב , אני מאוד שמח שאתה מורעל על החטיבה שלך , אבל תנסה להישאר אובייקטיבי ולא לרשום שטויות כאלה יותר.

אני מבין שאתה עדין לא מבין כל כך איך טנק עובד , אבל כל טנק עובד על שמן, בכל טנק יש עשרות ליטרים של שמן. (כן גם בסימן 4) אתה התכוונת למערכת הצריח של הטנק, שום שריפה לא מתרחשת בגלל זה אף אחד לא נשרף בגלל זה , יפה ששרים על זה שירים בחדר האוכל אבל זה פשוט לא נכון.
אם עובדים טוב על הטנק כמו ששריונרים של 7 יודעים לעבוד- שום "פאק" לא יתרחש.

הלאה, אני לא יודע מי הנפיץ לך, וכשהיתה המלחמה היית עדין בתיכון. מרכבה סימן 3 לא פועל כטנק מוביל בשום מקום. כל חטיבות השריון מקבלות את אותם התפקידים, אם כבר אז תשאל איזה גדוד הוביל את הלחימה בעזה במלחמת לבנון השניה . אולי תופתע.
לחטיבה 188 לא מגיעים הטובים ביותר , הטירונים מחולקים לחטיבות באופן שיוויוני לפי הנתונים האישיים שלהם, ואני לא מבין איך קישרת את זה לעובדה שאתם הולכים עם תגיות. אולי זה בגלל שיש לכם מג"ד יצור.

אני יכול לשים פצצת אטום בסמל של החטיבה . זאת אומרת שבמלחמה הטנק שלי ירה פצצות אטום?
מה הקשר לזה שיש חרב בסמל של החטיבה שלך ולעדיפות שלה במלחמה.

נערך לאחרונה ע"י ProphecY בתאריך 29-06-2008 בשעה 16:02.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:17

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר