לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2005, 14:38
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי guy_a שמתחילה ב "Emule"

א) יתכן שיאיץ... ויתכן שלא. ואני אסביר. ברגע שאתה מצרף מישהו לרשימת החברים שלך, הוא מקבל אצלך גורם הכפלת קרדיט גדול יותר, והוא יוריד ממך מהר יותר. אממה, וכאן ניכנס לתחום האפור של ההשערות, אם הוספת אותו לרשימת החברים, כנראה שאתה מוריד ממנו קובץ, או שהוא מוריד ממך קובץ, או ששניכם מורידים את אותו קובץ. אם הוא יוריד ממך יותר מהר (כיוון שהוספת אותו לרשימת החברים שלך) אז גם הקרדיט שלך אצלו יגדל, ואתה תוריד ממנו יותר מהר!!
אבל... יכול להיות שמדובר במאנייק, שמשתמש באיזה מוד עלום שם, שעוסק רק בהורדה מאחרים, והעלאה מועטת ביותר, ואז לא הרווחת כלום.

ב) לא בדיוק אבל בערך. המספר הזה מראה את המשתמשים שיש להם קרדיט אצלך (ובהתאם למה שהסברתי קודם, לפעמים המצב הזה די הדדי. בעיקר אם אתה מוריד קבצים נדירים, ממספר מועט של משתמשים, ואז לכל אחד מכם יש קרדיט אצל האחר)

אגב, בקשר ל א) אם רשימת החברים שלך תהייה גדולה יותר מדי, האימיול שלך עלול לקרוס בזמן ההפעלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-04-2005, 04:49
  משתמש זכר a random noob a random noob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.01.05
בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי eranif שמתחילה ב "חבל שזה לא הגיוני להוריד על 600...."

אני לא יודע מה איתך (בעצם אני כן יודע...) אבל אני משתמש בחיבור אינטרנט לוויני פרטי שעובד (בממוצע) במהירות של 36 mb/s החיבור הוא חיבור t3/ds3 של 44 mb/s...
בכל מקרה הספקים בארץ היום משתמשים ב cache שבעצם אוגר קצת מידע לפני שהוא מועבר אלייך למחשב ובגלל זה אתה יכול 'לקבל' הורדות של 600 kb/s או אפילו יותר, אבל רק לכמה שניות כמובן שאם אתה משתמש במנהל הורדות שיוצר כמות רבה של חיבורים בינך לבין הספק אז בתאוריה תקבל הורדות גבהות ליותר זמן...
נ.ב לכל האנשים שמחפשים הורדות מהירות pawcio 5.14 היא הגרסה הכי מהירה לחיבורים הקיימים בארץ.
חג שמח,
אדיר.

עריכה: למה כשאני רוצה להגיב ל eranif יוצא בסוף שאני מגיב לזיו 3 הודעות למטה?

נערך לאחרונה ע"י a random noob בתאריך 22-04-2005 בשעה 04:53.
ישן 23-03-2005, 15:42
צלמית המשתמש של זיו
  זיו מנהל זיו אינו מחובר  
L'enfer, c'est les autres

חבר מתאריך: 21.11.01
פעם פרסמתי מדריך לזה, אבל הוא נעלם איפשהו
בתגובה להודעה מספר 55 שנכתבה על ידי ziv_jenifer שמתחילה ב "קרה לי משהו נורא באימיול!!"

במערכת הישנה. קבל:

קודם כל, לפני שאסביר לך איך לשחזר, אסביר לך מה קורה בתיקיית ההורדות. כל הורדה (שהיא באמצע ההורדה) מקבלת שם זמני כמו למשל
004.part
יחד איתה יש קובץ באותו שם עם סיומת met הוא מכיל את פרטי ההורדה (האשינג וכו') הקובץ השלישי הוא גיבוי לקובץ השני, והוא בדיוק כמוהו, רק עם סיומת bak. במקרה שיש בעייה בקובץ met האימיול משחזר את ההורדה מקובץ בסיומת ה-bak. מה שקרה אצלך (כנראה) שנפגעו קבצי met, ואתה צריך לשחזר אותם.
לשיחזור: (אני מקווה שלא התחלת שוב עוד הורדות, זה יכול לדרוס לך את ההורדות הקודמות) גש לתיקיית Temp שבתיקיית אימיול שלך, וספור כמה קבצים יש לך שם בס"ה. אם נניח היו לך 8 הורדות, אתה צריך למצוא שם לפחות* 8*3 קבצים, כלומר 24 קבצים. תסדר אותם בסייר לפי השם שלהם, ככה שלכל הורדה יהיה את הקבצים מסודרים ככה:

001.part
001.part.met
001.part.met.BAK
003.part
003.part.met

וכך הלאה. עכשיו גש לאימיול, ותלחץ לחיצה ימנית על כל הורדה שנמצאת לך שם > Show File Details/הראה פרטי קובץ, ושם יופיע לך מספרו, נניח 003. תרשום לעצמך איזה קבצים מצאת בהורדות שעדיין פועלות, ותקבל רשימה של קבצים כזאת למשל 001,003,005,007,009,010 (זה לא חייב להיות לפי סדר המספרים) ואז לך לתיקיית temp ותבדוק איזו הורדה יש לך שם, שאינה מופיעה ברשימה שמצאת באימיול.
אחרי שמצאת, לך לקובץ ה bak שלה, והחלף אותו ידנית עם קובץ ה met כלומר תמחק את קובץ ה met המקורי של אותה הורדה, ותשנה את שם קובץ bak שיראה כמו קובץ ה met שמחקת.

אח"כ תפעיל מחדש את האימיול, ותקווה לטוב. אני מקווה שזה יעזור, אם לא אין מצב לשחזר.

*אגב, בגרסאות אימיול שונות כמו Sivka נניח, יש לך שם עוד 2 קבצים לכל הורדה, אל תתייחס אליהם.

נערך לאחרונה ע"י זיו בתאריך 23-03-2005 בשעה 15:45.
ישן 04-04-2005, 17:23
  kastro kastro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.04
פיגוע הצעה מפתה לכל המקצוענים ב-eMule, לפרטים . . .
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaked שמתחילה ב "כל השאלות בנושא eMule / KaZaA / DC - רק כאן."

שלום חברים

חשבתי לעצמי שלפעמים צריך לדעת להגיד "כנראה שאני לא טוב בזה" ולתת לכם, המקצוענים בתוכנה את חופש הדיבור, אז ככה,
אני מוכן לשלם סכום סביר בהחלט למישהו שבאמת יודע את כל הדברים הקטנים של התוכנה ויביא אותי למצב של הורדה נורמלית ולא כמו היום.
אני יודע שלא קונים את הידע שלכם בכסף, אבל תאמינו לי שניסיתי כמעט הכל , ומה לעשות, אתם טובים יותר , וידע=כסף!!! . אז אני מוכן לשלם עבור ידע.
קראתי כמעט כל הודעה הקשורה בתוכנה, כל מכתב שלכם, הורדתי את הגרסא האחרונה 5.2
פתחתי את הפורטים בראווטר, עשיתי כמעט כל מה שאפשר.

אז אנא מכם עזרו לי בבקשה.
במידה ומישהו מעוניין לעזור תמורת תגמול אנא שלחו לי דואר ל:
mygomail@gmail.com

ושוב תודה
ישן 23-04-2005, 07:33
  eliran0546 eliran0546 אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 11.12.04
לכל מי שאומר שהאימיול איטי!, הכנתי לכם מדריך קצר לשיפור המהירות-->
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaked שמתחילה ב "כל השאלות בנושא eMule / KaZaA / DC - רק כאן."

אוקי, דבר ראשון אני ממליץ בחום על האימיול 5.2 של ליונטוורק,
למרות שאפשר לעשות את המדריך על כל אימיול אחר....

עכשיו נעבור לקרדיט--->קרדיט זה "הניקוד" שאתה צובר ככל שאתה משתף קבצים וכל השטויות האלה,
ככל שהקרדיט שלך יותר גבוה, המהירות שלך יותר גבוהה (ברב המקרים).
ניתן להוריד קובץ קרדיט שמשקלו 270 דרך האימיול מהקישור הבא http://planet.nana.co.il/cleanp2p/270crdit.htm- יש לציין שזה לקוח מתוך האתר cleanp2p.
הוראות שימוש- תעתיקו את הקובץ שירד, ותדביקו אותו בתוך תיקיית ה- config באימיול, ותעשו החלף קבצים.

עכשיו נעבור להגדרות- (לשונית "חיבור")

לבעלי אנטרנט 1.5 מגה- Download- 384 עם הגבלה של 200, ו-Upload 13 עם הגבלה 10.
לבעלי אינטרנט 750 ומטה- download- 187 ללא הגבלה, ו- upload 13 עם הגבלה 10.

לכל סוגי האינטרנט!!!
TPC- 6662
UDP-6672

מספר חיבורים- 1000.............................................. ...........מגבלת חומרה- 1500

איפה שכתוב "רשת" תסמנו "וי" גם בKad וגם ב- ED2k.

עכשיו עוברים ללשונית "שרת"- פשוט לסמן את הכל ב- "וי"

לכו עכשיו ללשונית- "תיקיות", ותסמנו את כל הקבצים שאתם רוצים לשתף (לא מומלץ לשתף את כל המחשב זה פוגע במהירות של האימיול, תשתפו רק דברים שאתם חושבים שירצו להוריד מכם כמו שירים סרטים תוכנות וכ"ו).

לכו ללשונית "קבצים"- באפשרות "רואים קבצים משותפים" תבחרו ב- "כולם" ובקטגוריה "איתחולים", תסמנו ב-"וי" את האפשרויות הבאות-

1. הוסף קבצים משותפים חדשים עם עדיפות אוטומטית
2.הוסף הורדות חדשות עם עדיפות אוטומטית
3.נסה להוריד חלקים ראשון ואחרון ראשונים
4. צפה בקליפבורד לקישורי קובץ של eD2k
5. השתמש בשיטת חישוב מתקדמת להצגת זמן שנותר...

עכשיו לכו ל"הגדרות מורחבות"-
*מקס חיבורים ל- 5 שניות: 30
עכשיו רדו קצת למטה ותסמנו ב- כתיבת קובץ Met/dat בטוחה, תעשו תמיד!!
גודל תור לקובץ - 256.00 ק"ב..............................................גוד ל תור- 5000

עכשיו תעשו אישור, ותפעילו מחדש את האימיול.....

עכשיו תיכנסו שוב להעדפות וללשונית- "AutoFiles UpDate"
ותעדכנו....(תלחצו על כל הלחצנים שכתוב עליהם Update)

כעת תאתחלו את האימיול, וכנסו מחדש לאחר 5 דקות... עכשיו לחצו במקלדת Ctrl+Alt+Delete
לכו לתהליכים, תאתרו את אימיול, תלחצו עליו מקש ימיני, תבחרו ב-"הגדרת עדיפות" ושם תבחרו ב- "זמן אמת", כעת תורידו לפחות 3-5 קבצים ותשאירו את המחשב דולק לפחות 24 שעות.
ושתחזרו תופתעו לגלות שהאימיול שלכם יטוס במהירות האוורררררר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אנשים, תגיבו עבדתי קשה על המדריך הזה!!!!!!!!!!

ישן 27-04-2005, 20:53
  Plastic_World Plastic_World אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.03.05
אם רוצים אין זאת אגדה

ישלי חיבור ממוצע כלומר 0.75 מיגביט, חיבור סימפטי... כמו כולם פה גם אני ניסיתי את תוכנת אימיול וכמו כולם פה (ואני אומר כולם כי כל מי שהביא לפה דוגמא של מהירות מעל 50 זה היה חד פעמי) התאכזבתי התעצבנתי והתייאשתי.

קיצר שימו לב איך אפשר לנצל את רוחב הפס בלי להתאמץ, בלי להתעצבן ובלי יותר מידי ידע בחומרה, עובד גם עם בעלי פיירוואל רוטרים או מה שאתם רוצים.

התוכנה נקראת REVCONNECT, והיא גירסא רישמית של ++DC, הפלוס הגדול של התוכנה שהיא עובדת כמו קאזה, כלומר היא תומכת בהורדה של מס' יוזרים בו זמנית (תמונות בהמשך).

קבלו כמה תמונות כדי להמחיש את מה שאמרתי, בלי בפלופים וטריקים, התקנה של התוכנה, התחברות להאבים (שהתוכנה סיפקה) וחיפוש, זהו!!!.

אתר בית: http://www.revconnect.com/
הורדה: http://prdownloads.sourceforge.net/...4b.exe?download

תהנו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ישן 23-05-2005, 02:35
  GoldenApe GoldenApe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.05
אימיול מנתק אותי מהאינטרנט,למה?

כשאני מפעיל את אימיול (LHeMule v5.2) אחרי 2-3 דקותההתקשרות לאינטרנט מתנתקת לי ואני לא מצליח להתחבר בשנית כל הזמן מופיעה לי שגיאה 769.

ההתנתקות מתבצעת רק אחרי כניסה לאימיול.

אני מחובר דרך מודם כבלים של מוטורולה SB4101 שמחובר לכרטיסרשת של REALTEK.

בהתחלה חשבתי שזה הדריברים של הכרטיס רשת או בעיה אצל שרתהכבלים אבל טעיתי בשני ההשערות, ניסיתי לשנות הגדרות באימיול ולהתקין אותו מחדש זהלא עזר, ואז ניזכרתי שהתקנתי לא מזמן את

Kaspersky Security Suite Personal

ברגע שסגרתי את ה

ANTI-HACKER

ההתנתקות נפסקה עכשיו הבעיה שלי היא כזו אני לא יודע מה באנטי האקר של KASPERSKY גורם לכך שרק אחרי מספר דקות ההתחברות שלי מתנתקת מרגע הפעלת האימיול, אם מישהו מבין בהגדרות של האנטי האקר בקשר לאימיול אני אשמח אם לא כנראה שאני יעבור לתוכנת אבטחה אחרת.
ישן 30-05-2005, 15:16
  יוני18 יוני18 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05

שלום.
הייתה לי בעיה של מזהה נמוך עם האימיול ואחרי פתיחה של הפורטים, הגעתי למצב שבו הוא מצליח להתחבר ל ed2k (צבק ירוק) אבל ל KAD הוא לא מצליח (צבע צהוב באמיול). כתוב לי שהוא מאחורי פיירול.. איך זה יכול להיות? ביטלתי את כל הפיירולים ופתחתי את כל הפורטים שביקשו...

כשאני עושה בדיקה לפורטים הוא כותב לי:

בדיקת פורט TCP עברה בהצלחה.

עכשיו בודק פורט UDP...
שולח מנת UDP...
מחכה לתוצאות...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://porttest.emule-project.net/result_err.gif]
בדיקת פורט UDP נכשלה!
  • בדיקת חיבור פורט UDP נכשלה.
    מנת UDP שנשלחה לא יכלה להתקבל על ידי האימיול שלך. תקשורת UDP משמשת את קדמליה ולהפחתת השימוש ברוחב הפס (תקורה) - מה שלא יעבוד בשבילך. למרות שהפעולה הראשית של אימיול זמינה באמצעות חיבור TCP.
מה אפשר לעשות? והאם זה עד כדי כך קריטי שזה יפגע לי במהירות? כי הוא בכל זאת כותב לי עכשיו שיש לי מזהה גבוה.
ישן 02-06-2005, 13:54
  1shim 1shim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.05
שאלת סייוע ב-BitSpirit ו- eMul

ב"ה
לכל אחי באתר שלום.

אני חדש כאן באתר והקבלת פנים שנתקבלתי, זה שכתבתי אתמול שאלה חדשה בענין שיטוף ומיד קרעו לי את השאלה לגזרים. אני מבין שבדרך כלל כששואלים באשכל חדש והשאלה לא במקום המתאים, כותבים תשובה במקום עם הזבר והפניה ונועלים. והנה הכל בסדר באתי היום לבדוק מה ענו לי על השאלה והופּ......לך תחפש היכן זה ברח......זה קבלת פנים כאן לטירול חדש כמוני ?

ובכן, לעניננו, יש לי אימיול 0.v0.42 לדעתי תוכנה ממדריגה א'א' ראשונה היא שמה בינתים את הביטונטים בכיס הקטן ועוד נשאר הרבה מקום. מה שכן, אני מנסה ליעיל את פעולתה ונתפס בכל מני שיכלולים מנסיונם של אחי בפורום. רשמתי בחיבורים 1000 ועולה לי הזהרה שאני עלול כגרול לתגובות שליליות במחשב. ועז, כשאני לוחץ לא, אמיספור קופץ ל-100 בלבד. אני רואה אצל כל המציעים לרשום 1000 חיבורים ולמה אצלי זה עלול להזיק ? ועוד, יש אשף לכינון אוטומטי ובסוף יש את הרשימה של כל סוגי החיבור, לי למשל יש WOW בזק פס 750 ראיתי הצעה לרשום 280 אכל במשבצת השמאלית איז המספר אני רושם. בלחיצה על סוג החיבור, בשמאלי זה לא נרשם. ועוד ענין קטן, מאחרי פס ההעלאה הצבעוני יש את המקורות......ומצד הימני של מספרים יש יש כל פעם מספר שקופץ לתוך הסוגרים, רציתי לדעת איך אני יכל לשלוט על המספרים בתוך הסוגרים...! אולי מתול הגדרות האימיול ?
תודה מראש לכל המשיבים......שאלה על הביטספריס אחרה"צ
ישן 02-06-2005, 19:43
  1shim 1shim אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.05
פיגוע שאלת סייוע ב-BitSpirit ו- eMul המשך....

ב"ה

הלו אחי שלום,

שאלה המשך נוספת על BitSpirit-ביטספיריט. עברתי בעבר עלהפורום וראיתי המלצות נלהבות על

ה-BitSpirit. ורציתי לנסות מה הביטונט הזה, הורדתי אתה-2.8.0.065 ויש שם תמיכה בעברית ביקשתי ליקבוע עברית והנה זה לא הולך....! הכיתובמופיע ע- עברי והשאר בג'יבריש, עברתי להבה והכל ממשיך בג'יבריש......חשבתי לייתכן שהתקלה בדגם הזה והורדתי את ה-2.8.0.072 החדישה והנה שוב אותה הבעיה, במקוםעברית - ג'יבריש. כשיש תמיכה בתוכנה בעברית אני מעדיף עברית כי איני שולט באנגליתכמעת כלל. אני מבקש אחי שתתנו לי עזרה ופתרון הבעיה......מה שכן, אני רוצה לנסותלעבוד גם אם הביטונט. אבל, מדוע אני משבח כל כך את ה-v0.42 ? פשוט מאוד, כלהחיקויים והפיתוחים לא מגיעים אליה.......! היא עובדת חלק ועצמאית לגמרי וכל הזמןמעודכנן. ובנוסף לזאת יש בּה תכונת חיפוש עצמאית ממש. ועוד מה חשוב מאוד, היתכנתהאותה, עוּדכנה, מצאתה משהוא שטוב לך, שני קליקים בתוך החיפוש או באתר החיפוש קליקאחד וסע.... ומייד מתחילה להוריד כמו לידי אצילית וממושמעת....לא צריך קודם כלתנאים,....אם יש לך ג'יגות לתת, אם אתה מנופח מספיק, אם אתה מספיק שרמנטיכדי שתתקבל אצל איזה שרמנטולוג' ואם לא, יזרקו אותך לבחוץ. ב-0.42 אתה מתחיללהוריד מהתחלה ממה שבא לך ומיד כשמצטבר לך אפילו משהוא קטן ( חלקיק קובץ ) ראשון, כבר מתחילים למשוך ממך, זה בדוק....! אתה רוצה או לא רוצה אין דבר כזה היא מאפשרתלבד. כי כך התוכנה בנויה לאפשר לכל אחד להוריד כל מה שהוא מבקש, מה שכן, אתה יכללהיות לרג' וג'נטמן ולאפשר עוד תיקיות כרצונך, רק לא את המסוכנות לך. אבל כך,חוץמזה, לא שואלים אותך.....ובזה נבנה קובץ הקליינט כדי להוסיף לך ולטובתך מהירותהורדה. יש עוד ואמשיך ביום אחר, עוד מה שכן, הבעיה בביטונט, אין כימעת אפשרותחיפוש עצמאית וצריך להוריד רק קבצים שמותאמים לביטונט, כל הזמן תלוי ברצונו הטוב שלהשרתניק- באימיול, אתה ישר מוריד, וכל קובץ שרק תחפוץ, רק תבחר לך, גם מאדונקי, גםמביטונט וגם מאתרים וגם ממחשבים שמחוברים וגם מהשמים אם רק תרצה, אני למשל הרבהפעמים שעשיתי חיפושים אחרי קבצים שונים הופיעו לי קבצים של (אזוֹארוֹס) עםהצפרדע בלי בושה ממש, כי אני אוכל רק כשר. אדם גאון מי שתכנת את האימיול וכל השארכאילו מולבשים על הא'א' המקצועית. אני אומר כאן, כל הכבוד למי שנתן את המדריך 5.1ואחרי כן מדריך מתוקן על 0.42 ואמר, חברה תעזבו את המדריך הראשון הכל בטל ומבוטלתקחו חדש, את ה-0.42 זה הרבה יותר טוב....תשמעו לעיצה טובה אחי ואחיותי, צריך רקלהתכין, לפעול לפי אשף ההגדרות ולתת לה לעבוד ואת השאר האימיול תעשה. כולם רוציםללמד את התרנגולת להטיל ביצים.

ורק לא הבנתי מדוע יש להוריד גם את קובץ הקליינט ה-270ולהחליף את של האימיול. ובינתים שמעתי לעיצה בפורום, להוריד קובץ קליינט 14 MB, ולהתחלה הקובץ הזה לא ממהר להיקלט ולהוסיף בהגדלת המהירות,ההפך בהתחלה נמחקו לי חלקמהקבצים עדכוני הקרדיט בתיקית ה-Tmpe ה-3,4,5, וכמובן שהתיקיה ניבנת חזרה אבל, ראיתי רק ש-7 וכו' אולי גם בזה תתנו לי כמה עיצות מועילת.... מה ל-270 ומה ל14- MB אני מודה לכולם על על העזרה בכל אחת ואחת מהשאלות שלי ובניפרד.

תודה מראש למשיבים....
ישן 18-06-2005, 17:08
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
לדעתי האשכול הזה כבר כבד מידי (מעל 100) וצריך אחד חדש

יש לי emule 0.45b MorphXT v6.7. אני יודע שיש חדש יותר, אבל להערכתי לפי מה שקראתי הבעיה שתיכף אפרט לא תיפתר.

הבעיה נעוצה בתכונה שנקראת zzRatio שהוא מטפל ב Ratio של העלאה והורדה.

התכונה עושה שמי שמעלה מתחת ל 10k/s לא יקבל יותר מ 1:3

הבעיה, בתור אחד עם 96k/s העלאה אני לא יכול להעלות יותר מ 10k/s ושזה יהיה גם ממוצע מהירות ההעלאה שלי, לכן אני לא מקבל יותר מיחס של 1:3

זה מעצבן במיוחד כשאני מקבל קצבים של 50-60k/s שנקטעים ברגע שהמיול מגיע ליחס של 1:3 באותו הסשן.

השאלה שלי, מה אוכל לעשות כדי שאוכל להוריד מעל יחס 1:3 בזמן שאני מאפשר העלאה של 10k/s?

או לחילופין, לאיזה מודים חדשים אין את התכונה הזו בדיוק?

למודים קודמים שאני כבר לא זוכר את שמם ומספרם, היתה אפשרות לאפשר מעל 1:3 למי שמאפשר העלאה של 10k/s וללא קשר ליחס Upload/Download באותו ה Session.

ישן 14-07-2005, 20:37
  GuySahaf GuySahaf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
למה לצפות?

כבר הרבה זמן אני משתמש באימיול, רק הכל היה דפוק ורק עכשיו זה בסדר... לא משנה. ככה:
אתמול התקנתי את האימיול הרשמי (של Project eMule) גירסה 45B, כי אני חושב שלחדשות יש בעיות במחשב שלי.
אתמול במשך כמה שעות הוא הוריד לי על מהירות בין 30-50. אח"כ הוא ירד לבערך 10.
עכשיו האימיול שלי רץ כבר 5 שעות בערך, והמהירות שלו היא בין 7 ל-20. יש לי High ID גם ב-ED2K וגם ב-KAD. אני מחובר ל-Razorback 2. אני חולק על מהירות של 10.
אין לי הרבה קרדיט עדיין כי הוא נמחק לפני כמה ימים :\
אה, וכדאי לציין עוד כמה דברים. אפילו שיש לי High ID, הבדיקה של הפורטים נכשלת.
אני מחובר ב-ADSL (לא יודע איזה. כשאני מוריד באקספלורר זה על 100). יש לי ראוטר Dlink DI-604 אמריקאי (יש גם מודל אירופאי) הפורטים שבחרתי (ששונים מהדיפולט) פתוחים!

אז למה אני אמור לצפות? אחרי כ"כ הרבה שעות זה לא אמור להתחיל להיות מהיר? (ואני מוריד קבצים פופולריים)
תודה D:
ישן 15-07-2005, 00:14
צלמית המשתמש של ASHER 6800
  ASHER 6800 ASHER 6800 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
עזרה הגדרות האי מיול

לילה טוב או אולי בוקר טוב
יש לי מספר שאלות ואני אשמח אם מישהו יוכל לענות לי עליהם

1. כאשר התקנתי את האי מיול 5.0 (גירסת ליון נטוורק ) לא התקנתי את ה- PATCH בקשר ל SP2
האם זה פוגע בהורדה ? או שאולי מקטין את מהירות ההורדה

2. איך אני מצרף חברים ?

3. יש לי מחשב P3 1000 MHZ זכרון 512 ומהירות ההורדה היא 1.5 של בזקבינלאומי
והשאלה היא כזאת למה אני מצליח להוריד רק במהירות של בין 5- 7 KB/S ולא יותר גבוהה ?
האם יש אפשרות להאיץ את ההורדה
יש לציין שהיה לי בעבר את האי מיול הכחול ושם הייתי מוריד במהירויות בין 80 ל110 KB/S

האם יש גרסאות יותר טובות של האי מיול מאשר של ליון נטוורק ?

לכל מי שיעזור תודה מראש

אשר
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:19

הדף נוצר ב 0.28 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר