לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2008, 21:03
  משתמש זכר alonmore28 alonmore28 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כל השאלות/דיונים בנושא Firefox - אך ורק כאן"

רשימה שחורה:
היי... מה דעתכם שנעשה רשימה שחורה של כל מיני אתרים שלא תומכים כמו שצריך בפיירפוקס?
עם הרשימה הזו אפשר לפנות לכל האתרים האלה ולהודיע להם על כך.
ובנוסף, נוכל, במידה וצריך, להחרים אתרים אשר מסרבים לתקן את אתרם וממשיכים לפגוע בגלישה שלנו.

זה בהחלט יכול לעשות לנו גלישה יותר טובה.
אז מה עושים? איך עושים?
פשוט, כל פעם שאתם נמצאים באתר שלא מוצג כמו שצריך ולא עובד כמו שצריך בדפדפן פיירפוקס, רשמו את כתובתו כאן. אתרים אשר ישתנו בהתאם לדרישתינו, יימחקו מהרשימה השחורה שתתעדכן באופן תמידי. או שיסומנו בתור אתרים "לבנים" ששינו את עצמם.
אתרים אשר לא יענו לדרישותינו וימשיכו לפגוע באיכות הגלישה שלנו ויכריחו אותנו להשתמש בדפדפן אקספלורר המגעיל והלא נוח (גם אם זה IE TAB. לא נוכל להשתמש בתוספים של פיירפוקס ובאבטחה והמהירות של פיירפוקס) יישארו ברשימה השחורה ואפשר יהיה לבחור מה לעשות. להחרים או לא, להתנהג בצורה מסוימת וכו'...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2008, 07:22

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי The IceMan שמתחילה ב "מפריע לי שלא כתוב איך התוכנה..."

הנה תגובה שמצאתי באיזה פורום על הנושא:
ציטוט:
umm ok...but how exactly does it work? if its just dumping most of firefox's memory to your paging file, then all youre accomplishing is significantly slowing firefox in exchange for a few megs of RAM. not only that, but i always disable my paging file and leave everything in memory. if it still works for me then the developers got really creative with prefetch or memory management.

EDIT: program didnt do a thing for me. so its either trying to access a paging file i dont have, or it cant handle my custom SSE2 build of firefox
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.wincert.net/forum/style_emoticons/default/tongue.gif]

אני לא יודע אם זה יעזור לך אבל אצלו, כפי שהוא טוען, התוכנה לא עובדת. כנראה זה מנסה להשתמש ב-Paging File שאין לי מושג מה זה.

עריכה:
הנה עוד תגובה מאותו עמוד:
ציטוט:
all this does is shift the burden of firefox from memory to the paging file. unless you somehow have the worlds fastest solid-state hard drive, you WILL notice slower performance from firefox.

אם הבנת, תסביר לי בבקשה.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 27-06-2008 בשעה 07:26.
ישן 23-07-2008, 15:30
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 95 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "אין לי כוח להתחיל לקרוא..."

no script- הם לא ציינו כמה דברים חשובים מאוד. משתמש רגיל לא יוכל לעבוד עם התוספת הזאת.
למה? למשל קחו למשל את האתר פרש יש לי כאן 3 אתרים ב no script מתוך ה 3 האלה רק פרש מאושר.
משהו אחר למשל בלי ידע, לא יכול לפתוח שירשור באתר ועוד כמה דברים אחרים...
הם נתנו למשל דודמא עם Youtube למשל... אני בספק אם משהו יצליח לאפשר זאת בלי ידע מוקדם.

ב, הם לא ציינו כמה חוסמי פירסומות יותר מועילים לאנשים רגילים מאשר ה No script. לדוגמא בעמוד הזה ישנם כמה חוסמי פירסומות מעולים. יש גם חוסמי flash אחרים ל ff,צריך רק לחפש. הכתבה דיברה בשפה גבוה לאנשים פשוטים וזה לא נכון. נכון no script מיועד לאבטחה בעיקר,אך לאנשים רגילים מיותר לגמרי!

ג, יש גם אופציה לחסום java ו javascript דרך הדפדפן עצמו דבר די מועיל בנוסף, אך שוב ליוזרים מתקדמים בלבד.

יש עוד כמה דברים בדפדפן עצמו החשובים יותר מתוכן הכתבה.
בקיצור אתה מבין איפה כאן הבעיה? אחרי זה אנשים יגידו "למה זה לא עובד?"
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 23-07-2008, 15:36

בתגובה להודעה מספר 96 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "no script- הם לא ציינו כמה..."

צודק הם באמת הגזימו. הכותב לא לקח בחשבון שגם משתמשים חובבים שרוצים לעבור לפיירפוקס יסתבכו עם זה ואולי כל החשק יצא להם.
יכול להיות שהם יראו את השפה הגבוהה מידי והמונחים הלא מוסברים והם פשוט יוותרו.
זו הסיבה שאנשים לא עוברים. דפדפן פיירפוקס הוא קצת מסובך לאנשים. אנשים לא מכירים את נושא התופסים ואת ההתקנות והשיפורים והם נגיד מתקינים פיירפוקס ורואים שמלא דברים לא תומכים בו והם לא יכול לראות סטרימינג וכאלה, והכול רק כי הם צריכים להתקין את הפלאגינים האלה כמו ג'אוה או פלאש וכו'.
דברים אלו יעבדו להם ב-IE ללא בעיה וללא דאגה ולכן יותר פשוט להישאר ב-IE.

אם רק הייתה הסברה טובה יותר לפיירפוקס יותר אנשים היו עוברים לדפדפן. אך עכשיו, כשהוא תופס תאוצה ומתרבה הוא עובר מפה לאוזן והסברים עליו יש בכל מקום. אני מעריך שבתוך שנתיים-שלוש הפיירפוקס ישלוט בשוק הדפדפנים העולמי ואפילו יעבור את IE.
חוץ מזה, שהאיחוד האירופי שונא את מיקרוסופט משום מה וכל הזמן תובע וקונס אותו. בנוסף, האיחוד דורש כל מיני דרישות שיקשו על מיקרוסופט בהתחזקות. כמו למשל הדרישה להסיר את הדפדפן אקספלורר כדפדפן מובנה בוינדווס כי זה פוגע בתחרות ובסיכויים של דפדפנים אחרים להצליח.
ישן 23-07-2008, 20:04
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 97 שנכתבה על ידי alonmore28 שמתחילה ב "צודק הם באמת הגזימו. הכותב לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי alonmore28
כמו למשל הדרישה להסיר את הדפדפן אקספלורר כדפדפן מובנה בוינדווס כי זה פוגע בתחרות ובסיכויים של דפדפנים אחרים להצליח.

בקטע הזה אני לא מסכים עם האיחוד האירופי, לא חובה להשתמש ב ie, לי בוינדוס יש 3 דפדפנים מותקנים (לא כולל ie) ובלינוקס 2 דפדפנים מותקנים. זה שהציבור לוקח מה ש ms נותנת לו אפילו שזה תת רמה, אומר הרבה על הציבור הכללי. (מצבו רע רמז)
ie אני בכלל לא מריץ...
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

נערך לאחרונה ע"י linuxsboot בתאריך 23-07-2008 בשעה 20:07.
ישן 23-07-2008, 20:39

בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "[QUOTE=alonmore28]כמו למשל..."

לא. זה פוגע אנושות בשוק.
תחשוב. משתמש חובבן שלא מבין בדפדפנים או מחשבים פותח את המחשב. פעם ראשונה שהוא קיבל מחשב בחיים שלו.
הוא רוצה להיכנס לאינטרנט. מין טכנולוגיה מדהימה שהוא שמע עליה. אין שום אפשרות להיכנס לאינטרנט מלבד כניסה דרך דפדפן האקספלורר.
פתאום קופצת לו הודעה ממיקרוסופט: תוכל לגלוש באינטרנט באמצעות אינטרנט אקספלורר.
או לחילופין, הוא רואה את שם האייקון שנמצא לו על שולחן העבודה והוא נכנס.

הוא לא יודע שיש אפשרויות אחרות, הוא לא מכיר ולא מבין.
גם משתמשים טיפה יותר מבינים מאותו אחד שתיארתי לא יבינו ולא יכירו אלא אם יסבירו להם.
זה הדפדפן הראשון שאתה מקבל. הוא מציג לך אתרים כמו שצריך. זהו. אתה לא צריך יותר מזה אלא אם אתה מחפש משהו ספציפי שאין באקספלורר.
אותם משתמשים פשוט ממשיכים לגלוש באקספלורר וככה בהמשך חייהם.
פתאום, נולד להם אח קטן. הוא מגיע לגיל בו הוא מתחיל להתעסק במחשב ואז הם מראים לו את דפדפן האקספלורר. הם מראים לו את האינטרנט.
מה הוא יחשוב? אינטרנט אקספלורר = אינטרנט.
האייקון שנראה כאות: e = אינטרנט. גישה לעולם הגדול.
וככה הוא יתנהג עד שיסבירו לו אחרת.

ככה מיקרוסופט לקחה את השלטון מידי נטסקייפ. שהיה דפדפן מעולה ואהוב הקהל. האקספלורר פשוט נדחף לתוך ציבור המשתמשים והם פשוט השתמשו בו. מין ב"לית ברירה" שכזו. כי גם להתקין דפדפנים ולהגדיר ולעשות כל מיני דברים שכאלו לא היה נוח כמו היום וזה לא היה נפוץ.
בשנת 2001, פלח השוק של האקספלורר היה 95% מכלל הגולשים. בעוד שהשאר משתמשים בנטסקייפ או בכל מיני חלופות אחרות.

ככה מיקרוסופט מנצלת את המונופול שיש לה על שוק מערכות ההפעלה, וככה היא משתלטת על השאר.
זה מונופול.
ישן 23-07-2008, 12:22

בתגובה להודעה מספר 94 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "ynet גילו את firefox3 והתוספים שלו ובדרך כתבו שוב שטויות כרגיל"

הנה ציטוט לכל החובבנים שחושבים שהם מבינים משהו:

ציטוט:
נתחיל דווקא בטיפ האבטחה הראשון שהיינו נותנים למשתמשי Internet Explorer: גררו את סמן העכבר לחלק העליון של החלון ולחצו את האיקס הקטן בפינה. כש-IE ייסגר, התקינו Mozilla Firefox, והמשיכו לגלוש כרגיל.

אהבתי

ד"א, בווינט תמיד כותבים הודעות חיוביות עבור פיירפוקס ומפרגנים. יש המון כתבות שנכתבות בהן ממליצים לא אחת על פיירפוקס ומצהירים בגאון כי זה הדפדפן הטוב ביותר.

עוד משהו שאני מעוניין לציין בפיכם זה שאפילו פייסבוק, הרשת החברתית שמייקרוסופט השקיעה בה מאות מיליוני דולרים התגלתה אף היא לממליצה על פיירפוקס או על אלטרנטיבות אחרות.
אם תגלשו באמצעות IE6 אל האתר, תגלו כי יש הודעה שאומרת שפייסבוק אינו תומך בדפדפן הזה יותר ומציע לשדרג אל הדפדפנים: פיירפוקס, אופרה, פלוק ומקסטון אני חושב.
בכל אופן, IE7 -- לא מוזכר!! זה מראה על משהו.

נערך לאחרונה ע"י alonmore28 בתאריך 23-07-2008 בשעה 12:29.
ישן 24-07-2008, 18:22
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 101 שנכתבה על ידי זיו שמתחילה ב "כמה בקשות"

1. ReloadEvery - קליק ימני בחלון ואתה יכול לבחור כל כמה זמן ייטען (ניתן לאפשר לכל הטאבים)

2. קליק ימני על הטאב --> טען מחדש את כל החלוניות?

אם כבר אנחנו בנושא של רענון טאבים, אז אולי תאהב גם את זה: Reload Tab On Double-Click (ניתן להבין כבר מהשם..)

3. יש מספר פתרונים
יש את ה-Download Statusbar הישן והטוב
יש את Download Manager Tweak שנותן לך המון אפשרויות ל"חלונית ההורדות", ביניהן לפתוח אותה בטאב חדש או בסרגל-צד וכו'
ואפשר לבחור שלא ייפתח כלום כמו שציינו לעייל.

4. about:config
browser.sessionstore.resume_session_once
false

אפשר גם לבטל כליל את שחזור ההפעלה (גם במקרה של עדכונים אני חושב):
browser.sessionstore.enabled
אבל לא נראה לי שתרצה..

5. כנ"ל ב-about:config, יש את:
browser.tabs.loadBookmarksInBackground
browser.tabs.loadDivertedInBackground
browser.tabs.loadInBackground
לגבי לשוניות שנסגרו וכאלה אין לי מושג..

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.29 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר