לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-06-2008, 12:47
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
כולם נגדי או שיש כאן משהו מעבר?

קשה לי להבין אנשים, בחודשים האחרונים ירדתי במשקל 12 קילו, סרקתי את כל האינטרנט, שאלתי רוקחים ובדקתי ע"פ הספרים לגבי תזונה נכונה, מה צריך, כמה ואיך, עד שבסוף הרכבתי תפריט מצויין שכולל את כל אבות המזון <ע"פ הממצאים שהגעתי אליהם>, בהתחלה הרבה חיזקו אותי , ועשיתי את זה עם כמה חברים ועם אבא שלי < שירד 4 קילו!! בלי לשלב ספורט > ואמא שתמכה, התוצאות לא איחרו לבוא, אני עירנית יותר, חזקה יותר, אין לי נשירה ועוד.. דברים שסבלתי מהם מקודם, הבעיה מתחילה עכשיו, כשהגעתי למשקל מסויים וכולם אומרים לי שזה לא בסדר, אני בסדר גמור ע"פ ה BMI <תלחצו אם אתם לא יודעים על מה מדובר>, ונראת בעיני סבבה לחלוטין,אבל ההורים שלי נכנסו למגננה והם לא יורדים ממני, החברים התפזרו ואינם משתפים פעולה יותר, חבר שלי העיר לי על זה ואפילו אנשים שאני לא ממש בקשר איתם אמרו לי שירדתי ושזה לא יפה כבר, שצריך לעלות קצת.

מצד שני, אתמול הלכתי למדוד בגדים כדי לראות אם יש משהו שהם רואים ואני לא ומסתבר שאני אותה מידה בהכל, כמו שהיה נדמה לי, הבגדים שלי קצת רופפים אבל אפילו לא ירדתי מידה, בעיני זה נראה מצויין ואפילו צריך עוד קצת.

מרגישה שכולם נגדי בעיניין הזה, לא רוצה להפסיק, לא מפתחת אנורקסיה או משהו, אוכלת מהכל < כל הדברים הבריאים - ז"א לא עוגות וכאלה - רק פעם ב.. >, ידוע לי שכשצריך לשקר לגבי משהו אז המשהו הזה לא טוב, כרגע אני גרה בעיר שונה מהורי עם חברות כך שהקשר הוא טלפוני כי אני כל הזמן כאן <תקופת בחינות>, אבל אני מתגעגעת להורים ומפחדת שיראו ששיקרתי להם ושזה כבר לא רק 6 קילו פחות אלא כפול מזה.. לא יודעת מה לעשות, אני עושה בדיקות כדי לראות שיש לי הכל אבל כרגע זה יאלץ לחכות לעד אחרי הבחינות הקרובות כך שאין לי מסמך ביד שיראה להם שהכל תקין.

משהו צריך להעשות בנידון, המצב הזה לא יכול להמשך, רוצה את התמיכה והחיזוקים שהיו בהתחלה, ושהכל יהיה פתוח ובלי הסתרות, בעיקר עם ההורים שלי., דילמה נוספת שלי היא שיש לי חשש גדול שחוסר התמיכה מאותה קבוצת חברים נובעת קצת מקנאה, מבין כולם רק אני הצלחתי להתמיד עם הספורט והתפריט ורק אני ירדתי, כל השאר נשברו.

פריקה.. עיצות או דעות יתקבלו בשמחה.

אגב, ארז, אני יודעת שבפעם האחרונה שראית אותי נראתי רזה, אבל מאז עליתי 6 קילו, והתזונה שלי הייתה על הפנים, אני לא הולכת לשנות את התזונה הבריאה הזאת כי היא נותנת לי המון מבחינה בריאתית, אוכלת דברים שלפני לא נגעתי בהם אפילו והם חשובים לגוף <כמו ירקות עם שמן זית, לחם מחיטה מלאה וכו>.

נערך לאחרונה ע"י הולי בתאריך 20-06-2008 בשעה 12:52.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-06-2008, 14:34
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
דעתי..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כולם נגדי או שיש כאן משהו מעבר?"

זכותך על גופך ועל מראך..
בסופו של דבר את תחליטי אם להמשיך דיאטה או לא.... אם לדעתך את צריכה לעשות דיאטה אז תעשי.... כמובן שיש לשים לב שזה לא מדרדר לבעיות תזונה...
אני לא ממש מבין למה את מפחדת לומר להורים שלך את האמת? אני מבין שהם ידאגו שיבינו שירדת 12 קילו אבל אני משוכנע שאם תראי להם שהכל בסדר ושאת אוכלת כמו שצריך זה לא יפריע להם.
אני כן דואג שתהפכי לבנות האלו שלא משנה מה המידה שלהן תמיד יחשבו על עצמן שהן שמנות.. יש מקום לכל דבר ובעיקר לתזונה נכונה ושמירה על עצמך! זה הכי חשוב!

בקשרל חברים שלך... אם הם מזהירים ודורשים ממך להפסיק את הדיאטה (מדאגה או קנאה) את צריכה להבהיר להם שזה לא עניינם... אף אחד לא מכיר את גופך ואת עצמך יותר טוב ממך... את אישה בוגרת ואני בטוח שברגע שתביני שאת מגזימה או שהמצב מדרדר לבעיית תזונה את תפסיקי ותמתני את עצמך!

תהיי חזקה,
בהצלחה,
איציק

נערך לאחרונה ע"י PL@yB0y בתאריך 20-06-2008 בשעה 14:36.
ישן 20-06-2008, 15:33
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
הולי יקירתי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי הולי שמתחילה ב "כולם נגדי או שיש כאן משהו מעבר?"

קודם כל, אני אתחיל ואומר שהרבה זמן לא דיברנו... חלק מזה הוא באשמתי. בואי נשנה את זה!

עכשיו בקשר לבעייה עצמה -

אני מאמין שיש כאן משהו מעבר. אני מאמין שזאת החלטה מודעת שלהם בקשר ל"לא לדבר איתך" עד שתפנימי, לדעתם, את מצבך.

הייתה לי חברה טובה (שלא בגלל זה התנתקנו) שהייתה בול במצב שלך. היא רזתה עד מאוד ממה שהיא הייתה - והגיעה למצב שהיא נראתה ממש לא טוב. מבחינה בריאותית - היא הייתה בסדר גמור. כל הבדיקות בעולם אישרו את זה, יחס הגובה/משקל תקין, מידות תקינות בבגדים ובחזייה אבל...

אבל היא נראת מאוד רזה. היא נראת כאילו יש לה בעייה בזמן שאין לה.

אוקיי, עשית דיאטה בריאותית. את מרגישה יותר טוב ופועלת יותר טוב. מבחינה בריאותית את במצב מעולה. אבל, אם הפידבק החיצוני הוא עד כדי כך עז... וובכן, את לא יכולה לשפוט את עצמך באוביקטיביות. ברגע שזה מגיע גם מהמשפחה וגם מחברים... אוליי יש דברים בגו.

הכוונה היא שאת לא אנורקסית - אבל, אוליי המראה החדש הרבה פחות מחמיא מאשר אם היית מעלה כמה קילוגרמים בודדים.

בואי נגיד שתרזי עוד קצת - לפי רצונך. הסביבה תדחה אותך עוד קצת. למה בעצם בת רוצה להרזות? לשפר את החיצוניות שלה. למה? כדי לקבל פידבקים טובים. כולם אוהבים את זה. כרגע את מקבלת פידבקים שליילים. תארי לך מה תהייה התגובה אם תרזי עוד.

אל תראי את זה כהכנעות לסביבה או ויתור על גופך. תראי את הסביבה כאינדיקטור לגופך. את יכולה לשפוט על פי תגובות של אנשים מה דעתם על המשקל שלך (בדיוק כפי שעושים אחריי תסרוקת חדשה ונסיונית).

לדעתי, הם רק מנסים לעזור לך להפוך להיות עוד יותר יפה (אלוהים יודע שאת הפנים כבר יש...). תני להם לעזור.

ישן 20-06-2008, 16:53
צלמית המשתמש של DimaX
  DimaX DimaX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.04

היי הולי
לדעתי, לרדת יותר מידיי בזמן קצר זה לא בריא, לא משנה איך.
אני חושב שאם טוב לך עם דרך התזונה שלך אז תמשיכי באותה הדרך, אלא אם את רואה שאת יורדת עוד ועוד. אפשר להגיד ש-BMI 20 זה דיי נמוך, אך זה בגבול הסביר ונורמאלי לחלוטין למי שיש לו מבנה גוף צר ורזה.

יש שתי אפשרויות:
- "הם" לא רגילים לראות אותך ככה.. אז כנראה לוקח להם קצת זמן להתרגל.. במיוחד להורים שאת לא רואה כל יום... לכשיתרגלו, היחס של כולם ישתנה ויתמכו בך...
- לא לכל בן אדם מחמיא להיות מאוד רזה.. יש אנשים שלדעתם, בחורה היא יפה כשאפשר לומר עליה ש"יש אצלה במה לתפוס".. גם ב'שניצלים' וגם במקומות מוצנעים יותר... גם לדעתי האישית אני מעדיף בחורה עם קצת 'שניצלים' מאשר דוגמנית על שלא אוכלת כלום או אפילו מקיאה חו"ח...
את יכולה לעשות סקר ברחוב ולשאול אנשים מזדמנים אם את רזה מידיי..

את מרגישה טוב עם איך שאת נראית, ואת מרגישה בכלליות מצוין, אז תמשיכי בזה, אבל תעקבי אחרי המשקל שלך.. שלא תעלמי לנו!
קצת קשה לחוות דעה לגבי "האם את רזה מידיי" כי לא ראיתי אותך כבר המון המון זמן..
פעם הבאה שאת אצל ההורים, דברי איתי.. ניפגש לפני שאני טס..

בהצלחה!

נערך לאחרונה ע"י DimaX בתאריך 20-06-2008 בשעה 16:59.
ישן 21-06-2008, 19:53
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

אני חושבת שיש שני דברים שאנשים שדואגים לך חייבים להצייד איתם. אכפתיות ותמיכה.

עכשיו, ברור שהם הוכיחו שהם אכפתיים ושהם דואגים לך. לדעתי הם פשוט לא רגילים לראות אותך ככה. כנראה הם התרגלו אליך כשהיית מעט מלאה, ואהבו אותך ככה, ולא רצו שתשתני. ופתאום דפקת כזאת ירידה (כפרעלייך אגב), אז זה די טבעי ומובן שתקבלי תגובות שונות.
את צריכה להזכיר להם שאחרי הכל זה הגוף שלך, וזה עושה לך טוב, ושלתמיכה מצידם יש לך המון חשיבות.
ממה שכתבת פה קשה לי להאמין שזה יגיע למצב שיפגע בבריאותך. אבל אני חושבת שכדאי שתגידי להם שאם זה חס וחלילה יגיע למצב כזה, את סומכת עליהם שידאגו לך.
[=

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר