לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 14:27
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי hzhz שמתחילה ב "היית ציני...? איך לעזאזל אפשר..."

בתגובה הצפציפית שלי מקודם הייתי כנה לחלוטין..

006 עשיתי כבר 4 פעמים בשאיפה לשפר את הציון שלי.. (מ- 90...)

007 עשיתי בפעם הראשונה וזה שעשיתי את שניהם ביחד באותו יום בכלל לא הפריע לי.. אפילו רציתי לעשות את 005 אבל ראיתי את השאלון וויתרתי..
\
תנסה תראה שזה בכל לא קשה.. (אלא אם כן אתה חוטף כאב ראש בקלות או משהו בסגנון וזה יכול להשפיע לך על השאלונים האחרים כמובן..)
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

חזרה לפורום
ישן 23-06-2008, 19:02
  IdanSeg IdanSeg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "בגרות במתמטיקה קיץ 2008"

טוב אז לפני משהו כמו שעה וחצי סיימתי את הבגרות במתמטיקה 005

תאמת היה קשה, אבל הלך לי טוב...

בבית ספר שלי עשו 2 מתכונות, והציון מתכונת הוא ממוצע של שניהם (קיבלתי בראשון 92 ובשני 91)

אבל בגלל המורה הרעה שלי הגישה אותי עם מגן 88 (בגלל ציונים לא מסעירים במשך השנה)....

את האמת חשבתי שיהיה לי יותר קל בבגרות הזאת, אבל בגלל לחץ שקורה לי כל מבחן לא הלך לי כל כך טוב... אני מצפה ל80+

עכשיו השאלה שלי - תראו עשיתי בגיאומטריה את 2 הבעיות

ובבעיה 3 (גיאומטריה) צריך להשתמש במשפט של מפגש תיכונים, שמחלק את התיכון ביחס של 1:2..ומכאן כל הבעיה ממשיכה, עכשיו אני עשיתי בוודאות את כל הבעיה נכון רק שכבר בסעיף א' שצריך להשתמש ביחס 1:2 אני השתמשתי ביחס 2:3...אין לי מושג כלוש למה פשוט לא זכרתי במדיוק....וזה דפק לי את כל הבעיה...כי המס' באמת לא יוצאים משהו....וזה ממש מבאס כי כל הדרך של החישוב שטח וחישוב היחס נכון רק המספרים שיוצרים לא נכונים!!!
אזזז...מה אתה אומרים על טעות ניגררת כמה נק' מורידים? את כל הבעיה?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:12

הדף נוצר ב 0.17 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר