לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 15:38
  elvis1977 elvis1977 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.07
"אם ישראל לא תפציץ את איראן, היא תימחק מהמפה. אם תפציץ - תחזק את המשטר. בכל מקרה היא

http://www.globes.co.il/news/articl...000354752&fid=2
ציטוט:
"ישראל ניצבת היום מול דילמה, שהיא קרוב לוודאי הנוראית ביותר בהיסטוריה שלה", אומר אמיר ג'אחאנשאכי, גולה איראני באירופה, ומסביר: "אם ישראל תפציץ את איראן, כדי למנוע מהמשטר המוסלמי האיראני לפתח פצצת אטום, היא תחזק את המשטר בתוך איראן ובמדינות המוסלמיות האחרות באזור. אם ישראל לא תפציץ את איראן, כדי למנוע את פיתוח הפצצה, היא תימחק. ישראל בדילמה שבכל מקרה היא תפסיד בה". * אני מנסה להבין, אתה ממליץ לישראל להפציץ את איראן?

"אני לא יועץ למדינות, ואני לא רוצה לייעץ למדינה שלך להפציץ את המדינה שלי. מה שאני אומר הוא שאם ישראל לא תפציץ את איראן, לאיראן תהיה בוודאות פצצת אטום ויבוא היום שבו איראן תימחק את ישראל מהמפה. ישראל ניצבת מול דילמה קשה. אבל, אני מניח שישראל תהיה חייבת להפציץ את איראן, אחרי שתראה את האיום הממשי, וזה יביא לתוצאות נוראיות והרסניות באזור".

אמיר ג'אחאנשאכי מסכים להתראיין באופן יוצא דופן, לרגל ביקורו של נשיא צרפת, ניקולא סרקוזי, בישראל. הוא גולה איראני, איש עסקים, שמשקיע בחברות ענק אירופאיות, ועושה כל שביכולתו כדי להשפיע על ממשלות אירופה לסייע בהחלפת המשטר האיראני המוסלמי. האם הדלת לממשלות אלה פתוחה בפניו באופן קבוע? על השאלה הזאת הוא לא מוכן לענות, אבל הוא מאמין שהפניה לקוראי "גלובס" עשויה לסייע לו להשיג את המטרה. מי יודע, אולי מישראל תבוא הישועה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2008, 16:28
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
לביוב הבין את זה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי elvis1977 שמתחילה ב ""אם ישראל לא תפציץ את איראן, היא תימחק מהמפה. אם תפציץ - תחזק את המשטר. בכל מקרה היא"

מעביר את הנכסים שלו מישראל
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...%EC%E1%E9%E5%E1

ובכל זאת נראה לי שזה הפתרון,
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=417713

צריכים להתפלל הרבה ולהגיד תהילים. אני עוזב את המקלדת להגיד תהילים.

אחרי שאמרתי כמה פרקי תהילים, זה מה שעלה לי בראש לכתוב:

כבר היינו במצבים יותר קשים - לפני מלחמת ששת הימים, אז ישראל הייתה במצב של סכנה, גם אז הייתה מחשבה, אם נתחיל מלחמה נגד 3 מדינות הרבה יוצר גדולות מאיתנו, גם אם ננצח אותם, איך יהיה ההמשך וכן הלאה, ובכל זאת ה' הראה ניסים גלויים.

וגם עכשיו, אין מה לפחד, וכל היהודים שיישארו בארץ ישראל יראו ניסים גלויים, וחבל על קטני אמונה שבורחים בשעה גדולה כזו שיראו איך בגלוי איך ארץ ישראל היא ארץ אשר עיני ה' אלוקיך בה מרשית השנה ועד אחרית שנה. וייתקע בשופר גדול ובאו האובדים בארץ אשור והנדחים בארץ מצרים והשתןן לה' בהר הקודש בירושלים.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 25-06-2008 בשעה 16:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר