לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-06-2008, 23:33
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
תגובה
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "ולמה אני מעלה את הנקודה? כי..."

לכל אחד יש רגעי שפל,טעויות ומורדות עצם העובדה שאדם יודע להכיר בהם נותן לו את האפשרות לעלות מהם,ללמוד ולהשתפר ולהיות אדם בוגר יותר. אני אישית לא אוהב את המשפט שאנשים רבים אומרים בין אם זה נכון או לא נכון שמתבטא ב"וואלה אני עברתי הרבה בחיים שלי" על הטיותיו השונות.

כולנו עוברים הרבה סוגים שונים של חוויות חלק יותר חלק פחות בסופו של דבר אנחנו חיים סוג חיים דומה גם אם שונה בדברים מסוימים,ולעומת זאת חוויה אחת יכולה ללמד יותר משלל מקרים אי אלו שעברו על אדם.
החכמה היא לא להתפאר במה שעברת החכמה היא ללמוד ולהשתפר ממה שעברת בין אם הוא טוב או לא וזה מה שעושה את ההבדל. בנוסף יש לזכור כי כל ירידה טכנית היא גם עלייה לכן מנקודת שפל יש רק אפשרות לעלות.

בנוגע לפוזה
כן יצא גם לי אם אנשים מסביבי ואנשים שהכרתי מאומנויות לחימה שונות לראות את הפוזה שאנשים משדרים אבל בסופו של דבר אנשים אלו או שיבינו בעצמם את התנהגותם או שמישהו יגרום להם להבין. פוזה זה מתכון לצרות ובנוסף הופך אותך לאיש חברה לא נעים. אבל עדיין חשוב לציין שביטחון עצמי הוא דבר חשוב כל עוד אינך מגזים בו. אנשים רבים חיים בסרט אבל אם הם אוהבים את זה שיחיו,הרבה מאמני לחימה גדולים חיים בסרט כי זה החיים שלהם אז הם חייבים באיזושהי צורה להתחבר ברמות גבוהות לאומנות שלהם גם אם זה מוציא אותם קצת מפרופורציות.

האגו שלנו הוא דבר שחשוב לנו ולמרות שאנחנו מנסים לשלוט בו לפעמים הוא פורץ וגם בתת מודע. ברנדורי באימון שהמטרה העיקרית היא ללמוד יש מעין תחושה של אני חייב לנצח שלא לדבר על תחרויות. יש עלייה של אנרגיות שקשה למצוא משהו שחזק מהם מבחינה אגוצנטרית. לכן לדעתי כמו כל דבר בחיים יש לשמור על איזון לא פוזה אבל ביטחון עצמי.
חזרה לפורום
ישן 30-06-2008, 11:22
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "נקודה למחשבה."

פעם אחת הגעתי להתאמן מאוד חולה ואחרי החימום כבר הייתי תשוש, ממש באפיסת כוחות,
הגיע לאימון אחד שהתאמן ב-mma ועשיתי איתו 3 קרבות והוא ניצח את כולם, הוא הגיע רק לאימון ניסיון והאכזבה שלי הייתה שאולי הוא לקח את הדוגמה למה שהאומנות מלמדת ממני ושביישתי את השם של השיטה כיון שהתאמנתי למרות הכל,
לאחר מכן הבנתי את הטעות שהוא עשה כי עם מחשבה יותר צלולה לא רק שהייתי מנצח אותו אלא גם אחרי החימום שגם אותו התיש כי הוא לא היה רגיל הייתי ממש גורם לו להיגמר פיזית, מהיום ההוא למדתי שני לקחים חשובים...
לנצל את הטוב שלי כדי שאני לא אאלץ להתמודד עם הרע ושלא מי שאני הוא שמגדיר אותי אלא מה שאני עושה.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 30-06-2008 בשעה 11:33.
חזרה לפורום
ישן 30-06-2008, 15:03
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "נקודה למחשבה."

לפני כמה שנים, בזמן שאני חוזר הבייתה מבצפר, זרק עליי אחד מהשכבה אבן.. ככה באמצע הרחוב.

התקדמתי אליו, ואיימתי עליו שזה לא יחזור על עצמו. יצאתי "גבר"? לא
הוא תפס אותי באוזניים, הוריד אותי למטה, והתחיל לגרור על המדרכה כשאני רץ אחרי הגרירה שלו מפחד על האוזניים. כשהוא סיים לגרור אותי זרק בעיטה, ואז כבר התקהלו האנשים, תפסו אותו לקחו אותו לצד ביררו מה קרה, אותי תפסה אישה אחת שמנה וחזקה [תבינו את ההשפלה!] וניסתה להרגיע אותי.

היא לא הצליחה.

דחפתי אותה הצידה [יותר נכון נדחפתי הצידה] ורצתי בין ההתקהלות ישר אל אותו אחד שגרר אותי, הפעם כדי לשבור לו את הפנים. יצאתי "גבר"? לא
הוא שוב תפס אותי באוזניים וזה חזר על עצמו.
פעם שלישית כבר לא הייתה, הגיע משטרה..

חזרה לפורום
ישן 30-06-2008, 15:40
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "לפני כמה שנים, בזמן שאני חוזר..."

גם לי היתה השפלה פעם עוד לפני שהתאמנתי בנינג'יטסו,
אני חוזר מהמכולת ואחד מהשכבה שלי שואל אותי יש לך שקל...
אמרתי לו שיש לי אבל שהכסף לא שלי אז אני לא יכול להביא לו כי ידעתי שלא מדובר בשקל...
הוא אומר לי נו תביא... מה אתה מתקמצן על שקל... ואני בשלי (אני איש של עקרונות) אני הייתי מביא לך בשמחה אבל הכסף לא שלי... המשכתי עוד כמה צעדים ואז הוא הרים דלי מלא במים שירדו מצינור של מזגן, הוא אומר לי, אתה מביא... אמרתי לו: אמרתי לך כבר שהכסף לא שלי אבל תוריד את הדלי... הוא המשיך ובסוף אמרתי לו טוב... הוא בא ואז רציתי לברוח אבל היה איתו עוד חבר (הם היו מכיתה טיפולית), החבר שלו אומר נו תביא איזה חמישה שקלים ונסגור עניין... אמרתי שוב הכסף לא שלי... הוא מיד רץ אל הדלי לאיים שוב... אמרתי טוב אני אתן לך תירגע... אני בא מוציא את כל המטבעות מהכיס כדי להביא לו ופתאום חבר שלו הביא לי מכה על היד כל המטבעות נפלו והם לקחו לי את הכסף (הכל קרה מאוד מהר) ושיחקתי את עצמי שאני לא יודע לאן לכאורה נפל הכסף שהם לקחו לי ושיעזרו לי לחפש אותו, לאחר 10 דקות של חיפושים מזויפים איתם אני אומר להם, טוב אני יודע שאתם לקחתם לי את הכסף ואני מבקש ממכם להחזיר...
הם אומרים לי שאם אני מספר כל הבי"ס יביא לי מכות מחר והם ידאגו אישית שאני אקבל "פנס" (שיסוף)...
באתי הביתה בוכה סיפרתי לאמא שלי, היא הביאה שוטרים שבאו איתי למטה לחפש אותו, הוא בא כמו עלה נידף עם מטבע של עשרה שקלים בידו ואמר הנה החזרתי לך את הכסף...
השוטרים בשלהם לוקחים אותו לחקירה... כל החברים מתאספים ומגוננים עליו ואז אמא שלו באה וגם עשתה צרות לשוטרים לקחת אותו.
לאחר שיצאנו מהתחנה הודיעו לי שהוא יהיה תחת מעקב אבל אין לסמוך על המשטרה הארצית,
אני מגיע יום למחרת לבי"ס כמו גדול, חולף במסדרון מהר ונכנס לכיתה...
אני יושב על הכיסא ופתאום אני שומע חברים שלי לכיתה שואלים אותי... מה הלשנת עליו על עשרה שקלים?... אמרתי להם כן... עניין של עקרון, הוא התחיל ממני ופעם הבאה הקורבנות יכולים להיות אתם... לאחר שאני מסביר להם אני שומע מהמסדרונות חצי שכבה מקללת אותי...
אני יוצא החוצה להפסקה ומכפכפים אותי.. נמשך ונמשך שנה שלמה... סיוט... לא שכחו לי, התעללו כל השנה. הנפש שלי זעמה, חיכיתי למצוא ישועה וחשבתי ללמוד איקידו...
ניסיתי שנה ללמוד איקידו לאחר שנת קפואירה והבנתי שהן לא יספקו לי את הצרכים העכשויים שלי...
ואז יום אחד הגיע מורה להעביר לנו שיעור ניסיון במקום שיעור ספורט בבי"ס ומאז אני נינג'יטסואיסט,
הבעיות ההם דוקא נפתרו כי מהאנשים שעברו איתי גם לתיכון רובם לא שרדו את הבי"ס ונופו לאחר כיתה י', מאז אני לומד נינג'יטסו.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 30-06-2008 בשעה 15:50.
חזרה לפורום
ישן 30-06-2008, 19:29
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "הייתי שולח אותם לבי"ח והייתי..."

ידעתי שתגיד את זה.
היה לי חבר ביסודי, שפשוט פוצץ מישהו אחד שנחשב "מקובל" באותו זמן, אותו מישהו שהוא פוצץ היה מתלהב על הרבה אנשים והרבה פחדו להחזיר לו, ואותו חבר דווקא לא פחד, הוא בתור עקרון (כמוך) לא נתן למישהו להשפיל אותו.
בכל אופן יום אחר כך אותו אחד שפוצצו אותו קרא לכל החברים שלו, שזה בערך 30 ילדים מכל הכיתות בשכבה (הייתי שם בזמן שזה קרא ואני לא מגזים במספר), שפוצצו אותו, פשוט כולם קפצו עליו בבת אחת עם אגרופים והכל, אבל נחש מה, מאז עד סוף היסודי, אף אחד אפילו לא העז להתקרב אליו, אפילו לא ה"מקובלים" והוא נחשב בין החזקים בבית ספר.
השאלה מה אתה מעדיף, אני יודע שבאותו רגע הבחירה הזאת מפחידה כי אף אחד לא רוצה לחטוף מכות, אבל עדיף לדעתי להלחם פעם אחת וטוב ושלא ייתעסקו איתך יותר...
חזרה לפורום
ישן 30-06-2008, 20:02
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "ידעתי שתגיד את זה. היה לי חבר..."

אצלנו לא מחשיבים את החזק כי הכבוד אבוד, מה שהיה קורה הוא שהיו מפוצצים ואז היו משתיקים ודוחקים לפינה, כדי לפתור את הסיטואציה חובה להשיג כבוד ולא בלהרביץ לאחד אלא להפחיד אותם, איך?
לרוב הולכים לאחד הכי חזק מפוצצים אותו מכות וכל השאר בורחים, אז אצלי בשכונה לא פועל החוק,
צריך להגיע לאחד שאתה מחפש ספציפית עם "גב" מאחורה לקחת את האנשים הכי ענקיים שאתה מכיר ולהשפיל אותו שהוא לבד, כל האנשים מאחוריך אבל אף אחד לא נוגע בו רק אתה והוא...
ואז לגרום לו לתחושה שאתה לא פראייר...
משמע... אתה רוצה מכות... סבבה אני ואתה...
אתה רוצה לבוא עם אנשים... ראית את ה"גב" שלי... הוא לא יודע מי האנשים הם יכולים להיות סתם אנשים, הם לא מעורבים וצריך להדגיש לו...
בתקופת החטיבה עוד הייתי קטן מכדי לדעת...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר