לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2008, 09:20
  משתמש זכר Confusedd Confusedd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
מרגיש משעמם

בתקופה האחרונה אני מרגיש שאני משעמם אחרים.
הדבר מצבטא בשתי צורות:
האחת היא שאני פשוט לא יודע לפתח שיחה. ישנם הרבה מצבים שאני יוצר קשר עם אנשים שונים, ופשוט השיחה איתי תמיד נתקעת. אין לי בעיה לזרום עם אנשים כאשר מתחילים איתי שיחה ומביאים רעיונות חדשים לדבר עליהם, אבל כשזה נוגע לרעיונות שאני מציע- המגוון קטן מאוד ובד"כ הרעיונות שלי מסתכמים בבי"ס, ציונים ועבודה בקיץ.

השניה היא הרושם שאני יוצר מהשיחה. בגלל הנושאים המדוברים אצלי (הנ"ל) אני מרגיש כאילו אני יוצר רושם של בן אדם שכל העולם שלו זה בי"ס. בן אדם שאין לו עוד חיים חיצוניים, תחביבים. מתייחסים אליי כאל מישהו שעוזר כשזה נוגע לעניינים של בי"ס ופונים אליי בהקשרים האלה, אבל אני מרגיש שכשאין צורך כזה, החברה שלי לא כל כך רצויה.

אני יודע שהבעיה הזאת נשמעת ממש טיפשית ואני לא יודע אם יש בכלל דרך לתור אותה, אבל אני מקווה שאם יש פה מישהו/י שעבר/ה תהליך או דומה או פשוט חושב/ת שיש לבעיה פתרון- אני אשמח לתשובה.
תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2008, 22:15
  משתמש זכר Confusedd Confusedd אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.12.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "מצטערת על אי ההענות.. אממ....."

בקיצור אני הבנתי שבשביל לסדר את הבעיה הזאת אני לא יכול להפיל הכל עליכם, שאני חייב לקחת יוזמה על עצמי ושאני חייב לשנות את זה בעצמי. אף אחד אחר לא יכול לגרום לי לדבר על נושאים מסויימים ואף אחד לא יכול לגרום לי להיות מעניין יותר.

היה לי מן רגע שיא בהרגשה הרעה הזאת לפני יומיים, אז פשוט החלטתי לקחת לי יום חופש- להיות לבד, להרגע ולקחת הכל בקצב שלי. למען האמת זה עזר, ובזמן הזה חשבתי מה אני יכול לעשות בנידון.
היום הייתה לי הזדמנות, והוכחתי לעצמי שאני לא משעמם ולא לא חשוב.
בלי לחשוב יותר מדי, בלי להיות יותר מדי לחוץ, פשוט הייתי אני וזרמתי עם השיחות.
היה דווקא די כיף- אני נהניתי מהחברה של אחרים והם משלי, ושמחתי סוף סוף להיות משוחרר.

הבנתי מהנסיון הזה שפשוט צריך להיות אני, ולהיות משוחרר. לא להיות לחוץ כל הזמן על להיות מעניין ולהיות האטרקציה. אני לא צריך לרדוף אחרי אחרים בשביל שיקבלו אותי, וכנראה עם הזמן אני אפתח עוד ועוד ואחרים גם יקבלו אותי באמת.

אני יודע שכל העניין הזה נשמע קצת ילדותי (אני לא מעניין, קשה לי..) אבל באמת הייתה לי חרא של תחושה שלפני יומיים פשוט התפוצצה בפנים ולקח לי את הזמן בשביל להרגע ממנה. גם הפתרון שמצאתי נשמע קצת ילדותי- אני צריך איזה מאורע בשביל ליישם מה שקרה וכדי להוכיח לעצמי שאני מסוגל למה שאני רוצה. כנראה זאת הדרך שלי להתמודד עם הדברים.

בקשר להיענות- אני מבין את כל אלו שקראו אבל לא ענו. גם אם אני הייתי קורא כזאת הודעה לא הייתי בטוח מה כדאי לי לייעץ. איך אפשר להסביר לבן אדם איך למצוא נושאי שיחה ולהיות לא משעמם?
אז בנתיים הכל בסדר, ואני מקווה שהמצב יישאר ככה. (וד"א גם הפריקה הזאת עשתה לי טוב, ככה שהאשכול לא היה יותר מדי מבוזבז חח )
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר