לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-06-2008, 16:33
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כן זה יורד לכולם, אבל הסיבה..."

אני פשוט לא מאמין למראה עיניי. סליחה על השימוש בביטוי שמתאים למקרים אחרים לגמרי והרבה יותר ברומו של עולם, אבל אתם מכירים את הביטוי "לי זה לא יקרה"?
אחרי שביטלו כ"כ הרבה ערוצים ושירותים כמו ההוט טוק, מצד אחד הבנתי את המתלוננים ואמרתי "באסה להם" ו"הוט לא צריכים לעשות את זה", אבל מצד שני אמרתי לעצמי מה אכפת לי, הערוצים/שירותים האלה לא מעניינים אותי, ומה שבטוח זה שלי לא יורידו ערוצים בהם אני צופה.
והנה, חוק מרפי מגיע לעזרה, וזה יורד, ואני קורא ולא מאמין, איך זה יכול להיות?
אני אומנם לא מבין בענייני עסקים, ניהול חברת שידורי טלוויזיה, ניהול תוכן וכו' וכו', אבל אני בכל זאת מנסה להבין את האחראים על המהלכים הללו, בין אם זה בא למעלה למעלה, ובין אם זה בא מהנהלת מחלקת התוכן, את ההגיון בהחלטות האלה, ואני לא מצליח. התמונה היחידה שעולה לי בראש זה שיש שעון מעורר דיגיטלי ענק על הקיר במשרד של מנהל מחלקת התוכן בו כתוב: "הזמן שנותר לביטול ערוץ/שירות: XXXXXXXX.
כאשר זה עובד ביחידות של חודש בערך.
אני קורא לכול לקוחות הוט אבל לכולם ללא יוצא מן הכלל להציף את האתר שלהם ואת השירות לקוחות בטלפון.
ואפרופו שירות הלקוחות בטלפון, נראה לי שזמני ההמתנה המטורפים למענה הם למעשה מכוונים מצידם, כך ללקוחות אין כוח להמתין לא רק בשביל להתלונן אלא גם כדי להתנתק. אבל בכול זאת, אני קורא לכולם להציף אותם בתלונות.
ולכל מי שקורה להתנתק, אז תחשבו טוב, להתנתק אומר שאתה מוותר מראש, כך גם הם לא באמת יודעים מה גרם לזה, הם לא שואלים אותך למה, ברוב המקרים לפחות. צריך להסביר להם בראש על מה שקרה, לנתק חבילות, לסגור את ה-VOD או משהו כזה, חרם מסוג כלשהו, אבל לא התנתקות, כי מזה לא ייצא כלום.

נ.ב. ולחידת ג'קי היום שאלה: מצאו את כוונתה של הגברת ז',כשהיא אומרת "אנו מודים לערוץ AXN שהיה חלק בלתי נפרד מערוצי HOT לאורך השנים ונתן מענה לחובבי הז'אנר. אנו מבטיחים כי צופי HOT יוכלו ליהנות מתחליף שייתן מענה עם מיטב סדרות האקשן, הריאליטי וההרפתקאות."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-06-2008, 21:15

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]נ.ב. ולחידת ג'קי היום..."

זאת הייתה שאלה רטורית.
התכוונתי שהתשובה היא משהו עלוב כזה, כמו החלפת תכנים ולאו דווקא ערוץ, או איזשהו פיתרון ישראבלופי.
הקיצר, דווקא הנציג שהתלוננתי דרכו על העניין טוען שיעלה ערוץ סדרות במקום, אבל אני כבר לא מאמין לאף אחד שם, ושוב, אם AXN ימשיך לעבוד כערוץ שאולי לא משודר דרך הוט או יס, יש לו בלעדיות על סדרות מסויימות, מה שאומר שאם וכאשר יהיה ערוץ חלופי, התוכן יהיה שונה לגמרי.
מה שכן, נראה שכן נספיק לראות את עונה 12 של הישרדות כי אם אני לא טועה זה אמור להתחיל עוד שבוע וחצי, ו-16 פרקים זה יוצא עד אמצע אוקטובר בערך.

ישן 26-06-2008, 21:20
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "אתה רציני ?, פוקס מעוות את..."

כנראה שאתה לא יודע מה cnn עושה לנו.

לדוגמא קח מקרה בודד מיני רבים או קיי.
לפני כמה שנים פירסמו תמונה של חייל מול נשק עם ילד פלסטיני, cnn כמובן בלי לבדוק אמרו הנה חייל שפוגע בילד פלסטיני. בסוף אחרי בדיקות הפירסום היה שקר! למה? עובדה פשוטה "החייל" זה אותו אחד שהם הגדירו בשמות לא יפים ב cnn, בפועל הציל את אותו ילד ממתנחלים שניסו לפגוע בו ובפלסטינים אחרים. הרשת כמובן לא ביקשה סליחה על אותו נזק שנגרם לחייל. אבל מה הוא עבר חקירה שלא בצדק ולא היה איכפת לאף אחד כולל רשתות התקשורת בישראל לעשות על אותו חייל איקס. אחרי בדיקה מצאו שהוא בכלל הציל את הילד.
כפי שאמרתי cnn עושה זאת בהרבה פירסומים אחרים כנ"ל ועושה לישראל נזק בעולם! הרשתות בישראל אגב עושות זאת גם בכל הנוגע לצה"ל בשטחים. הם לא בודקים עובדות לפני פירסום.

fox news בודקים עובדות לפני שהם מפרסמים, עכשיו מה עדיף cnn או fox?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 26-06-2008, 21:11

אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אם לא מספיק מה שעשתה לנו עד היום, עכשיו HOT תוריד לנו גם את AXN"

דן, אל תדאג, 2.5 עונות = חודשיים וחצי.
הערוץ יורד בנובמבר.
זה אומר שרוב הסדרות שמשדורות עכשיו יסיימו, או יותר נכון, העונות המשודרות, לפחות הסדרות שמשדורות בחד שבועי, כלומר ברצועה של 22:00.
השאלה היא האם הערוץ הזה ממשיך להתקיים ברמת שידור. הרי הוט שילמו בלעדיות, האם זה אומר שהערוץ ימשיך להתקיים כשלעצמו? הרי הוא חלק מהקונצרן הבינלאומי של AXN.
אולי יהיה אפשר לקלוט אותו בצורה אחרת כלשהי?
ואנשים, תציפו את השירות לקוחות בתלונה על העניין, ותעבירו את זה לחברים שלכם, כמה מאות כאלו, ובטוח שיש יותר מכמה מאות שצופים קבוע בערוץ, שיתקשרו ויתלוננו, ולדעתי זה ישפיע, צריך להשפיע לפחות. היום אני התקשרתי והתלוננתי. תעשו את זה גם ותשפיעו, לשבת ולהתלונן זה לא רע, אבל זה לא מספיק.

ישן 29-06-2008, 10:15
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "אז ככה"

בפורום הוט מישהו (שמואל) שואל: "מורידים את AXN??" ועונים לו (צוות הוט) שזהו חלק ממגמת שיפור ורענון. איזה בולשיט. כתבתי להם את התגובה הבאה, אבל הפורום לא מקבל אותה. יכול להיות שהם מזהים את המחשב שלי ומסננים אותי אוטומטית?? (-:

"הראשים החושבים בהוט קיבלו החלטה מאוד מודעת לחסוך בהוצאות על תוכן ובמקומכם לא הייתי משתמש בהעלאת הוט קידס כהוכחה למגמת שיפור. הוט קידס הוא ערוץ בתשלום, מיועד לילדים, אינו זמין לבעלי הממיר האנלוגי והבשר העיקרי שלו מבוסס על שידורים חוזרים. זו זריעת חול בעיינים שכן אין קשר בין ערוץ AXN לערוצים שהוזכרו.

אני ממליץ לכולם לשים לב לכך שהמעבר של הוט מחברה מפסידה לחברה מרוויחה נובע מקיצוץ ההשקעה בתוכן ולא מגל הצטרפות לקוחות חדשים.

ישן 29-06-2008, 09:47
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אם לא מספיק מה שעשתה לנו עד היום, עכשיו HOT תוריד לנו גם את AXN"

כשנכנסתי לפורום קולנוע וטלוויזיה וראיתי את האשכול הזה הייתי בשוק. מייד חשבתי לעצמי: "לא יכול להיות עוד פעם סיפור איתם!".

AXN הוא אחד הערוצים הבודדים שהופכים את התשלום החודשי להוט לנסבל (בקושי בקושי נסבל).

הוט לוקחת את הקומץ סדרות טובות שיש להם ותופרת סביבם ערוצים שמרופדים באינסוף שידורים חוזרים וטראש.

- ביפ הוא מטחנה של שידורים חוזרים שאיכות התמונה של חלק מהסדרות (עונות ראשונות של נשואים פלוס, חברים וסאות'פארק) מתאימה לעולם שלישי.

- אקסטרה הוט בנוי ככה שיש בו (כעיקרון) בערב תוכנית אחת חדשה ומסביב יום שלם של שידורים חוזרים כשמידי פעם משובצות בו גם במהלך היום תוכניות שלא בשידור חוזר אבל לא מעניינות אנשים שלא שוכבים בבית חולים בתרדמת.

- ערוץ הבידור סובל ממחלת השידורים החוזרים של ביפ. לופ אינסופי של אותם דוקוסלבים וסרטים ישראלים שוב ושוב ושוב...

- ערוץ שמונה, שהיה פעם מהערוצים המוצדקים בממיר, הפך למזבלה כשכל שני וחמישי אפשר למצוא שם תכני ארוטיקה ברמה ז' בסגנון הלימוד נשים להגיע לאורגזמה, גברים מספרים על מה עושה להם את זה, הטרדות מיניות בבוליווד ועוד כל מיני שטויות שנועדו לגרה כל דבר בגוף האדם חוץ מאשר את המוח שלו (ואפילו את זה זה לא עושה)

- CNN, קארטון ו- TCM הלכו קאפוט. ערוץ האופנה ירד מהממיר האנלוגי. את סטאר וורלד כמעט הורידו.
- ערוצי הסרטים מכילים 99% שידורים חוזרים.

האנשים שעובדים בהוט פשוט שונאים טלוויזיה כנראה.

ישן 29-06-2008, 16:09

ואל תשכח, צ'נדי, שהוט נוקטים בשיטה מאוד בלתי בולטת של התעללות בסדרות מבחינת הציפייה בכך שהם מושכים זמנים ארוכים בין עונה לעונה.
דוגמה ראשונה: הפרקליטים, את עונה 4 (שכבר הסתיימה, עכשיו משודרת עונה 5) הם משכו במשך 10 חודשים בערך אחרי שסיימו את עונה 3.
דוגמא שנייה: אחים ואחיות: עונה 1 עלתה בערוץ במרץ 2007. אנחנו כמעט ביולי ועונה 2 לא התחילה את שידוריה (אם אני לא טועה זה אמור להתחיל בשבועות הקרובים).
דוגמה שלישית: אוורווד. עונה 2 סיימה את שידוריה לפני חודש וחצי בערך, והם פשוט עצרו, אומרים שמתחילים מהתחלה מהחודש הבא (יולי) ואז אולי נקבל את עונות 3-4.
דרך אגב, כול התשובות בפורום הם תמיד ערפיליות ולא ברורות, כאילו לא מספיק מפח הנפש.
דוגמא רביעית: אפרופו AXN. סטארגייט SG-1. עכשיו הם כבר בעונה 8, אבל אני בטוח שכולם זוכרים ששדרו שוב את עונות 1-4 בש.ח. ורק אח"כ התחילו עם עונות 5 ואילך. ואל תגידו לי שזה לא קשור להוט הערוץ.

חוץ מזה, עכשיו הודיעו רשמית מהוט שיעלה ערוץ במקומו בשם המאוד מקורי HOT extra action.
ולא שאני מנסה לרכך את המצב, או להגיד שזה טוב, כי ברמת התכנים זה יהיה משהו אחר לגמרי, בעוד שהרבה סדרות לא סיימו את שידורם המלא, או בסמוך לשידור בארה"ב וכו'.
שייתחייבו להשלים סדרות שייקטעו באיבם, שמתוכננות להגיע.
חוץ מזה, שוב אני שואל, האם ערוץ AXN בתור ערוץ עצמאי, יחסית, חלק מהתאגיד העולמי, ימשיך לשדר בארץ בצורה זו או אחרת או שהפעלתו תלויה במימון של HOT?

ישן 30-06-2008, 18:34

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי צ'נדלר בינג שמתחילה ב "אבל הם לא כותבים איזה תוכן..."

יסיימו גם יסיימו, אתה לגמרי לא עוקב אחרי המספרים, נכון?
אפילו אני שלא אוהב את סמולוויל ובכלל לא עוקב יודע ששבוע הבא ישודר פרק אחרון לעונה 6.
ואיך אני יודע? כי בשני שאחריו, זאת אומרת 14.7 עולה עונה 12 של הישרדות, שגם היא דרך אגב תסתיים לפני נובמבר (16 פרקים = 3.5 חודש).
ולסטראגייט נשאר 2.5 עונות שזה בערך חודשיים.
יש עוד הרבה סדרות שהעונות המשודרות כרגע יסתיימו עד אז, אבל זוהי לא הנקודה.
לדעתי ב-AXN הולכים לעשות דווקא עכשיו, שזה אומר 1 מה-2: לעבור לרצועת ש.ח. מלאה במקום עונות חדשות של סדרות שיסתיימו, או ההפך, כלומר, כלומר להתחיל סדרות/עונות חדשות שייגדעו באיבם בנובמבר.
על המצב השני אני מדבר בעיקר: מה יקרה לתכנים האלה: אני מצפה שהוט ימשיכו את מה שייפסק, כנ"ל לגבי עונות חדשות של סדרות שכרגע משודרות, למשל: הישרדות, על טבעי, גם סמולוויל בשבילך, וכו' וכו'.
חוץ מזה, מי אמר לך שאלו הסדרות שנקבל?
יש ביטוי שאומר The devil you know. ובמקרה הזה זה AXN. לדעתי הערוץ החדש הוא חתול בשק.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר