לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-06-2008, 19:00
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "מה אתה רוצה לדעת? אצבע לעין..."

בודדים האנשים שיתנו לך להגיע אליהם לעין , אני מדבר על הגנות מפני התקפות ..

דוגמא :

הבנאדם שולח אגרוף פשוט ומעפן ..

המאסטר : זז לצד לוקח לו את היד ומעיף אותו עם הגוף שלו (של המאסטר) לריצפה ...

1. רוב האנשים שיודעים ללכת מכות נותנים אגרוף מהיר לפני ומחזירים אותו , אני בספק אם תתחמק או בכלל תגיע למצב שתתפוס אותו
2. יש לי חברים שלא תוכל להזיז אותם מטר מהאדמה לא משנה כמה משקל גוף יש לך.
3. אתה לא צריך להרים בנאדם כזה באוויר כמו שנעשה בסרטון אם יש לו משקל גוף גבוהה משלך , בסרטון הוא פשוט ויתר לו ו"נפל" כמו שיש ברוב סרטונים ההדגמה כיום שזה חבל.

אני לא בא לזלזל , אני לא עושה את זה .. פשוט להבין מה העניין
חזרה לפורום
ישן 28-06-2008, 19:20
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "בודדים האנשים שיתנו לך להגיע..."

האגרוף הוא אגרוף מסורתי, חובה וכלל להחזיר את היד מיד אחרי שהמכה נגמרת אבל לשם ההדגמה הם הראו את האגרוף המסורתי עם סיבוב היד כי הוא אחד מהאגרופים שמתבסס על כל הגוף מאחורי אגרוף אחד והוא מסתיים מאוד מאוחר יחסית.

הוא השתמש בתנועה במרחב (טאי ג'יטסו) תוך שימוש במכות (טאי סבאקי) להכות תוך התחמקות,
הוא הראה את האומנות אבל כל הנעילות בתכל'ס הן שבירות,
הוא מפעיל לחץ על המפרקים בשיטת המנוף במקום לשבור אותם בהבזק, נוסף לעקרון פתיחת דלת, עקרון ההגה, שימוש במרכזי האיזון שהם: הראש, המותניים והרגליים ובעקרונות נוספים להפלה,
הסתכלת בהתבוננות בלתי מזוינת.

1. אתה מוזמן ללמוד התחמקויות, אם אתה רוצה יותר פירוט בוא להתאמן כיון שחל איסור לחשיפה פומבית של סילבוס השיטה.
2. אתה לא מכיר אותי
קיימים אלמנטים של הפתעה.
3. הוא לא ויתר לו, מעבר ליחסים של סופג התרגיל ומבצע התרגיל הוא נפל כיון שהוא הופל.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 28-06-2008 בשעה 19:39.
חזרה לפורום
ישן 28-06-2008, 19:39
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "האגרוף הוא אגרוף מסורתי, חובה..."

במקום לקרוא מה כתבתי אתה כותב לי תשובה לשאלה אחרת , אל תצדיק את האומנות בכך שתגיד שמאגרוף מסורתי אתה לא קם , גם אם אני יתקע לך פטיש בראש אתה לא תקום יותר .. השאלה היא אם האגרוף ריאלי
ויעבוד ומספיק מהיר ויש לו יכולות השתלבות עם עוד מכות.

אני מאמין שאין אומנות לחימה שאין לה אגרוף שלא תקום ממנו , הרי כל אגרוף טוב לא קמים ממנו ככה שלא הבהרת לי כלום ב"אגרוף המסורתי" ,

לא חשוב מה תגיד יש אנשים שלא תוכל לסובב אותם או להשתמש בכוח האגרוף שלהם כנגדם וכמו שקוראים לזה " שיטה רכה " .. יש מתאגרפים מקצועיים ששמים לך ידיים על הפנים אני לא בטוח שנינג'יטסו
אפקטיבי נגדיהם.

אם תוכל לפרט לי הפעם , ל-מ-ה אתה חושב שאפשר להעיף ולשבור מפרקים לאנשים כאלה אני אשמח לדעת , בתנאי שתתיחס לכל מה שכתבתי ותדע שמתאגרפים שמים ידיים על הפנים ונותנים אגרופים מאוד מהירים שחוזרים.

לשאלתך - לא ראיתי את כולם
חזרה לפורום
ישן 28-06-2008, 19:53
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "במקום לקרוא מה כתבתי אתה כותב..."

האגרוף מגיע טוב עם שילובים...
אגרוף נוסף שאני מכיר פועל על עקרון הפטיש אבל הוא עקרונית שייך לסיסטמה,
אתה לא הבנת את המילה ריכוך...
ריכוך הוא לא שימוש האנרציה/כח היריב נגדו,
הכוונה היא לדוגמה לרכך אחיזה עם מכה לביצים ואז כשהאחיזה חלשה יותר להמשיך עם הטכניקה...
מתאגרפים מקצועיים הם סיוט... האגרופים של מתאגרף הם קצרים וחזקים אבל מתאגרף לא ידע לעשות הרבה אחרי צלילה לרגליים שתוריד אותו לרצפה ומהרצפה נותר רק "לצוף" מעליו ולבצע את הזממה...
מתאגרפים לומדים להתאגרף, לרוב להתחמק ולהכות אגרופים, ונינג'יטסואיסט לא רק לומד להתחמק ולהכות את אגרופיו אלא גם לשבור מפרקים.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 28-06-2008 בשעה 20:00.
חזרה לפורום
ישן 28-06-2008, 20:43
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "ההבדל הוא שהאגרוף וההתחמקות..."

יש לי עוד שאלה.

בנינג'יטסו קוגה ריו היכן שאתה מתאמן, אתם עושים קרבות רנדורי רגיל? ז"א קרב סטייל פולקונטאקט עם/בלי פנים?

ואם כן, באיזו תדירות? כי יש לכם הרבה אספקטים לעבוד עליהם כמו נשקים ועוד.

ועוד דבר.. בהודעה הקודמת הכללתי יותר מידי, ראיתי מידי פעם סרטונים של נינג'יטסו עם טכניקה שבאמת אהבתי ואם הייתה לי ההזדמנות הייתי מאמץ אותה.
מה שאני לא אוהב, זה שבחלק אחר של הסרטונים ובאלה שיצא לי לראות ממה שהבאת כאן בדיון, ההתגוננות מהתקפה נראית לי כמבוססת על מיתוס, על מצב לא מציאותי שלא באמת מתקשר למצב אמיתי.. אני מתכוון בעיקר לחוסר בהתנגשות כוחות שיש בין שני הצדדים, כאילו הכל תלוי בטכניקה והכוח וההתנגדות של היריב התוקף הוא לא פקטור בכלל.. ואני לא מדבר על השיתוף פעולה שיש בין השניים כי את זה אפשר לראות בכל הדגמה מכל שיטה, אני מדבר על הפעולות עצמן.

ושאלה נוספת.. האם בקוגה ריו יש אספקט מסוים ששמים עליו דגש? משהו שאפשר להגיד עליו שהוא סמל השיטה? כמו למשל.. עבודה על הגנה עצמית בידיים ריקות, כמו ברוב הסרטונים שראיתי?
תודה.

חזרה לפורום
ישן 28-06-2008, 22:08
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "כל יום."

אוקי, כדי שזה לא ילך לכיוון שלא כיוונתי אליו בכלל, אני ישאל שוב אבל אחרת.

האם יצא לך בפועל, להשתמש בטכניקה על תוקף בחוץ שנתן לך אגרוף, ואתה עשית התחמקות+מכה+בריח [על האגרוף שהוא נתן] או תפיסה בצוואר/ראש ולהטיח אותו לרצפה? ככה בצורה נקייה בלי לחטוף הוא היה בידיים שלך אחרי אגרוף? או שהיית צריך לעבור גם לסגנון פעולה כמו ברנדורי אגרופים בעיטות, לחטוף תוך כדי.. או בכלל על ההתחלה הלכת על הפשטות והגנת/חסמת/חטפת והחזרת אגרוף פשוט לפנים שזו נקודת פתיחה טובה לרסס לו תפנים עם אגרופים ומרפקים..
במידה ואתה מודיע על עצמך כבעל ניסיון במקרים אמיתיים, עד כמה דומים או שונים הסרטונים למה שאתה שעברת?
שוב תודה.

ואגב, תודה גם לתשובה הקודמת, אבל יש שני דברים מעט מעורפלים בשבילי..
מה הכוונה ברוח? הכוונה לרצון לנצח/לצאת בריא ושלם/להוריד תיריב ? כי אם כן אני לא מבין איך זה אמור להיות תשובה לביקורת שלי על הסרטונים..
ומה זה אומנות ההתמשכות?
שוובב... תודההה ^_^

חזרה לפורום
ישן 29-06-2008, 07:31
צלמית המשתמש של NinjaDark
  NinjaDark NinjaDark אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.07
המלצה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב "במקום לקרוא מה כתבתי אתה כותב..."

אתה צודק 100%, אמנויות הלחימה המסורתיות, ובינהן גם הנינג'יטסו, אינן יכולות לתת מענה למודרניזציה ולמציאות היומיומית.

הנינג'ה המסורתי לא היה מגיע למצב של קרב פנים אל פנים, ועשה את הכל כדי להמנע מכך. באם היה נאלץ בעל כורחו להתמודד מול אוייב/ים פנים אל פנים היה משתמש בתכסיסים ושיטות "מלוכלכות" על מנת להגיע הביתה לארוחת הערב.

בדיוק לשם כך פיתח מאסטר (שיהאן) דייויד חליוה, נציג הקוגה ריו נינג'יטסו הרשמי בארץ (KRNS), את שיטת תשע הידיים החותכות - על מנת לתת מענה למצבים יומיומיים וכלים לכוחות הביטחון להתמודד עם מצבי איום ממשיים.

כמובן שהשיטה מתאימה לכל אחד ולאו דווקא לבנאדם ספציפי ומי שלומד בשיטה באופן קבוע, ולא בקורסים המועברים על ידה, נחשף גם לפן המסורתי שעליו נשענת השיטה.

לפרטים נוספים: www.dark.co.il | נינג'ה | קוגה ריו ניג'יטסו | מאסטר דייויד חליוה

לקליפים:
http://www.youtube.com/shlomidark

בברכה,
NinjaDark

נערך לאחרונה ע"י NinjaDark בתאריך 29-06-2008 בשעה 07:34.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר