לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2005, 17:19
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Weedy שמתחילה ב "חחחח אני רואה שלאנשים פה יש חוש הומור"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Weedy
יפה יפה תשמע בוא נתחלי מזה שזה לא ממש בכוונה זה פשוט שאני שולח הודעה ואז זה אומר לי שיש בעיה באינטרנט וזה בעצם נשלח

ואז אני שולח עוד אחת כי אני מודע לזה ואז זה מה שקורה חוץ מזה אני מביא לפורום הזה חיים חשבתי שזה פורום פעיל מאוד עכשיו אני רואה יש בו בקושי אנשים שעושים משהו
פעם בשנה משהו כותב לי או עונה לי לעניין אם בכלל...אז ככה שתשמע אני לא עושה את זה בכוונה תקבל את זה טוב מצויין תקבל את זה ברע אין מה לעושת זה לא אשמתי

לא נורא, רק תשתדל שזה יקרה כמה שפחות, מה גם שאתה כבר מודע לזה שאתה צריך לשלוח רק פעם אחת (אפילו אם זה נותן לך את השגיאה) היגיון פשוט

בקשר לעזרה בפורום, אני חושב שלאנשים כבר נמאס לעזור בקשר לדברים האלה, כמו איך לעשות קישור, איך נותנים אינסטנס וכו', פשוט כל ה"דור החדש" שהיה כאן לא נשאר כדי לעשות את "העבודה השחורה"... בכל מקרה, תשים לב שאם יש שאלה קצת יותר מאתגרת שקשורה לקוד מסובך, כל הפורום מתנפל , מצטער שזה המצב...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר