לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: מי לדעתכם יהיה הכוכב הנולד?
ישראל בר און 1 20.00%
כרמל אקמן 1 20.00%
לי (ליבי) בירן 3 60.00%
מצביעים: 5. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2008, 21:42
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כמידי שנה צריך לעשות לובי למתמודד בכוכב נולד"

אחחח בריגיטה בריגיטה, לא הזמרת הכי מוכשרת שם, אבל אם כבר להתחתן אז איתה

אם אנחנו מדברים על כשרון אמיתי מרגש, שעושה לך קווץ' בנשמה,
זו בהחלט מעיין חג'בי, במיוחד בעיית השמיעה שמקשה עליה ובכל זאת שהיא מתגברת
ופותחת את פיה, רוחה של עפרה חזה קמה לחיים ומסמרת את השערות, ואת הלב...

חג'בי לדעתי, אחת הגדולות, עוד אחד שמרגש הוא עז צחובוי שזכה הערב בגלגל ההצלה,
עז הוא דילמה קשה מאוד, כי יש בו משהו מאוד מבולבל ומאוד לא נגיש, אבל אלוהים כשהוא פותח את הפה ושר...
אתה מבין שחייבים לעבוד עם הילד הזה עד שהוא יתאפס על עצמו, כי על קול כזה לאא מוותרים!

אגב, זה האשכול הרשמי של כ"נ6?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-07-2008, 14:26
צלמית המשתמש של צ'נדלר בינג
  צ'נדלר בינג צ'נדלר בינג אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.06
טלוויזיה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סיכום התוכנית"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רומק
נפרדנו לשלום מדפנה לוסטיג ונראה שסופסוף התוכנית התבגרה כשלא צריך לראות

1.בגיא פינס נאמר שבקשת לא מרוצים מאחד השופטים הקבועים ורוצים להחליף אותו/ה בדפנה לוסטינג. צביקה הדר הגדיל לעשות כאשר בשידור חי הודיע אתמול שדפנה עוד תחזור.

2. חוץ מהבחורצי' שיודע לעקם את הפרצוף שלו, אף אחד שם לא הראה פוטנציאל כלשהו מבחינתי. הבחורה המלאה והילד הזה שנראה כאילו שלפו אותו מפעילות של הצופים (מתן קוראים לו?) יעופו מהר. מה שיש להם זה לא סטאר-קוואלטי אלא טראש-קוואלטי.

3. אני היחיד שמתפדח כשמרגול צועקת דברים כמו: "את ילדה רעה רוקנרול!" ?

ישן 01-07-2008, 15:49
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
תשמעו חבר'ה, אני חוזר בי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "כמידי שנה צריך לעשות לובי למתמודד בכוכב נולד"

נראה לי מעכשיו אני מתחיל לראות.
סליחה על חוסר הבגרות אבל:
איזה כוסית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אני לא יודע מה יותר מדהים, המראה שלה, זה שראו את הפרצוף שלה והייתי בטוח שאני הולך לשמוע איזה שיר של אבבא בשוודית, וקיבלתי מבטא נקי לגמרי שלא מתאים לפרצוף לגמרי, או הביצוע שתפסתי ל"שיר המעלות" (מי שלא ראה, חובה).
למה אלוהים, למה 17.5? מילא אני, אבל לאנסיק, נו נו נו, שני פדופילים שכמונו.
עדיין לא ראיתי את המתמודדים האחרים, אבל אם היא לא זוכה, זאת פשוט בושה וחרפה, ולשלוח אותה לאירוויזיון, לוקחת 1 מ-3 מקומות ראשונים.
האתר של קשת לא עולה לי טוב (אם למישהו יש לינק לביצוע של מעיין חג'בי או של מתמודדים איכותיים אחרים, אשמח לקבל אותו), אבל כמו שאמרתי, אני אתחיל לראות, חייב לראות את בריגיטה.

ישן 01-07-2008, 22:34
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
סיכום התוכנית

וכמו אתמול החלוקה שלי לביצועים שאהבתי ושלא
אהבתי
האחיות גואטה (בחרו שיר מרגש ואני מקווה שלא יסיימו כגימיק כמו האחים צנחני)
בריגיטה וקסלר (אמרנו עליה כל כך הרבה- קול מהמם. אפילו אם תעשה קאבר לאום כולתום זה יהיה טוב יותר מהמקור..)
בן צוק (התחליף לגרוזינים מהעונה הרביעית? אמנם שר בפחות נשמה מאשר מירילא וגוריאשווילי אבל יש לו את זה)
כרמל אקמן (קול מהמם ובחירת שירים מושכלת. נראית כמו המרינה של העונה)
עדי אבישי (הדרך מהודו שווה כל גרוש-היא תגיע קרוב מאד לכנרת לדעתי שזה לפחות חצי גמר)
שגיא טרבלסי (זמר נשמה פוטנציאלי וכאלה אין מספיק כאן)
עוז צחובוי (גוון קול שמזכיר קצת את אלון ז'אן. יש פוטנציאל להגיע גבוה)
לא אהבתי
אלכס קרול (באודישנים היה נהדר. בתוכנית פחות וחבל. הודח ולא יוכל לתקן)
תאיר גמליאל (לא מתחבר לסגנון שלה)
לי בירן (ששמעתי אותו שר את סיוון זה נראה כאילו ארקדי דוכין חתך ורידים וביקש מאבי ביטר לכתוב לו שיר. הוא מביא משהו מקורי לתוכנית אבל לא משהו שאני אוהב)

ישן 02-07-2008, 11:36

בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סיכום התוכנית"

לא הרגשתם כאילו התוכניות של אתמול ושילשום הם כמו משתי עונות נפרדות? הרמה אתמול הייתה גבוהה יותר פי 3 מיום קודם.

בפינצטה אני מתמקד בשניים: עדי אבישי (זאת מהודו) ועוז צחובוי (זה מהגלגל הצלה)שאין להם מקום בתוכנית הזאת מבחינתי.

עדי היא סוג של הכלאה (לא מוצלחת לטעמי) של עידן רייכל ומוזיקה שבטית אפריקאית. הביצוע שלה היה מביך אלא עם כן הוא היה מבוצע לפני קייטנה של זאטוטים והוריהם המיוזעים בפארק הירקון.

עידו נתן ביצוע גרוע גרוע גרוע. הוא ישב כמו פסל על השרפרף שלו והיה לו מבט כ"כ אינטנסיבי על הפנים שלא היה ברור האם הוא לחוץ בטירוף על או סתם זקוק בדחיפות להתפנות לשירותים בשביל מס' 2.

נ.ב.
בריגיטה היא סוג של נינט חדשה. זה לא משנה שיש לה קול משובח. היא הוכתרה כמלכה של העונה וגם אם היא תעלה לבמה ובמקום לשיר תעשה מוזיקה מבית השחי כולם יצעקו לה "בריגיטה! בריגיטה!" (גם אני...)

נערך לאחרונה ע"י צ'נדלר בינג בתאריך 02-07-2008 בשעה 11:55.
ישן 02-07-2008, 18:13
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
הנבחרת- ניתוח מעמיק

אז ככה, כמה מילים על הנבחרת, ע"פ ראייתי:

אביב משולם-

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

בעיני, מעבר ללוק הייחודי, אין איזה קול מטורף שמסתתר. יש לו שואו, לא מעבר לזה.

אלכס קרול-

אלכס היה בחור חמוד, ובזה זה הסתכם. ללא יכולות ווקאליות מטורפות. פשוט חמוד. לא ממשיך.

בירגיטה וכסלר-

הנערה והבלונד. בחורה יפהפיה שניחנה בקול נקי וצלול. תענוג לאזניים. לדעתי תגיע רחוק מאוד.

בן צוק-

זו תהיה בגידה בעצמי אם אומר שהתלהבתי. בחור עם המון (!) בטחון עצמי, ולדעתי מעט מאוד יכולות. יגיע לעשרת האחרונים לדעתי ולא מעבר לזה.

בת חן חקיה-

בת חן שרה מאוד חזק. אין ספק שיש בה משהו, אבל עוד לא עליתי עליו. אני מחכה בסקרנות

דניאל קריאף-

לא הייתי רוצה לקטול מייד מועמד, אבל אם הייתי רוצה- זו כנראה היתה דניאל. התחושה שהיא העבירה בי היא של מאמץ- יתר, מעין השתדלות להכנס לדמות שהיא לא, וזה מעצבן.

האחיות גואטה-

בניגוד לציפיה שלי, שהאחיות גואטה יהיו גרסה חדשנית לזהבה בן ואתי לוי, השתיים הפתיעו ויכולות בהחלט להוות תחרות!

ישראל בר און-

בבחור הזה התאהבתי עוד באודישן הראשון. יש בו משהו מסקרן ואפל, ובו בזמן הוא כזה זרקן, שקשה לא לחייך כשרואים אותו. לדעתי מועמד מוביל לגמר וכשרון יוצא דופן.

כרמל אקמן-

בחורה עם קול מ-ד-ה-י-ם. בתכנית של אתמול היה לי וויז'ן של סלין דיון כשהיא פתחה את הפה. סלין דיון, היתה לוקחת את כוכב נולד?

לי בירן-

עוף מוזר, אם כי בהחלט מבטיח. יש בו ניחוח של "הגשה בריטית", וברצינות- הוא בהחלט יכול להוות השראה לאוהבי קולדפליי והז'אנר

מורן שמואלי-

אני חסרת כל יכולת להגיב. לא מכירה מספיק.

מיכל יעקובוביץ'-

לדעתי לא ראיתי אותה מופיעה, וגם אם כן היא לא השאירה עלי שום רושם.

מעיין חג'בי-

בחורה עם קול זהב. פשוט ככה.

מתן קאופמן-

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה (עם הבחור הסליחה, הכיתוב היה במקור באתר כוכב נולד)

עוד תגלית לא ברורה. הבחור הזה, עם הקול-ספק-נשי שלו, מדהים אותי בקלות שבה הוא שר. אהבתי אהבתי אהבתי, ואני רק מחכה לראות עוד ביצועים שלו.

עדי אבישי-

מ-ק-ס-י-מ-ה. לא סתם אהבתי אותה. מישהי ששרה לאמא שלה שיר כזה, ראויה. מותק של בחורה ואחלה קול.

עוז צחובוי-

העוצר הסדרתי. בחור, אם אתה רוצה להמשיך- תתאפס. (סליחה על הקשיחות)

רותם כ"ץ-

לא מכירה

שגיא טרבלסי-

טרבלסי הסקסי. איייייייזה קול נעים ישששש לוווווווווווווווווווווו!!!!!

תאיר גמליאל-

אוקיי. שמישהו יסביר לי מה הסיפור שלה. היא כאילו מגניבה ומעצבנת בו"ז? יש לה קטעים שבא לי לשבת איתה על נרגילה, ויש קטעים שבא לי לבעוט בה. מישהו יכול להסביר לי את הסיפור של הבחורה הזו???

ישן 08-07-2008, 12:21

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "מה זאת אומרת מיני נינט?..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrandir21
מה זאת אומרת מיני נינט? בכישרון?

מיני נינט מהבחינה הזו שיש לה את אותה חמידות בלתי מוסברת שהתקשורת אוהבת לאהוב.

אני ממש לא חושב שנינט טייב כשרונית. יש לה קול של זמרת אבל להרבה אנשים יש קול של זמרים והיא חמודה לאלה אבל המון אנשים הם חמודים לאללה. אני לא מבין איך היא הפכה לתופעת תרבות ובטח שלא מבין מה ההצדקה להמשכיות התופעה הזאת. כבר הקלדתי בעבר שאני מאמין שיכול להיות שנינט מצאה שד בבקבוק וביקשה להפוך למפורסמת כי חוץ מכישוף על התקשורת אני לא לא יכול למצוא סיבה אחרת לזה שנינט היא מגה סלב על בארצנו המיוזעת.

ישן 15-07-2008, 13:32

טוב, אז ראיתי את הדואט של בירגיטה וישראל

ואני חייב לחלוק על מה שחלק אמרו כאן: ישראל היה פשוט גרוע, הוא זייף, היה ביישן וחסר ביטחון.
אחד השופטים, לא זוכר כבר, אמר שהוא סחף איתו את בירגיטה, והוא או שופט אחר אמרו שהוא סולן נהדר והדואט הרס לשניהם.
ואני אומר שדווקא בירגיטה החזיקה את הדואט כ-בסדר, ולא גרוע, למרות שגם שנכון שהוא סחף אותה, אבל ברמת הביצוע, כלומר גם היא בגללו התרגשה הרבה יותר מהרגיל, אבל לפחות הקול שלה היה נקי.
והוא חושב שהוא בדרן הישראל הזה? "מידבר", פחחח. דווקא אהבתי שצביקה הסתלבט עליו בחזרה עם ה- "וואאאאאאאא" (הקול הזה של ז'וזו' אם מישהו לא הבין).
לגבי אתמול, אני מסכים עם כולם ואפילו מחמיר: בירגיטה הייתה גרועה. נכון שהשיר לא היה הבחירה הכי נכונה, אבל משהו בביצוע פשוט התפקשש, קול לא מדוייק וגם קצת זיופים, ובכללי קול לא נקי.
אבל איך אמר המאסטרו (משהו בסגנון של): "לא משנה מה תשירי, העיקר ההופעה, איך שאת נראית". או שבעצם זה היה צביקה?
מה שכן, אני רוצה לשמוע את הביצוע של ליבי, שמעתי שהיה משהו ממש ממש טוב. נמצא מאיפשהו

ישן 22-07-2008, 08:56
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
צליל לא מכוון.

העונה הנוכחית חלשה, מאוד חלשה, אולם אני חושב ששפל המדרגה היה אתמול, כאשר העשיריה העליזה ניסתה לשיר עם קלפטר את "צליל מכוון".
זה היה פשוט גרוע, גרוע, כ"כ גרוע שברוב הזמן הנמיכו להם את הווליום כדי שלא נשמע את הזוועה.

משהו רע עובר על העונה הנוכחית, נראה כאילו הם עשו את כל הטעויות האפשריות.
נתחיל בהרכב משתתפים בעייתי. הפעם ניסו ללכת "פוליטיקלי קורקט" ולא לקחת זמרים ששומו שמים לא סיימו שירות מלא בהצטיינות יתרה בצבא ההגנה לישראל (הקשב המפקד!).
זה השאיר אותם עם ילדים מתחת לגיל צבא, חייל אחד שממש, אבל ממש לא יודע לשיר (יותר משיר אחד), מעט טיפוסים מעניינים וכמה מזדקנים תמוהים.

עכשיו, אם כבר אתם לוקחים משתתפים פחות מהוקצעים מהעונה הקודמת, מה הרעיון המפגר של לעשות תוכנית יום אחרי יום? באופן קבוע התוכנית של יום שני היהת גרועה ברמות לעומת התוכנית של יום ראשון. אולי הזמן שניתן להם לחזרות משפיע?

ולבסוף, משהו באולפן החדש נראה לי בעייתי. לפעמים נאה שהמוניטוריזציה שלהם על הפנים ושהמשתתפים לא ממש שומעים כמו שצריך את הלהקה, אחרת קשה לי להסביר זיופים איומים שהיו מדי פעם (בדרגה של זיוף לאורך כל השיר, לא גליצ' חד פעמי בקטע מסוים), גם למשתתפים פייבוריטים.

לגבי ההדחה של אתמול, הדיחו שני מתמודדים שלמרבה ההפתעה כן יודעים לשיר אבל:
א) אחד מהם הוא זכר שמנמן ששר בסגנון ארכאי משהו ומייצג את זרם האליטה במדינה. ממש לא יתאים לפסומת בבגד ים עם מרינה.
ב) השניה היא בעלת קול טוב ותאטרליות אבל כבר מבוגרת מדי (30) כדי להתחיל בקריירת זימרור/משחק, במיוחד מנקודה בה היא אמורה להיות בדרגת שיפחה מוזיקלית של טדי הפקות. היא עלולה עוד להפגין רצונות משלה.

נערך לאחרונה ע"י stoned בתאריך 22-07-2008 בשעה 09:03.
ישן 22-07-2008, 13:35

אני לא מצליח להבין על מה ההתלהבות מישראל

לתוכנית אומנם קוראים כוכב נולד אבל אני חושב שהקריטריון הראשי הוא יכולת השירה, ועל זה אני לא יודע כמה נקודות מגיעות לו. הוא מזייף בכמעט כול שיר, הקול שלו לא יציב.
אני מבין שכולם מתלהבים מהצחוקים ומההופעה שלו, וזה נחמד מאוד, אני מסכים, אני לא אומר שאני לא אוהב את זה, אבל זה לא מה שבוחנים בתוכנית הזאת, ולכן לדעתי הוא כבר לא צריך להיות שם.
נכון שלהיות פרפורמר זה גם קריטריון לא קטן, אבל אצלו זה לא פרופורציונלי. מה שצריך להיות לדעתי זה משהו בסביבות 80 אחוז יכולת שירה, 20 אחוז יכולת הופעה, וזה משהו שבירגיטה ומעיין הרבה יותר קרובות אליו.
חוץ מזה, בינתיים הרייטינג מדבר, ככה שאני בטוח שלקשת לא ממש אכפת מהאיכות כול עוד הרייטינג בשמיים.

ישן 04-08-2008, 17:16

מבולבל לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

למה, אלוהים, למה??????????????????????????
הוי, בירגיטה שלי!
אבל עם חייבים להודות, בירגיטה כבר כמה שבועות די מאכזבת, ולמרות שאתמול שמעתי רק חלק קטן מהביצוע שלה, אפשר היה לראות, או יותר נכון לשמוע, שזה פשוט לא זה, נראה לי שאחרי כול המחמאות שהרעיפו עליה (בצדק) על הביצוע באודישן של שיר למעלות פשוט עשו כאן רק רע.
בכול מקרה אני מאחל לה בהצלחה אם לא בשירה, אז משהו אומנותי (צחוק מרושע) אחר...
כרמל מפתיעה כול פעם מחדש ולדעתי הופכת ליותר ויותר פייבוריטית.
ישראל זה ישראל - הבנאדם יודע להופיע אבל לא יודע לשיר, נקודה.

ישן 17-08-2008, 22:03
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ראיתי כוכב נולד היום בפעם השלישית בחיי

הפעמיים הקודמות היו במילואים, כשהטלוויזיה ב"זולה" במוצב קלטה רק ערוץ 2 (למי שלא יודע זה בערך מה שקולטים עם אנטנה) ומשום מה היום בחרתי לראות את השלישית (ברציפות, כך מסתבר). מה נגיד? אם אלה הכוכבים הנולדים שלנו... אוי ואבוי...

כמה תובנות מאחד סתם מתנשא ושחצן:

1. מוזר אבל אף לא אחת מהסדירות והסדירים שהיו במוצב (מכל מיני שכבות ועדות) לא מצאו לנכון לראות כוכב נולד! יצאתי אופטימי... מי שראה בפועל היו חבורה גדולה של שני 28-38 שרובם רואי חשבון, אנשי הייטק, עורכי דין ומהנדסי אלקטרוניקה.

2. שמישהו יספר למרגול שזה שהיא לא אשכנטוזית עדיין לא נותן לה את הזכות לשחק את עצמה פאטי לה-בל. עם כל הכבוד צימני זה אולי קצת יותר מאשכנזי בכוכבות, אבל עדיין כולה ישראלי.

3. שמישהו יספר (2) לבחור ההוא שנעלם לפני כמה תוכניות שאם יש לך פרצוף סופגניה אפרו זה הדבר האחרון שאתה צריך... נראה כמו ביצה בקן.

ישן 27-08-2008, 19:34

אין מה להגיד, בושה וחרפה

לפני שאני מפרט, בוא נגיד תודה שמדד הפופולריות הוא די זהה לאמריקאים, שם יורד קרנן של תוכניות הריאליטי לאט לאט, אבל בטוח, מה שאומר שזה גם יגיע לפה, אז לפחות מהבחינה הזאת אפשר להיות רגועים.
לאנציק, למה התכוונת בנושא אוחובסקי שהתבהם? אני לא שמתי לב למשהו מיוחד.
דבר ראשון, אני חייב לומר שלדעתי כול הביצועים היו חלשים, הרבה בזכות אנשי הסאונד מטיזינאבי שאני לא יודע איפה מצאו אותם, אבל זה כנראה אותם אלה ש"סדרו" את הסאונד באולפן, פשוט אנשים שהקשר בינם לבין מקצוענות הוא מקרי ביותר. חזרה לביצועים - ביצועים פשוט חלשים - במיוחד ליבי, לא הביצוע כמו העיבוד הדי נוראי ל"עוד סיפור אחד של אהבה" האלמותי. אני דווקא חושב שלעשות אותו כמו שהוא מהבחינה המוזיקלית אבל להוסי, את הרוק היה יכול להיות הרבה הרבה יותר טוב.
למה בושה וחרפה? כי התוכנית הזאת מבטלת את כול ההצהרות שלה כבר כמה שנים טובות. אז נכון ששם התוכנית הוא כוכב נולד, אבל זה הובהר יותר מכמה פעמים בודדות שזוהי תחרות שירה, תחרות זמר, ולא תחרות מי יותר MAגניב, למי יש יותר אנרגיות של ריטה או של לא יודע מי. מי שזוכה צריך קודם כול לדעת לשיר ולהיות זמר. ההופעה, המדד כוכבות, או סטאר קוואליטי מה שנקרא, צריך להיות רק משהו נלווה, שסבבה אם יש לך, לא נורא אם אין לך.
אני לא אדבר על הבחירה הספיציפית בשלישיית הגמר, כי למען האמת אני די מסכים איתה.
ואם אנחנו מדברים על יכולות שירה, אז מה לעשות חברים, צריך להודות בזה, וכולם צריכים להודות בזה, ישראל לא יודע לשיר. אתם יכולים להגיד שהוא מסכן, והחיים שלו היו ואולי עדיין בזבל, וזה פרס ניחומים נחמד אחרי כול מה שהוא עבר, ועל החוצפה לשיר שיר שהמילים שלו יוצרות משהו אחר לגמרי כאילו בזמן כתיבת השיר הוא כבר ידע שהוא ינצח, אבל הוא לא יודע לשיר, הוא יודע לעשות את הפרצופים האלה שלו (ואני לא מנסה לצחוק עליו, ברור שזה משהו שקשור בצורה זו או אחרת למצבו הנפשי), ולתת הופעה, אבל הוא לא יודע לשיר, וככה כבר כמה עונות, זאת הבעייה של התוכנית.
מאז נינט, הזוכה הוא אף פעם לא בעל יכולות השירה הטובות ביותר, סקעת ב-2, לא זוכר ב-3, ב-4 אני חושב שמאיה יותר טובה, וב-5 ברור שממ"ב.
לכן אני חושב שמבחינה כרמל או ליבי היו צריכים לקחת, וזאת למרות ששניהם די ממחזרים את הסגנון, ליבי אם לעשות גרסת soft rock לכול שיר ולסיים תמיד באותה הצורה, וכרמל אם זה הסגנון השקט הקלאסי. מצד שני גם ישראל עשה את זה. ביניהם לדעתי ליבי היה צריך כי לדעתי הפוטנציאל יותר גדול. אבל מי אני בכלל, בטח גרגר הרבה יותר קטן מפקאצה בת 12.

ישן 28-08-2008, 05:50

בתגובה להודעה מספר 150 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "סליחה?"

אוקיי, אתה צודק חלקית, קצת המעטתי ביכולות של שירי, אבל מה שבאתי להגיד זה שיחסית לזוכים האחרים, כשרון השירה שלה די גדול. אבל נכון, שירי הייתה צריכה לזכות עכשיו כשאני חושב על זה, אז בכלל אתה רק מחזק את הטענה שלי שהזוכה הוא לא זה עם יכולות השירה הטובות ביותר.
שכחתי גם לומר לגבי ההתנהלות באופן כללי: קלטת שצביקי מצחיקי אמר שאפשר להצביע עד 10 פעמים באותו אמצעי? משחק מכור, רק לילדות בנות 12 יש כוח לשלוח 10 פעמים מאותו מכשיר וגם לעבור על כול המכשירים של החברות/משפחה שלהן. ועוד אחר כך הוא אומר שיש בונוס של עוד כמה דקות להצביע.
והפרומואים הבלתי נסבלים בזמן התוכנית עצמה, ניוטרוג'ינה, איסתא, האח הגדול, נולד לרקוד הדור הבא, וכול החרטאבבונה הזה, כאב לי הראש כבר, חוץ מהפרסומת של הפרסומאי נולד בסוף שהייתה דווקא לא רעה בכלל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:27

הדף נוצר ב 0.22 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר