לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2008, 22:21
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "לפי מה שידוע לי"

כן זה מה שחשבתי רק רציתי לוודא (קראתי היום את הפירוט של החוק), ואם יסלקו אותי מבית ספר אני אעשה אקסטרני אני לא אתחנן שיחזירו אותי או אעבור בית ספר, כי אני יודע שאני יכול יותר טוב בלעדיהם סתם התעקשתי עד עכשיו כי יש להם שם טוב אבל זה לא שווה את זה שהם יידפקו לי את כל הציונים), והוא גם מגביל אותי למגמות ויחידות על פי מה שהוא "כביכול" יודע (צוות המורים) וזה משגע אותי כי אני רוצה 5 יחידות מתמטיקה לא 4, ו 5 יחידות פיזיקה במקום 5 יחידות מחשבת ישראל (WTF), וקיבלתי בבגרות במחשבים 100 אבל בגלל שהמורה שלי ארגנטינאית בת 90 והמציאה לעצמה תארים במחשבים היא כותבת לי שאני עושה טעויות במבחנים על דברים נכונים ואפילו יותר מתוחכמים משלה שהיא פשוט לא מבינה אז היא ישר שוללת (במחשבים יש הרבה פתרונות ואני האחרון שאפשר להגיד לו שהוא לא יודע, והיא דפקה לי את המגן - 85 או משהו ואני אמור לקבל 200 אני שולט גם בחומר של שנה הבאה ועוזר לכל הכיתה וגם לה בשיעורים והיא עדיין לא מודה שאני יותר טוב ממנה).

נ.ב
סליחה על השפיכה =\
חזרה לפורום
ישן 29-06-2008, 22:45
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "חשבתי על זה, אבל זה בזבוז זמן..."

אתה לא יותר מדי שונה ממני.
לי למשל יש בעיית קשב וריכוז (לא באופן רשמי ומאובחן, אבל אני בטוח שיש), ויוצא שחוץ מנושאים שמעניינים אותי אני לא יודע כלום. ואני מתכוון לכלום.
למשל כשהתחלתי להתכונן להסטוריה א' הייתי במצב שאני לא יודע כלום, אם הייתי מקבל את טופס הבחינה הייתי מקבל 0 בוודאות.
רוב המורים אפילו לא יודעים שאני מרחף בשיעורים שלהם, ואני נחשב "תלמיד שקט", אבל לא כי אני באמת שקט, אלא כי אם מורה חלילה תשאל אותי על מה שנלמד בשיעור אני אפילו לא אדע באיזה שיעור אנחנו נמצאים, ולכן אני לא משתתף ברוב השיעורים.
אבל אם אני יודע שיש לי בחינה מחר, אני יכול ללמוד לבד את כל החומר מתחילת השנה ולקבל ציון לא פחות מאשר 90.. (ככה זה לפחות בכיתה י')
תעשה כמוני, תהיה ראש שקט ותצליח בגדול..
חזרה לפורום
ישן 29-06-2008, 23:11
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי netaneldj שמתחילה ב "אתה לא יותר מדי שונה ממני. לי..."

דבר ראשון, אין לי כל כך בעיות קשב וריכוז אבל יש לי בעיות ללמוד דברים מטומטמים (אני לא מוכן להתייחס אליהם ברצינות, אני רוצה בשביל לרצות את כולם אבל בתוכי אני לא מוכן), אבל אני מתגבר על זה כמו שאמרת לפני בחינות, ולגבי הסטוריה זה נושא אחר לגמרי, אני יודע כל מילה ומילה בספר אבל בתשובה בטעות הרחבתי על נושא אחד פסקה אחת ועל הנושא השני 2 פסקאות ובגלל שלפני 5 חודשים למדנו בהרחבה יותר על הנושא הראשון והייתי צריך להרחיב בצורה הפוכה (דברים ממש מטומטמים) ככה שזה אבוד, אפילו כשמקבלים תשובות אני לא מבין מה הם רצו מהחיים שלי.

דבר שני, פשוט יש לי המון דברים אחרים שאני רוצה לעשות במקום לבזבז את הזמן בשיעורים רק בשביל שירשמו בסוף השיעור שהייתי נוכח, וכמו שאמרתי, זה גם נשמע לי מטומטם פשוט למלא נוכחות ולבזבז את החיים כשבזמן הזה בעצם אני מתקדם בתכנות ועובד בחברות תכנות רציניות, ובעצם מבסס את העתיד האמיתי שלי.
חזרה לפורום
ישן 30-06-2008, 08:26
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
רעיון טוב רומק
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "רעיון אחר"

אבל מה הוא יעשה עם הגיוס? הוא צריך להתגייס עוד שנה! איך הוא יתחיל את התואר שלו?

לפותח האשכול:
בכל אופן לדעתי אתה עושה טעות... התיכון זו תקופה טובה שחבל לפספס... אני באמת מבין אותך כי גם לי זה קרה הרבה (במיוחד הקטע של לא להקשיב ולישון בשיעור... ורוב הפעמים לא לבוא בכלל)... אבל לפחות אני אצא עם תעודת בגרות (למרות שאני אשפר כמה מקצועות בגלל המגנים) וחוויות שלי ושל חברים שלי...

ללכת לאונברסיטה... רעיון טוב אם תמצא דרך להתמודד עם הצבא.. למרות שלדעתי יהיה לך קשה ותרגיש צעיר מאוד יחסית לכולם..

ללמוד בבית לבגרויות ולגשת לבד לא ממליץ... אם כל הכבוד... אל תחמיא לעצמך יותר מידיי אתה לא תצליח לבד בהכל (במיוחד אם אתה רוצה חמש מתמטיקה וחמש פיסיקה- ותאמין לי אני עשיתי אותם אז אני יודע על מה אני מדבר)....

לדעתי או שתסבול את השנה הזו תן את כל כולך או שבית-ספר פרטי-אקסטרני שם אתה לומד מה בא לך, מגיע מתי ואיך שבא לך ויכול לוותר על מגן...
לפחות ככה אתה לא תשתעמם בבית או תוציא מליונים על מורים פרטיים.. כי לעשות חמש מתמטיקה וחמש פיסיקה אחי אתה לא תצליח לבד... (במיוחד שחצי מהחברים שלי לא הצליחו עם מורה חח)...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:43

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר