לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-03-2005, 19:30
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Nicholas שמתחילה ב "אתה יודע הייתי מסכים איתך אם"

לא אנשים כמוני. כשאני מבקר משהו, אני משתדל להסתמך על קריטריונים אובייקטיביים. הביקורת עצמה היא כמובן סובייקטיבית (מעצם הגדרתה כהבעת דעה מנומקת), אבל אני לפחות משתדל.
מאידך, הדירוגים באתר הם פופוליסטיים ותקופתיים לחלוטין.

אנשים שם לא מתחשבים בקריטריונים ראויים, כמו רמת ומורכבות העלילה, איכות הארטוורק, בניית הדמויות וכו'.
אוהבים משהו, נותנים הכל עשר. לא אוהבים, הכל 0.

לדוגמא: אלפן ליאד.
איך לעזאזל סדרה כמו אלפן ליאד יכולה להיות במקום החמישי? הסדרה אמנם משעשעת, אבל בעלילה היו יותר חורים מבגבינה שוויצרית, העיצוב נדוש וסטנדרטי לחלוטין (לא שהוא רע, אני ממש אוהב את העיצוב של לוסי/ניו), פסקול שלא כולל כלום חוץ משיר פתיחה טוב, ארטוורק חסר כל ייחוד, טויסט עלילתי שלא היה מפתיע את סבתא שלי וסוף "פתוח" לכאורה אך צפוי לחלוטין.

הסדרה אמנם מבוצעת היטב, אך לא מחדשת כלום ולא מפתיעה או מרגשת בשום שלב שהוא. מבחינה אובייקטיבית אני לא יכול לתת לסדרה יותר מ-7.
ורק בשביל ההבהרה, אין לי שומדבר נגד הסדרה הספציפית. נהפוכו. עקבתי אחריה מהשניה שהיא שודרה וסייעתי להפוך אותה לקאלט הרבה לפני שאנשים שמעו עליה בכלל. בתקופה שהסדרה שודרה, הייתי מתכתב עם הבחור שתרגם אותה בשביל לדסקס על הסדרה ולדעת איך הפרויקט מתקדם.
חזרה לפורום
ישן 14-03-2005, 14:26
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
כל כך נכון!
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Bakagami שמתחילה ב "לא אנשים כמוני. כשאני מבקר..."

סוף סוף מישהו עם שכל!!!
אני לא מבין את ההתלהבות מהסדרה הזו אני אישת נתתי לה 7...
:\
כאילו סבבה סידרה מעולה הרבה דם עלילה חביב (טיפה מפגרת) אבל עדיין זו לא סידרה כזו טובה.. היה אפשר בכיף (ובלי חפירות) לעשו תאותה 26 פריקם ואז לעלות את הרמה שלה לשמיים...
לא יודע אני שמעתי המון אנשים מתלהבים מהסידרה הזו ואחרי שראיתי לא הכי הבנתי ממה ההתלהבות
לאומת זאת גאן גרייב זו סידרה מעולה.. שבאמת מגיעה כל נקודה עשו אותה טוב עם עלילה מעולה ציורים איכותיים.... פס קול -מדהים- ופריקם לעיניין

בקיצור יש הרבה סדרות באנימה אינפו שכאילו באיזה באג של המערכת קפצו למקום גבוהה...
(מסכים אתיך בהחלט!)

חזרה לפורום
ישן 14-03-2005, 13:05
  TrunksTM TrunksTM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל TrunksTM שלח הודעה דרך MSN אל TrunksTM
Darkwing צודק
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי New_me שמתחילה ב "שאלה למבני עניין בלבד..."

זה עניין של דעה וטעם. . .
אם מישהו לא אוהב אנימות רומנטיות ודרמתיות , הוא לא רואה אותן , ולכן האנימות שם מדורגות על פי דעה וטעם , שכן אנשים שאוהבים אקשן ומתח (ויש הרבה כאלה) בחרו באנימות מסוימות שכנראה גם עכשיו במקומות הראשונים , אבל אנשים שאוהבים ז'אנרים אחרים של אנימות מצביעים אחרת , אז ככה שאם אתה אוהב דרמה ואתה רואה אנימות במקומות נמוכים (אני לא אומרשדרמות זה רע ושזה צריך להיות ככה , אני בטוח שיש אנימות טובות) אז זה לא אומר שאתה לא צריך לראות אותן , אלא אתה צריך לראות את התגובות של אנשים עם אותו טעם כמו שלך שימליצו לך על אנימות.
על כן היית צריך לרשום איזה סוג ז'אנר אתה אוהב וכך אנשים היו ממליצים לך על אנימות טובות וחובתיות כמו שאמרת .

נערך לאחרונה ע"י TrunksTM בתאריך 14-03-2005 בשעה 13:08.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:00

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר