לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2008, 17:29
  noam132 noam132 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.06.08
התייעצות לגבי המנילה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "אשכול מרוכז- מנילות"

אני עדיין לא מיליתי אבל אני רוצה למלא בצורה הבאה: (בסוף יש שאלות)

רצון כלוחם 4\3

חטיבת כפיר 1
משמר הגבול לא מעוניין
חטיבת גבעתי 2

חיל השריון כולל פלסר שריןו:1
חטיבת הנחל 3
חיל ההנדסה לא מעוניין
חיל התותחנים 1

לוחם במערך הנ"מ 5
לוחם איסוף 2
חטיבת גולני 1

שלושת העדיפויות כתבתי ככה
לוחם במערך הנ"מ 5
נחל 3
לוחם איסוף 2

יחידות ממיינות
צנחנים1
דובדבן1
סטילים 2\3

1) האם מיליתי כמו שצריך?
2) האם יש לסעיף של הרצון לשרת כלוחם משמעות כל שהיא אם אני מעוניין ללכת לנ"מ? אני מתלבט אם לשים 4 או 3.
3) כמו שאתם רואים אני רוצה להגיע לנ"מ בטוח, האם כדי לשנות בעדיפויות את לוחם איסוף למשהו אחר? הבנתי שלוחם איסוף נחשב לחיל לא ממש מבוקש יחסית.. ההתלבטות היא פשוט בגלל שאם במקרה הכי גרוע שאם לא יקחו אותי לנ"מ(מה שהבנתי לא סביר שיקרה עם מילוי כזה) אני מעוניין אחרי נ"מ ללכת למוד"ש.. קיצר האם כדי לשנות את הלוחם איסוף או את הנחל למשהו אחר או גם ככה וודאי שאני אקבל נ"מ? תכלס כאילו הדירוג האמיתי הוא נ"מ אחר כך לוחם איסוף ואחר כך נחל, שיניתי את זה כדי שיהיה יותר סיכוי לנ"מ..

הבנתי שהכי טוב זה למלא לנ"מ ככה: נ"מ-5 גולני-3 נחל-2
הבעיה היא שאני לא רוצה גולני בכלל.. כאילו זה אולי הדבר שאני הכי לא רוצה בצבא(שיסלחו לי כל הגולנצ'ים למיניהם פה...)
אם אני אסמן ככה 100 אחוז אני לא בגולני?? אולי עדיף להחליף נחל עם גולני?

סליחה על כל החפירות חח אבל זה ממש ממש חשוב לי, בכל זאת מדובר ב3 שנים...

תודה רבה לכל העוזרים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-07-2008, 11:02
  משתמש זכר oiboot oiboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.08
שלח הודעה דרך ICQ אל oiboot
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי morz שמתחילה ב "לא הבנתי אתה קטע שאתם רושמים ..."

morz, הכוונה של כולם זה ככה:
שם היח'/חט' המועדפת רצון לשרת שסימנת כמה סעיפים קודם
לדוגמא, אגיד לך מה אני אסמן במנילה:
כפיר 5
גולני 2
נח"ל 3
זה אומר שמועדפת ראשונה שלי זה כפיר 900 ורצוני לשרת בה 5, מועדפת שניה שלי זה גולני ורצוני לשרת בה 2 ומועדפת שלישית זה נח"ל ורצוני לשרת בה 3. מילוי כזה מביא לך סיכוי מאוד גבוה לקבל את המועדפת הראשונה שלך וסיכוי משלים לקבל את גולני או את נח"ל. (ד"א באותה מידה אתה יכול לשים גם גבעתי שם, לגולני וגבעתי בערך אותו ביקוש של 2 איש למקום שמור).

לגבי המנילה שלך - כמה סימנת גולני גבעתי ונח"ל? אני שואל את זה למקרה שתיכשל בגיבוש צנחנים/דובדבן. לגבי הגיבוש צנחנים/דובדבן, תקבל אותו רק אם כל הנתונים שלך תואמים (קב"א או 50 או 52 פלוס ועוד כל מיני, לא יודע אפילו), אבל אם הכל אצלך מתאים, לדעתי, הסיכוי שתקבל את הגיבוש הוא 98.5%.
ישן 04-07-2008, 15:23
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05

אני אתן תגובה כללית כי רוב השאלות דומות..מי שיש לו שאלות נוספות מוזמן לשאול.

כדי להגיע לגולני רצוי לסמן:

עדיפות1:גולני(רמת רצון 5)

עדיפות2:נח"ל(רמת רצון 3)

עדיפות 3:גבעתי(רמת רצון 1).

כדי להגיע לנח"ל רצוי לסמן:

עדיפות1:נח"ל(רמת רצון 5)

עדיפות2:גולני(רמת רצון 3)

עדיפות 3:גבעתי(רמת רצון 1)

כדי להגיע לגבעתי רצוי לסמן:
עדיפות1:גבעתי(רמת רצון 5)

עדיפות2:גולני(רמת רצון 3)

עדיפות 3:נח"ל(רמת רצון 1).

העיקרון עובד כך שתמיד כדי לבחור מקום אחד שאתם רוצים להגיע אליו ולסמן אחריו מקומות מבוקשים בעדיפות נמוכה וכך הסבירות שתשובצו שם היא נמוכה כי התחרות גבוהה ולוקחים רק מלש"בים שמדרגים אותם בעדיפות הגבוהה ביותר.
לגולני יש ביקוש אדיר ואחריה הנח"ל...
מי שרוצה להגיע רק לגולני ויסמן עדיפות1:גולני(5)
עדיפות2:נח"ל(1)
עדיפות3:גבעתי(1)
המנילה שלו תיפסל כי היא לא סומנה כרואי..הסיכוי להגיע לנח"ל עם רמת רצון 3 (בעדיפות2) או לגולני עם רמת רצון 3(בעדיפות2) הא נמוכה מאוד בגלל שאלו הם מקומות מבוקשים מאוד ולוקחים לשם רק מלש"בים שדירגו בעדיפות הכי הגבוהה ומראים רמת רצון גבוהה להגיע לשם.

מי שרוצה לקבל זימון לגיבוש צנחנים ודובדבן שיסמן בשניהם רמת רצון 5 ובסטי"לים לא מעוניין כי לא תמיד ניתן לקבל זימון לשני הגיבושים והצבא מעדיף לשלוח זימון לגיבוש סטי"לים לכל מי שמראה את רמת הרצון הכי נמוכה להגיע לשם.

בבקשה:קראו כמו שצריך את מה שכתבתי כדי שאני לא אצטרך לחזור סתם על הדברים.

בהצלחה לכולכם

נוב 07.

ישן 04-07-2008, 16:51
  VuV VuV אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
שלח הודעה דרך MSN אל VuV

אני רוצה לסמן:
רצון לשרת לוחם - 4

עדיפות 1 - נ"מ 5
עדיפות 2 - מוד"ש 3
עדיפות 3 - גולני 1

סטילים -5

קצונה יעודית - 5, ו-4 עדיפויות שזה לא ממש משנה כרגע.

כל השאר לא מעוניין או 1.

השאלות שלי:
1. מה הסיכוי להגיע לנ"מ? אם הם לא טובים, מה כדאי לשנות? (ראיתי למעלה שמישהו סימן משהו דומה אבל במקום מוד"ש הוא סימן נח"ל, אבל הבנתי שגם למוד"ש יש ביקוש מאוד גבוה, ובכל מקרה אני מעדיף מוד"ש על נח"ל...).
2. סימון של רצון לשרת כלוחם 4 יפגע בסיכוי לקבלת גיבוש סטילים?
3. אני מניח שבמידה ואני מחליף גולני להנדסה (באותה עדיפות) אני אגיע להנדסה. מה הסיכוי לקבל אב"כ (במידה ואני מבקש אב"כ בעדיפות ראשונה. לגדודים אני לא מעוניין להגיע וליהל"ם סביר להניח שאני לא אתקבל...)?
4. מה קורה במידה ואני מסמן שאיני מעוניין לשרת כלוחם?

ישן 05-07-2008, 11:15
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
בתגובה להודעה מספר 52 שנכתבה על ידי THDUR שמתחילה ב "..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי THDUR
gixxer - אז אפשר להיות רגוע שאם אני אסמן 5 ברצון להגיע לגיבוש צנחנים אני בוודאות אקבש זימון במידה ואני אסמן שאני לא מעוניין בסטילים?

ועוד משהו, אם אני אסמן שאני לא מעוניין בדובדבן כי אני רוצה להגיע לגיבוש יחטיות רגיל בסופו של דבר זה משפיע על הסיכויים לקבל גיבוש צנחנים?

כשלי הגיע המנילה הקרבית גם אני לא ביקשתי גיבוש דובדבן..רציתי רק גיבוש לצנחנים כי דובדבן לא עניינה אותי והעדפתי להגיע ליחטיו"ת.
בכל מקרה-אם תסמן גם דובדבן ותקבל מאותר דובדבן אתה תמיד יכול לוותר על זה ולגשת לגיבוש יחטיו"ת רגיל.
אם אתה בטוח שאתה לא רוצה פשוט תסמן בדובדבן 1 ואתה תקבל בכל מקרה גיבוש צנחנים.
אני מציע לך לסמן דובדבן כי חבל לחסום אופציות.תמיד אפשר לוותר על האיתור אם מקבלים אותו.

נוב 07.

ישן 10-07-2008, 03:39
  THDUR THDUR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07

בקשר למנילה, אני צריך תשובות לשאלות הבאות:
- כתוב שצריך לשלוח את המנילה עד יום חמישי, ה - 10/7 שזה היום אבל ממקרי עבר ראיתי שהיה אפשר לשנות וכו' והרי תאריך הגיוס שלי (אם אכן יהיה עפ"י המנילה) יהיה רק במרץ 09 אז בטח יהיה אפשר עוד לשנות את הבחירות במנילה, נכון?
- אם בסעיף 4 - שירות ביחידות הממיינות אני מסמן 1 בסטי"לים ו - 5 בחטיבת הצנחנים אני בטוח אקבל גיבוש צנחנים (עם שילוב של 5 ברצון לשרת כלוחם?)
- האם בוודאות אוכל לוותר על איתור מאותר דובדבן אם אתקבל לחטיבה? כי קיבלתי תשובות סותרות!
ועוד משהו, האם הסימון שלי בנוגע לרצון להגיע ליחידת דובדבן משפיע על הסיכוי שלי להתקבל לחטיבת הצנחנים עצמה?! (אני לא מדבר על קבלת או על אי קבלת האיתור).
- אמרו לי שהסיכוי להגיע ליהל"ם ששייכת לחיל ההנדסה הוא נמוך יותר מאשר להגיע לגדס"ר של חטיבה מסוימת מכיוון שיש פחות מקומות. אז כביכול לא שווה להתאמץ להתקבל להנדסה. דעתכם?
- אם לדוגמא אני לא אתקבל לצנחנים אני רוצה להגיע לחיל ההנדסה או נח"ל אמרו לי לסמן קודם כל נחל/הנדסה קרבית 5. עדיפות שנייה גולני 5 או 3 ואז בעדיפות שלישית גבעתי עם 1. האם זאת הבחירה הנכונה ביותר? ואיך אפשר להימנע בוודאות משיבוץ בחיל השיריון ובחיל התותחנים?
(אם יש צורך אני אעשה שימוש גם בסימון מסוים בלוחם איסוף או נ"מ למרות שאני לא רוצה להגיע לשם אבל בוודאות גדולה יותר אני לא רוצה להגיע לשיריון ותותחנים!)

אשמח לעזרה!

נערך לאחרונה ע"י THDUR בתאריך 10-07-2008 בשעה 03:45.
ישן 10-07-2008, 10:24
  talp25 talp25 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.07
בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי THDUR שמתחילה ב "[b]בקשר למנילה, אני צריך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי THDUR
בקשר למנילה, אני צריך תשובות לשאלות הבאות:
- כתוב שצריך לשלוח את המנילה עד יום חמישי, ה - 10/7 שזה היום אבל ממקרי עבר ראיתי שהיה אפשר לשנות וכו' והרי תאריך הגיוס שלי (אם אכן יהיה עפ"י המנילה) יהיה רק במרץ 09 אז בטח יהיה אפשר עוד לשנות את הבחירות במנילה, נכון?
- אם בסעיף 4 - שירות ביחידות הממיינות אני מסמן 1 בסטי"לים ו - 5 בחטיבת הצנחנים אני בטוח אקבל גיבוש צנחנים (עם שילוב של 5 ברצון לשרת כלוחם?)
- האם בוודאות אוכל לוותר על איתור מאותר דובדבן אם אתקבל לחטיבה? כי קיבלתי תשובות סותרות!
ועוד משהו, האם הסימון שלי בנוגע לרצון להגיע ליחידת דובדבן משפיע על הסיכוי שלי להתקבל לחטיבת הצנחנים עצמה?! (אני לא מדבר על קבלת או על אי קבלת האיתור).
- אמרו לי שהסיכוי להגיע ליהל"ם ששייכת לחיל ההנדסה הוא נמוך יותר מאשר להגיע לגדס"ר של חטיבה מסוימת מכיוון שיש פחות מקומות. אז כביכול לא שווה להתאמץ להתקבל להנדסה. דעתכם?
- אם לדוגמא אני לא אתקבל לצנחנים אני רוצה להגיע לחיל ההנדסה או נח"ל אמרו לי לסמן קודם כל נחל/הנדסה קרבית 5. עדיפות שנייה גולני 5 או 3 ואז בעדיפות שלישית גבעתי עם 1. האם זאת הבחירה הנכונה ביותר? ואיך אפשר להימנע בוודאות משיבוץ בחיל השיריון ובחיל התותחנים?
(אם יש צורך אני אעשה שימוש גם בסימון מסוים בלוחם איסוף או נ"מ למרות שאני לא רוצה להגיע לשם אבל בוודאות גדולה יותר אני לא רוצה להגיע לשיריון ותותחנים!)

אשמח לעזרה!

ממה שאני הבנתי אם אתה מסמן אפילו 4 בדובדבן, סביר להניח שאתה כנראה לא תהיה מאותר דובדבן(לא חסר כאלה שמסמנים 5).
אז אני לא חושב שזה יפגע לך בקבלה לצנחנים(גיבוש).
אם סימנת 5 וסטילים 1 אז בטוח תקבל גיבוש.
נראה לי שאתה צודק בקשר למקומות ביהל"ם ולגדס"רים של החטיבות, הרי לחטיבות יש גם ח"ן ועורב ובמקרה של צנחנים גם מגלן ודובדבן אז יש יותר מקומות להגיע...

אם תסמן ככה אז כנראה תקבל הנדסה קרבית כי נח"ל מבוקש וגולני מבוקש אז רוב הסיכויים שתקבל הנדסה קרבית.
בקשר לתותחנים ולתותחנים, תסמן בהם 1 פשוט מאוד.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:34

הדף נוצר ב 0.16 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר