לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-06-2008, 20:44
  OhShoot OhShoot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.08
חייב עזרה, נפקד כבר 21 יום :\

אני עומד להסביר הכל וזה די חפירה, אבל בכל זאת בבקשה תקראו

אוקיי אז הכל התחיל בזה שמעל שנה שלחתי מכתבים ופקסים לצה"ל שאני מעוניין לשרת בממר"ם,
אבל בלי הרף דחו אותי ולא הסבירו לי למה, לא שלחו אותי אפילו למיונים

רק חודשיים לפני הגיוס כשקיבלתי פטור מקרבי בגלל שאמי חולה, הסבירו לי שעכשיו אפשר לנסות להתקבל לממר"ם אבל עקב תאריך גיוסי הקרוב והעובדה שאין יותר מיונים זה בלתי אפשרי..

כל האוויר יצא לי והמוטיבציה שלי ירדה ל0..
אבל חשבתי נו טוב.., אם לא ממר"ם, משהו אחר במחשבים

סיימתי טירונות, קיבלתי את צו ההצבה,
וזה היה ב"צריפין, טק"ט - טכנאי תקשוב טקטי
כמובן תכננתי לדבר וכו' ולא להסכים עם השיבוץ הזה,
זה אלקטרוניקה-
(בתיכון הרחבתי מחשבים אבל מאחר והיה צריך לבחור עוד מקצוע, הלכתי על אלקטרוניקה מחוסר ברירה)

בקיצור, הגעתי לשם, והסבירו לנו שהשבוע יהיה שבוע מיונים, ראיונות, וסיווג ביטחוני
שמחתי, כי ראיתי שתהיה לי במה להסביר שמה לי ואלקטרוניקה וכו' ושאני רוצה מחשבים

בקיצור, הראיון האישי היה קצר, הוא שאל מה הציונים שלי באלקטרוניקה, והתחלתי להסביר לו שאני לא מתכוון בשום פנים ואופן ללכת ***** האקלטרוניקה הזה, ובאתי לפה רק כדי לשנות בטוב
הוא אמר "ומה אם ברע"? אז אמרתי "כשנגיע לשם נראה", אבל הוא המשיך לשאול, אז אמרתי לו שאפילו כלא אם צריך.

בקיצור, גם בסוף היום נגדית בקבע, שהיא נראה לי קצינת מיון או משהו,
הסבירה לנו שצרכי הצבא הם אלקטרוניקה אלקטרוניקה אלקטרוניקה
ומהשבוע הזה יכול להיות שנשאר טקט, או שנשתבץ למקצוע אקטרוניקה אחר

מפה כבר הבנתי שעצם זה שלמדתי אקלטרוניקה בתיכון ממש דפק אותי,
אם הייתי יודע שלא ירפו ממני בקטע הזה בצבא, בחיים לא הייתי מרחיב את המקצוע הזה..

בכל אופן בסוף השבוע הביאו לי צו הצבה חדש- טתר"ס
לא היה כתוב על זה שום מידע באינטרנט, אבל מטלפונים וכו' הבנתי שזה טכנאי תקשורת רוחב סרט

הבנתי שזה אלקטרוניקה, ולא הגעתי יום ראשון, הייתי נפקד
אבל ביום שני כולם שכנעו אותי לחזור, אמרו לי לנסות את זה, כי מקסימום תמיד אפשר לברוח,
באותו הזמן גם לא ידעתי ממש מה זה, אז לא הייתי בטוח שזה אקלטרוניקה

בכל אופן הגעתי יום שני והבנתי שאנחנו כרגע ממתינים, הקורס עמד להתחיל רק עוד 2.5-3שבועות
ובינתיים נעשה עבודות רס"ר

הכל היה טוב ויפה עשיתי עבודות רסר, אבל מה10.6 אני בבית.
לא הגעתי ואני נפקד

אמא שלי כל הזמן עשתה טלפונים, לא יודעת מה לעשות,
אומרים לה בטלפון שזה חמור וכו' והיא התקשרה הרבה פעמים לצריפין, וביום רביעי
קצינת חינוך ראשית איכשהו הבטיחה לה (לי) שאני לא אכנס לקורס אם אני אבוא,
ז"א, לקורס הנוכחי לא, אבל היא לא יודעת מה יהיה בהמשך

תמיד כשאמא שלי עושה טלפונים (ליחידה ובכלל לכל מקום)
אומרים לה שאני צריך לבוא לשם כי מהבית אי אפשר לטפל בי,
ושאני צריך ללכת למשקית ת"ש ולשלוח טופס 55,
אבל אני לא זוכר מאיפה, אבל לפני מספר שבועות,הבנתי שהטופס הזה לא יעזור לי בכלל,
זה יעזור רק אם אני רוצה לעבור לקרבי.. (מפקד אמר לנו, או מישהו אחר.. אני לא זוכר..)

אני לא יודע מה לעשות.. מצד אחד אני לא רוצה ללכת, להשפט לקבל עונש ואז לראות שזה בכלל לא עזר,
ומצד שני אני לא רוצה גם ללכת לכלא

כל הקטע הזה ממש עייף אותי מעל שנה וחצי מבקש מחשבים ולא מתייחסים אליי, כי למדתי קצת אלקטרוניקה בתיכון..
ואני לא יודע מה לעשות

אני יודע שהצבא זה לא "תכנית לפי בקשתך"
אבל אני לא יכול לעסוק 3 שנים במשהו שאני שונא,
ומחשבים ביקשתי מאז ומתמיד, אך החליטו להתעלם ממני מקום לענות כמו שצריך

בכל מקרה

מה אתם חושבים?
במידה ואני אלך בימים הקרובים, אני אלך לכלא?
או שרק מעל 45 (או 55) יום- שזה נחשב עריקות- זה כלא?
טופס 55 בכלל יעזור?

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-06-2008, 20:54
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OhShoot שמתחילה ב "חייב עזרה, נפקד כבר 21 יום :\"

שאלה? מה עשית לאמא שלך? זה טוב זה בריא? שאלה שנייה,מה עשית לעצמך,וזה יעזור לך אתה חושב? הצבא כבר לא מרחם על נפקדויות.

אתה מפונק? לקחו לך סוכריה ואתה ברוגז על כל העולם? אז לא תתרום במקצוע שלך,ולערכתי הציעו לך דווקא אחלה מקצועות,וזה לא קשור למשהו שאתה אוהב או שונא זה קשור לתרום כחייל 3 שנים כמו כולם ו-3 שנים זה לא 30 שנה,סובלים בשקט ותורמים,תילמד מהחיילים הקרביים שיושבים בשעה זאת באיזה מארב של כמה שעות טובות,הם מתלוננים בפינוקי שזה לא מתאים להם? הם יודעים באנו 3 שנים תרמנו הלכנו.

צא מזה מהר,תחזור מהר,ותקבל את העונש כמו גבר.

אם יש בעיות בבית אישיות,תפנה לקצינת ת"ש בבסיס ודבר איתה (כולל בבקו"ם).

ישן 30-06-2008, 20:58
צלמית המשתמש של Asafus
  Asafus Asafus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי OhShoot שמתחילה ב "חייב עזרה, נפקד כבר 21 יום :\"

1. נפקדות היא דרך פעולה מאוד גסה, שמאוד יכולה לפגוע בך בהמשך השירות.
2. אני די בטוח שאחרי 45 ימי נפקדות אתה נחשב לעריק, ועובר לטיפול מ"צ.
3. דוגרי, עזוב שטויות. כמו שאמרת, הצבא הוא לא "תכנית כבקשתך", ולא כולם מקבלים מה שהם רוצים. תחזור לבסיס, תסיים את הקורס ותעביר את השירות כמו שצריך. למה לעשות בעיות לעצמך? כל יום בבית דוחה את השחרור ביום נוסף, ולא עוזר לך לפתור את הבעיות. גם אני מאוד רוצה להיות טייס, אבל באסה, אני לא יכול. אז מה, זורקים את הכל ועושים מה שבראש? לא! באים, משרתים ועושים את המקסימום. אחרי כמעט שנתיים בנ"מ, אין מרוצה ממני. נכון שזאת ממש לא העדיפות הראשונה שלי, אבל קיבלתי כל-כך הרבה בשירות עד עכשיו, שאני אפילו לא יכול להסביר כמה שאין לזה תחליף. לדוגמה, עכשיו (אחרי השלמה חילית) שיבצו אותי ביחידה שדירגתי אחרונה. ברור שהייתי מבואס ומתוסכל בהתחלה, אבל אז הבנתי איפה אני יכול לתרום ולהרים את היחידה הזאת באויר. השירות הוא מה שאתה עושה ממנו, ולא ההפך.
ישן 30-06-2008, 21:27
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
תסגיר את עצמך, כמה שיותר מהר.

או שתחזור לבסיס, או לבסיס מ"צ הקרוב (מעצר/כלא 4 או 6). אני אנסה להסביר זאת בפשטות. אם אתה נפקד מתחת ל 59-60 יום, וזו הפעם הראשונה שלך, אתה יכול לקבל גג עד 28 יום בכלא (אם אתה חוזר לבסיס אתה נשפט ע"י המב"ס או סגנו, תלוי בדרגה שלהם, ואם אתה מסגיר את עצמך לבסיס מ"צ אתה נשפט ע"י קצין שיפוט (בדר"כ סא"ל)). אם אתה עובר את ה 60 יום אתה תישפט ע"י בית-דין, וזה ממש לא מומלץ (תיאורטית, בית-דין לא מוגבל בכמות ימי המאסר שהוא יכול לתת לך).
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 30-06-2008, 21:38
צלמית המשתמש של DeepSpace
  DeepSpace DeepSpace אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.03
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Pan1c שמתחילה ב "זה תלוי ב1001 דברים. אם יש..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pan1c

בעיקרון תסגיר את עצמך ותבהיר שבמידה ולא יתנו לך את מה שאתה רוצה [תגיד שאתה רוצה לצאת מאלקטרוניקה, ישאלו אותך מה אתה רוצה תגיד תפקיד במחשבים. אל תגיד "משהו אחר שהוא לא אלקטרוניקה" - תהיה ספציפי] אתה נהיה נפקד שוב פעם.

שוב פעם, אני ממש לא משדל אותך להיות נפקד, זה בעיקרון פוגע אך ורק בך, אבל יש מקרים שלצערי ולצער הרבה זאת אחת הדרכים היחידות.

בהצלחה!

האיומים האלה לא מפחידים אף אחד. תאמין לי שלשופט לא ממש איכפת אם הוא יהיה נפקד או עריק פעם נוספת או 5 נוספות.
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning. -Rick Cook

ישן 02-07-2008, 16:30
צלמית המשתמש של tomcarr
  משתמש זכר tomcarr tomcarr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.07

שמע נשמה. חבר שלי בדיוק כמוך גם נפקד וגם אותו קורס.
שמע אין מה לעשות באמת אנשים פה סתם מטיפים לך, כי הם לא יודעים מה אתה מרגיש ומה עובר לך בראש. אני יודע שזה לא קל כל הקטע של הצבא תיסכולים וכל החרא הזה.
בראש ובראשונה אם זה חשוב לך אל תוותר לעולם. כעיקרון 21 יום נפקדות זה נדיר שיהיה כלא.
דבר שני יש כאלה שמחכים שיעברו 45 יום כדי שהם ישפטו בבית דין של משטרה צבאית, המטרה שלי לא לגרום לך לעשות משו כזה.
בקיצור מה שאני רוצה להגיד לך זה תמשיך תלחצים על המערכת כולל לחץ מצד ההורים.
ודבר שני אין לך מה לפחד מהכלא .

ישן 02-07-2008, 16:51

אממ אז רגע..

מה לעשות אתם אומרים? ללכת מחר (יום חמישי) או לא? :\

וחשבתי שאני היחיד שנפקד משם חח ._.

וכשאתה אומר לא לפחד מהכלא, אתה מתכוון שזה כי אני לא אקבל כלא, או שכלא לא כזה נורא? (כי בהתחלה אמרת ש21 זה נדיר כלא)

בקיצור אם אני לא הולך מחר אז האפשרות הבאה זה שבוע הבא ואז יתווספו ימים אז אמא שלי לוחצת עליי ללכת מחר וגם חשבתי שאם אני מתכוון ללכת אז עדיף מחר ולא יום ראשון כי באמת סתם יתווספו לספירת ימים שישי ושבת

ועוד משהו
כנראה שאני אלך מחר (אלא אם כן אתם חושבים שלא כדאי, אבל תגידו את האמת, לא כי אתם סתם רוצים שאני אפסיק להיות נפקד, אלא מה אתם באמת חושבים שיותר טוב בשבילי >: )
אז אני כבר אשאר לישון שם כל הסופשבוע? (כי בטח יגידו לי שהמשפט יהיה רק יום ראשון או משהו כזה נכון?) כי לא ישחררו אותי הביתה עד יום ראשון נכון? >:
ישן 03-07-2008, 12:17
  rna rna אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.06
בתגובה להודעה מספר 46 שנכתבה על ידי OhShoot שמתחילה ב "שאלה"

אני זוכר את ההודעה הראשונה שלך אחרי שסיימת טירונות ושאלת אם להיות נפקד או לא.
אז ככה.
אם אתה מחפש תפקיד של ליצן תש או תפקיד ג'ובניקי מופלץ כמו מש"ק שוקו וכ' אז עריקות ונפקדות יסדרו לך את זה (כמובן שאחרי כלא)

רואים לפי מה שאתה כותב , שאתה בן אדם אינטילגנט(לא מספיק כדי לא להיות נפקד אבל...)בן אדם שיש לו ידע ורוצה לתרום , אך במסגרת הידע והאופקים שלו (כמו רובנו , אין לך במה להתבייש...שכל יפי הנפש שאומרים "הצבא לא תוכנית כבקשתך" שישבו בשקט - עדיף)

מה שבטוח בכל הסיפור הזה זה:
-אתה תעמוד למשפט
-אתה תשב בכלא - אלא אם כן תביא להם סיפור מהסרטים שאכן מצדיק את היותך נפקד 22 יום
המלצה שלי - תחרטט על עניני הת"ש שלך , תגיד שהיית צריך להיות עם אמא שלך ולא מצאת מענה מהמפקדים שלך , אני באמת לא יודע תשתמש בדמיון שלך.
-אתה לא תקבל את מה שרצית בהתחלה , יתייחסו אליך כמו לזבל , אין מה לעשות.
אני מכיר אינספור סיפורים על נפקדים אבל אין טעם לספר אותם כי אני שונא להתבסס על סיפורים.
אבל אני די מכיר את המדיניות של הצבא בכל העסק הזה.

וגבר , בחייאת . למה לעשות לאמא שלך רע ? לא כואב לה לראות אותך בבית ולא בצבא??

תאמין לי שהייתי במצב יותר גרוע משלך ,וגם לי יש ת"ש מסיבות בדיוק כמו שלך, אבל ידעתי ללכת לבסיס ולהתסדר כמו גבר
והיום המפקדים שלי מעריצים אותי ואני יושב על תפקיד מעולה במחשבים. (אגב ,גם אני רציתי להיות בממרם)

בהצלחה ילד.

עריכה:
אתה יודע מה זה משפט צבאי ??
בא מישהו בדרת רס"ן או סא"ל יושב בכיסא בתוך חדר מאולתר ומתחילים "לשפוט אותך"
אל תחשוב שצריך מלא הכנות לענין והעובדה שתגיע בשעה מאוחרת תפסול את המשפט שלך באותו יום
אם הם רוצים הם ישפטו אותך ב 9 בערב גם. וזה מסיפור אישי מהבסיס שלי.

נערך לאחרונה ע"י rna בתאריך 03-07-2008 בשעה 12:19.
ישן 03-07-2008, 18:20

אין לי סיפור לחרטט,
בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי rna שמתחילה ב "אני זוכר את ההודעה הראשונה..."

כי אמא שלי היתה בקשר איתם כל הזמן וזה,
אז הם יודעים שאני לא בבית בגללה
וזה כבר הופך להיות 26 יום כי היום לא הלכתי

גם שבוע שעבר שאמא שלי התקשרה בסוף שבוע (יום רביעי נראה לי) אמרו לה להביא אותי יום ראשון אז זה אני אקח סיכון :\ זה לא שה3 ימים אקסטרה האלה ישפיעו כל כך

בכל אופן

אתה בטוח שזה כלא? כי עד עכשיו אף אחד לא היו בטוח

ועוד משהו
אם לא הייתי נפקד- הייתי נכנס לקורס
אמא שלי הוציאה הבטחה מהם שאני לא אכנס לקורס רק שבוע שעבר (וכן, אני יודע שזה לא אומר שאני לא אהיה באקלטרוניקה, אחרת כבר מזמן הייתי חוזר)

אז מה שאתה אומר בעצם לפי התגובה שלךזה שכלום לא יעזור?
אני סתם אקבל עונש ואז ישבצו אותי לאיזה קורס באלקטרוניקה?

כי אם כן אז מה הטעם.. ה0 מוטיבציה שיש לי כבר הופכת ל-3943 אני מעדיף כבר להיות "ליצן ת"ש"..
ישן 04-07-2008, 00:15
  MaKel MaKel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.07

שמע אני הייתי בול במצב שלך ממש אשכרה אחד לאחד
לא מדבר על נפקדות,אלה על כל הקטע הזה שרציתי מחשבים והכל
בסוף קיבלתי טק"ט,ותהחלתי את הקורס המסריח הזה כמו מניאק והנה אני עדיין בקורס,
ואני סובל ושונא אלקטרוניקה מאוד, ונדפקתי באמת כי אני יודע שבסדיר אני אתעסק עם חרא
אבל לא רצית ללכת בדרך מלוכלכת של באלגן כי אני רוצה תפקיד טוב,ומי שעושה באלגן בצבא זה רק יתן לו תפקידים פחות טובים,אז לא נראה לי ממש שאחריי שאני נפקד ודברים כאלה עוד היו נותנים לי קורס טוב יותר אז אני מנסה לזרום עם הקורס המגעיל הזה כמה שאפשר ולעשות לי חיים קלים כי אני ממש סובל ,היו מורידים אותי למשהו יותר מעפן אם הייתי נפקד, ואם ממשיכים עם הנפקדויות הרבה זמן, לאט לאט ממשיכים עם הבאלגן עד שבסופו של דבר מתייאשים ממך ונותנים לך להיות מש"ק תברואה 5-9 יומיות,ואני ממש לא מחפש את זה 3 שנים,אני כן רוצה לתרום,אבל בתפקיד מעניין לפחות,או שאני ארגיש שאני עושה משהו ולא סתם מסובב ברגים של מ"ק 77 כל החיים,

למרות שאני מכיר מישהו שגם עשה מלא בעיות נפקדויות וקב"נים ובסוף קיבל איזה קורס טוב של מחשבים והיום הוא מסודר חבל על הזמן,אבל זה מקרה נדיר כנראה,כי אני מכיר גם מלאאא אנשים שנפקדים ועושים באלגן וזה רק דופק אותם יותר,אז אי אפשר לדעת מה יכול לצאת לך מהנפקדויות האלה,תנסה לזרום עם התפקיד שנתנו לך תשלים עם העובדה כמה שזה קשה,הנה אני כבר לאט לאט משלים עם זה לצערי אבל אין ברירה,אולי בסדיר יהיה יותר טוב ויהיה אפשרי להתקדם לעוד תחומים,
מה שבטוח זה שאם אני אראה שהמצב ממש חרא והתפקיד שלי עד כדיי כך על הפנים,אני אעדיף כבר להיות פקיד וזהו,כמה שזה עצוב,אבל בנתיים אני עוד לא יודע בדיוק מה יהיה בסדיר אז אני מנסה להעביר את הקורס הזה ולקוות שיהיה בסדר,כי קשה כבר לצאת מהמצב הזה,
ממליץ לך לחזור לקורס לנסות לעשות אותו ופשוט להיות חייל כמו כולם אין ברירה
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר