לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-07-2008, 21:36
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
אדישות/עוררות.

מה דעתך על אדישות, מתי כן ומתי לא להתערב...
לא,

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
כן,

האם אתה תזהה בתוך ההמונים מאיפה הנשק יצא או שתנסה למנוע סיטואציה שאתה תצטרך לזהות, לי אישית כבר ממזמן נמאס לא לצאת למקומות בגלל חשש לאלימות, איך אתה תסכל ניסיון תקיפה...

לי היה פעם חבר שהסתבך והחברים שלי חילצו אותו מהסיטואציה פשוט ע"י הפחדה, לרוב פועל...
מחפשים את החברה הכי דומיננטים, מספיק שהם מבקשים סליחה וכל החברים שלהם יצטרפו אחריהם... איך גורמים להם לפחד ממך... צריך חוש טוב של משחק, לשקול מילים ולהראות נוכחות (לגרום לאנשים לסתום את הפה כשאתה מדבר).

איך אתה פועל כדי למנוע אלימות ולא להראות שיצאת פראייר,
מדבר עם אנשים, שותק ומעביר הלאה, מראה נוכחות פיזית...
איך אתה מתנהג כדי לפתור בעיות/ לצאת ולא להיכנס לבעיות...

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 03-07-2008 בשעה 21:41.
חזרה לפורום
ישן 04-07-2008, 14:10
  Forom_ny Forom_ny אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 21.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KIBODO שמתחילה ב "אדישות/עוררות."

הרחוב הוא עולם שבו אלה שעבדו והתאמנו על תנאי מעבדה חד וחלק לא יסתדרו בו.

מה שאתה שלחתה כאן זה סתם מריבות בין גנגסטרים עלובים.

אני לא רוצה לתאר אפילו מה היה קורה לאחד מהם אם היה שם סכינאי מיומן.

אתה לא צריך להראות שיצאת לא פראייר כך לך שתי דברים איתך למסע החיים:

כתף אחת אם בחרתה בכתף שמאל אז זה אומר שאתה תברח משם ותשים רייס אחלה תאמין לי שיצאת "גבר"

כתף אחר ימין שלך אומרת על תשאיר לא ידיים לא רגליים ועל תשאיר איבר שהוא עשוי לעבוד ותקרא לכולם שם אחד אחד את העור מהפנים ככה זה עובד אצלי ידידי (=

(אין אמצע)

תמיד עדיף לברוח אבל אם אין ברירה Option B תמיד לצדך.

ועל תתבייש גם אריות בורחים זה לפעמים פשוט עדיף לחסוך את כל זה.

נערך לאחרונה ע"י Forom_ny בתאריך 04-07-2008 בשעה 14:12.
חזרה לפורום
ישן 04-07-2008, 15:57
  KIBODO KIBODO אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.05.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Forom_ny שמתחילה ב "[right][color=black]הרחוב הוא..."

כשאמרתי פראייר לא התיחסתי ללברוח, הכוונה היא לא לשתוק לאנשים אלא איפלו לצאת איתם סחבק, למשל מציקים לחבר שלך, אתה תבוא ותגיד להם, אהלן חברה מה המצב? ואז אתה תהיה חבר שלהם במקום שהם יראו ששתקת ויצאת פראייר ושאפשר להמשיך ולהציק לך או לחבר שלך ללא הפרעה/התערבות,
למה הסרסור תקף אותו...
כי הוא לא יצא פראייר, הוא הביע את עמדתו, הוא אמר לסרסור שיפסיק להרביץ לאחת הבנות שלו.
ואחרי שלא יצאת פראייר אתה יכול להיות עם לב שלם שאתה לא ניסית לשחק ולהתחכם ושאולי הייתי יכול לומר או לעשות משהו שהיה פותר אותך מסיטואציה של אלימות פיזית,
ולאחר מכן אין צורך לנסות לחשוב על דרכים אחרות למנוע אלימות ולהראות שאתה הקורבן אלא לעבור לטקטיקה הבאה שהיא ההגנה הכי טובה היא התקפה כמו שמוצג בסרטון.

נ.ב
אני מכיר את הסרטון, מאוד ישן ומוכר, הכל סבבה, גם אני הייתי פועל בדומה אליו אם הייתי מרגיש מאוים מאותה הסיטואציה, כשבאים להרביץ לך אל תדבר איתם כי הם לא באו לדבר איתך אלא באו להרביץ לך,
והם צריכים לקבל את אותו הגמול "הבא להורגך השקם להורגו", אני זוכר לאחר שראיתי את הסרטון לראשונה ראיתי עוד סרטון שמראה את מה שקורה אם משחקים ולא בורחים,
2 אנשים מתווכחים, לאחר שנפסק הויכוח הם ממשיכים ללכת ופתאום אחד מהם מכה את השני ללא סימן מקדים (לרוב ברחוב מרביצים לפני ששולפים, מניסיון) מכה את הבחור, שולף סכין דוקר אותו איזה פעמיים עומד לידו כמה שניות מסתובב לכיוון הנגדי וממשיך ללכת כאילו הוא מחפש עזרה לבחור, הוא התרחק 50 מטר לערך ומשם הוא רץ ונעלם.

נערך לאחרונה ע"י KIBODO בתאריך 04-07-2008 בשעה 16:26.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר