לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2008, 13:20
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
המלצה אתגר פורום- תנועות נוער והדרכה

לפניכם מוצגת סיטואציה בעייתית, עד ה25 ליולי אתם מוזמנים לעלות פתרונות והצעות מקוריות לפתירת הבעיה. באותו אשכול אתם מוזמנים גם להגיב אחד לשני, להעיר הערות או לשאול שאלות בקשר לפתרון המוצע.

בסוף האתגר תועלה הצבה פתוחה בעלת אפשרות אחת, אסור להצביע לעצמך! מי שיזכה ברוב קולות יזכה בפרס! צל"ש חודשי!

"אתה בטיול עם החניכים שלך, הגעתם לסוף המסלול, מחכים להסעה חזרה הביתה, למקלחת מרעננת ואוכל חם >שלא מכיל אדמה וחרקים< אבל אז מודיעים לך שלאוטובוס חזרה יש פנצ'ר ויש לך זמן מת של שעתיים.
זהו הטיול הראשון של החניכים (כיתה ד') והם מאוד מתרגשים. אע"פ שההיגיון אומר שהם אמורים להיות מותשים, הם היפר אקטיבים והסבלנות עומדת להתפקע. אסור לך ללכת איתם רחוק מדי, כי המאבטח כבר עלה על הטרמפ שלו. מה תעשה? יש לך ציוד לטיולים, כמה צ'ופרים שנשארו וקצת חומרים שמהם הם הוכנו וקצת אוכל שיספיק למשך הזמן הזה. איתכם עוד שתי קבוצות שלכל אחת 2 מדריכים"

זה בסדר להוסיף כלים וחומרים שיש ברשותכם, אבל סיפור המסגרת חייב להשמר. נא לשמור על תרבות דיון, לא להתבייש, גם מי שאינו מדריך (עדיין או בכלל) או שלא היה בתנועת נוער יכול להשתתף.

כולם מוזמנים להשתתף, תראו נוכחות והענות. בהצלחה לכולם,

נעה ויעל.

חזרה לפורום
ישן 13-07-2008, 15:51
צלמית המשתמש של רייצ'ל
  משתמשת נקבה רייצ'ל רייצ'ל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אתגר פורום- תנועות נוער והדרכה"

קודם כל אני לא יודעת מה הבעיה באוכל של הטיולים...
הרי אחת מסיסמאות המש"צים הנפוצות ביותר <לפחות במחוז ת"א> היא חול זה טעים וקוצים זה נעים!
ובקשר לנושא עצמו למרות שאני לא בטוחה שזה יתאים כ"כ לילדים בכיתה ד' יש איזה מישחק שעשו לנו לפני שנתיים אם אני לא טועה שיכול לקחת המון זמן ברגע שיש מספיק ילדים והיענות
קודם כל לוקחים כמה דפים ורושמים את השמות של כולם וחותכים שיהיה כל שם בדף ניפרד ואז מחלקים את הדפים באקראיות <או לתכנן מראש מי יקבל מה זה בשביל למנוע תקלות שילד יקבל את עצמו תלוי בכמות הילדים ובכמות הסבלנות שיש לכם >
כל שם מסמל את הבנאדם שצריך "להרוג"- בשביל להרוג צריך להיות רק ההורג והקורבן נוכחים בטווח שמיעה ואז הוא פשוט אומר לו "אני הורג אותך" ואז הנירצח נותן לו את הפתק שלו והרוצח עובר להרוג אותו
המנצח- מי שהרג הכי הרבה אנשים -ואסף הכי הרבה פתקים
עכשיו, אסור להגיד מי רצוח מי חי ככה שנישאר תמיד אלמנט ההפתעה וזה גורם לילדים להיתלכד בקבוצות מהפחד שיהרגו אותם אם יהיו לבד /בזוגות
אני אישית נורא נהנתי מהמישחק <היו צחוקים!>במיוחד לאור העובדה שרצחתי את המדריך שלי XD

אפשר במקביל למישחק לתת להם לעשות משהו מעניין למרות שלא עולה לי דוגמא טובה במיוחד.... X_X

נערך לאחרונה ע"י רייצ'ל בתאריך 13-07-2008 בשעה 15:56.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר