לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-07-2008, 18:51
  teen1234 teen1234 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.08
עזרה - איך לפתח קשר עם ידידה

שלום,

אני בן 16.5 ואני ממש צריך עזרה לגבי קשר עם מישהי.

יש לי ידידה שאני אוהב, למעשה, מאוהב.
אבל יש לי כמה בעיות עם זה:
אני מתבייש להגיד לה אתזה (אני חושב כמו הרוב) ואני לא יודע אם היא מאוהבת בי גם.
הייתה לנו תקופה שממש דיברנו המון אבל אז הפסקתי כי כל פעם אני שלחתי לה הודעות במסנג'ר והיא אף פעם לא שלחה אליי כאילו ראשונה, וזה יצר
לי הרגשה שכאילו היא לא מעוניינת אבל אני לא יודע אם זה נכון.
כל פעם שאנחנו מדברים אז ממש יש לנו שיחות ארוכות וכיפיות, אנחנו צוחקים , כיף לי איתה ואני חושב שגם לה, אך אני לא יודע אם היא רואה אותי רק
בתור ידיד או לא.
אני לא יודע איך לפתח אתזה, כיצד לגרום לה להבין שאני מרגיש אליה משהו ולברר איתה.
היא בקושי מתחברת למסנג'ר, אז פעם אחת אמרתי לה שאנחנו בקושי מדברים ואז היא ענתה שאין לה זמן למחשב.. כל פעם שאני שולח SMS ישר היא עונה
אבל הבעיה שזה לא קורה הרבה כי אין לי פשוט על מה לשלוח לה SMS, אף פעם לא דיברתי עם מישהי בטלפון ככה סתם, אני תמיד מפחד שהיא עם
חברות שלה שהן גם ידידות שלי והם יחשבו שאני אוהב אותה ואז לא יודע מה יהיה...

מה אני אמור לעשות? איך להתחיל לדבר איתה קבוע? איך לדעת אם היא מעוניינת? אם נגיד אני יציע לה והיא לא תסכים אני מזה יהיה בבושה כי אני מכיר את חברות שלה גם ואני בטוח שזה לא יהיה אותו דבר.
אין לי מושג מה לעשות כבר, בבקשה תעזרו לי.

תודה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-07-2008, 20:19

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי DimaX שמתחילה ב "אתה נשמע יותר כמו בן 14...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי DimaX
מה אכפת לך מחברות שלה וממה שהן חשובות גם אם אתה מכיר אותן?
מה שחשושב זה מה שאתה רמגיש. אם אתה אוהב אותה, אין בזה בושה.
אבל אל תגיד לה את זה. אין צורך.
דבר איתה מתישהו פנים מול פנים ואז תציע לה לצאת
איתך.... בלי שום שטויות כמו "לבקש חברות ולפחד שהיא תסרב ואז הכל לא יהיה אותו דבר"...

תודה על התשובה.
הבעיה שאני לא יודע איך לדבר איתה, אמרתי שהיא לא נכנסת למסנג'ר הרבה ואני לא יודע מה לרשום לה נגיד בSMS, סתם ככה לשלוח לה הודעות? אני חושב שSMS זה לא איסיקיו או משהו....
יש לך רעיונות? אני לא יודע אם לבקש ממנה לצאת כי היא גם לדעתי ביישנית, מה ככה להגיד לה אם היא רוצה לצאת איתי לבד?
ישן 04-07-2008, 21:57
  needhelp1 needhelp1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.08
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי teen1234 שמתחילה ב "[QUOTE=DimaX]מה אכפת לך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי teen1234
תודה על התשובה.
הבעיה שאני לא יודע איך לדבר איתה, אמרתי שהיא לא נכנסת למסנג'ר הרבה ואני לא יודע מה לרשום לה נגיד בSMS, סתם ככה לשלוח לה הודעות? אני חושב שSMS זה לא איסיקיו או משהו....
יש לך רעיונות? אני לא יודע אם לבקש ממנה לצאת כי היא גם לדעתי ביישנית, מה ככה להגיד לה אם היא רוצה לצאת איתי לבד?

למה לא דיברת עם מישהי סתם בטלפון? אתה מפחד שלא יהיה לך מה להגיד או שאתה מתבייש להתקשר ואז מה יחשבו עליך?

תתקשר אליה ותמציא שיש לך שעה הליכה הביתה (היית אצל חבר שגר רחוק) ואתה צריך שהיא תעביר לך את הזמן.. תמצא סיבות להתקשר אליה סתם.. לאט לאט תתקרב אליה ותראה לפי היחס שלה כלפיך אם יש סיכוי.. עצה: אל תדבר איתה במסן או ב SMSים.. זה קר ומשעמם ואי אפשר להכיר ככה בן אדם..

אל תנתח כל דבר ותחשוב יותר מדי ("היא לא שולחת אלי הודעות במסן" וכו')

אל תדאג מה חברות שלה יחשבו עליך.. תחשוב מה אתה חושב עליה ומה היא תחשוב עליך.. אם כל דבר שתעשה יהיה לפי התגובות של כולם אתה לא תעשה כלום.. (חוץ מזה שמה יקרה אם חברות שלה יחשבו שאתה אוהב אותה.. זה נשמע כאילו אתה בכיתה ד')
מי שמתבייש - מתייבש
ישן 05-07-2008, 03:45

בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי needhelp1 שמתחילה ב "[QUOTE=teen1234]תודה על..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי needhelp1
למה לא דיברת עם מישהי סתם בטלפון? אתה מפחד שלא יהיה לך מה להגיד או שאתה מתבייש להתקשר ואז מה יחשבו עליך?

תתקשר אליה ותמציא שיש לך שעה הליכה הביתה (היית אצל חבר שגר רחוק) ואתה צריך שהיא תעביר לך את הזמן.. תמצא סיבות להתקשר אליה סתם.. לאט לאט תתקרב אליה ותראה לפי היחס שלה כלפיך אם יש סיכוי.. עצה: אל תדבר איתה במסן או ב SMSים.. זה קר ומשעמם ואי אפשר להכיר ככה בן אדם..

אל תנתח כל דבר ותחשוב יותר מדי ("היא לא שולחת אלי הודעות במסן" וכו')

אל תדאג מה חברות שלה יחשבו עליך.. תחשוב מה אתה חושב עליה ומה היא תחשוב עליך.. אם כל דבר שתעשה יהיה לפי התגובות של כולם אתה לא תעשה כלום.. (חוץ מזה שמה יקרה אם חברות שלה יחשבו שאתה אוהב אותה.. זה נשמע כאילו אתה בכיתה ד')
מי שמתבייש - מתייבש

תודה רבה ! עזרת לי מאוד...
את האמת שפשוט אני נלחץ שאני מדבר איתה בטלפון מדי פעם , וגם אין לי כ''כ מה להגיד...
מה שהכי מטריד אותי זה איך אני יגרום לה להתייחס אליי מעבר לידיד כאילו? איך יודעים אם היא רומזת לי וכאלה?
ישן 05-07-2008, 11:26

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי teen1234 שמתחילה ב "[QUOTE=needhelp1]למה לא דיברת..."

ציטוט:
תודה רבה ! עזרת לי מאוד...
את האמת שפשוט אני נלחץ שאני מדבר איתה בטלפון מדי פעם , וגם אין לי כ''כ מה להגיד...
מה שהכי מטריד אותי זה איך אני יגרום לה להתייחס אליי מעבר לידיד כאילו? איך יודעים אם היא רומזת לי וכאלה?

שמח לעזור

אל תלחץ כשאתה מדבר איתה בטלפון.. תיהיה רגוע ותיהיה אתה - תראה לה שיש לך ביטחון (גם אם אין ) תמצא על מה לדבר, אם אתה ממש נלחץ אז תחשוב מראש על 4-5 דברים שיש לך על מה לדבר ואתה חושב שזה יעניין אותה (אבל שהשיחה לא תיהיה כמו ראיון, רק לעלות נושא ברגע שאין לך מה להגיד)

אל תיהיה מוטרד מאיך לגרום לה לרצות יותר מאשר ידידות.. פשוט תדבר איתה בטלפון פעמיים שלוש שיחות ארוכות, אם תראה שהשיחות זורמות והכל אז תציע לה להפגש איתך, לא לצאת איתה או משהו. סתם להפגש.. לראות סרט/לארגן מסיבת הפתעה לקרוב משפחה/לקנות מתנה ליומולדת של מישהו..

אחרי כמה פעמים שאתם נפגשים אתה תדע כבר מה היא מרגישה כלפיך ואם היא רוצה יותר..

כמו שאמר ההוא לפי כמה הודעות, אל תגיד לה שאתה אוהב אותה ישר, אתה לא תרוויח כלום מזה.. אחרי שתפגשו כמה פעמים ותדברו הרבה אז תשפוך את הלב (אם קיבלת כמה רמזים)..
ישן 05-07-2008, 15:46
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי teen1234 שמתחילה ב "עזרה - איך לפתח קשר עם ידידה"

מי שמתבייש מתייבש אחי..
תתקשר אליה מידי שבוע.. תזרוק לה מילים תגיד לה שהיא יפה לא כוסית
אם אתה יוצא למסע קניות או סתם להסתובב כי "משעמם לך" תתקשר אליה
ותאמר לה "מאמי תשמעי אני יוצא סיבוב לקנות משהו באלך לבוא איתי
ואחר כך נישב קצת איפשהו..?"
תוך כדי זה, תחזיק לה את היד אפילו אם זה ממש לשניה..
תשלח לה הודעות SMS של לילה טוב או בוקר טוב, תקרא לה בשמות חיבה
כמו מאמי, מותק, חיים שלי וכו'... תספר לה בדיחות מצחיקות, מפגרות, משעממות..
פשוט תספר לה בדיחות או משהו שיצחיק אותה
תביא לה מתנות סתם ככה כמו פרחים, שוקולד, דובי וכאלה דברים קטנים שיעלה לה חיוך.
תתייחס אליה ליד החברים שלך כמו שאתה מתייחס אליה כשאתם לבד (אם ייצא לך להיות
איתה בקרבת החברים שלך) או שסתם תסתכל לה בעיניים ותחייך ופשוט.......
תגיד לה שאתה אוהב אותה!!!!!
ותזכור תמיד תמיד: "עדיף לנסות ולהתאכזב מאשר להתאכזב שלא ניסיתה"
בהצלחה נשמה ותעדכן!

ישן 06-07-2008, 01:01

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי teen1234 שמתחילה ב "תודה לכולם, יש לי כמה..."

ציטוט:
תודה לכולם,

יש לי כמה שאלות:

אז לפי מה שהבנתי אתם לא ממליצים SMS , סבבה.
כמה פעמים אני צריך להתקשר אלייה? אני לא רוצה שהיא תחשוב עליי שאני קרציה וזה, איך אני יודע שמתי שאני מתקשר אני לא מפריע לה ואז פשוט לא יהיה לה נעים לא לענות וזה?

ואתם בטוחים בזה שסתם להמציא לה תירוצים למה אני מתקשר אם אין לי?

תודה.

1. תתקשר אליה כשיש לך זמן, תשאל אם היא יכולה להעביר לך את השעה הקרובה כי ממש משעמם לך.. משמה תראה מה תעשה, או שתקבע להפגש איתה או שתדבר איתה עוד כמה פעמים ואז תפגש איתה..

2. להמציא תירוצים זה סתם פתרון אחד בגלל שאתה מתבייש לפנות אליה רק כי אתה רוצה לדבר איתה. לי זה עבד ממש טוב ואני לא מתחרט שעשיתי את זה (זה לא נחשב שקר..)
ישן 06-07-2008, 09:31

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי jadakiss שמתחילה ב "ל needhelp1"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי jadakiss
1. תתקשר אליה כשיש לך זמן, תשאל אם היא יכולה להעביר לך את השעה הקרובה כי ממש משעמם לך.. משמה תראה מה תעשה, או שתקבע להפגש איתה או שתדבר איתה עוד כמה פעמים ואז תפגש איתה..

אני לא חושב שמה שכתבתה פה ילהיב אותה.. כי אחרי הכל היא אישה!
ובנות כמוה נוטים לחשוב ש.. "אה הנה רק שמשעמם לו הוא מתקשר אליי.."
זה ממש לא רעיון טוב!

לפי מה שאני הבנתי הם לא בקשר קרוב ולא מדברים יותר מדי. נראה לך שבמצב כזה עדיף ישר לבוא עם מלא מתנות/לקחת אותה לאיזה מקום רומנטי רק שניהם? או שעדיף לדבר איתה כמה פעמים לראות את התגובה שלה ולפי זה להחליט להתקדם?

"אני לא חושב שמה שכתבתה פה ילהיב אותה.. כי אחרי הכל היא אישה!"
משפט מטומטם..

"אה הנה רק שמשעמם לו הוא מתקשר אליי.."
זה לא מה שהיא תבין.. היא לא טיפשה.. קודם כל, יצא להם לדבר ככה שזה כבר טוב. ודבר שני (או אחרי שיחה אחת או אחרי כמה) היא תבין שהוא מתקשר אליה בשביל לדבר איתה ולא בגלל שמשעמם לו..!
ישן 06-07-2008, 18:07

למאוהב אנושות ולמתבייש קשות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי teen1234 שמתחילה ב "עזרה - איך לפתח קשר עם ידידה"

אל תחשוש ואל תתן לחברות שלה להשפיע על הרגשות ועל הביטחון האישי שלך
תראה לה שאתה מסוגל לעמוד במבחן גם לייד החברות שלה
ולהראות לה כמה שהיא חשובה לך ולא רק במילים.
אז פשוט תזרום והכל יהיה בסדר תאמין לי

מעבר לכך, תסתדר לבד הרי מתישהו אתה תצטרך להסתדר איתה לבד
ללא עזרתינו בקרבת מקום כי יהיו לך סיטואציות שהיא תפתיע אותך בדברים
שלא שאלתה פה ולא תדע מה לעשות אז פשוט תזרום עם זה....
ובסופו של דבר ייצא מיזה משהו טוב מניסיון!

ישן 12-07-2008, 13:15

...

קודם כל אני נורא שמח שהצלחנו להגביר את המוטיבציה שלך ואת הביטחון
להתחיל עם בנות ובכלל..

ובקשר לשאלה שלך - בנות בדר"כ לא יוזמות אלא אם כן אתה מתחיל איתם
ומנסה לכבוש אותם אז הם רואות שאתה רציני ואז גם הם מתחילות לעשות צעד
זה לא אומר שכל התהליך הזה ישאר איך שהוא.. אם היא מעוניינת (וכמו שזה נראה
שהיא באמת מעונינת וזה נראה טוב) אז היא גם תעשה משהו לגבי הקשר...
חוץ מיזה, מתישהו אתה תצטרך להגיד את המשפט הקסום "אני אוהב אותך.."
אחרת אם לא תעשה זאת.. אביר אחר יבוא וייקח לך את המלכה
אז אל תחכה! תראה לה עוד קצת שאתה רוצה בה!

על כל מקרה, שיהיה לך המון בהצלחה בהמשך!

ישן 12-07-2008, 20:55

כן למה לא? לך תציע לה שוב תגיד לה "מאמי תשמעי בפעם שעברה לא יצא לנו כ"כ לצאת לאכול אז
מה דעתך שנילך עכשיו לאכול באיזשהי מסעדה טובה ואחרי זה נילך לשבת איפשהו?" בקיצור כבר
אתם תזרמו ממקום למקום זה תלוי גם בך וגם בה.. ובקטע של הפגישה שלכם אני לא יודע כיצד היא
תתנהל, אני לא האלוהים שידריך אותך מה לעשות בפגישה
זה תלוי במצב.. באווירה המחשמלת, במקום ב... בקליק.. תמבין אחי
ואז... יש את הקטע של "מי ישלם" וכמובן מטעמינו הגברים אנחנו אמורים להיות "ג'נטלמנים"
(לא בהכרח) אבל בנוגע לסיפור שלך תזמין אותה על חשבונך בפעם הראשונה (רק שלא תתרגל)
ובקשר ל SMS שלא ישפיע עליך יותר מידי, אז מה אם היא לא יוזמת הודעות
ברגע שאמרתה שאתה מדבר איתה הרבה זמן זה כבר אומר משהו לא?

ישן 14-07-2008, 00:11

היי,

הצעתי לה ללכת לאכול והיא אמרה סבבה, נארגן כמה אנשים , אני התכוונתי שנילך לבד, אבל איכשהו יצא שהיא אמרה שנלך עם עוד כמה אנשים, אני לא יודע אם זה בכוונה, אבל יכול להיות שהיא מתביישת?

עוד כמה דברים:

סתם ככה דיברנו שוב הרבה זמן בטלפון (40 דקות) , ושאלתי אותה אם היא יצאה לפני כמה ימים, והיא אמרה לי כן עם חברות שלה, אבל אני יודע מחברים שהיא וחברות שלה יצאו עם כמה אנשים גדולים, למרות שאמרו לי (ולא נראה לי גם) שהיא מעוניינת באנשים גדולים יותר, מזה אומר שהיא לא אמרה לי שהיא יצאה עם בנים אחרים?

דיברתי עם כמה חברים ממש טובים שלי, שהם ידידים שלה (לא ממש קרובים - ידידים), הם אמרו לי שהיא כזאת, ממש ילדה חמודה ונחמדה, שהיא מדברת עם הרבה וזה, ולדעתם אין לי סיכוי איתה כי היא אף פעם לא מתאהבת או משהו כזה, היא רואה את כולם כידידים... (זה נכון או מה?!).

תודה מראש
ישן 15-07-2008, 21:56
  netanel300 netanel300 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.08

אחי לא תמיד כדאי להקשיב למה שאחרים אומרים כי הרבה פעמים האמת מתעוותת בדרך... ושמע מנסיון שלי בקשר לזה שהיא לא מתאהבת וכל זה... לי אישית היתה חברה שגם חברות שלה אמרו שהיא בחיים לא התאהבה וזה ובסוף היא בעצמה עשתה את כל הצעדים וזה (קצת שונה מהמקרה שלך אבל זה משתנה אצל כל בחורה חחח) אז זה לא מה שימנע ממנה להיות איתך...
ובקשר לקטע שהיא לא שולחת הודעות וכאלה, אתה מזה מזכיר לי את עצמי חחח גם אני פעם הייתי מאוהב באיזה ידידה שלי שבהתחלה רצתה אותי ולא קלטתי את זה עד שהיא חשבה שאני לא רוצה אותה אז ירד לה ממני.. וכשאני הבנתי שהיה יכול להיות סיכוי הבנתי שטעיתי שלא עשיתי כלום עם זה והתחלתי להתייחס לכל הודעה שהייתי שולח לה וזה.. אז עזוב אותך מי שלח מה פשוט תציע לה להפגש ולך על זה תפתיע אותה כי אתם באמת מדברים הרבה בטלפון וכמו שכבר אמרו לך פה זה לא סתם.. היא בקלות יכולה לסנן אותך..!!

אני מאוד מקווה שעזרתי שיהיה הרבה בהצלחה אחיי לפי מה שאתה מספר זה נשמע טוב ואל תוותר!!!!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר