לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פרסום האשכולות בפורום זה יעשה רק לאחר אישרור המנהלים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > הצעות לפורומים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2008, 21:18
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
מידע הצעה לפורום "תאוריות קשר" (תאוריות קונספירציה)

מי רצח את רבין? או את ג'ון קנדי? מי הם האילומינטי והבונים החופשיים?
האם באמת נחתו אסטרונאוטים אמריקאים על הירח? או שמה באולפן טלוויזיה סודי...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תאוריות קשר או בלועזית "קונספירציה", תמיד עניינו וסיקרנו בני אדם,
אולי בגלל השאלות שנותרו ללא תשובה מספקת, אולי בגלל דברים שהוצנעו במתכוון מהציבור,
ואולי רק אולי, משום שיש אמת גדולה יותר ממה שידוע לנו....

אז להלן, ההצעה שלי לפורום "תיאוריות קשר"

שם הפורום
תאוריות קשר

נושא הפורום
דיונים על כל נושא תאוריות הקשר (כנ"ל נושא החוצנים)

תיאור קצר
הפורום מוצע כחלק מקטגוריית האקטואליה, לא משום שיש לו ערך חדשותי
אלא משום שהנושאים בו הוא עוסק, קשורים לתאוריות הקשורות לענייני אקטואליה.

הפורום יכלול הכרזה ברורה שתכלול בין היתר סעיף שמבהיר
שכל הנכתב בפורום אינו מידע אשר יש לייחס אליו חשיבות חדשותית או עיתונאית אלא אם הוכח אחרת (מה שמבטל את סטטוס "התיאוריה").

כישורים בתחום, אם יש
חובב תיאוריות קשר מזה הרבה שנים

כישורים בניהול פורום, אם יש
בעבר אדמין של פורום פרטי, כיום מנהל בפורום "מוזיקה ישראלית" בפרש.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 05-07-2008 בשעה 21:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2008, 23:49
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
נגד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "הצעה לפורום "תאוריות קשר" (תאוריות קונספירציה)"

זה אמנם דבר שנחמד להשתעשע איתו, אבל חשוב להתייחס לכמה דברים:
א. אדם בוגר יודע להבדיל בין אמת לבדיה (אם הוא בוחר להאמין בה זה כבר משהו אחר) אבל יש פה בפרש לא מעט (אפילו הרבה) קוראים צעירים שעלולים בטעות להתייחס ברצינות לדברים שנאמרים .

ב. ברור שהפורום יתמקד כמעט אך ורק בנושא "רצח רבין" ואני לא בטוח שמעבר לזה הוא יצליח להחזיק עוד נושאים (ויהיה גם על רצח קנדי קצת, ואולי סקס עם עב"מים - אבל פה פחות או יותר סיימנו)

ג. האם יהיה גבול מסויים לרמת הפורום? מישהו פה הביא את "פיליבוביץ שחף" כדוגמא (חיובית???) האפס הזה האשים את 2 חיילות וחייל שנרצחו (ואחת מהן הכרתי אישית) בנצרים בזה שהם היו עסוקים באורגיה בזמן שהמחבל חדר למוצב. הוא גם האשים חייל וחיילת שנרצחו בחברון בכך שהם שכבו בעמדת שמירה ולכן הצליחו לרצוח אותם - האם אנחנו רוצים את הזבל הזה פה באתר שלנו? (אם לשרת החינוך מותר, גם לי ).

ד. האם הפורום נועד להיות פורום של דיון מעניין? או שזה פורום שנועד מראש לאגד בתוכו את כל האשכולות הכי נמוכים של פורום פוליטיקה? (למרות שברור שזאת לא מטרתו)

אשמח אם תוכן ההודעה שלי יוצג בפורום הרלוונטי לדיון שנפתח.

ישן 09-07-2008, 00:03
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "נגד"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
זה אמנם דבר שנחמד להשתעשע איתו, אבל חשוב להתייחס לכמה דברים:
א. אדם בוגר יודע להבדיל בין אמת לבדיה (אם הוא בוחר להאמין בה זה כבר משהו אחר) אבל יש פה בפרש לא מעט (אפילו הרבה) קוראים צעירים שעלולים בטעות להתייחס ברצינות לדברים שנאמרים .

ב. ברור שהפורום יתמקד כמעט אך ורק בנושא "רצח רבין" ואני לא בטוח שמעבר לזה הוא יצליח להחזיק עוד נושאים (ויהיה גם על רצח קנדי קצת, ואולי סקס עם עב"מים - אבל פה פחות או יותר סיימנו)

ג. האם יהיה גבול מסויים לרמת הפורום? מישהו פה הביא את "פיליבוביץ שחף" כדוגמא (חיובית???) האפס הזה האשים את 2 חיילות וחייל שנרצחו (ואחת מהן הכרתי אישית) בנצרים בזה שהם היו עסוקים באורגיה בזמן שהמחבל חדר למוצב. הוא גם האשים חייל וחיילת שנרצחו בחברון בכך שהם שכבו בעמדת שמירה ולכן הצליחו לרצוח אותם - האם אנחנו רוצים את הזבל הזה פה באתר שלנו? (אם לשרת החינוך מותר, גם לי ).

ד. האם הפורום נועד להיות פורום של דיון מעניין? או שזה פורום שנועד מראש לאגד בתוכו את כל האשכולות הכי נמוכים של פורום פוליטיקה? (למרות שברור שזאת לא מטרתו)

אשמח אם תוכן ההודעה שלי יוצג בפורום הרלוונטי לדיון שנפתח.

א. אנשים מתייחסים ברצינות גם למה שכתוב בעיתון, רק ששם אין דיסקליימר שאומר "אל תאמין לכל מה שאתה קורא".

ב. שכחת את אלביס המלך ואת גידול עדר של כבשים שאהידיות.

ג. יש גבול לרמה של הכנסת? - וואלה פעם ראשנה שאני קורא על האשמותיו של של פילוביץ'. יש לינקים?

ד. וואלה לא יודע איזה אשכולות נמוכים בפוליטיקה, אני לא ממש קורא שם. לינקים?

ישן 09-07-2008, 00:36
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "[QUOTE=High_Hopes]זה אמנם דבר..."

ג. אין לינקים מפני שרוטר לא שומר הודעות, או שומר רק חלק מהם - אך מידיי פעם יש חברים בפורום שם שמדביקים צילום מסך של המקרה כאשר הוא מעלה הודעות. - בקשר לכנסת, אני לא בטוח שכשיהיו לי ילדים אני ארצה שהם יצפו בערוץ הכנסת, נראה לי עדיף סרט אקשן שאתה יכול להסביר לילד שלא מדובר במציאות, מאשר להתפטל מול הטלוויזיה כשאתה מנסה להסביר לילד שלך למה לשרת החינוך מותר לקלל ולו אסור.
ד.לא אמרתי שהאשכולות בפוליטיקה נמוכים (אם יש לי דעה על אשכול מסויים אני אומר אותה באשכול) אלא שהפורום עלול להפוך מהר מאוד לגירסה נמוכה מאוד של פורום פוליטיקה (הודעות שמסוות כ"תאוריות קונספירציה" אבל בעצם מדובר בהודעות פוליטיות לחלוטין).
א.נכון, חבל, אבל בישביל זה יש אינטרנט- כדי להזכיר לנו שאין דבר כזה דעה אובייקטיבית.
ב.גם ניזכרתי בעוד- גוף האדם יכול להצית את עצמו (זה תאורייה אמיתית, יש שמאמינים בה) כמובן שאין עדות חייה לכך (אף פעם לא היו עדים לאירוע, ואלו שניצתו כבר לא איתנו לספר) וגם כמעט כל המקרים קרו לאנשים מעשנים בביתם.

ישן 09-07-2008, 00:46
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "[QUOTE=Lance]מה אתה יודע על..."

תשמע בתכל'ס, לא אני לא מאלה שיושבים עם כובע מנייר כסף ומאזינים לגלים קצרים
אבל זה כן תחביב ותיק, ואני כן אדם עם ראש פתוח שאוהב להטיל ספק בכל דבר, לדעתי זו תכונה בריאה
במיוחד בעולם מודרני כמו שלנו שהכל מוכתב ומתואגד לנו, יש מקום לשאול שאלות - ולא צריך להתבייש מהתשובות, גם אם הן בלתי נתפסות לעיתים.

דווקא היה זה היטלר ימ"ש שאמר, ש"ככל שהשקר יותר גדול, ככה יאמינו לו יותר".
וביננו, אם היית בא ליהודי ממוצע בוינה של 1930 ומתאר לו את השואה על כל פרטיה הבלתי נקלטים,
היית ודאי מקבל מבט נבזי, אם לא חמור מזה - ככה שתמיד יש מקום להשאיר ראש פתוח, בלי שום קשר..

ואגב, עצם הצעת הפורום ממש לא אומרת שאני מקבל (או פוסל) תאוריות קשר כאלה או אחרות כעובדה מוגמרת.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 09-07-2008 בשעה 00:50.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:08

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר