לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-06-2008, 23:14
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
המלצה המלצה חמה לבירה קרה ומעולה - "אידלווייס" !.....

לפני מספר חדשים שמתי פעמי אל סניף "טיב טעם" שברעננה שם מדי פעם אני נהנה להתעכב ליד הויטרינה של היינות ומדפי הבירות לפעמים לצורך קנייה אבל לפעמים בהחלט רק כדי לשטוף את העיניים במבחר העשיר של המשקאות שמוצגים שם למכירה.

בעודי מושיט יד לעבר בקבוקי ה"פאולנר" פנה אלי אדם לבוש בהידור ובעל מבטא רוסי כבד ואמר לי בקול עמוק "קח את זה !... זה יותר טוב" תוך שהוא מצביע לעבר בקבוק בלתי מוכר של בירה אשר שמה "אידלווייס" .

השם "אידלוויס" מוכר לי מתחום עניין אחר כשמו של פרח קטן אשר צומח באלפים הארופאיים בעיקר בגובה רב ובין הנקיקים כשלפרח זה הוצמדו עם השנים מספר אגדות ומיתוסים ואף יחידת האלפיניסטים של הוורמאכט הגרמני במלחמת העולם השנייה בחרה בו כלוגו של תג הכתף שנתפר למדי הצמר שלהם......

לאור קולו העמוק וההחלטיות בה נאמרו הדברים ועקב העובדה שיש לי חולשה לבירות גרמניות החלטתי שאין לי מה להפסיד והעמסתי לסלסלה שני בקבוקים שכאלה (למרות שהבירה המדוברת היא אוסטרית)....

מחיר כל בקבוק עמד על 10 שקלים (9.99 ש"ח ליתר דיוק)....

סיום קניות, נסיעה קצרה הבייתה ודבר ראשון ה"אידלוויסים" מוכנסים לתא הקר של המקרר....

ום שישי בערב, שעות קסומות של שקט ותחילת סופ"ש אני מוצא עצמי ניגש למקרר פותח את הדלת ושולף לי בקבוק אחד מבין השניים, הפקק נפתח בהברגה קלה (זה די נפוץ היום שאין צורך בפתחנים) והבירה נמזגת לכוס שליש גבוהה....

צבע - הבירה בעלת גוון ענברי כהה יפה ועכור (לא מסוננת)...
קצף לבנבן ומוצק כמו שצריך...
ואני מקרב את הכוס לפי ולוגם ....

רבותי - טעם נפלא שכזה כבר מזמן לא פגשתי בבירה !!!
לבירה טעם פשוט שונה ממה שהכרתי עד כה, בשבריר השנייה הראשון הטעם עדין מעט אך מייד הוא מתחלף בגוון מעט מתקתק (למרות ש"מתקתק" ולי זו לא המילה המדוייקת) וארומטי להפליא....
לאחר הלגימה נותר בפה מעין AFTER TASTE מעניין ומרענן שאפילו עם מעט מאמץ ודמיון יכל לקחת אתכם לסיבוב קצרצר על פסגה מושלגת של אחד מהרי אוסטרייה....

פשוט נפלא !

אז אולי לחלקיכם אני לא ממש מחדש כי הם מכירים כבר את הבירה הזו ואולי יהיו כאלה שלא יסכימו עם דעתי עליה אבל אני חייב לציין את העובדה שמאז ועד עתה כבר נרכשו ונלגמו בביתי כמה עשרות בקבוקים שכאלה (לרוב בערבי שישי).....

מומלץ בהחלט !

אגב - בעניין המחיר, מדי פעם בפעם אני מבקר בירושליים לצרכי עבודה ובאחת הפעמים יצא לי לערוך סיבוב מעמיק ברחוב אגריפס שם מרוכזים מספר סיטונאי משקאות, בבדיקה שערכתי בחלק מהחנויות נמכרת הבירה הזו במחירים שבין 11 ל 12 שקלים שזה קצת יותר מ"טיב טעם"...

אשמח לשמוע ביקורת וחוות דעתכם בעניין...

לחיים !

לבני.

והנה הכלה:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:59

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר