לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2008, 03:34
  idansr idansr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.07.08
נציג תמיכה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Teris שמתחילה ב "קצת OFF TOPIC - נציג שירות טכני."

אני עובד חצי שנה אצל ספקית אינטרנט מובילה בארץ..
אצלה ואצל כל המתחרות המשכורות הן מינימום +בונוסים על זמני מענה, כמה תקלות אתה פותר בשעה, כמה זמן שיחה וכד'..
הבונוסים לא עוברים את ה- 600-700ש"ח

אבל.......
בעבודה מהסוג הזה אתה לומד הרבה מעולם המודמים\ראוטרים\רשתות וכו'..
אולי חוסך 15-20 אלף לקורס MCSA\MCSE וגם צובר הרבה ניסיון.
אחרי שנתיים, בתקווה שאתה טוב, תקודם לפחות פעמיים למח' עסקיות, ששם אתה לומד על ציוד יותר מתקדם ואז יוצא עם הידע והניסיון לשוק וזה מוערך יותר ממישהו שרק למד אבל לא באמת התעסק בזה...

עדיין הלקוח הישראלי הוא חרא אבל שווה לסתום להם את הפה לשנתיים אם זה תורם לעתיד שלך.

בהצלחה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2008, 19:17
צלמית המשתמש של cohort
  cohort cohort אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.05
עבדתי אצל שתיים וספק תשתית אחד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Teris שמתחילה ב "קצת OFF TOPIC - נציג שירות טכני."

עבודה קשה, לעיתים מתסכלת. יש צורך ביכולת הדרכה ובסבלנות של בעל תואר שני ומעלה בחינוך מיוחד. מדהים לעיתים עד כמה האיש שבקצה השני של הקו לא מסוגל, לעיתים, למלא אחר ההוראה הכי פשוטה ואתה תקבל שאלות מפגרות כמו "אז בשביל שיהיה לי אינטרנט, המחשב צריך לדלוק?". יש מקומות בהם עושים כסף סביר ואפילו טוב. מה שאמרו לפני לגבי הידע הוא נכון - בייחוד באם אתה מקודם למחלקה העסקית. דבר אחד, ללא יוצא מן הכלל, משותף לכל המקומות בהם עבדתי והוא המכירות - ילחצו לך חזק במוח על למכור-למכור-למכור, משל זה היה העיקר ולא התמיכה. מעט מתסכל ומעצבן לעיתים, אבל צריכים לחיות עם זה. מה שכן - מי שמצליח להחזיק מעמד ומקודם - מגיע לדברים מעניינים הרבה יותר, כגון, כאמור, המחלקה העסקית או NOC, חוות השרתים או מחלקות System ו Data (מחלקת הנתבים של הספק).

ישן 15-07-2008, 14:17
  Teris Teris אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.04
התלבטות.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי cohort שמתחילה ב "עבדתי אצל שתיים וספק תשתית אחד"

תודה על התגובות. בפניי עומדות שני אופציות.

התקבלתי לעבודה עם שכר יותר גבוה בחברת הייטק בתור תומך טכני - אבל העבודה נוגעת יותר לתוכנה ספציפית. זאת אומרת, אין יותר מדי לאן להתקדם עם ה"ידע" שנרכש שם. בכל זאת, יותר כסף (24 לשעה בלי בונוסים).

ומצד שני יש את הראיון באחד מספקיות האינטרנט. כמו שהבנתי השכר הוא שכר בסיס בחודשיים הראשונים, ואז הוא עולה בהדרגה. כמובן ששם אפשר להעשיר את הידע אבל בכל זאת, להתמודד עם האדיבות והנחמדות של עם ישראל.

דרך אגב, יש איזה משהו ספציפי שאני צריך ללמוד לראיון בספק האינטרנט? בעיקרון יש לי ידע בסיסי מאוד ברשתות, וידע די טוב בסביבת המחשב. אולי אני קצת חלוד. אשמח להארות בנושא.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:03

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר