לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2008, 12:44
צלמית המשתמש של maorhag
  maorhag maorhag אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.01.06
שלח הודעה דרך MSN אל maorhag
תלונה על מנהל

טוב אז אני זוכר שהיה פה פעם אשכול-"יש לך השגה על מנהל?" חיפשתי את האשכול הזה אבל לא מצאתי וגם לא ראיתי הנחיות לגבי טענה על מנהל אז אני כותב פה,אם זה לא בסדר בבקשה לנעול/למחוק (לשיקולכם).
באשכול הזה (לינק) היו כמה מילים שהן תת רמה אבל למרבה הפלא היחידים שנחסמו היו הדתיים (ומספיק עם השטויות של השוואה לנאצים דני לא נראלי התכוון לזה,אולי maorosh כן, לא יודע)
הנה כמה מהפנינים של "בן אור" (חושך אחד גדול):

ציטוט:
ואני שונא דתיים, בלי קשר לדתם או למקום מגורם

סליחה? זה לא גזענות? ואם אני אומר שאני שונא כושים בלי שום קשר לדתם או מגורם? מה עם העולם ה"נאור"(וכן,בכוונה זה בגרשיים) שאוסר גזענות? זה בסדר?
ציטוט:
אף פעם לא אמרתי שאני חכם, אני רק אומר שהדתיים מפגרים ומנסים לדרדר את שאר העולם לרמה שלהם

טוב אני מניח שהתגובה הזאת מדברת בעד עצמה...ושוב-אם אני הייתי בא ואומר "הכושים מפגרים ומורידים אותנו ברמה" הייתי חוטף באן לא לחודש אלא לשמונה שנים! (ואני מדבר בתור אחד שחטף כבר באן ואף אחד לא הקשיב לו...)
ציטוט:
אבל אולי כדאי להשתנות ולטבוח בחרדים למיניהם, אני די בטוח שאם אני אצליח לחסל של כל דתי העולם העולם יהיה הרבה יותר טוב, בטח שלא יהיו מלחמות

אחמדינג'אד אמר שצריך לטבוח במדינת ישראל....אבל זה לא בסדר (שלא יהיה שום בלבול אני ממש לא מסכים עם זה וגם לא עם הדעה של החרדים,אבל אמרות כאלה הן פשוט תת רמה)
אני אישית דורש טיפול בבן אור הזה....אני נפגעתי אישית בתור דתי מהדברים שלו
והתלונה על המנהל היא פשוט על אפליה בעונש,מגיע לו עונש לא פחות חמור
והערה קטנה לבן אור-אני מכיר אותך ממסגרת אחרת (אל תנסה אפילו,אתה לא מכיר אותי) ואם שם אני שומע אותך עם התת רמה הזאת אז זה יטופל (ולמנהל שקופץ על ההזדמנות לחסום אותי-תרגע,אני לא מדבר על מכות או כל סוג של אלימות)

נערך לאחרונה ע"י maorhag בתאריך 09-07-2008 בשעה 12:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר