לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2008, 16:24
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
מעוצבן מהצבא

שלום,

התקשרתי היום למדור סיירות, רק כדי לשאול אם אני רשאי לקבל זימון ליום הזה וגם מידע (לאיזה תפקידים זה ממיין)...

פתאום, הם אומרים לי שאני "לא כשיר רפואית"...

לא רק שיש לי פרופיל 97 (וכנראה קבא 53), יש לי רק שני סעיפים, ראיה קל וPES PLANUS קלה... ולפי הבנתי, הם לא סעיפים פוסלים.

זה פשוט מרגיז שעל כל פיפס קטן (ואני לא רואה מה הבעיה פה, הרי בקיוסק רשום שאני יכול להתמיין ליחידות חיר, אבל למשל לחובלים או לסיירת אני לא?), על כל פיפס קטן הם עושים בעיות, למשל, גם לצוות אוויר עשו לי בעיות, כבר פתחתי דיון על זה, עכשיו אני מכין מלא מסמכים לשלוח להם (כל מה שהם ביקשו ויותר מזה..) ולא מתכוון לוותר להם, כי אני מתכוון להוכיח להם שאני יכול.

מה הקטע לתת לבנאדם פרופיל 97 אם הוא לא יכול לעשות בו שימוש כראוי?

במדור סיירות אמרו לי, לשלוח ערעור, מה הקטע? למה לא לתת לי לנסות?! שיבדקו אותי בתכלס,ספורט? שיעשו לי בר-אור וכו'... כל דבר שני זה ערעור בצבא?

עוד לא התגייסתי ואני כבר מעוצבן מהמערכת...

רק רציתי לשחרר את זה,

תודה :]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2008, 18:07
צלמית המשתמש של UR5076
  UR5076 UR5076 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "[font=Verdana]אז אולי יש ביום..."

אין לך שום דרך להגיע לדובדבן דרך יום סיירות. יש לך אפשרות להגיע לצנחנים במידה וסיימת שני גיבושים (מרכזי והמשך) ואם תהיה מאותר דובדבן אחרי הראיון, תוכל לעשות גיבוש שהוא מיועד גם (או רק) לדובדבן.
דרך נוספת להגיע לדובדבן, תבקש גיבוש צנחנים דרך המנילה ושם כמו בראיון אם תעבור ותקבל איתור דובדבן, תוכל לעשות את הגיבוש הנ"ל.

ל-669 אתה לא יכול להגיע עם סעיף ראיה. כמו שייטת, הם דורשים ראיה 6/6.

למיטב ידיעתי, מטכ"ל דורשים ראיה עם מס' שהוא מקסימום 1.5.

לחובלים תוכל להתמיין דרך איתור צדדי במידה והנתונים שלך מתאימים. תתקשר לביתן חיל הים ותברר. אולי תוכל להגיש בקשה אם הנתונים שלך לא מספיקים.

אין לך מה להתעצבן. זה צבא וכל יחידה מחפשת את המתאימים לה. לא חסר אנשים ללא סעיפים רפואיים שיתאימו ליחידות שהיום שדה ממיין אליהן.

ישן 10-07-2008, 21:28
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Mayden שמתחילה ב "זה ידוע שהצבא מוריד לכולם את..."

זה ידוע שהצבא הוא לא בופה סלטים שכל אחד מקבל מה שהוא רוצה. אולי כדאי להפסיק להתבכיין ולהתחיל לעבוד.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 10-07-2008, 22:26
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "מעוצבן מהצבא"

נו באמת... אולי תפסיקו להתבכיין כל הזמן שהצבא דופק אתכם.
אתה נמצאת לא מתאים בגלל סעיפים רפואיים, לכן אתה לא תקבל יום סיירות. תתמודד עם העובדה שאתה לא תקבל כל מה שאתה רוצה בצבא.
כמו שאמרו לך לפני- "צבא זה לא בופה סלטים שכל אחד מקבל מה שהוא רוצה".

אז לא תהיה "איש הסיירת העליון והכל יכול". הצבא לא מורכב רק מסיירות, ואתה עדיין יכול לקבל יחידות מצויינות עם הנתונים שלך.
די לבכות וצא מהגישה המסריחה שלך. זאת הבעיה של אנשים כמוך- חושבים שהכל מגיע להם! על מה ולמה?! במה אתה יותר טוב מאחרים?! יש עוד המון חבר'ה כמוך שלא מתאימים ליום סיירות בגלל סעיפים רפואיים קטנים, שבדיעבד לא אמורים להפריע להם.

אם אתה מרגיש שהצבא דפק אותך, איך אני אמור להרגיש?!
מטרטרים אותי מגיל 17 (אני עוד מעט בן 19), ואני עדיין לא יכול להתגייס ליחידה קרבית, למעשה אני פטור משירות בכלל נכון לעכשיו.
רוצה להתחלף?
ישן 11-07-2008, 01:51
  משתמשת נקבה ~Nola~ ~Nola~ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.06.08
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "נו באמת... אולי תפסיקו..."

אוייש.. על מה להתעצבן? לא חבל על הקריזות והמצבי - רוח??
לא נותנים לך, אז תערער... תשיג את מה שאתה רוצה.
וזה לא שעושים לך דווקא, לכל תפקיד יש רף, דרישות מסויימות. מה לעשות... ככה זה כל דבר בחיים.
אז באמת תנסה לערער, לא יצליח, תחפש לתרום במשהו אחר. כל מי שרוצה לתת מעצמו את ה-100%, נותן, גם אם זה לא היה מלכתחילה חלום חייו. זה הכל תלוי, בסופו של דבר- אך ורק בך ובגישה שלך.
בסה"כ, הם לא עושים את זה סתם, ולכל דבר יש סיבה... צריך להתסכל על התמונה הגדולה ולהבין...
חבל סתם על העצבים. תרכז את האנרגיות שלך לדברים טובים יותר ולא לתחושת מרמור... אם תתחיל מעכשיו, מי יודע איך תסיים עוד 3+ שנים....שום דבר זה לא סתם והכל לטובה, נכון, זה מעצבן, וכל אחד היה מתבאס במצבך, אבל יש עוד כ"כ הרבה דרכים ואפשרויות... אל תהיה נעול על משהו אחד, יכול להיות שאתה מפספס פה משהו אחר... ונתנו לך כמה וכמה דברים שאפשר לעשות ואיך להגיע לכל מיני יחידות. יש פתרונות, ודיי טובים!
באמת, כל הכבוד לך על הרצון לתרום ולעשות, זה ראוי להערכה, אבל חבל שתתעצבן...
ובהצלחה בהמשך...

ישן 12-07-2008, 16:46
  omer k omer k אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "מעוצבן מהצבא"

אני לא מבין פה את החבר'ה שמתלוננים על הצבא.
הצבא שובר לכם את המוטיבציה כבר לפני הגיוס?
מה שובר? הבנאדם לא מתאים כנראה רפואית, אז יופי, כל הכבוד לו שהוא רוצה, אבל הוא לא יקבל את הניסיון שלו כל עוד הוא לא עומד בתנאים. הוא יכול ליהיות גם הספורטאי הכי טוב ויכול ליהיות שהוא יהיה הכי טוב בהכל ביום הסיירות, אבל כל עוד יש לו בעיות רפואיות שמונעות יום סיירות, הוא לא יקבל.
אתם צריכים להבין שכל עוד אין לכם את הנתונים המתאימים, אתם לא תקבלו? אף אחד לא עושה לכם דווקא וזה לא משו אישי. תנסו לערער. תנסו אולי לפתור את הבעיה שלכם, אם למשל מדובר בבחור שפתח את האשכול, אם אתה כל כך רוצה, למה שלא תלך לעשות ניתוח לייזר?
הצבא הוא גוף רציני שבודק כבר מהשורש מה הבעיות של כל אחד ומה מתאים לו.
אז לבוא ולהתבכיין פה זה לא רציני, ילדותי, ומראה על חוסר הבנת עניין.
חוץ מזה ראיתי שאחד החבר'ה פה ייעץ לפותח האשכול משו בסגנון הזה:
"תלמד הצבא שובר מוטיבציה ,מה שאתה רוצה לעשות יתנו לך את ההפך.
חבר שלי רצה חיר קיבל שריון ,חבר אחר רצה גובניק קיבל קרבי.
אתה צריך לא לרצות סיירת ואז יתנו לך סיירת."

התגובה הראשונית שעולה לי על זה היא "מה זה השטויות האלה?!"
למה אתה מבלבל את המוח ונותן מידע שגוי?
"חברים שלי רצו" יופי להם. אז הם רצו. זה לא אומר שהם יקבלו. הבחור שקיבל שריון כנראה לא מתאים לשרת בקרבי כי אולי יש לו איזו בעיה רפואית שמגבילה אותו, והבחור שרוצה ג'וב כן תקין רפואית, ומי שאין לו בעיה רפואית, מקבל מההתחלה קרבי. חשבת על זה?
הצבא לא מכיר אותנו בתור אנשים ולא עושה דווקא לאף אחד. ממיינים אותך לפי הנתונים והיכולת שלך. זה הכל.

לפני שפולטים שטויות כדאי לעצור ולחשוב קצת, או לשאול ולהקשיב אנשים שכן מבינים ויש להם נסיון.

שבת שלום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:11

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר