לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2008, 18:28
  an_ox an_ox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.07
ילדה שגדולה ממני..

(היא גדולה ממני בשנה)
אז הכל התחיל שנהייתי ידיד טוב שלה,

והתחלנו לדבר ..
אז לפני שבוע ככה בצופים שאלתי אותה אם בא לה לבוא איתי לסרט והיא הסכימה
אז לפני ארבעה ימים הלכנו.
והלך ממש טוב ,כל הסרט החזקנו ידיים ולא יכולנו פשוט לא להסתכל אחד על השני..
זה היה כזה מוזר ,כאילו היא מראה ,ממש הנפש התאומה שלי.
אחרי הסרט היא כזה אמרה לי שהיא צריכה לדבר עם חברה שלה משהו כזה.
ואחרי איזה 2 דקות היא אמרה לי לבוא לאיזה מקום (שקרוב לשם)
היא שאלה אותי ,אתה מוכן ? אמרתי לה למה ,והיא אמרה לזה.
וצירפתה אותי..אחרי איזה 20 שניות של הדבר הכי כיפי שקרה לי בחיים בפעם הראשונה.
היא אמרה שהיא צריכה ללכת.
שאלתי אותה אם בא לה שאני ילווה אותה והיא אמרה לי לא בכעס כזה.
היא רצה ,אפילו לא נתנה לי חיבוק , משהו כזה שיגיד "תודה" ויותר גרוע היא אפילו לא אמרה לי ביי.
מאז אני מנסה להתקשר אליה והיא מנתקת ,באייסיקיו כל הזמן היא מסננת גם.
באתי אליה הביתה פעמיים וכל הזמן חברות שלה שם.
אז הם כל הזמן אומרות לי שהיא לא רוצה לראות אותי ושאני יצא לה מהחיים וכל מיני דברים כאלה.
הייתי חייב לכתוב את זה עכשיו , כי פשוט אני מתחיל לבכות כל פעם שאני חושב על זה (כמעט 24 שעות ) ,
אז הייתי חייב לפרוק את זה איפשהו..
אני חושב שהרסתי ידידות שהייתה כל כך טובה.
לא הייתי צריך לנשק אותה?הייתי צריך להתרחק?
מה הייתי צריך לעשות? אני לא מבין מה היה רע כל כך שהיא לא מדברת איתי?
אני מנשק גרוע?
בנות (שיותר מבינות בזה ) ובנים כאחד מקווה שתעזרו לי !
בבקשה..אני מבודד את עצמי בחדר כבר יומיים.
היא הייתה ממש חשובה לי .

תודה לכל מי שעוזר,זה חשוב לי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2008, 19:29
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי an_ox שמתחילה ב "ילדה שגדולה ממני.."

זה נשמע ממש לא נעים המקרה, אם כי זה נראה שהתחיל בעין יפה כל הסיפור...

למרות שכנראה לא רשמת את כל הפרטים, אני אנסה לעודד ולתת עצה או שתיים, כי הפתרון חסום בפניך, לדבר איתה..

ואל תאשים את עצמך, כי ממה שכתבת, אתה פשוט זרמת וגם היא, שום דבר לא מוזר או חריג.

כשתארת את המצב בסרט, שניכם הסתכלתם אחד על השני והחזקתם ידיים, הסוף שמגיע נראה לגמרי סותר את הסיטואציה, וזה מוזר לי, עכשיו עולים לי מהדימיון כל מני רעיונות, אבל אני ארשום את ההגיונים לפי דעתי,

היא התקשרה לחברה שלה כי:

-היא אף פעם לא התנשקה ורצתה עצה אם לעשות את זה, ויכול להיות אחרי שהיא עשתה את זה היא הייתה נבוכה או משהו בסגנון וברחה ולא יודעת איך להסביר את עצמה אז היא מסתתרת ממך..

-יכול להיות שהיא סתם שיחקה בך ואז הרגישה רגשות אשמה, ולא רצתה להמשיך לפגוע בך...

כמובן, כל הרעיונות האלה הן בגדר דעה מכוון שאני לא יודע את הסיפור המלא, זה יכול לתת רק דרך מחשבה ולא אמת מוחלטת.

מקווה שתצליח להגיע לפתרון הנכון

ישן 11-07-2008, 12:07
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G

תהרוג אותי אבל קרה לי פעם מקרה דומה... היה לי משהו עם משהי, אני זוכר שהיא נשקה אותי ואז התחילה לבכות ונכנסה להסטריה... וזה באמת היה פעם ראשונה שלה... ובאותו הערב היא הסבירה לי את הסיבה לבכי ולהסטריה... האמת שגם אני הייית בשוק טוטאלי.... (אגב שנינו היינו בני 18) אחרי יום היא התקשרה להגיד לי שזה לא ילך... וזה היה בסדר... אחרי שבוע הבנתי שהיא התחילה פשוט לשנוא אותי והתחילה ללכלך מאחורי הגב... למזלי זאת לא הייתה ידידה או משהו אלא סתם אחת שראיתי אותה במסיבה והעניינים הזרמו.... בכל אופן פשוט מחקתי אותה מהזכרון שלי... כאילו שהיא לא הייתה היא לא שווה את זה...
וזה מה שאני ממליץ לך גם כן לעשות... תוציא אותה מהחיים שלך היא לא שווה את זה!! אם אחרי ערב כזה אתה מקבל יחס כזה זה פשוט מגעיל...
ישן 12-07-2008, 12:09
  dudi.vaknin dudi.vaknin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.05.07
אין ספק שנקודת המפנה ביחסים שלכם היא הנשיקה.

השאלה היא: מה גרם לה לשנות את היחס כלפיך? על שאלה זו רק הבחורה תוכל להשיב, אבל יש לי כמה השערות:

1. האפשרות הכי סבירה לדעתי היא שכמוך, גם עבורה זו היתה ההתנסות הראשונה בנשיקה, ויתכן שהיא נבהלה מהסיטואציה או ציפתה למשהו אחר. זה חדש לה והיא צריכה "לעכל" את כל הנושא.

2. זו הפעם הראשונה שאתה מתנשק, ובאופן טבעי לא הפגנת כישורים מרשימים, ויתכן שהיא נתרעה מכך. זו לא אשמתך, וההתנהגות שלה מראה על חוסר בגרות. אפשרות סבירה בהחלט בהתחשב בגילכם הצעיר.

3. העניינים התקדמו מהר מדי והיא הרגישה איבוד שליטה. היא מבולבלת ומתחוללת בתוכה סערת רגשות, מה שמתיישב יפה עם ההתרחקות שלה ממך.

אל תרגיש אשמה כי לא הרסת כלום.

עצתי לך היא לשמור ממנה מרחק לזמן מה. אל תלך אליה הביתה, אל תתקשר ואל תשלח הודעות. היא בחרה להתרחק ממך - בבקשה. הזמן ירפא את הרגש (שלה ושלך), היא תיצור איתך קשר (ואם לא - נסה שוב ליצור איתה קשר) ותלבנו את העניינים.

אם זה לא יסתדר - לא נורא. נצור את הזיכרון של חווית הנשיקה הראשונה שלך, וזכור שיש עוד המון בחורות שמחכות לך שם בחוץ. אתה רק בתחילת הדרך.
ישן 14-07-2008, 11:05
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
לא בשלות שכלית
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי dudi.vaknin שמתחילה ב "יש המון בחורות צעירות (הרבה..."

המון בחורות צעירות בוגרות בגיל 15? נכון.. 2 מתוך 100 שהיו אצלי בשכבה, צא מהסרט, למצוא ילדה
בת 15 עם שכל של בת 22 זה לחפש מחט בערימת שחט, אם כבר שינסה להתחיל עם בנות מעבר לגיל
הזה, זה גיל שההורמונים וכל זה בכלל לא מתפקד להם, הן לא מבינות שבמערכת יחסים אתה לא יכול
לזלזל ככה בחבר שלך, התגובה שלה למעלה היתה נטו, תגובה של ילדה, תגיד לי מה המשחקים האלה
של לצאת עם מישהו ולא לדבר איתו לא לענות לו ולא להסביר לו למה ומה אחרי שיצאת איתו כאילו
הוא אנס אותה.. שתעשה טובה ותשאיר תמשחקים האלה לפעוטון, אם נבהלה, אשרינו, ילדה שנבהלת
מנשיקה, אין מה לבזבז תזמן עליה בכלל, שתחכה כמה שנים ואז שתתנשק עם חברות שלה מצידי.
לי ול95% מהנערים בשכבה באותו גיל לא היו בכלל חברות כי זה לא היה הגיל שבו ההורמונים ממש
מציקים לנו בצורה כזו כמו עכשיו שכל בת שאנו רואים אנחנו משתגעים.
אם הוא רוצה, שינסה, אבל עם בנות 15, שיתחיל לחפש את המחט בערימה..
ישן 18-07-2008, 17:26
  an_ox an_ox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.04.07

זהו , היום פגשתי אותה אחרי מלא זמן שלא דיברנו.
התחברתי לאייסיקיו וראיתי אותה מחוברת , שאלתי אותה מה קורה? והיא ענתה לי.
ואז דיברנו סתם על המסיבת סיום שהייתה וכל מיני דברים כאלו ואחרים ובכלל לא הזכרנו את העניין אם הנשיקה..
אז חשבתי לעצמי לחיות אם זה כל החיים בלי לדבר עם אותה ילדה ,
או פשוט לשאול למה .
אז אמרתי לעצמי (עוד פעם (: ) "אני עומר ואני גבר , ואני צריך לעשות סדר בחיים שלי "
אז קבעתי איתה שהיא תבוא אליי,
ושהיא באה שמתי מלא נרות בכל הבית (היינו לבד )
והיא שאלה אותי כזאת בחוצפה "למה אתה רומנטי כל כך, את לא כועס אליי אחרי מה שעשיתי לך? "
ואמרתי לה ," כי אני רוצה שתיהיה אווירה טובה בבית וכרגע שתיהיה בינינו ולא ניהיה בריבים , אני רוצה להיות ידיד שלך ,זה כל מה שאני רוצה" היא אמרה "אוקיי"..
ואז ישבנו בספה ,היא הסתכלה אליי , ואני אליה הייתה שתיקה לשתי דקות, ואז שאלתי אותה
"למה עשית את זה" והיא שיחקה אותה ושאלה " על מה אתה מדבר ?"
אני "על הנשיקה" והיא אמרה לי "טוב , אני אספר לך.."
היא : "אז שהלכתי לצד והתקשרתי לחברה שלי שאלתי אותה אם להתנשק איתך ,והיא אמרה לי לכי על זה..ואז באתי ושאלתי אותך ככה וככה והתנשקנו בפעם הראשונה גם שלי.. ואחרי שנישקתי אותך הייתי מבולבלת , בגלל זה הלכתי.
וחשבתי לעצמי שהלכתי בטח מעכשיו לא נסתכל אחד על השני מרוב ביישנות וזה (סטוץ) בגלל זה גם לא רציתי לענות לך והכל..."
ושאלתי אותה " אבל למה מה אם זה לא היה קורה יכולנו להמשיך את הקשר ומי יודע אולי יכולנו להיות חברים.."
והיא אמרה : "מצטערת, הייתי מבולבלת נורא , אתה רוצה שנמשיך להיות ידידים.?
ואמרתי : "בטח"
.ואז אמא שלה אחרי שתי דקות התקשרה ואמרה לה שהיא צריכה ללכת,
ושהיא הלכה היא אמרה לי שהיא אף פעם לא תשכח את זה ,וזאת הנשיקה הראשונה שלה ושלי הכי מושלמת ורומנטית שהייתה יכולה להיות..
וכרגע דיברנו מלא (בתור ידידים )
ואני מקווה שלא יקרה עוד דברים כאלה בהמשך החיים שלי ..

נערך לאחרונה ע"י an_ox בתאריך 18-07-2008 בשעה 17:29.
ישן 18-07-2008, 22:52
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי an_ox שמתחילה ב "[b]זהו , היום פגשתי אותה אחרי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי an_ox
זהו , היום פגשתי אותה אחרי מלא זמן שלא דיברנו.
התחברתי לאייסיקיו וראיתי אותה מחוברת , שאלתי אותה מה קורה? והיא ענתה לי.
ואז דיברנו סתם על המסיבת סיום שהייתה וכל מיני דברים כאלו ואחרים ובכלל לא הזכרנו את העניין אם הנשיקה..
אז חשבתי לעצמי לחיות אם זה כל החיים בלי לדבר עם אותה ילדה ,
או פשוט לשאול למה .
אז אמרתי לעצמי (עוד פעם (: ) "אני עומר ואני גבר , ואני צריך לעשות סדר בחיים שלי "
אז קבעתי איתה שהיא תבוא אליי,
ושהיא באה שמתי מלא נרות בכל הבית (היינו לבד )
והיא שאלה אותי כזאת בחוצפה "למה אתה רומנטי כל כך, את לא כועס אליי אחרי מה שעשיתי לך? "
ואמרתי לה ," כי אני רוצה שתיהיה אווירה טובה בבית וכרגע שתיהיה בינינו ולא ניהיה בריבים , אני רוצה להיות ידיד שלך ,זה כל מה שאני רוצה" היא אמרה "אוקיי"..
ואז ישבנו בספה ,היא הסתכלה אליי , ואני אליה הייתה שתיקה לשתי דקות, ואז שאלתי אותה
"למה עשית את זה" והיא שיחקה אותה ושאלה " על מה אתה מדבר ?"
אני "על הנשיקה" והיא אמרה לי "טוב , אני אספר לך.."
היא : "אז שהלכתי לצד והתקשרתי לחברה שלי שאלתי אותה אם להתנשק איתך ,והיא אמרה לי לכי על זה..ואז באתאתי ושאלתי אותך ככה וככה והתנשקנו בפעם הראשונה גם שלי.. ואחרי שנישקתי אותך הייתי מבולבלת , בגלל זה הלכתי.
וחשבתי לעצמי שהלכתי בטח מעכשיו לא נסתכל אחד על השני מרוב ביישנות וזה (סטוץ) בגלל זה גם לא רציתי לענות לך והכל..."
ושאלתי אותה " אבל למה מה אם זה לא היה קורה יכולנו להמשיך את הקשר ומי יודע אולי יכולנו להיות חברים.."
והיא אמרה : "מצטערת, הייתי מבולבלת נורא , אתה רוצה שנמשיך להיות ידידים.?
ואמרתי : "בטח"
.ואז אמא שלה אחרי שתי דקות התקשרה ואמרה לה שהיא צריכה ללכת,
ושהיא הלכה היא אמרה לי שהיא אף פעם לא תשכח את זה ,וזאת הנשיקה הראשונה שלה ושלי הכי מושלמת ורומנטית שהייתה יכולה להיות..
וכרגע דיברנו מלא (בתור ידידים )
ואני מקווה שלא יקרה עוד דברים כאלה בהמשך החיים שלי ..

אחי... אני מקווה שאתה שלם עם ההחלטה שלך וטוב לך איתה... אני במקומך הייתי מגיב אחרת....
אבל כל אחד ומה שטוב לו...
מאחל לך הרבה בהצלחה בהמשך =]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר