לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: סקר פרויקט כוכב נולד - מי לדעתכם יזכה?
שלום חנוך 3 37.50%
ריטה 2 25.00%
יהודה פוליקר 0 0%
שלמה ארצי 0 0%
מזי כהן 1 12.50%
אריק איינשטיין 0 0%
לאה שבת 0 0%
גידי גוב 2 25.00%
יהודית רביץ 0 0%
מצביעים: 8. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2008, 02:29
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
המלצה ~ פרויקט "כוכב נולד" המשולב של "מוזיקה ישראלית" ו"קולנוע וטלוויזיה" יוצא לדרך ~

בגל החזרה לעבר שפוקד אותנו ומצעד רטרו ה-80 כאן במוזיקה ישראלית,
אנחנו נחזור עוד קצת אחורה לימים שמשתתפי כוכב נולד הנוכחיים עדיין לא נולדו.

העקרון פשוט: בכל שבוע יתמודדו 10 זמרים וזמרות מוכרים, על הזכות להמשיך לשבוע הבא.
כאן בפורום, ארבעת השופטים יציגו את הבחירה והדירוג שלהם, ואז תעבור ההחלטה אליכם הגולשים,
כאשר הצבעות הגולשים הן אלה שידיחו מישהו בכל שבוע עד שנקבל כוכב נולד.

התחרות תיערך כאן בפורום מוזיקה ישראלית,
וההדחה השבועית של הגולשים תיערך בפורום קולנוע וטלוויזיה.

ואחרי ההסבר הקצר הזה, הגיע הזמן להכיר את הנבחרת שלנו (לחצו על כל שם כדי לצפות בו):

זכרו, מי שמצביע משפיע

נערך לאחרונה ע"י asafdr בתאריך 19-07-2008 בשעה 22:02.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-07-2008, 16:05
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "~ פרויקט "כוכב נולד" המשולב של "מוזיקה ישראלית" ו"קולנוע וטלוויזיה" יוצא לדרך ~"

אני יכולה להיות צדי?
אז ככה.....
יהודית, על הקול מיותר לדבר - צלול ונדיר באיכותו. הגשת השיר לעומת זאת בהחלט דרושה שיפור, וכבר ראינו אותך בביצועים במתיים טובים יותר - הדירוג שלי - 8 מתוך 10.

ריטה - שוב, קול שלא נתון לפרשנות, אך לדעתי הקריירה התפספסה והיית צריכה להגיע לשיר באופרה -גם פה הציון הוא 8

גידי - בחרת בלדת רוק נפלאה, והרגישו שסיפרת סיפור. רק ההעמדה על הבמה דורשת שינוי. הציון שלך - 9

אריק - חבל שבחרת שיר לא קליט. הקול המיוחד שלך יכול יותר. דוקא בגלל הציפיות התאכזבתי קצת. הציון שלך - 8

גלי - זה לא זה, זה ליד - השירה מאנפפת, תנסי פחות לשיר מהאף. גם הבחירה בשיר לא מחמיאה. הציון שלך - 5

לאה - יש לך קול כל כך אחר ומיוחד,אבל גם אצלך לא הרגשתי שסיפרת את הסיפור של השיר. ההגשה היתה מעולה, אבל לא התרגשתי.... הציון שלך - 6

שלום - הרוקיסט האולטימטיבי. הגשה נפלאה, בחירת שיר נהדרת. 10.

מזי - הבאת משהו אחר, אבל זה לא עשה לי את זה. זה מרגיש לי מפוספס... ציון 6

שלמה - הפרפורמר האולטימטיבי. ראו את הקשר הבלתי אמצעי עם הקהל. הייתי רוצה לראות אותך בשיר יותר קצבי, יותר רוקיסטי, מתפרע יותר. ציון 9

יהודה - הגוון היווני עושה לך רק טוב, היה מעניין אותי, עם זאת, לראות גם סגנונות אחרים. ציון 9

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 11-07-2008, 16:36
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
תגובת הקהילה.. (לוקחת את התפקיד של גל...)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "~ פרויקט "כוכב נולד" המשולב של "מוזיקה ישראלית" ו"קולנוע וטלוויזיה" יוצא לדרך ~"

יהודית- אני חייב לומר שלא אהבתי את בחירת השיר. הוא עליז מדי בשבילך. אני נורא אוהב אותך כשאת שרה בלדות ופחות כשאת קופצנית ושמחה. גם מבחינה קולית השיר הזה לא עושה לך טוב. מעבר לזה, עם שיער כמו שלך אני הייתי עומד עוד כמה דקות מול המראה... (4 מתוך 10)

ריטה- אני אמנם אדם שנחשב פרובוקטיבי, אבל להתעלס עם הקהל זה לא משהו שעושה לי את זה. כשאת שרה זה רק מעצים את החוויה, ואני חייב לומר שזה מעמיד אותי במקום קצת נבוך... ומה עשה לך נגן הגיטרה המסכן? תרחמי עליו... (5 מתוך 10)

גידי- תספורת המארינס ממש לא הולמת אותך חמודה. הייתי מציע לך שיער קצת יותר ארוך ואולי איזה ז'קט ג'ינס מחמיא. וחוץ מזה, מתוקה שלי, אפילו בועז מעודה זז יותר ממך! לא הגיע הזמן לקחת כמה שיעורים בסטודיו C? הקול שלך מחוספס וגברי, ממש כמו שאני אוהב. בחירת השיר מה-ממת, הייתי נכנס איתך למיטה! (6 מתוך 10)

אריק- הו אריק שלי. אני לא יכול לעמוד במבט החודרני שלך. זה גורם לי לרצות ללבוש חולצת בטן ולפזז בכיכר העיר! פיאות הלחיים שלך גורמות לאוזניים שלי להסמיק. אריק, תעשה לי אינשטיין! (8 מתוך 10)

גלי- תגידי לי חמודה, את חושבת שאת הרצל? לא, באמת, כאילו, חוזה המדינה? מה זה הכיסא הזה? את לא יודעת שאיקאה כבר מזמן יצא מהאופנה? זה בסדר, אני אקח אותך לסיבוב שופינג כמו שצריך בדיזנגוף. ומאמי, את יודעת מה אומרים על הצורה שנשים מחזיקות מיקרופון. לי זה עושה לא נעים. והקול שלך? תעשני כמה שנים... קצת צווחני מדי לטעמי.(4 מתוך 10)

לאה- ג-ברררררררררררר!!!!! בואנה אחי, נתת פה הופעה!!! ועכשיו ברצינות- חברתי לקהילה, את יותר קרבית ממני, זה בטוח. בואי אלי, אני אתן לך כמה טיפים על נשיות ואיך לתחזק אותה... שיר מעולה וקול מיוחד ממש. אולי תשקלי לשלב אותו בפסקול של איזשהו סרט? אולי סרט על מלחמה? (7 מתוך 10)

שלום- אני פשוט מאוהב בך. אתה תמצית הגבר האולטימטיבי. יש לך קול מעושן, שואו מטורף, ואני פשוט אוהב אותך. כוכב נולד התחיל ע-כ-ש-י-ו! (9 מתוך 10)

מזי- אני חייב להגיד לך שאני חושב שבחירת השיר והביצוע היו קצת חלשים.. הקול שלך טוב, אבל אני לא מרגיש אותך מספיק. תני קצת יותר התלהבות וקצת יותר מחויבות לשיר ונראה אותך עולה מערב לערב. (4 מתוך 10)

שלמה- תגיד לי, מאיפה אתה מביא את זה? את השואו הקצת זרקן שלך, התקשורת המדהימה שלך עם הקהל, אני חייב להגיד שאם תמשיך ככה אני רואה אותך כהבטחה לא קטנה!! (9 מתוך 10)

יהודה- אין ספק שהסטייל היווני הולם אותך, הקול שלך משתלב יפה עם הבוזוקי והציזיקי () והיללות יושבות עליך יפה ממש! (6 מתוך 10)

ישן 11-07-2008, 20:05
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
טוב, אז אני צביקה פיק...(למרות שברגעים אלה ממש יש לי ג'חנון בתנור למחר בבוקר)

עררב טוב...

יהודית רביץ -
קודם כל, אני אתחיל בלהסכים עם גל, יהודית שרה טוב. אבל היא עדיין לא בשלה לשיר שירים קצביים,
יהודית, בביצוע הזה בכל אופן את ניראת במקום לא נוח, לא התחברת לשיר, ומשהו לא התחבר שם.
אני נותן 6

ריטה -
ריטה, היה ביצוע חי, חם, מאוד מתאים לך לשיר פופ, הקהל הרגיש את האנרגיה,
ואני הרגשתי את האנרגיה - כל הכבוד.
אני נותן 8

גידי גוב -
גידי, אתה שר מדויק, והצרידות מאוד מרגשת - אבל המשקפיים הגדולות ותנועות הידיים,
משהו שם מאוד לא מסודר. יש לך קול טוב, אתה צריך לעבוד יותר על ההגשה, זה עדיין לא שם.
אני נותן 7

אריק איינשטיין -
אריק, אתה הבאת משהו אחר, שקט רגוע -
אבל היה חסר לי קצת נוכחות שלך בשיר, סה"כ היה ביצוע טוב.
אני נותן 6

גלי עטרי -
אני לא יודע על מה גל וצדי מדברים, בעיניי זה קישקוש.
זה שיר שקט ורגוע, לא צריך לעמוד ולקפוץ, הכסא נותן טאצ' יפה - אז אל תקשיבי להם, שרת מקסים.
אני נותן 8

לאה שבת -
לאה, לא צריך להתנדנד כל כך הרבה, זה שיר טוב וביצוע טוב,
אבל היית צריכה לבצע אותו עם יותר כח, ובלי הכובע הזה, את הדברים האלה תשאירי לי...
אני נותן 6

שלום חנוך -
מאז אורן פדלון, לא הרגגוווו אותי ככה, הרגגגגת אותי - ביצוע מוכן ובשל,
מבחינתי להוציא את השיר הזה לרדיו עכשיו! כל הכבוד.
אני נותן 10

מזי כהן -
מזי, לא כל כך הבנתי את בחירת השיר, וגם הביצוע היה קצת משעמם - חבל, יכלת לעשות יותר.
אני נותן 4

שלמה ארצי -
צביקה, אני רוצה לומר משהו - ט-ו-ב שיש מישהו כמו שלמה בתחרות הזו,
ביצוע סוחף, מרגש, הקהל היה שלו במשך כל השיר - והביצוע מאוד ריגש אותי,
אני יכול לראות אותו ואת שלום שרים דואט ביחד מתישהו בעתיד הרחוק, כל הכבוד.
אני נותן 10

יהודה פוליקר-
יהודה, השיר היה מאוד שונה לתחרות הזו מאוד מיוחד, הנגינה והשירה היוונית סחפו אותי אני חייב לציין,
הרגשתי לכמה דקות שאני מחוץ לאולפן הממוזג, ובאיזה טברנה כזו באי יווני (בלי סיריל קרן)
אני נותן 8
ישן 12-07-2008, 22:17
צלמית המשתמש של NVJ
  NVJ NVJ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.06
דעת מרגול P:

השתדלתי להיות נחמדה עם כולם כמה שאני יכולה

יהודית - תשמעי מאמי, הקול שלך נעים, אבל לדעתי כשאת שרה "עכשיו הכל בסדר" את צריכה להישמע יותר.. איך להגיד את זה? יותר קלילה *עושה תנועות מוזרות עם הידיים*. חוץ מזה היית עשר, כפרה!!
ציון - 8 מתוך 10

ריטה'לה - איזה קול!! איזו חיוּת!! את מעבירה המון עוצמה דרך השירה שלך. אל תקשיבי לגל אוחצ'וק
ציון - 10 מתוך 10

גידי - אני מצטרפת לצביקה.
ציון - 7 מתוך 10

אריק - הקול שלך משהו מיוחד, אבל הייתי רוצה לראות ממך עוד. אתה פושר.
ציון - 7 מתוך 10

גלי - החזרת אותי לתימן
ציון - 8 מתוך 10

לאה - מה זה הכובע הזה? מה אנחנו פה, מארינה מקסימיליאן בלומין? () ביצוע טוב מאוד סך הכל.
ציון - 8 מתוך 10

שלום - מבחינתי אתה בגמר!
ציון - 10 מתוך 10

מזי - מה לעשות, אבל אני חושבת שהביצוע שלך היה מאוד משעמם. בכלל לא אהבתי.
ציון - 3 מתוך 10

שלמה - הקהל כבר שלך
ציון - 9 מתוך 10

יהודה - אני חושבת כמו צדי.
ציון - 8 מתוך 10
ישן 14-07-2008, 00:52
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
תו מוזיקה == לצערנו אנחנו נפרדים מגלי עטרי - ומקווים שהיא לא תפסיק לשיר ==

גלי אנחנו נתגעגע! אבל הקהל החליט ועלינו להמשיך!!

נשארו 9 מתמודדים, אז קבלו אותם במחיאות כפיים!! (נא להקפיד לשרשר הודעות מכאן)

זכרו, מי שמצביע משפיע

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 14-07-2008 בשעה 00:56.
ישן 14-07-2008, 22:57
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "== לצערנו אנחנו נפרדים מגלי עטרי - ומקווים שהיא לא תפסיק לשיר =="

יהודה - הפעם הבאת סגנון אחר לגמרי. הצלחת להפתיע אותי! שיר נפלא, זמר נפלא. זה היה מוצלח. - 9
ריטה - אין צורך לצעוק, אם היית שרה בקצת יותר "קטן" זה היה נשמע יותר טוב. גם ההגשה לא דיברה אלי - 6
יהודית - איזה שיפור מהתכנית הקודמת!!! אין ספק שבלדות שקטות הרבה יותר מתאימות לך. זה ישב עליך בול והיה מאד מוצלח. הביצוע הטוב ביותר שלך עד כה. - 9
גידי - ההעמדה שלך הייתה הרבה יותר מוצלחת, אבל לצערי השיר לא עשה לי את זה. חיכיתי שתפתיע אותי וזה לא קרה. זה היה אנמי. - 6
מזי - בחירה מוצלחת הרבה יותר מבחינת השיר - בהחלט הבליט את האיכויות הווקאליות שלך - 7
שלום - תראה, אחרי הפיצוץ בתכנית הקודמת הצבת לעצמך רף מאד מאד גבוה. הפעם הגעת עם שיר שקט יותר. ראו שהשיר לא נבע מתוכך - היית הרבה פחות מחובר אליו, ועם זאת הצלחת להעביר אותו כמו שאתה רואה אותו. - 8
אריק - מבחינתי התכנית התחילה עכשיו. איזה ביצוע מרהיב! הפלירטוט הזה עם השיר עושה לך רק טוב. והשיר הפעם היה הרבה יותר מוכר וקליט. - 10
שלמה - גם אתה הצבת רף מאד גבוה ולצערי לא עמדת בו. לשיר עם יד בכיס? נו, באמת.... - 7
לאה - מבחינתי הפתעת הערב. מדוייקת, עם הצרידות הנהדרת הזאת בקול - נפלא! - 9

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 15-07-2008, 01:19
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
ערררררב טוב!
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "== לצערנו אנחנו נפרדים מגלי עטרי - ומקווים שהיא לא תפסיק לשיר =="

זה נורררא חמור בעיניי שהשופטים הבררריזו לנו ככה, וררק אני וצדי באנו - זה ממש לא מקצועי..

אוקי, אז ככה:

יהודה - אני מסכים עם צדי, היה הררבה אנרררגיה, ויופי ממש יופי כל הכבוד.
אני נותן 9

ריטה - אני הררגשתי שאני בטורררקיה בחופש שם על הים של הטורררקים, ממש שכנעת אותי - מררגש ויפה
אני נותן 7

יהודית - השירר קצת שעמם אותי אני חייב להגיד, אבל שרת אותו מדויק - בהחלט שיפוררר
אני נותן 6

גידי - היה מאוד מקפיץ, אני ושירה נורררא אוהבים דיסקו - אבל אתה צרריך לזוז יותר ולחייך
אני נותן 7

מזי - השירר הזה היה הבחיררה הלא נכונה בשבילך, הוא שיעמם הוא היה שכיח וחבל.
אני נותן 5

שלום - אני נוררא התרגשתי מהביצוע, גם שלקחת שיר שמזוהה עם מישהו אחררר, הצלחת להפוך אותו לשלך, כל הכבוד!
אני נותן 9

אריק - אני נוררא שמח שחזרת לתוכנית, ככה אנחנו אוהבים לשמוע אותך - מדויק מרגש יופי!
אני נותן 8

שלמה - ביצוע מהוסס קצת, ותוציא את היד בכיס - אנשים יחשבו שיש לך אינפקציה...
אני נותן 6

לאה - זה היה נחמד אבל היה חסר שם משהו
אני נותן 5
ישן 15-07-2008, 14:36
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06

יהודה- אני חייב לומר שעשית לי את זה עם השיר הזה. בטח יעקב גם אוהב שאתה שר מולו העיבוד נכון לך, נתת פה שואו- כל הכבוד! (8 מתוך 10)

ריטה- או! סוף סוף! סוף סווף! נתת לי להרגיש בשיר הזה כאילו אני בעצמי אהובת הספן! יש לך קול מהמם ואת רגישה במידה! הרטטת לי את השחלות! (9 מתוך 10)

יהודית- קודם כל, בחירת השיר מצויינת. אני חושב שצריך לתפוס שיחה מיידית עם המלבישה שלך, אבל ראינו שהפעם נתת פה רגש אמיתי וזה יפה לראות. בפעם הבאה תנסי משהו שקט יותר, בטונים הנמוכים שלך את הכי טובה. (7 מתוך 10)

גידי- אין ספק שאנחנו רואים שיפור גדול לעומת הפעם שעברה. אתה נראה מטופח יותר ונלהב יותר. מבחינת השיר, לעומת זאת, אני חייב לומר שממש לא אהבתי את השיר. אין הרבה מה לעשות עם שיר כזה ומה שהיה ניתן- עשית (6 מתוך 10)

מזי- שוב ושוב את עושה את אותן בחירות גרועות. אני מקווה מאוד שלקראת הביצוע הבא נראה אותך במשהו שונה- אולי רגוע יותר ויותר מלודי, כי השירים האלה פשוט לא עושים לך טוב. (3 מתוך 10)

שלום חנוך- לא הפתעת אותי. אתה פשוט מעולה. עם זאת, אני במקומך הייתי שוקל אם אני רוצה להכנס לנעליים של שלמה. זו נישה שמאוד קשה למלא. (7 מתוך 10)

אריק- אתה כ-ז-ה חמוד! באמת, אין לי מילה אחרת. אתה חמוד, הקול שלך נעים. אני פשוט נהניתי. (9 מתוך 10)

שלמה- מתוק שלי, אם אתה צריך משהו למניעת מנדבושקס, אני באמת (!) יכול לעזור לך, אבל זו לא סיבה לשיר עם יד בתוך ה~@!#%$. שיר חמוד, לא התעלפתי. (7 מתוך 10)

לאה- השיר נשמע כמו עיבוד לא מוצלח של פבלו רוזנברג. תעשי לכולנו טובה- תחזרי למה שאת יודעת לעשות. בזה את טובה. (5 מתוך 10)

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:58

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר