לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2008, 20:46
  משתמש זכר IceChant IceChant אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל IceChant שלח הודעה דרך AIM אל IceChant שלח הודעה דרך MSN אל IceChant שלח הודעה דרך Yahoo אל IceChant
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי fcf שמתחילה ב "60 ג'יגה פנוי (אבל אני מתכוון..."

אתה אמרת "שהפעם לא ימחק לי" אז אני יתחקר עד שיהיה לי מספיק מידע ע"מ לעזור לך באופן נכון, אני מעדיף עבודה יסודית ואיטית מאשר עבודה מהירה שלא שווה כלום.
הנה מה שאתה צריך לדעת:
בגדול הייתי אומר לך על שני מחיצות את צריך מחיצה אחת של swap אני ממליץ על 1GB אולי טיפה יותר זה כבר תלויי בצרכים שלך ועוד מחיצה של לפחות 20GB לפדורה.
אתה צריך כבר להכין את המחיצות בעזרת Norton PartitionMagic, פשוט תיצור את המחיצות כ FAT32 כדי ליראות אותם כמערכת קבצים אחרת בתור ההתחלה עדיף לשים את הswap או בקצה של הארד דיסק או בהתחלה.
* תוריד את התוכנה הזאת: http://www.winimage.com/bootpart.htm אני אחזור אליה יותר מאוחר.
אחרי שהכל מוכן הייתי ממליץ בכל מקרה לבצע גיבוי, תפעיל את הדיסק של פדורה, תתקין לתוך המחיצות אבל שים לב אני לא מכיר את ההתקנה של פדורה הכי חשוב להתקין את הbootloader למחיצה של הלינוקס ולא ל MBR ! אחרי שההתקנה הסתיימה בשלב מסוים אתה תיצטרך לעשות boot מצוין אם עשית מה שאמרתי לך שים לב שאתה לא תוכל להיכנס לפדורה כרגע.
עכשיו bootpart נכנסת לתמונה, תיכנס לווינדוס תיקרא את המדריך שלה ותעשה מה שכתוב שם ככה תוכל להכנס לפדורה דרך ה NT bootloader, זה יכול להקל טיפה את החיים שלך אם תבחר בהמשך למחוק את פדורה.
אני מקווה שהכל ברור בכל מקרה תיקרא מה שכתבתי כמה פעמים ותשאל אם משהו לא ברור.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר