לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-07-2008, 02:35
  שושקה8 שושקה8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.08
יהודה,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי juda שמתחילה ב "אני מקווה ומייחל שהצורה המחפירה"

אני חושבת שאתה צודק בהחלט אבל אנחנו מסתכלים במבט של אנשים רגילים ופשוטים ולא יודעים מהם חשבונות שמיים.

כל מה שעושים לשחרור החטופים והנעדרים וכמה שהמשפחות נפגשות עם כל מיניי גורמים מדרגים גבוהים בארץ ובחו"ל - הכל נראה כמו טחינת מים. פול גז בניוטראל. כלום לא זז והממשלה מוכנה לוותר על אסירים ומוותרת על אסירים פוליטים תמורת כלום.

מחזירים שבויים ובעצם לא קורה כלום בשטח לגבי החיילים החטופים והנעדרים.
איפה רון ארד?! - כבר למעלה מ-20 שנה הבנ'דם איננו ולא יודעים איפה הוא??? זה נשמע הגיוני??
חשבתם שאולי זו גזרה משמיים וכדיי לבטל את הגזרה הנוראה הזו צריך יותר להתקרב לעשיית מצוות וקריאת תהילים??ל להתחיל לשמור את השבת כמו שצריך? לא לנסוע בשבת ולא לעבוד בשבת. לשמור את השבת בהילכתה. הרי זו הדיברה השניה שניתנה לנו: שמור את יום השבת לקודשו....
הרי אומרים שברגע שכל עם ישראל ישמור שתי שבתות תבוא הגאולה. אז לא כדאי לנסות??
תחשבו על זה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר