לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2008, 14:04
  ג'ון מקליין ג'ון מקליין אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.06
ביוקרטיה צהל"ית

יש לי בעיה שמעניין אותי אם אחד מחברי הפורום נתקל בה בעבר ואולי ימליץ לי איך לפתור אותה

בשנת בתחילת 2002 לאחר שסיימתי קורס מכי"ם נשלחתי מהגדוד לעשות קורס מש"קי שדאות בביסל"ח
( זה עם נדב יאיר ) לאחר שסיימתי את הקורס חזרתי לחטיבה בתפקיד הדרכה בבא"ח 35 והדרכתי בתפקיד מדריך בנושא כעוד שנה

ב2003 כשהשתחררתי שמתי לב שבפירוט הקורסים שלי לא מופיע הקורס הנ"ל כשביררתי אמרו לי שבזמן שעשיתי את הקורס לא היה לא קוד בשלישות אבל עכשיו יש ואל תדאג זה יוזן במחשב ואף תישלח אליך תעודה כמובן שזה לא קרה

מכיוון שאחרי הצבא זה לא ממש עניין אותי (דרום אמריקה , עבודה ,אזרחות ) הזנחתי את הנושא
ומדי פעם כשעשיתי מילואים ניסיתי לברר מה ניתן לעשות אצל הקצינת קישור אבל היא מבחינתה מה שעניין אותה יותר זה שאני התייצב למילואים ובד"כ קיבלתי תשובה בסגנון "אני אבדוק את הנושא"
יש לציין שכיום אני משרת בכוחות הביטחון ואני מעוניין לצאת לקורס הדרכה בנושא דומה ולכן עם קורות החיים שלי כל תעודה והכשרה דומה רק יכול להועיל

אך בצה"ל לא יודעים איך לאכול את זה והתשובות שאני מקבל מקצין העיר ומקצינת הקישור הנוכחית שלי הם "אני לא יודעת מה להגיד לך אין לי מושג מה אפשר לעשות"

כל כך מעצבן איך חודש וחצי שעבדתי ונתתי את הנשמה בהם יכול פשוט להיעלם באוויר מכיוון שמישהו לא הקיש איזה קוד במחשב

יש בפורום מישהו שמשרת בשלישות שנתקל בבעיה דומה???
ואולי מישהו שמשרת בביסל"ח ויכול לשלוח בהודעה פרטית פרטים ליצירת קשר עם מדור שדאות???
מכיוון שהקצינת קישור אמרה לי שאין לה מושג איך להשיג את המספר שלהם (חרטטנית)
אולי יש אצלם איזה רישום לגבי הקורס שיכול לעזור לי מכיוון שלפחות תהיה לי הוכחה לגבי כך
שלפחות עשיתי אותו

הודה לכל עזרה שתבוא

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר