לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2008, 21:03
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי רמבו 6 שמתחילה ב "תעדכנו אותי.. על מה מדובר..."

מספר ארועים: התבטאותו ביחס למדד השכול התל אביבי בתקופת מלחמת לבנון השניה. גם אם טענתו הבסיסית היא צודקת (דבר שלא כל כך בטוח), היא פגעה מאוד במשפחות שכולות של חיילים תל אביבים במלחמה וקוממה עליו רבים.

מלחמתו האישית של אלעזר שטרן בחייל המצטיין מבית הנשיא, חננאל מגד, הביאה לכך שהוא הדליף חומרים אישיים ורגישים של החייל, שהגיעו אליו מתוקף תפקידו, ליאיר לפיד. על כך יש נגדו תביעה בבית משפט ואם אינני טועה הוא גם ננזף על ידי הרמטכ"ל.

יתכן כי הרפורמות שלו בענין יחידות ההסדר הן טובות ויתכן שלא. אבל הדרך בה בחר שטרן לבצע אותם, תוך עימות מתמיד עם חיילי ההסדר וללא דו שיח מתאים, מלמדת על אופיו של האיש.

וסתם עצה לאיש - אם אתה יודע שלא אוהבים אותך במקום מסוים, אל תתעקש להגיע לשם ובטח שלא עם עיתונאים מסביבך. טוב לא יוצא מזה לאף אחד.

ובענין אבי זמיר - המינוי הוא מינוי מקצועי של קצין שגדל באמ"ש וביצע בו תפקידים רבים. אין לי מושג ירוק לגבי האיש ויכולותיו, אבל העובדה כי אשכנזי בחר במינוי מקצועי על פני קצין קרבי שאמ"ש הוא עבורו תחנת ביניים בדרך לפיקוד כלשהו, היא טובה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-07-2008, 08:55
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ilanb שמתחילה ב "אלעזר שטרן חריג חיובי שפיו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ilanb
אלעזר שטרן

חריג חיובי שפיו וליבו שווים.

לא מתקרנף.

צה"ל חסר עוד כמה כאלו במטה הכללי ובדרגות הבכירות.

לגבי יחסיו עם התקשורת.

זו לא הדרך שבה מודדים קצין. (מה הוא רץ לכנסת?)

מודדים את השיגיו, היותו יצירתי וחושב...........

ומאד חשוב היותו אמין.

אין לי את הכלים למדוד את הצלחתו המקצועית בתפקיד. אכן, העובדה שהוא אומר מה שהוא חושב ניתנת להערכה.
אמינות - איני יכול להגדירו כאמין. יאיר לפיד נתן לבית המשפט תצהיר לפיו הוא קיבל מידע אישי על החייל חננאל דיין (מגד), מתוך תיקו האישי של החייל, מאת האלוף אלעזר שטרן וזאת במטרה להנגח בו תקשורתית. איך תגדיר את המעשה הזה? אני מכיר כמה וכמה הגדרות משפטיות ופליליות.
ישן 24-07-2008, 13:57
  צ'ומפי צ'ומפי אינו מחובר  

מתוך YNET
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'ומפי שמתחילה ב "חילופי ראש אגף משאבי אנוש"

ראיון שחרור http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3572563,00.html

"בהתנתקות היה שלב שלא התגאיתי בכיפה שאני חובש. זה קרה כאשר אנשים עם כיפה זרקו אותי מהכותל. גם אני חושב שהצבא לא היה צריך להיות שם, אבל מרגע שהתקבלה ההוראה, צריך היה לבצע בצורה הכי נכונה"
יוסי יהושוע, "המוסף לשבת"

"יכול להיות שטעינו שלא הכרזנו על אלדד רגב ועל אהוד גולדווסר כחללים. ייתכן שאם היינו עושים את זה היינו מחזירים אותם יותר מהר. אנחנו צריכים לשאול את עצמנו למה לא עשינו זאת. אולי חששנו מהבשורה למשפחות", אומר אלוף אלעזר שטרן, ראש אגף משאבי אנוש הפורש, בראיון מיוחד.

שטרן (52), פורש אחרי 34 שנות שרות, ואין ספור כותרות וסערות שעורר בעקבות התבטאויותיו. השמאלנים ראו בו ימני חשוך, הימניים יפה נפש, והדתיים מופקר. אבל שטרן המשיך בשלו, לא עושה חשבון לכלום, ואומר את שעל ליבו. גם כעת.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/02012008/1549629/DSC_2090_wa.jpg]

האלוף שטרן יוצא מבית משפחתו של אלדד רגב ז"ל (צילום: ג'ורג' גינסברג)

"אני שמח על ההקלה שחשות משפחות החטופים, אבל העסקה לא הוסיפה לחוסן הלאומי שלנו. אולי אפילו פגעה בו. יתכן אף שאם היינו נוהגים אחרת בעבר, גלעד שליט לא היה נחטף. אנחנו הזנינו את המושג 'בכל מחיר'. לקחנו אותו מהמקום של 'להילחם בכל מחיר' והרחבנו אותו ל'לשלם כל מחיר', ולפעמים גם 'להיכנע בכל מחיר'. אני אישית חושב שלא צריך לנהל משא ומתן עם חוטפים, ואם נעמוד בזה, אז יהיו לנו פחות חטיפות ופחות חללים בחטיפות".

כראש אגף משאבי אנוש יזם שטרן מהלך שלא לקבור חללי צה"ל שנפלו בקרב לצדם של חיילים שנהרגו בנסיבות אחרות, כמו תאונות דרכים. "בבתי העלמין הצבאיים קבורים אנשים שלא צריכים להיות קבורים שם. אם מילואמיניק שיש לו חובות בוחר להתאבד ביום הראשון של המילואים בגלל המצוקות הכלכליות כי הנשק זמין לו, למה הוא צריך להיות קבור שם? בסוף אנשים כאלה פוגעים בקדושת המקום".

שטרן מדבר גם על אירועי ההתנתקות, כאשר נתקל בביקורת חריפה כלפיו בקרב חלק מהציבור הדתי-לאומי, ביקורת שהתדרדרה עד התנפלות עליו בעת ביקור בכותל. האלוף חובש הכיפה אף מדבר על השלב שבו שקל להורידה. "זה היה מבחינת הסמליות שבדבר. לא שחשבתי באמת להוריד את הכיפה, היה שלב שלא התגאיתי בכיפה שאני חובש לפי מה שאנשים אחרים שחובשים אותה מייצגים. זה קרה כאשר זרקו אותי מהכותל אנשים עם כיפה סרוגה, אותי ואת הבן שלי. כשקיללו את הבטן של הבת שלי, כשהיא הייתה בהריון. לא רציתי לייצג את מה שהם מייצגים".

הראיון המלא - בגיליון סוף השבוע של "ידיעות אחרונות"

נערך לאחרונה ע"י צ'ומפי בתאריך 24-07-2008 בשעה 14:00.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:17

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר