לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2008, 15:45
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
תו מוזיקה ביקורת: ההופעה של אביב גפן אתמול - חלש אבל חביב

אתמול בלילה הלכנו כמה חברים להופעת חינם של אביב גפן וסקאזי, באדיבותה של עריית רמת גן.

ההופעה של אביב אופיינה בעיקר בווליום חלש מהמצופה, אולם השירים הטובים והמוכרים חיפו על כך,
בהמשך עלה DJ סקאזי ונתן את אחד הקטעים שלו, כשסיים קרה דבר מפתיע ולא צפוי.

לפתע עבר די ג'יי סקאזי לטראק הבא, כמו כל טרק טראנס אחר, כשלפתע התווספה לטרק האלקטרוני
הפתעה מדליקה, הראל בן עמי בליווי הגיטרה של "שיר הסמרטוטים", וכאן חלה התפנית הגדולה של ההופעה החצי מרדימה.

לפתע אביב הקים לתחייה בביצוע נדיר את "שיר הסמרטוטים", שיר שכמעט לא מככב בהופעותיו בשנים האחרונות,
כשהוא מלווה בבסים והתופים האלקטרונים של סקאזי, מיטלמן החל מקפץ לו כמו תיש וההופעה קיבלה אנרגיה חדשה ומפתיעה!

לאחר מכן באו עוד 2 ביצועים משותפים: Out of space המיתולוגי של פרודיג'י בביצועו של אביב, ו"עכשיו מעונן"

לאחר שני הביצועים האלה נפרד אביב והלהקה מהבמה, והעביר את השרביט להמשך הערב לסקאזי,
בשלב הזה החלטנו שמיצינו וחזרנו לכיוון הרכבים - אבל לסיכום: למרות הופעה בינונית מינוס, היה כיף והכי חשוב היה חינם!

ואם אתם שואלים את עצמכם, "איך לא ידעתי על זה",
אולי תבקרו בפעם הבאה באשכול ההופעות - ותספרו גם לנו על הופעות קרובות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2008, 12:46
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
הנמכת הטונים לא הוסיפה לו את מה שהיה חסר לו מלכתחילה
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "כן, טוב להיות רמת גני..."

ולמרות שאני דוגל בהפרדה חד משמעית בין דיעות האמן לבין יצירתו. הבחורצ'יק החוצפן הזה הצליח להמאיס עלי את עצמו בצורה שגם אם יש לו איזה שיר נחמד (לא יותר מזה), אני לא מצליח להתרשם ולעבור את מחסום הרתיעה.
לא הטריד אותי שצעק "אנחנו דור מזויין", לא הטריד אותי הבעיטה במימסד, הטרידו אותי המילים והנזק שגרם במו פיו, במיוחד כשהם נאמרים מחוץ לגבולות המדינה. אני מתנצל, אני עדיין מהפטריוטים.
וההתנשאות שלו זה כנראה, משהו על גבול החולני. הבחור בראיון אחד קטן (השנה, כשהוא במצב "הנמכת טונים") הצליח לבטל את כל היצירה המוזיקאלית בארץ. מה אומר לך, מזל שיש לנו אותו, אחרת לא הינו יודעים מה זה איכות.....

לא רק שאני לא מתחבר אליו ולא מוצא בו את השוס הגדול, אני מוצא בו מצג שווא, שמתיימר לייצג אני לא יודע את מי וחושב שהוא מקדם את המוזיקה בארץ. נו, שויין...התקדמנו באמת...ורק בזכותו!

אוף, במקום להתעסק בחידה ובאשכול שפתחתי לפני כמה ימים, התעסקתי באביב. אל תשמחו ואל תעלצו יותר מידיי - אני עוד אשוב!

נערך לאחרונה ע"י שומר סוד בתאריך 18-07-2008 בשעה 12:49.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר