לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2008, 20:12
צלמית המשתמש של Gilgamesh
  Gilgamesh Gilgamesh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "[QUOTE=הפטריוט]אבל מסירת שטח..."

נראה לך שאתה יכול להסתובב עם דרכון ישראלי וחולצה של גולני בלב קהיר? יש לך קצה של מושג על רמת ההסתה האנטישמית הקיצונית היומיומית במצרים? על עזאם עזאם, שמעת?

כנראה שאין לך. מושג מה הולך שם.
לעומתך לפטריוט, לאורי ולעוד כמה בסביבה יש מושג מובהק למדי מה הולך שם.

עם מצריים יש לך שביתת נשק מתוגברת. לא יותר. בחמש השנים הקרובות יתחלף ראיס במצריים.
רק אלוהים יודע מה יקרה אח"כ.

במסירת סיני הירווחנו סיוע חוץ נדיב מארה"ב וגבול שקט לטווח הקצר. אם היה שווה לשלם עבור כך בחצי האי סיני עדיין מוקדם לומר. ימים יגידו. אם המצרים יפרו את הסכם השלום ויפרו את פירוז סיני ונבליג על כך... הלך עלינו.

תגובה נוספת:
עם ירדן יש שלום בלי "החזרת" שטחים. איך שמאלני קיצוני יכול להסביר את זה? אולי אפשר לעשות שלום כזה בלי "להחזיר" שטחים ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2008, 08:53
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.07.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "נראה לך שאתה יכול להסתובב עם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gilgamesh
נראה לך שאתה יכול להסתובב עם דרכון ישראלי וחולצה של גולני בלב קהיר? יש לך קצה של מושג על רמת ההסתה האנטישמית הקיצונית היומיומית במצרים? על עזאם עזאם, שמעת?

כנראה שאין לך. מושג מה הולך שם.
לעומתך לפטריוט, לאורי ולעוד כמה בסביבה יש מושג מובהק למדי מה הולך שם.

עם מצריים יש לך שביתת נשק מתוגברת. לא יותר. בחמש השנים הקרובות יתחלף ראיס במצריים.
רק אלוהים יודע מה יקרה אח"כ.

במסירת סיני הירווחנו סיוע חוץ נדיב מארה"ב וגבול שקט לטווח הקצר. אם היה שווה לשלם עבור כך בחצי האי סיני עדיין מוקדם לומר. ימים יגידו. אם המצרים יפרו את הסכם השלום ויפרו את פירוז סיני ונבליג על כך... הלך עלינו.

תגובה נוספת:
עם ירדן יש שלום בלי "החזרת" שטחים. איך שמאלני קיצוני יכול להסביר את זה? אולי אפשר לעשות שלום כזה בלי "להחזיר" שטחים ?

לאט לך, אל תתנשא

א. אני לא בטוח שגם בלונדון אני יכול " להסתובב עם דרכון ישראלי וחולצה של גולני".
ב. "גבול שקט לטווח הקצר" - 25 שנה אינם טווח קצר כלל וכלל.
ג. בטוח שאפשר לעשות שלום ללא החזרת שטחים רק שצריך גם את הסכמת הצד השני לכך
ד. הפסקת השליטה על 2 מליון פלסטינים היא אינטרס ישראלי השרדותי. ואותי רק האינטרס הזה מעניין
קאפיש?

ישן 21-07-2008, 11:03

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "[QUOTE=Gilgamesh]נראה לך שאתה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TUB
לאט לך, אל תתנשא

א. אני לא בטוח שגם בלונדון אני יכול " להסתובב עם דרכון ישראלי וחולצה של גולני".
יחי ההבדל הקטן, בין היארד במדינה דמוקרטית לבין המוחבארת בדיקטטורה הטורטאליטארית המצרית. במצריים זורקים אזרחים לאמצע המדבר בלי מים או דבר כלשהו במרחק שבועות הליכה מכל מקום... שחיות המדבר יעלימו את נבלתם.

ציטוט:
ב. "גבול שקט לטווח הקצר" - 25 שנה אינם טווח קצר כלל וכלל.
אנחנו עם החי 5,000 שנים. 25 הם כהרף עין.
ציטוט:
ג. בטוח שאפשר לעשות שלום ללא החזרת שטחים רק שצריך גם את הסכמת הצד השני לכך
אתה מאלץ את הצד השני או קונה את הסכמתו.
שטחים = ריבונות, כבוד לאומי = הרתעה. מדינות יוצאות למלחמה על ערוגת פרחים. לא בגלל חשיבות השטח כמו עיקרון הריבונות.
ציטוט:
ד. הפסקת השליטה על 2 מליון פלסטינים היא אינטרס ישראלי השרדותי. ואותי רק האינטרס הזה מענייןקאפיש?
במה "הפסקת השליטה" על מאות מיליוני ערביי העולם פתרה אותך? במה עזרה לך "הפסקת השליטה" על עזה? למה אם תברח מיו"ש יוטב מצבינו? וויתור "השליטה" על השטחי איו"ש לא תעלים שני מיליון ערבים מוסתים, דתיים קיצוניים ואנטישמים פאנטים עד האחרון שבהם.
איזו בעיה, בדיוק, אתה חושב לפתור באמצעות בריחה? איזו בעיה בריחה כלשהי יכולה לפטור?

ישן 21-07-2008, 19:33

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "[QUOTE=Gilgamesh]במה "הפסקת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי TUB
ובמה בדיוק עזרו לי 40 שנות שלטון עליהם? (פרט אולי להתבהמות החברה הישראלית)
כל עוד היה "כיבוש" לא היה המצב אליו נקלענו עם חיסול "הכיבוש": טרור הפיגועים של 1994-2004 שגם הוא לא הסתיים לחלוטין. בטח לא בסובב עזה.

"ההתבהמות הישראלית" היא המצאה של השמאל. אין לה שום גיבוי עובדתי, רק ביטוי ותירוץ ילדותי להתנשאות היהירה של השמאלני המצוי. שחושב שיוכל להגבר על חיים של בורות באמצעות אימוץ סיסמאות ריקות ואמונות שדופות.

ציטוט:
כבוד עלק, ה-ח-י-י-ם זה מה שחשוב לא הכבוד (המזרחי)

תתחיל להפנים שאנחנו לא גרים במרכז אירופה. אפילו לא בצפון אירופה.
לא איכפת לי כקליפת השום מה מערכים הערבים, אבל אני רוצה כמה שיותר מזה.
אם בזכות ה"כבוד" המזרחי הזה, יניחו לנו לנפשינו, ואולי יהיה קצת שלום... אז אני רוצה טונות מהכבוד המזרחי הזה.

מגעילים אותי אנשים שלא רוצים שלום, בשם אידאלים מטומטמים, צביעות והתנשאות על "המזרחיים".
לדעתי, אתה פשוט גזען, מפני שאתה לא מעריך את חשיבות ה"כבוד המזרחי".

ישן 21-07-2008, 20:24
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "[QUOTE=TUB]ובמה בדיוק עזרו לי..."

שלום לך.
ההתבהמות כוללת [מניסיון ולמראה עיני]:

1 השתנה לתוך מיכלי מים על גגות בתים בשכם.
2 שבירת פנסי ואנטנות מוניות ורכבים פלסטיניים במחסומים באיזור שכם.
3 הליכה בציר נאצר בעזה תוך כדי מתן מכות ושריטות לכל כלי הרכב שברחוב בעזרת אלות וקני רובים.
4 נסיעה בלילה בשכונת שיך רדואן ועשית 'פיצוץ' [כיבוי והדלקה של המנוע של הנ.נ.] כדי לדמות ירי להפחיד ולגרות את התושבים לצאת ולהתעמת [הוגשה קבילה נגד אותו אדם ונוהל נגדו הליך]
רוצה עוד?
5 עצירת עגלה עם סוס ועליו ארגזי ענבים ולקיחת ארגז לג'יפ.
רוצה עוד?
כל מי שעשה את זה הוא בהמה לטעמי, ובעצם אין לו טעם - הטעם הוא איום.
גועל נפש.

שום המצאה שמאלית - רק חינוך לכיבוד אדם שקיבלתי בבית שבו כולם היו קרביים. החל מהפלמח וכלה בלבנון.
תתבייש לך.

ישן 22-07-2008, 14:12

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "שלום לך. ההתבהמות כוללת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noamlaw
שלום לך.
ההתבהמות כוללת [מניסיון ולמראה עיני]:

1 השתנה לתוך מיכלי מים על גגות בתים בשכם.
2 שבירת פנסי ואנטנות מוניות ורכבים פלסטיניים במחסומים באיזור שכם.
3 הליכה בציר נאצר בעזה תוך כדי מתן מכות ושריטות לכל כלי הרכב שברחוב בעזרת אלות וקני רובים.
4 נסיעה בלילה בשכונת שיך רדואן ועשית 'פיצוץ' [כיבוי והדלקה של המנוע של הנ.נ.] כדי לדמות ירי להפחיד ולגרות את התושבים לצאת ולהתעמת [הוגשה קבילה נגד אותו אדם ונוהל נגדו הליך]
רוצה עוד?
5 עצירת עגלה עם סוס ועליו ארגזי ענבים ולקיחת ארגז לג'יפ.
רוצה עוד?
כל מי שעשה את זה הוא בהמה לטעמי, ובעצם אין לו טעם - הטעם הוא איום.
גועל נפש.
התגובה לאירועים האלו מוגזמת ברמות.
אם גניבת ארגז ענבים או שריטת צבע ממכונית היא "התבהמות", איך אתה מגדיר את מעשי צבאות זרים, שהם מאוד אופיינים?

התבהמות אופיינית לצבאות זרים, כוללת מעשי טבח ואונס שיטתיים, ביזה שיטתית, כריתת איברים, גיוס אזרחים לעבודות כפיה, עבודה עד מוות...

ואחרי זה, איך אתה מגדיר את מעשי צבאות ערב, בינהם ונגד אזרחים יהודים?
שוב, ה"התבהמות" הוא שם קוד שמאלני למשהו לא מוגדר חסר צורה או ערך כמותי מדיד, שאחראי על "כל הרע שבמדינה". כאילו היינו כולנו חבר מלאכים לפני ששת הימים, ובן לילה היינו לעם "כובש ואכזר".
ה"התבהמות", או "אובדן צלם אדם" הוא טיעון המרכזי של השמתמטים לגווניהם, ואח"כ של יורדים אידאולוגים ושונאי עצמם.

ציטוט:
שום המצאה שמאלית - רק חינוך לכיבוד אדם שקיבלתי בבית שבו כולם היו קרביים. החל מהפלמח וכלה בלבנון.
תתבייש לך.
אתה באמת חושב שבלעדיך ובלעדי המשפחה שלך המשרתת בצבא (ובאמת, יש כבוד! מכל הלב! ), צה"ל היה מתרוקן מאנשים? כאילו אני והפטריות, על משפחותינו העניפות והקרביות לא פחות, אינן עושות צבא?

אני ימני, ומן הסתם יש לי חינוך טוב, ולא ראיתי או השתתפתי בוואנדליזם או השחתה לשמה.
ציונים דתיים, גם נגד השחתה לשמה שהוא אסור מהתורה.
נשאר רק וואנדאלים שמאלנים, חילונים, מלאי כעס על עצמם ומאוכזבים לגלות את הערבים כפי שהם באמת ולא כפי שמכרו להם באשליות השלום שדחפו להם למוח בשיעורי אינודוקטרינציה בביה"ס.

ישן 23-07-2008, 12:01

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "התעוורת אם אתה לא רואה. מה עם..."

לדעתי האישית, מדובר בפרובוקטורים מהשמאל הקיצוני.
מנסיוני הללו מסוגלים לדברים גרועים הרבה יותר.

אבל מה שהכי מתמיהה לגבי התגובות שלך, היא יחס לא הוגן כלפי יהודים.
אתה פשוט שופט יהודים הרבה יותר לחומרה על עבירות קלות מאשר ערבים או אירופאים על עבירות קיצוניות הרבה יותר. כאשר יורקים עליך, כיהודי, אתה מעמיד פנים שיורד גשם. בכאשר בועטים בך, אתה מתרץ כפעולת אחד מאיתני הטבע. אבל אוי ואבוי אם יהודי, חו"ח מקלל ערבי שזורק אבנים...

רק כי בצלם מביימים ועורכים סרטים, ורק כי יש להם כל כך הרבה כסף ליחסי ציבור שמריצים את סרטי המה-בכך בלי סוף בתקשורת... לא אומר שאתה צריך לצאת מפרופורציה.

ישן 23-07-2008, 14:37
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
אני איתך-אם לא הבנת. לא נגדך.
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי Gilgamesh שמתחילה ב "לדעתי האישית, מדובר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gilgamesh
לדעתי האישית, מדובר בפרובוקטורים מהשמאל הקיצוני.
מנסיוני הללו מסוגלים לדברים גרועים הרבה יותר. הפעם באמת צחקתיץ צחוק טוב לבריאות. פרבוקטורים מהשמאל ה'קיצוני'...זה היה טוב. ישכבר עצורים בפרשה אם לא ברור לך והם מתנחלים או שאולי גם זו הצגה??

אבל מה שהכי מתמיהה לגבי התגובות שלך, היא יחס לא הוגן כלפי יהודים.
אתה פשוט שופט יהודים הרבה יותר לחומרה על עבירות קלות מאשר ערבים או אירופאים על עבירות קיצוניות הרבה יותר. כאשר יורקים עליך, כיהודי, אתה מעמיד פנים שיורד גשם. בכאשר בועטים בך, אתה מתרץ כפעולת אחד מאיתני הטבע. אבל אוי ואבוי אם יהודי, חו"ח מקלל ערבי שזורק אבנים...

אני רוצה שהאחים שלי יהיו חזקים ישרים [לא כמו אולמרט] ושאפשר יהיה לסמוך עליהם. לערבים אני לא מאמין לאף מילה. אף אחד לא יורק עלי. אל תרד לרמה של העברים האמן לי מצבך יהיה הרבה יותר טוב משלהם.

רק כי בצלם מביימים ועורכים סרטים, ורק כי יש להם כל כך הרבה כסף ליחסי ציבור שמריצים את סרטי המה-בכך בלי סוף בתקשורת... לא אומר שאתה צריך לצאת מפרופורציה.

בצלם מעניינים גם את ת.. שלי. אני ראיתי במו עיניי במילואים והייתי כמעט כל שנה משנת 1988 ועד ששחררו אותי ממילואים לאחר התנדבות, התעמרויות, מכות, נזקים ובאופן כללי התנהגות שרק מביאה את העימות ליותר ויותר מלא שנאה. נקודה.
תחשוב הפוך גוטה. אם היית כבוש - מה היית עושה??? אני הייתי מפקד של חלוית מחבלים חבל על הזמן. זה בטוח.

ישן 24-07-2008, 18:01

בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "אני איתך-אם לא הבנת. לא נגדך."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי noamlaw
תחשוב הפוך גוטה. אם היית כבוש - מה היית עושה??? אני הייתי מפקד של חלוית מחבלים חבל על הזמן. זה בטוח.

1) ראשית, אני מרגיש כבוש. אני מרגיש שהמדינה שלי נשלטת על ידי קבוצה מצומצמת שדואגת לעצמה וקונה שקט זמני באמצעות זכויות יתר דה-פקטו לערבים, על חשבון האזרחים.

האם הרגשה זו, מקנה לי את הזכות לרצוח המונים? ואם כן, תוכל לומר לי, מספר ותחום גילאים?

2) אם הייתי כבוש, אתה מניח שהדרך לשחרור היא רצח סיטונאי של נשים וילדים? לא כל עם המהווה מיעוט לאומי הוא בהכרח כבוש, ולא כל עם "כבוש" משתמש בנשק כדי להשתחרר.

צ'כוסלובקיה התפרקה בשקט. סלובניה התפרקה מיגוסלביה ללא אלימות. קנדה בדרך, ואח"כ אולי גם ספרד ובריטניה.

רוב המיעוטים הלאומיים בעולם, חיים בשלום ושלווה... או פשוט מהגרים לביתם הלאומי (אם יש להם) או לארץ אחרת בה חייהם קלים יותר.

ישראל השתחררה מהמנדט מבלי לפגוע באף אזרח או אזרחית בריטניה, אף לא אחד! כן נפגעו, חיילים, שופטים, פקידי ממשלה ודומיהם המעורבים בכיבוש הבריטי הנפשע. אף אוטובוס לא התפוצץ בכל לונדון, אף פעם.

ישן 22-07-2008, 09:13
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

שוב לא נכון
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "השטח הריבוני של מדינת ישראל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
הוא גבולות ארץ ישראל המערבית המנדטורית + רמת הגולן.
הקו הירוק אינו גבול מוכר - לא הגיע הזמן שפסיקו להיאחז בו?

"אינו גבול מוכר "???

הקו הירוק הוא קו שביתת-הנשק של מדינת ישראל עם מצרים, עם ירדן, עם סוריה ועם לבנון, כפי שנקבע בהסכמי שביתת הנשק שנחתמו בשנת 1949, לאחר מלחמת העצמאות, ועד לפריצת מלחמת ששת הימים בשנת 1967. שמו ניתן לו מכך שהוא צויר בעיפרון ירוק על המפה שנעשה בה שימוש בדיונים. כינוי נוסף לקו הירוק הוא גבולות יוני 1967, או בקיצור גבולות 67 (למרות העובדה כי למעשה, גבולות אלה נקבעו ב-1949 ולא ב-1967)."

ישן 22-07-2008, 14:39
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
פשוט מאוד
בתגובה להודעה מספר 53 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "איך זה"

להיות מאוחדים, להאמין בעצמנו ובצדקתנו, ולא לחשוש מ"מה יגידו בסי.אן.אן."
להיות תקיפים, ללא פשרות וללא עכבות.
לוותר על מותרות כמו "מוסר" ו"זכויות אדם".
ובמקום לחשוב ולהתלבט ולהתפלסף ולהרהר - פשוט לפעול.

לדוגמה - אחרי פיגוע כמו היום, הורסים מיידית את כל הכפר של המחבל, ומסלקים את תושביו לאיו"ש. בלי לחכות ליועמ"ש שיאשר, בלי לחכות לערעור לבג"צ, בלי לחכות למחאות של "בצלם" (שכולם תירוצים שבהם נאחזת ממשלה כושלת כדי להצדיק את אוזלת ידה). לפעול, בכוח, באכזריות, ללא פשרות.
ואם העולם יגנה - ניתן לכלבים לנבוח. השיירה תמשיך לעבור.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 22-07-2008, 15:42
צלמית המשתמש של הפטריוט

העולם השתנה - וגם אנחנו
בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי steaua rosie שמתחילה ב "אני חושב שאתה טועה..."

אם היינו ממשיכים להיות מדינה חזקה, צודקת ומאמינה בעצמה, גם בעולם המשונה של ימינו היינו אהודים ומקובלים.
אבל העולם לא יכול להיות יותר ציוני מאיתנו - כשאנחנו איבדנו אמון בעצמנו, והתחלנו לספר לכולם עד כמה אנחנו "כובשים" ו"מדכאים" ו"משפילים" - ולעומת זאת, סיפרנו לעולם שלפלסטינים יש זכויות, ומגיעה להם מדינה, וצריך "להחזיר" להם שטחים (שמעולם לא היו שלהם) - אז ברור שמעמדנו התערער. אף אחד לא אוהב את החלש, ואף אחד ממש לא אוהב את הצד הלא-צודק בסכסוך.
אבל למרות זאת, גם בשנים הקשות הללו, העולם היה חזק בדיבורים ובאיומים מאשר במעשים.
תוציא מהלקסיקון שלך את ה"סנקציות-סנקציות" האלה (על משקל "זאב-זאב"). זה לא יקרה.
אם נפסיק לפחד מהצל של עצמנו, אולי נתחיל לפעול.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 23-07-2008, 07:34
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "לוותר על מותרות כמו "מוסר" ו"זכויות אדם"."

ומה עם כמות המשאבים שהושקעו בנגב? בגליל? אני בטוח שהם היו יכולים לשפר את רמת חייך, במדינת תל אביב...
יהודה ושומרון הם חלק ממדינת ישראל בדיוק כמו הגליל והנגב, ואזרחי ישראל החיים שם זכאים לסיוע מהמדינה ולהשקעות בדיוק כמוך. יהודה ושומרון אינם "שטח מריבה" בדיוק כפי שהגליל והנגב אינם "שטח מריבה". מצד שני, ביום שבו נאמץ (כפי שאתה כבר עשית) את הנרטיב הפלסטיני, גם הגליל והנגב יהפכו לשטחי מריבה (ואתה יודע שהם כבר בדרך הנכונה לשם). ואז נשמע ממך דרישה לצאת גם משם.

אם לא הבנת, אני קראתי לוותר על ה"מוסר" המעוות שלכם, ולחזור ולאמץ את המוסר שהיה נהוג פה עד 1993, עד שהחלטנו להיות "נאורים" ו"מוסריים" ולהפסיק להגן על עצמנו. להפסיק עם האיוולת של "להפנות את הלחי השנייה" ולחזור למוסר של "הקם להורגך השכם להורגו".
ומספיק לאיים בנסקציות ובחרמות. זה לא קרה, וזה לעולם לא יקרה. מפסיק עם ההפחדה העצמית הזו.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 23-07-2008, 08:06
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

אתה מתנשא,ומתלהם
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "ומה עם כמות המשאבים שהושקעו..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הפטריוט
ומה עם כמות המשאבים שהושקעו בנגב? בגליל? אני בטוח שהם היו יכולים לשפר את רמת חייך, במדינת תל אביב...
יהודה ושומרון הם חלק ממדינת ישראל[הם לא] בדיוק כמו הגליל והנגב, ואזרחי ישראל החיים שם זכאים לסיוע מהמדינה ולהשקעות בדיוק כמוך[הם לא]. יהודה ושומרון אינם "שטח מריבה" [הם כן]בדיוק כפי שהגליל והנגב אינם "שטח מריבה". מצד שני, ביום שבו נאמץ (כפי שאתה כבר עשית) את הנרטיב הפלסטיני, גם הגליל והנגב יהפכו לשטחי מריבה (ואתה יודע שהם כבר בדרך הנכונה לשם)[הם לא]. ואז נשמע ממך דרישה לצאת גם משם.

כל שאר דברך אינם ראוים לתגובה כלל .

ישן 23-07-2008, 14:44

בתגובה להודעה מספר 69 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "פרצופי האמיתי: בדיוק כמו..."

יש להם זכות לחיות כמיעוט לאומי במדינת העם היהודי בדיוק כמו כל מיעוט לאומי אחר כל מדינה אחרת.
ההבדל החשוב הוא, שהערבים לא רוצים אותנו פה, והם מוכנים להרוג אותנו בעבור כך
בזה הם שונים מכל מיעוט לאומי אחר בכל מדינה אחרת.

כאשר גרמנים התקוממו נגד הצ'כים, הצ'כים זרקו אותם, טרנספר עם סיום מלחמת העולם השניה.
כאשר היוונים והטורקים נלחמו, העסק הסתיים בחילופי אוכלוסיה.

בארץ לא זורקים את הערבים, למרות מעורבותם בטרור, והם לא חיים בשקט ושלווה כמו מאות מיעוטים לאומיים החיים בארצות לאומיות אחרות.

ישן 23-07-2008, 10:49
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

קבל..
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אני מחכה לתשובה של החבר..."

בניגוד לכמה דוברים אחרים כאן, לי אין פיתרון קסם אלא רק רעיון בסיסי של איך נוכל (אולי) לצמצם נזקים, והוא אינו מכסה מן הסתם את כל ההיבטים המעשיים.

הרעיון הולך ככה: המטרה היא: "הפסקת השליטה על אוכלוסיה פלסטינית והעברת האחריות לגורלה של אוכלוסיה זו ממדינת ישראל לעצמם ו/או למדינות ערב ו/או לכל מי שירצה". (נקודה)

הפסקת השליטה שפירושה ניתוק (חד צדדי) מוחלט מהם, חומה גבוהה לאורך הקו הירוק (עם שינויי טוואי מינוריים של לא יותר מעשרות מטרים בודדים). כשהתוצאה היא הם שם ואנחנו כאן.

הדבר מחייב כמובן את ישראל לאפשר את פתיחת המעברים לירדן ולמצרים, הסרת המצור הימי והאווירי.

כאשר המעבר לתוך ישראל יהיה נתון לשיקול דעתה הבלעדי של מדינת ישראל ויפעל במתכונת של גבול בינ'ל לכל דבר ועניין.

המהלך יחייב את ראשי הפלסטינים (או כל מי שהם יחליטו), להתחיל ולדאוג לחייהם שלהם, לאספקת חשמל, מים, ביוב תקשורת וכיו'ב הקמת מערכות שלטון פנמיות וכ'ד.

ומה לנו יצא מכך? בעיקר הפניית מירב המאמץ והמשאבים פנימה לטיפול בשאר חוליי החברה ובהתכוננות בפני איומים ממזרח.

ומה עם הכנסת חל'ח?, שיכניסו שיראה העולם במה הם מתעסקים, גם ככה אין לנו תשובה לרקטות ועם הטק"ק כבדים יותר בעלי טווח שיכסה את כל ישראל, חל'ח זה שזמן ההכנה לשיגור שלו ארוך יותר מזמן השיגור של הקאסם ונמדד בעשרות דקות אותם צה'ל יודע לאתר ולהשמיד.

לסיכום: כפי שפתחתי אין לי פתרון קסם, ובטח שלא מונופול על השכל אלא רק רעיון ששווה (לדעתי) לדון בו

נערך לאחרונה ע"י TUB בתאריך 23-07-2008 בשעה 10:52.
ישן 23-07-2008, 11:38
צלמית המשתמש של נוסטור
  משתמש זכר נוסטור נוסטור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.06.08
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "קבל.."

תיארתי לעצמי שזאת תהיה התגובה שלך,אבל בגלל הקלישאות שבמילים הללו,אני לא יכתוב את דעתי המלאה מאחר וגם בראשי תיבות לא יהיה פה מקום.

הפנטזיה השמאלנית הקוסמית נוחתת עליכם מתוך אמונה שדרך וויתור מגיעים להישגים,טעות,טעות קשה,על מנת להגיע להישג צריך לפענח היסטורית את ההתנהגות של הצד השני במשך אלפי שנים,אבל מי הם בכלל הפלישתים האלה ששמענו עליהם רק לפני כמה? 100 שנה אולי? מאיפה הם צצו? מי הם בכלל? איפה במקורות ההיסטוריה הם מוצנחים לעד?

בכל מקרה דעתי שונה מדעתך,כשם שדעתך שונה מדעתי.

ישן 23-07-2008, 12:09
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "מהלך חד-צדדי עלול לתפוס..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נוסטור
מהלך חד-צדדי עלול לתפוס בהשלכות ביטחוניות קשות ביותר לעם ולמדינה,לא אפרט [ למה לא, פרט בבקשה?] רק אומר שמהלך שכזה לא רק שמנתק אותך משאר חלקי הארץ[ מצטער לא הבנתי, איזה חלק מתנתק?] ומחליש אותך מדינית וצבאית הוא גם יוצר הליך מסוכן שעלול להיות שלב של וויתור טוטלי על ארץ ישראל כפי שהיא מוכרת [ תסביר בבקשה] כיום,אין מקום לשתי מדינות מה עוד שלאחת מהן אין זכות היסטורית כאן כלל.[ למה אין מקום פרט בבקשה?]

האינטרס של מדינת ישראל להיות מאוחדת כמדינה,חלוקתה לשתיים תביא לקץ קיומנו ההיסטורי כאן.[ זו סיסמא בלבד לא טיעון מעשי]

ישן 23-07-2008, 14:33

הפתרון היחיד - קיר הברזל.
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "הדוגמה האחרונה באמת נתנה חרא..."

תעשה רשימה, ותעבוד בשיטת האלימינציה. תפסול מה שלא קשור.

נפט, הוא ללא ספק דלק לעימות. בלי תרומות מסעודיה ומדינות המיפרץ, לא היו לך שום ארגוני שמאל או אפילו טרוריסטים בהיקף שאתה רואה היום.

אדמה אינה קשורה לעיניין. למדינות ערב יש שטח כולל הגדול פי יותר מ-500 משטח מדינת ישראל. מדינות האיסלם תופסות יותר משליש משטח היבשתי של כדוה"א, האוכלוסייה האיסלמית היא 20% מאוכלוסית העולם.

אמפתיה, לא פתרה שום דבר, אי פעם. אם ורק אם, האמפתיה תהייה לשני הצדדים. היום, בזכות כסף הנפט הערבי מהמפרץ, האמפתיה היא מאוד חד צדדית

נערך לאחרונה ע"י Gilgamesh בתאריך 23-07-2008 בשעה 14:45.
ישן 23-07-2008, 14:35
צלמית המשתמש של הפטריוט

צריך לחשוב איך לפתור את הבעיה
בתגובה להודעה מספר 98 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "הדוגמה האחרונה באמת נתנה חרא..."

ולא לגשת לפתרון הקסם הקבוע - נסיגות, פינויים וגירושים (של יהודים, כמובן).
אולי הפתרון הוא תוכנית הקנטונים (4-5 קנטונים אוטונומיים באיו"ש + קנטון בעזה)?
אולי הפתרון הוא מדינה פלסטינית בירדן (ולארגן למלך-הילד ולמשפחתו תוכנית פנסיה אי שם בנסיכויות המפרץ)?
אולי הפתרון הוא מדינה פלסטינית בעזה ובמזרח סיני (שגם המצרים יתרמו שטח, לא רק ישראל)?

ואולי אין פתרון? אולי זהו סכסוך שיכול להגיע לסופו רק כשאחד הצדדים ייעלם?

בכל מקרה, אחרי שכל "פתרונות" השמאל נכשלו (והתפוצצו לנו בפנים) הגיע הזמן לחשוב על משהו אחר, לחשוב "מחוץ לקופסה", לחשוב בצורה יצירתית.

ויליאם ראלף אינג'

ישן 23-07-2008, 16:09
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

לא
בתגובה להודעה מספר 103 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "נעשה את זה חד-צדדי"

באופן חד-צדדי אנו יכולים להתנתק מהם אנחנו לא יכולים באופן חד-צדדי לכפות את הרצון שלנו עליהם
(למרות שזה מה שאנחנו מנסים לעשות כבר 41 שנים, וללא הצלחה).

ראה,
  1. להשקפתי מדינת ישראל (עם כל הרצון הטוב) לא יכולה לשרוד בכוחות עצמה יותר מכמה חודשים, עצוב אך כך הם פני הדברים. לכן, כל עוד אנו תלויים בחסדי הגויים אנו נאלץ (אם ברצוננו לשרוד) להתחשב בדעתם.
  2. בכוח לא נצליח להשיג כלום חוץ מאשר עוד טרור, לצערי איחרנו את המועד, כיום, כמה כוח שלא נפעיל לא נצליח, לפלסטינים אין מה להפסיד. תהרוג בהם הם יהרגו בנו, תגרש אותם הם יסתננו חזרה, תפציץ אותם הם יפוצצו שגרירויות/נציגויות בעולם, וכך הלאה והלאה.
  3. בעידן הטק"ק איזה יתרון יש לשטח בכלל, ולשטח המלא באוכלוסיה עויינת בפרט? ועוד כזה המצריך כוחות רבים לשמירת הסדר ומשאבים אין סוף לאחזקה, אז בשביל מה?
לסיכום: תם עידן הכוח, איחרנו את המועד אם זה מוצא חן בעיניו ואם לאו, וככול שנפנים זאת מהר יותר כך ייטב.
(ובמאמר מוסגר לכן אני רוצה בחירות עכשיו כדי שביבי יעלה יחזיר את השטחים ובא לציון גואל)

נערך לאחרונה ע"י TUB בתאריך 23-07-2008 בשעה 16:14.
ישן 24-07-2008, 08:16
צלמית המשתמש של הפטריוט

תבוסתנות אינה מדיניות
בתגובה להודעה מספר 104 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "לא"

תשאל את האדון הנכבד צ'מברליין...

1. נכון - אבל אתה צופה מצב שבו העולם יתנתק מישראל? מספיק עם ההפחדות.

2. מה שלא הולך בכוח הולך בעוד יותר כוח. לפלסטינים יש הרבה מה להפסיד - שים לב שעד היום, לא משנה אילו זוועות ומעשי טבח ביצעו הפלסטינים, רעיון המדינה הפלסטינית לא ירד ולו לרגע מהשולחן. מכאן, שכל עוד שיש להם תקווה להשיג הישגים באלימות, בטרור, הם לא יחדלו מכך. יש לקחת מהם את העתיד, את התקווה, את הסיכוי (הריאלי כיום) לנצח את ישראל. כשהם יבינו שיש מחיר, יקר, נורא, אכזרי, לאלימות שלהם, הם יחדלו ממנה.

3. בעידן הטק"ק יש חשיבות מכרעת לשטח - מה עוד שאם נוותר על איו"ש, הם לא יצטרכו טק"ק כדי לפגוע בגוש דן, הם יוכלו לעשות זאת עם קלצ'ניקובים... שטח שאתה מחזיק בו, לא יורים עליך ממנו (אם עוד לא הפקת את לקחי הטרנספר של מתיישבי גוש קטיף).

תם עידן הכוח? ספר את זה לחמאס, לחיזבאללה, לסוריה, לאירן... נראה שהם לא מסכימים איתך...

ויליאם ראלף אינג'

ישן 24-07-2008, 08:49
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

כוחנות ודאי שאינה מדיניות
בתגובה להודעה מספר 105 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "תבוסתנות אינה מדיניות"

תשאל את החבר סטלין..

1. זה יהיה חוסר אחריות לאומי לחשוב שהעולם (הצבוע ברובו) לא ינתק את קשריו עם מדינת ישראל
מספיק עם השחצנות הנבובה.
2. ברור ש"רעיון המדינה הפלסטינית לא ירד ולו לרגע מהשולחן", מדוע שירד? "יש לקחת מהם את העתיד" אתה קראת את מה שכתבת???
2000 שנה ניסו לקחת מאיתנו את התקווה למדינה משלנו, מה לא עשו לנו ולא נשברנו. הם למדו מאיתנו וגם הם לא ישברו אפילו במחיר "יקר, נורא, אכזרי". וכי למה שישברו?
3. "שטח שאתה מחזיק בו, לא יורים עליך ממנו" באמת?, לא ירו עליך שישבת בגוש קטיף? לא?

אתה יכול להמשיך וללחום את המלחמה של אתמול, עובדה היא שלמרות 30 שנות שלטון ימין שהחל תמיד בהכרזות ימניות מפוצצות והסתיים (כמו כול דבר בימין) בפלופ קולוסאלי. והתיישרות למרכז

ואילו אתה וחברך בימין הקיצוני נשארתם בשוליים, וכך גם תשארו.

ישן 24-07-2008, 09:10
צלמית המשתמש של הפטריוט

מה הבעיה עם החבר סטאלין?
בתגובה להודעה מספר 106 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "כוחנות ודאי שאינה מדיניות"

סטאלין, שרצח יותר בני אדם מהיטלר, נזכר היום כאחד מגיבורי המאה ה-20, במיוחד ע"י חברים מהמחנה שלך...

1. העולם צבוע, העולם שונא את ישראל - והעולם יודע איפה עושים היי-טק ואיפה כדאי לקנות סטארט-אפים. כמה סטארט-אפים סוריים נקנו בשנה האחרונה? מצריים? ירדניים?

2. מדוע שירד? האם כל מי שמכריז על עצמו כ"עם" זכאי למדינה? האם אתה מבין איזו אנרכיה מגולמת במחשבה שכזו?
האם אין אמת מידה לזכאות למדינה? האם מי שחולל מעשי טבח כמו זה במלון פארק או בישיבת מרכז הרב זכאי למדינה משלו?
האוייב נלחם בנו כי הוא משיג הישגים כתוצאה מהלחימה, כי האלימות הרצחנית שלו משתלמת. תפסיק לתגמל אותם על רצחנותם, והיא תיפסק. הכה בהם באכזריות גדולה פי כמה, ורצחנותם תיפסק מהר יותר.
מה שמניע אותם זו התקווה לניצחון על ישראל. קח מהם את התקווה, והמלחמה תיפסק.

3. מגוש קטיף לא ירו ולו קסאם אחד. מעזה ירו - אבל בעזה לא ישבנו מאז 1994....
אגב, מאיו"ש יורים קסאמים?

עידן הכוח לא נגמר רק כי אתה החלטת. אם נכתת חרבותינו לאתים פשוט נהפוך לעבדיהם של מי שלא כיתתו...

ויליאם ראלף אינג'

ישן 24-07-2008, 09:33
צלמית המשתמש של TUB
  TUB TUB אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 107 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "מה הבעיה עם החבר סטאלין?"

החשיבה הימנית קיצונית שלך דוגמתית ושבלונית, וכפי הנראה לא תוביל אותך לשום מקום
  1. לא תוכל למצוא בר-סמכה אחד, אפילו מהצד הפוליטי שלך, שיגיד באחריות כי מדינת ישראל מסוגלת לכלכל עצמה ללא עזרה מסיבית מבחוץ.
  2. "האם אין אמת מידה לזכאות למדינה?" כנראה שאין, ואם יש מי שמך להחליט?
  3. "הכה בהם באכזריות גדולה פי כמה, ורצחנותם תיפסק מהר יותר" באמת?, יש לך הוכחה שכוח פתר משהו באיזהשהו מקום בעולם.
  4. "מגוש קטיף לא ירו ולו קסאם אחד. מעזה ירו " - מעזה ירו על גוש קטיף, והיום יורים על שדרות וימשיכו לירות כי למה שיפסיקו?, מה יש להם להפסיד?, כמו בכל ארצות ערב מי שחוטף באיתנו אינו זה שיורה עלינו וגם אין בכוחו להפסיק את הירי.
  5. "עידן הכוח לא נגמר רק כי אתה החלטת" ממש לא, עידן הכוח נגמר כי הוא לא מביא שום תוצאה רצוייה.
"אם נכתת חרבותינו לאתים פשוט נהפוך לעבדיהם של מי שלא כיתתו..."
לא נכתת חרבותנו לאתים, ממש לא. אלא נשמור אותן כשירות לפעולה בנדניהן.

ישן 24-07-2008, 09:43

בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "[font=Verdana]החשיבה הימנית..."

1) ישראל לפני 67, לא קיבלה עזרה כלשהי מבחוץ. אדרבא, במלחמת השחרור היינו תחת אמברגו, וחרם ערבי מאז.
סיוע אמריקני הוא עיניין חדש, מאז 1979 בסה"כ.
הצרפתים מכרו לנו נשק מתקדם בשנות ה-50 וה-60 אבל תמורת כסף מלא ושיתוף פעולה צבאי ומודיעיני. (כחלק מברית).

2) אם אין אמת מידה לזכאות למדינה, אז אני מכריז על עצמאות לאומית, ועל מאבק שחרור במהלכו זכותי להרוג את מי שבא לי. תזכיר לי מה הכתובת שלך?

3)
ציטוט:
הכה בהם באכזריות גדולה פי כמה, ורצחנותם תיפסק מהר יותר" באמת?, יש לך הוכחה שכוח פתר משהו באיזהשהו מקום בעולם.
מלחמת העולם השניה.

4) זה גם מה שאמרו על פגועי מחבלים מתאבדים שיצאו מהגדה, על הפדאיון, על הפתחלנד, על ההטרדות הסוריות והירדניות שגבו קורבנות מישובי הכינרת ובקעת הירדן... כל אלו פסקו באמצעות אלימות מצידנו.

5) עידן הכוח לא התחיל. ואם הוא לא התחיל, איך תדע שהוא לא מביא את התוצאה הרצויה?

ישן 24-07-2008, 09:50
צלמית המשתמש של הפטריוט

בתגובה להודעה מספר 108 שנכתבה על ידי TUB שמתחילה ב "[font=Verdana]החשיבה הימנית..."

1. ישראל מסוגלת, ואף עשתה זאת בעבר. אבל זה לא מה שטענתי - אתה יודע לקרוא?

2. אין? כל אחד יכול להכריז על עצמו כעם ולדרוש עצמאות?
אז הכרזתי על עצמאותי, כמו גיל, והכרזתי מלחמה עליך כחלק ממאבקי לשחרור לאומי.

כל אחד יכול להכריז על עצמו כעם, ולדרוש מדינה, גם אינו ראוי לה או אינו מסוגל לכלכל את עצמו? אתה מבין לאיזו אנרכיה אתה מוליך את העולם?

3. מלחמת העולם הראשונה. מלחמת העולם השנייה. מלחמת העצמאות. מלחמת העצמאות האמריקאית. מלחמת האזרחים האמריקאית.
כוח לא פתר שום דבר? ספר את זה לתושבי הירושימה...

4. כלומר, אין לך בעיה עם זה שיורים עלינו... כמה נאור מצידך...
אגב, לא ענית לשאלתי - האם מאיו"ש יורים קסאמים?

5. עידן הכוח החל באותו היום שבו הופיעו לראשונה בני אדם על הפלנטה, והוא ייגמר ביום שהם ייעלמו. זה שאתה החלטת שהוא נגמר זה לא אומר כלום.

6. נכתת חרבותינו, נשמור אותן בנדנים - זה אותו הדבר מבחינתך, כי "נגמר עידן הכוח"...

ויליאם ראלף אינג'

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:56

הדף נוצר ב 0.20 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר