לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2005, 20:51
  kapusta kapusta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
נמאס לי מהצבא

היי לכם.

אני לא כותב את ההודעה הזאת במתגייסים וסדירים כי יש שם משטר טוטאליטרי של מורעלים
ואני גם לא כותב במה שבלב כי אני לא רוצה תגובות רגשניות של תישאר חזק

אני רוצה שתגידו מה אתם באמת חושבים

אני כבר שנה ומשהו בצבא (19 וחצי) ונמאס לי שלא ייאמן.

יש לי בעיות בבית (ת"ש 3 למי שיודע)
בעיות רפואיות (הלכתי לרופאים מומחים והם נתנו לי כל מיני המלצות להקלות) והצבא לא מתחשב

אני ג'ובניק אבל השירות שלי יחסית דיי קשה, אני לא חוזר הרבה הביתה ואני מרגיש שהבריאות שלי נפגעת והמצב בבית מחמיר

אני לא יודע מה לעשות

אני מתאר לעצמי שתגידו ש"אין מה לעשות צבא זה חשוב וצריך לעשות אותו"

אבל אני רוצה תכלאס את הדעות שלכם.. אני מרגיש עצוב כבר הרבה זמן.. אני סובל בצבא ומרגיש שלא מתחשבים בי.. אני רוצה לתרום וכל זה אבל בינינו יש דברים יותר חשובים (בריאות, משפחה)

אז מה אתם אומרים ...?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-03-2005, 00:36
צלמית המשתמש של Sonic ReLoaDeD
  Sonic ReLoaDeD Sonic ReLoaDeD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.03
Follow me...
בצבא כולם אטומים, שאתה שם לא אכפת להם מימך, אבל שאתה לא שם אכפת להם מימך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי kapusta שמתחילה ב "נמאס לי מהצבא"

'אכפת'.. יענו הם רוצים שתבוא פשוט
אני עוד לא בצבא, אני בן 18 ועוד שנה אני מתגייס (רק אלוהים יודע למה עוד שנה)

גם לי יש כמה בעיות בריאותיות, והצבא אפיילו לא אמר לי את הפרופיל שלי (אגב, איך אני יכול לברר אותו?)

מה שהם עשו לי עם הצווים האלה, לא רק שהייתי בצו ראשון הייתי בצו 80 כבר
כול דבר תרתרו אותי לתל השומר
אם זה להיות שם 5 שעות או להיות שם 4 שעות בשביל לשאול אותי שאלה אחת מסכנה ולשחרר אותי

לא שאני מזלזל או משהו בצבא, ברור שאם ישחררו מישהו אחד בלי סיבה (בערך כמוך) אז כולם יעשו את זה..

אחי, תשאר חזק

ישן 15-03-2005, 17:27
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
לא כולם בצבא אטומים, הכללות הן לרוב שגויות
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "בצבא כולם אטומים, שאתה שם לא אכפת להם מימך, אבל שאתה לא שם אכפת להם מימך"

אל תשכח שבני אדם משרתים במערכת, לא מכונות או רובוטים .
אז נכון שהדרגים הגבוהים עוטים לעצמם מעטה קשוח ומתנשא, אבל זה מה שלימדו אותם בקורס קצינים (ואלו, כמו ילדים קטנים- מקבלים מה שמכתיבים להם כי אלו הן דרישות המערכת), אז יש קצינים יותר קשוחים ומגעילים, ויש קצינים קלילים וטובי לב .
לי במהלך שירותי הצבאי עד כה (שנה וחודש) יצא להיתקל בכל מיני קצינים ולכן אני אומרת לך שלהכליל זה שגוי .

ולמחבר האשכול - קל לומר נואש, גם אני פעם כמעט עשיתי את זה, אבל אפשר להשיג כל מה שרוצים ובדרך הכי יפה .
תמיד יותר קל להיות צודק ולחשוב שיש רק שחור ולבן ורק אתה קיים במערכת, הרבה יותר מלהיות חכם ולנקוט באמצעים שיובילו אותך לשינוי המיוחל (שיחה עניינית עם המפקדים, הקלות ת"ש נוספות, אישורי עבודה, טופס 55), משהו מכל אלה בוודאי יכול לעזור רק בעזרת נחישות להשגת המטרה .

ואני חושבת שהעובדה שפסלת את "מה שבלב" שגויה, זה פורום שעוזר מאוד לאנשים שנקלעים למצבים קשים וזו לא בושה להודות שקשה להתמודד עם דברים שעוברים עלינו, אבל- בחירה שלך...

יום טוב

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-03-2005, 06:38
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
אם יש לך פטור רפואי, מפקדיך חייבים (לא רשאים, חייבים) לכבדו

אם המפקד שלך מצפצף על פטור רפואי, לך למפקד שלו, ותתלונן. אם גם המפקד שלו מתעלם, תשיג שם ומספר אישי, ותעבור למפקד של המפקד, עד למעלה (רמטכ"ל).

שתי אפשרויות: או שאחד מהם יבין שהוא כפוף לפקודות מטכ"ל, או שלא.

בכל מקרה, רשום שם מלא ומספר אישי של כל שרשרת הפיקוד שאליה פנית, והצגת פטור, ולא דאגו שהוא יכובד, והכן מכתב המפרט את המקרה, ואת רשימת המעורבים ותגובתם לפנייתך. את המכתב הזה אתה שולח לנקח"ל, והעניינים יתחילו לרוץ. למרות שמנסיוני, כשתגיע בשרשרת לאיזור הסא"ל-אל"מ, הם כבר יכבדו את הפטור שלך ויפעלו בהתאם... גם אם בסוף כובד הפטור שלך, עדיין כדאי לשלוח את המכתב לנקח"ל, כדי שכל המעורבים יקבלו קצת על הראש, שלא יעשו אותו דבר למישהו אחר... (אני אומר את זה רק כי נראה שאתה לא ביחסים מי-יודע-מה איתם. אם אתה חושב שזה יפגע בך, תעשה את זה רק חודש לפני סיום השירות, מתי שכבר לא יכולים לפגוע בך...)

דבר נוסף ששווה לשקול - לא כל המפקדים בצבא הם ראש בקיר - אולי שווה להגיש טופס 55 ולעבור יחידה.

ישן 15-03-2005, 16:01
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
בכוונה לא קראתי את שאר התגובות

כי אני רוצה להגיד לך ממקור ראשון על כל הקטע הזה כי הייתי במצב דומה... תראה, גם אני ממש בתקופה חרא בצבא- אין מה לעשות... כל אחד עושה את התפקיד שלו בין אם הוא מרוצה ממנו ובין אם לא... אני רק יכולה להגיד לך דבר אחד: הגעתי לאן שאני היום כי רציתי... אני עושה היום תפקיד שבחרתי לעשות ונלחמתי כדי להשיג אותו (זה שאני לא אוהבת אותו זה כבר סיפור אחר)...
השאלה היא כמה תהיה מוכן להלחם עבור האושר שלך בצבא? (אם אפשר לקרוא לזה אושר?)
כמו שמישהו כאן אמר ובצדק, המפקדים חייבים לקבל את ההקלות שלך.. אם הם לא מקבלים (כמו שעשו לי בערך) יש דבר פשוט ויעיל נורא שנקרא קבילה.... אני בטח שלא צריכה לספר לך מה זה קבילה כי אתה די הרבה זמן בצבא... כל הדברים האלו שקיימים בצבא כמו קבילה ונציב קבילות חיילים הם דברים שנמצאים שם כדי להגן עליך מהמערכת.... נשמע אדיוטי- אבל נכון... תשתמש בהם!!! הם לא יכולים להזיק...
כאחת שעברה את זה וכמעט קבלה את הרמטכ"ל נדמה לי- אני יכולה לעזור... אז באמת- בכל שאלה אתה יכול לפנות אליי ורק תדע שבצבא- אם נלחמים מספיק ורוצים משהו- מקבלים אותו... בדוק... השגתי דברים שבחיים שלי לא חשבתי שאני אשיג...
בהצלחה...!!!

ישן 15-03-2005, 18:21
  kapusta kapusta אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.03
אני אהביר כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "בכוונה לא קראתי את שאר התגובות"

אממ..

קודם כל לא קיבלתי פטור, כי פטור אפשר לקבל רק מרופא צבאי.
אבל מה שכן זה שפניתי למרפאה בבסיס עם איזשהיא בעיה, והם לא ידעו מה לעשות אז הפנו אותי לתל השומר לרופא _אזרחי_ . שאמר שמתעללים בי וישר צריך לתת פטור מכל דבר אפשרי (נתן המלצה).
וכשחזרתי ליחידה המפקדת גף רפואה לא אישרה את זה.

(שוב אני מזכיר שהיא רופאה כללית והוא רופא מומחה. והיא לא ידעה מה לעשות אותי אז שלחה אותי אילו, ככה שזה ממש מוזר שפתאום היא יודעת יותר טוב ממנו).

אחר"כ קרה מקרה שבגלל שהיא לא אישרה את הפטור שברתי את הצלעות והפנו אותי למיון ואחר"כ שוב חזרתי למרפאה ואמרתי להם שהם הורגים אותי ושוב..... הם הפנו אותי לרופא הראשון ששוב אמר אותו דבר ושוב לא אישרו. אז קבלתי אותה (את הרופאה שלא מאש/רת את הפטור)

את הסיפור עם הבעיות בבית אני לא אספר אבל בואו נגיד שגם כאן דופקים אותי

מה שאני אומר זה שנמאס לי להחלם עם הצבא
קבלתי כבר כל אדם אפשרי
הגעתי לתת אלופים, שפשוט לא יכולים לעשות כלום כי הם לא רופאים
פניות הציבור, קר"פר, לא יודע מה עוד ופשוט נשבר לי לריב איתם

אני עושה תפקיד מעאפן
אני חולה
יש לי בעיות

ולאף אחד לא אכפת
אני מבואס מזה שאם אני לא אגיע אף אחד אפילו לא ירגיש, אבל להקל עלי הם לא מסכימים, כאילו על הפרנציפ..
ישן 16-03-2005, 16:31
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
לפי דעתי
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי kapusta שמתחילה ב "זה גולש לנושאים שלא התכוונתי..."

מעטים מאוד האנשים שאשכרה רוצים לקום בבוקר וללכת לצבא...
כולם מרגישים ככה מתוסכלים ובמיוחד או אלו שרק עכשיו התחילו או כאלה שקרובים לשחרור...
אני גם מרגישה ככה- אבל התחלתי לנסות לקחת הכל בפרופורציה.... להגיד לעצמי שזו פשוט תקופה מאוד מזערית בחיים שלי- אמנם לא הכי נוחה אבל תהיה שימושית, חשובה ומועילה אח"כ בהתקדמות שלי בחיים...
לצאת על 21 דופק לך את החיים כי 21 יוצא איתך מחוץ לכתלי הבסיס ושאר הפרופילים לא... סעיפים נפשיים ילוו אותך כל החיים ולעולם לא תוכל להתקבל לעבודה שרצית או דברים כאלה...
לצאת על אי התאמה מהצבא שולל ממך את האפשרות לעבוד נגיד במשרד הבטחון או במשטרה או כל משרד ממשלתי אחר וכו'...
הצעה שלי- כמה שזה קל לדבר וקשה לעשות- תמצא דרך להתקשח ולהעביר את זה... אפילו תבוא מבואס כי ככה אתה מרגיש, אבל במהלך היום תעלה על עצמך חיוך ותדע שיש לזה סוף... שהמחשבה הזאת תנחם אותך... לי זה עזר...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:23

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר