לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2008, 11:32
  mattan10 mattan10 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
קודם כל בהצלחה!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דניאלהאמניאל שמתחילה ב "אשכרה אחי אתה לא יודע..."

הרעל באמת ייעלם לך באיזשהו שלב ואתה תגיד לעצמך למה בכלל באת ליום הזה!
ובקטע הזה הכי חשוב לא להישבר,דווקא שהמוח והרגליים לא רוצים להמשיך שמה אתה מראה את החוזק המנטלי!! תמשיך לרוץ כאילו אין מחר!!,לא להתחיל ללכת(במקרה של מנוחה תרוץ יותר לאט אבל עדיין תמשיך לרוץ) אל תשאל את המפקדים שאלות מפגרות(מתי מסיימים?,מתי שותים?...)

הבר אור מחלק לקבוצות אבל לפי מה שהבנתי בגיבוש מטכ"ל הם לא עושים בראור ככה שהתוצאת בראור מהיום סיירות נכנסת גם לתוצאת גיבוש(וזה חשוב!) ולכן כדאי גם להשקיע בבראור כי במילא יהיה מספיק זמן לנוח עד תחילת הדיונות!..

בהצלחה לכולם!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-07-2008, 11:33
  Or154 Or154 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי דניאלהאמניאל שמתחילה ב "אשכרה אחי אתה לא יודע..."

איזה אופי? אתה מכיר אותי בכלל?
מוזר..אתה קובע את האופי של הבן אדם תוך 2 דקות מקריאה של הודעות שלו באינטרנט ולא רק זה..אתה גם יודע את התכונות אופי הדרושות לקבלה לסיירות.. כל הכבוד לך.
האופי שלי..נקרא להיות ריאלי..היתי בכמה וכמה סימולציות של היום סיירות, ולהגיד "לא נפרוש עד שיישברו לנו הרגליים" מאוד קל להגיד-עוד יותר קשה לבצע..
בקיצור..הדבר האחרון שעכשיו אני צריך זה להקשיב לך ולניתוחי האישיות שלך..
יש לי קצת נסיון בזה כמו שאמרתי..ובספרינט השלישי אתה כבר תחשוב מחשבות כמו "מה לעזעזאל אני עושה פה? לא עדיף להיות בים?" וכשתראה את הים של נתניה ברקע אתה בכלל תתבאס..
בהצלחה לך..
(ותאמין לי, שהרעל שלך ייתחלף מהר מאוד בפה יבש, קשיים בנשימה, התייבשות ועוד כמה גורמים, אתה תצטער שאין לך רעל כדי לשתות אותו)
ישן 17-07-2008, 15:18
  THDUR THDUR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי QWQ שמתחילה ב "ממה שהמורה לי אמרה ,המוח הוא..."

אני גם ב - 23.

כמה שאלות:
-הבנתי שלתוצאות הבר אור אין השפעה על הסיכוי שלך לקבל גיבוש מרכזי ביום סיירות ושזה מחלק רק לקבוצות, נכון?
- הבנתי שמרגע שאתה מתחיל להתמיין לסיירות - ז.א החל מיום הסיירות אין חשיבות לקב"א, לפרופיל הרפואי וכו'...
וגם כל המגיעים לגיבוש המרכזי מתחילים מאותה נקודת פתיחה. קראתי איפשהו שברגע שהגעת לגיבוש המרכזי אין לתוצאות יום הסיירות שלך שום חשיבות ורק במקרים חריגים הם נעזרים/מסתכלים בתוצאות יום הסיירות שלך. אז לפי איזה פרמטרים מקבלים אותך? ברגע שהגעת לגיבוש המרכזי אז זה 100% הגיבוש עצמו?
כי לדוגמא בטיס גם לצוות אוויר הבנתי שאין כל חשיבות ברגע שאתה עובר אותו וזה 60% ירפ"א א' ו - ב' ו - 40% גיבוש

למישהו יש תשובה על זה? זה מעניין פשוט...
ישן 17-07-2008, 23:10
  THDUR THDUR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי QWQ שמתחילה ב "-נכון הבאור אור בחלקו נועד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי QWQ
-נכון הבאור אור בחלקו נועד כדי לחלק לקבוצות אך יש לו גם השפעה (בעיקר הריצה) לגיבוש שתקבל או שלא תקבל. לא לזלזל!!!

-לפעמיים הם נעזרים בתוצאות של יום הסיירות שלך אבל זה במקרים שהם לא סגורים לחלוטין לגבי המלש"ב.
קודם כול הפרמטר המרכזי הוא כמובן הגיבוש ,כול יחידה מחפשת אנשים שונים בעלי אופי שונה.
כמובן שהם מסתכלים על מכלול רחב של דברים כמו: קב"א ,רפואי ,פסיכולוג ,מבחנים ....

אין קשר בין לימודים- לקבלה לסיירת. היחידה לא מחפשת אנשים עם ממוצע ציונים של 100, אלא סוג מסוים של אנשים בעלי מוטיבציה, משקיענים- שלא מוותרים. כמובן- יחד עם זאת- בגרות מלאה, היא יתרון.

תקשיב גבר.. יפה שאתה מצטט מאתרים אבל לזה התכוונתי...
הכוונה שלי הייתה שכמו בטייס ברגע שאתה נכנס למיונים עצמם אין חשיבות לפרופיל שלך או לקב"א שלך אז ככה זה גם חייב להיות נראה לי בכל הנוגע ליחידות ההתנדבות.
מהרגע שעברת לגיבוש המרכזי הבנתי שאין כלל חשיבות לקב"א ולפרופיל כי הם רק מהווים את "כרטיס הכניסה" שלך למיונים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:53

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר