לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2008, 16:43
  אנוביס אנוביס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי sari55 שמתחילה ב "כרטיס ביקור"

קודם כל, עבודה יפה. מצאה חן בעיני הרשת ברקע.

גודל הטקסט נראה לי סביר לגמרי לכרטיס ביקור, אם כי ניתן לבדוק את זה בקלות בהדפסה ביתית בגודל אחד לאחד. הפונט עצמו לא נראה לי, אבל זה עניין של טעם. המילה "אלירן" נראית כאילו כיווצת קצת את הטקסט. אם כבר, עדיף לצופף את המילה "סטודיו" ולרווח את "אלירן". ייתכן וכדאי להקטין את המצלמה ע"ח השם.

לגבי הצבעים או לא - הייתי מתפשר. כדאי להפוך את שתי שורות הטקסט התחתון ורקע השורה לשחור לבן, או שחור אפור, והייתי משאיר את הצבע במרכז. האופציה הש/ל בלבד נראית לי קצת יבשושית.
ההבזק נראה לי קצת מיותר ותלוש. תנסי לראות איך הכרטיס בלעדיו.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2008, 12:52
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי אנוביס שמתחילה ב "אני מדבר על השגיאות כתיב שלך...."

יצא לי קצת להכיר אותך מההודעות הפרטיות, ואני יודעת שאתה בנאדם טוב שרוצה לעזור, אבל התגובה הזו ממש ממש לא במקום.
יש המון אנשים דיסלקטים בעולם, והם בוודאי נתקלים בכל מיני מקומות באנשים טיפשים שיורדים עליהם. אז לא חסר להם שגם אנשים נורמלים מהשורה (ואני יודעת שאתה לא טיפש) יעשו את זה. שגיאות כתיב אצל בנאדם דיסלקט לא אומרות כלום על הבנאדם (למעט העובדה שהוא דיסלקט), ובטח שאין לו מה להתבייש בהן!
ומי שאינו דיסלקט, שגיאות הכתיב בסה"כ אומרות עליו שהוא לא קרא מספיק ספרים בחיים שלו (ואולי לא היה במספיק שיעורי כתיבה...), ולכן הוא מתקשה בכתיבה. מה זה אומר עליו? שהוא טיפש? שהוא חצוף? רשע? כלום, זה רק אומר שהוא לא התאמן מספיק על כתיבה בילדותו. לא שמעתי מישהו מתנצל על כך שהוא לא התאמן מספיק על חשבון בילדותו, אז למה על כתיבה הוא צריך להתנצל?

אני מקווה שבפעם הבאה שתיתקל בכזה מצב תדע להתנהג ברגישות.
ישן 22-07-2008, 18:20
  אנוביס אנוביס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אוקיי, אז זה כבר סיפור אחר...."

אז עכשיו הרגישות שלי במצב תקין?

עדיין, גם אם הבן אדם באמת דיסלקט, הוא יכול לבדוק את ההודעה ולתקן את השגיאות. יש מספיק אפשרויות לספלינג ולבדיקה.
לי אישית זה מפריע לקרוא הודעה כזו, עם כל כך הרבה שגיאות. קורה לאנשים פה ושם, מילא. יש פה מספיק עם שגיאות, ולא הערתי לאף אחד. ההודעה הזו, מבחינתי, נראית כמו חוסר איכפתיות וזילזול במי שקורא אותה. מבחינתי, כשאני רואה הודעה כזו, נראה לי שהכותב אומר: אני שם זין על מה שאתה חושב...
עכשיו יקפוץ מי שיקפוץ ויגיד אל תקרא. הבעיה שהזמן שלוקח לי לקרוא את ההודעה הוא בערך חצי שניה.
אם זה נעשה בתום לב, בגלל דיסלקציה, יואיל הכותב המודע למצבו, יתחשב ויבדוק את הודעתו. אם זה נעשה, כפי ששרי אמרה, לא בתום לב, הרי הכותב ראוי להודעה הראשונה שלי בנושא.

עכשיו זה מספיק ברור?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:15

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר