לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-07-2008, 20:38
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
לא ברור לי כל העניין הזה של הופעות חימום !....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אסף אבידן התותח יחמם את מוריסיי, סולן ה"סמית'ס" שבא לארץ"

לא רוצה הופעת חימום !
לא שילמתי בשביל הופעת חימום !
לא הגעתי מוקדם כדי לתפוס מקום טוב בשביל חצי שעה או יותר של הופעת חימום !
(ואת דעתי על האסף אבידן אחסוך מכם)......

למה מר אבידן חושב שמי שהגיע כדי לראות את מוריסיי יתלהב מהופעת החימום שלו?
הרי להופעות שכאלה מגיע קהל וותיק שזו לו בד"כ הזדמנות נדירה לראות את האמן הנערץ עליו ולא ממש מעניין אותו מי או מה אם בכלל ייתן הופעת חימום, לרוב זה זמן מצויין לדאוג לאספקת בירה להמשך הערב.....

ונכון ! אני יודע שזו הזדמנות ליוצרים צעירים/חדשים לפרוץ או לפחות להתבטא ושיש לא מעט טיעונים שסובבים סביב העניין , טיעונים שהם הגיוניים בהחלט אך מה שכתבתי היא כמובן דעתי האישית בעניין ותו לא.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2008, 11:52
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

"יחמם את מי שאמור לחמם?....
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אוי שברת את ליבי עכשיו לבני,..."

שאלוהים ישמור !
זה אסון כפול ומכופל....

בחייך "לאנס" תחשוב רגע - אחרי 25 שנה יש לך הזדמנות לראות את מוריסיי כאן בארץ !
אחרי 25 שנה שאתה חי ונושם את המוזיקה שלו אתה באמת צריך הופעת חימום לפני שהוא עולה לבמה????......
אתה באמת צריך שייצרו אצליך "אוירת מתח וציפייה"?
לא ציפית מספיק שניים וחצי עשורים בשביל זה?....

ומה הקשר בכלל בין הסגנון של האבידן למוריסיי?
למה מישהו בהפקה חושב שהקהל שבא לראות את מוריסיי וסוזי והבאנשיז (כפי שלפחות שהיה צריך להיות במקור) יתחבר דווקא לסגנון של אסף אבידן?...

ובעניין אבידן והכשרון שלו - שים לב שאני עדיין לא קוטל אותו למרות שאני מתאפק שלא לכתוב את מה שאני חושב.....
אסוציאטיבית אני יכל להגיד לך שכשאני שומע אותו ברדיו לפני שאני מעביר תחנה מה שישר עולה לי בראש זה אחד משני העצמים האלה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.agora.co.il/deals_images/6698.JPG]

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/uploaded/3d0120c27da40077.jpg]
ישן 18-07-2008, 12:18
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
אף אחד לא מכריח אותך להגיע להופעת החימום
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב ""יחמם את מי שאמור לחמם?...."

אם זה כל כך מפריע לך. אפשר להגיע באיחור ישר להופעה העיקרית.

"למה מר אבידן חושב שמי שהגיע כדי לראות את מוריסיי יתלהב מהופעת החימום שלו" - קצת קטנוני, הייתי אומר, ואפילו מתנשא מעט.
הבחור הוא יוצר וזכותו לנסות להגיע לכמה שיותר קהלים בכל דרך נאותה שימצא. זה שאתה לא אוהב את הזמר, לא אמור לפסול אותו. כשזו להקת חימום שאתה כן אוהב - לא קראתי את אותה התנגדות נמרצת (וזה היה ממש לא מזמן).
אפשר לדון עקרונית בשאלה אם יש צורך בהופעות חימום או אין צורך בהן, אבל אני מעדיף שהדיון יהיה עקרוני ולא לגופו של זמר.
יצא לי לא פעם להכיר אמנים חדשים דרך הופעות החימום בהופעות ואף להתרשם לטובה. מנגד, גםי זכיתי לראות כמה קטסטרופאליות בצורה פלילית. הנושא לא ממש מפריע לי, אני זורם.

וחוץ מזה, זה בדיוק המקום לכתוב מה דעתך על כל זמר, כולל אלו שאתה לא אוהב.

ישן 18-07-2008, 12:37
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

אתה בטוח שכדאי להגיע ישר להופעה העקרית?...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי שומר סוד שמתחילה ב "אף אחד לא מכריח אותך להגיע להופעת החימום"

זה בכלל ישים?

אין לי ספק שאתה יודע טוב מאוד שאם לא תגיע הרבה לפני פתיחת הדלתות ותשעט קדימה בנהל "פרוץ" עם פתיחתן תמצא עצמיך אי שם ליד הקיר מאחור או כשעשרות גופות מיוזעות נמרחות עליך במרכז האולם..
אישית אני תמיד מעדיף לעמוד ממש "על הבמה" בשורה הראשונה !
אין לזה תחליף מבחינתי, למרות שלאחרונה אני נתקל יותר ויותר בתופעה מרתיחה אחרת של צלמים מקצועיים כאלה ואחרים שנעמדים לך מול הפרצוף "בשם עבודתם" (אבל גם בזה כבר למדתי לטפל)....

ובעניין הפסקה הזו:

..." הבחור הוא יוצר וזכותו לנסות להגיע לכמה שיותר קהלים בכל דרך נאותה שימצא."...

צר לי אך אינני יכל להסכים עם זה !

"דרך נאותה" היא לא דרך הכרטיס שעליו שילמתי ממיטב כספי (ולרוב לא מעט) כדי לראות את מי שבאמת אני רוצה לראות ועבורו שילמתי והגעתי !
התחושה היא ש"על הדרך" משחילים לי איזה זמר חימום כזה או אחר לצרכי קידום מכירות (שהרי בקידום מכירות בסופו של דבר מדובר).

קרא לזה התנשאות (לא ברור לי מה בדיוק הקשר) או אחרת אך זו דעתי בעניין.

הייתי רוצה לראות את אבידן אז הייתי נוסע לראותו ספציפית ולא "על הדרך"...

ובעניין הופעת החימום של "החונקים" (אני מאמין שלכך רמזת) אז כן !
לפחות כאן היתה מחשבה הגיונית ונכונה מצד ההפקה שאמרה שבהחלט יש סיכוי סביר שמי ששמע בשעתו את בלונדי שמע גם כך או אחרת את החונקים !
בסה"כ אותה שכבת גיל ואותם מועדונים של פעם....
ישן 18-07-2008, 17:47
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
היות ואני לא יודע איך מתמחרים את הכרטיסים,
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי לבני שמתחילה ב "אתה בטוח שכדאי להגיע ישר להופעה העקרית?..."

כל תשובה שלי היא סוג של השערה, מה שאני חושש, שגם תהיה תשובתך.
אני רק דיי בטוח שבכרטיס גלומה גם עלות הופעת החימום ועוד טרם נבחר מי יחמם את המופע העיקרי.
אם כך - את התלונה שלך יש להפנות אם כבר למארגנים ולא לזמרים, ששמחים לקפוץ על העגלה ולהכיר את עצמם לעוד אנשים.
אני גם לא יודע אם זמרים כאלו מקבלים בכלל שכר על הופעת חימום, אולי הם מסתפקים בפירסום שיוצא להם מזה כתשלום.

איש לא מרמה אותך, אתה יכול לסרב לשלם את הכרטיס ולא ללכת להופעה. אתה יודע מראש תמורת מה אתה משלם.
זו הדרך המקובלת בכל העולם.
אתה מרגיש אולי ש"אונסים" אותך לראות מישהו שאינך רוצה, אבל יש קהל רחב שכן רוצה וכן יהנה.
אני חושב, שהופעת החימום היא שולית ביחס להופעה העיקרית.

ההפקה, תפקידה לנסות למצוא את מי שהם חושבים שכדאי לקדם וכי יש בסיס לדרישה ולעיניין.

אותה שכבת גיל, אותם מועדונים, אותה תקופה, אינם ערובה לכך, שהקהל יאהב בהכרח.

ואם אתה לא מבין איפה ההתנשאות - אעזוב את זה. אני רק חושב שאתה לא נוהג קו שווה.

ואי אפשר לקבל הכל, גם להגיע מאוחר יותר כדי לא לשמוע את הופעת החימום וגם שורה ראשונה וגם וגם
יותר מעניין מה הדרך שמצאת לטפל בצלמים המקצועיים

ישן 19-07-2008, 19:27
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

טוב...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שומר סוד שמתחילה ב "היות ואני לא יודע איך מתמחרים את הכרטיסים,"

אז כמה תשובות לכמה טוענות...

אני לא רוצה שיתמחרו לי שום הופעת חימום של שום אמן בהתהוות ובפרט אם יש סיכוי שזה רק יוזיל את עלות הכרטיס שהרי לגבות ממני סכום של 300 שקל בה בשעה שללא הופעת חימום ניתן היה לגבות 250 זו כבר ממש חוצפה !

להגיד לי שאני יכל לסרב ולא ללכת להופעה זו ממש לא תשובה ! למה לא ללכת להופעה? למה אני צריך להתכבד בהופעת חימום מבלי שרציתי וביקשתי בכלל ולו רק משום שמפיק זה או אחר או אמן זה או אחר חושב שזה יהיה נכון להציג את עצמו לפני כן?
לא רוצה !
לא ביקשתי!
ולרוב גם לא מעניין......

אגב - משום מה בהופעות להן הלכתי לא אחת גיליתי רק לאחר הכניסה שאני אמור לצלוח קודם כל הופעת חימום לפני שהאמן אותו באתי לראות מתחיל את הופעתו ! חוצפה כבר אמרתי לא?....

ובעניין ה"אי אפשר לקבל הכל"...
אני דווקא מצפה שבעבור הסכומים שנגבים כאן עבור הופעות אני בהחלט אקבל הכל !
אקבל הופעה שמתחילה בזמן (ולא לאחר איחור "אפנתי" של חצי שעה) !
אמצא לעצמי מקום טוב בקדמת הבמה !
לא אצטרך לנעוץ מרפק מלווה במבט של מאסר עולם בצלם או צלמת חוצפנית שידחקו בכח (ובאומץ לב יש לומר) ביני לבין הבמה בטוענה של "אני רק לוקח/ת כמה תמונות" ונתקע לי שם עשרים דקות (או עד שאני מאבד סופית את הסבלנות).....

ועל מחיר של 23 שקלים לבקבוק סטנדרטי של הייניקן עוד לא דיברתי (אבל זה ממש לא קשור כרגע לעניין)...

יכל להיות שאני מצפה ליותר מדי ויכל להיות שאני מתנשא אבל זו דעתי בנדון !

והיות ויש לי תחושה שמכאן אנו נכנסים ל"לופ" של ויכוח מעמדת התבצרות אני מעדיף לחדול כאן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר