לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2008, 22:42
  DCD DCD אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי ישראל K שמתחילה ב "נסה לראות..."

תודה ישראל

עברתי על העמוד הנ"ל גם לפני שפתחתי את האשכול, אבל הוא קצת לא ברור.

מצד אחד הם כותבים (בחלק העליון ביותר בעמוד):
ציטוט:
You can set the default SQL mode by starting mysqld with the --sql-mode="modes" option, or by using sql-mode="modes" in my.cnf (Unix operating systems) or my.ini (Windows). modes is a list of different modes separated by comma ( “,” ) characters. The default value is empty (no modes set). The modes value also can be empty (--sql-mode="" on the command line, or sql-mode="" in my.cnf on Unix systems or in my.ini on Windows) if you want to clear it explicitly.

מצד שני, המצב המסורתי (TRADITIONAL, כתוב בחלק התחתון של העמוד) שכביכול אפשר להחשיבו כברירת מחדל הוא:
ציטוט:
TRADITIONAL

Equivalent to STRICT_TRANS_TABLES, STRICT_ALL_TABLES, NO_ZERO_IN_DATE, NO_ZERO_DATE, ERROR_FOR_DIVISION_BY_ZERO, NO_AUTO_CREATE_USER.

ומצב ה-TRADITIONAL נחשב כ-STRICT:
ציטוט:
When this manual refers to “strict mode,” it means a mode where at least one of STRICT_TRANS_TABLES or STRICT_ALL_TABLES is enabled.

מצד שלישי אני לא בטוח שמה שכתוב בדוקומנטציה של MYSQL זה הברירת מחדל בשרתים.
יכול להיות שרוב השרתים מגדירים במכוון SQL MODE ספציפי אחר ממה שכתוב בדוקומנטציה שלהם...

עוד דבר שמוזר לי הוא שכשהתקנתי את ה-MYSQL אצלי ב-localhost (בגירסה 5.1.25 ), ה-sql_mode שכתבתי בהודעתי הראשונה הוגדר לי אוטומטית בהתקנה.
לכן איך יכול להיות שבדוקומנטציה של MYSQL הם כותבים דבר אחד, ובפועל בהתקנה מוגדר SQL MODE אחר?

שים לב שאותו הדבר כתוב בדוקומנטציה של MYSQL 5.1 (כאשר הקישור שהבאת הוא של 5.0 ... אך עדיין הבדל זה בגירסאות לא שונה מבחינת הנושא של SQL MODE)

בעיית מצב ה-STRICT התחילה בין היתר כשהתברר לי שבמצב זה איני יכול לתת ערך Default של מחרוזת ריקה לטור מסוג TEXT ( שאגב נראה לי הזוי שיגבילו אותנו כך סתם, אפילו אם זה Strict mode )

נערך לאחרונה ע"י DCD בתאריך 19-07-2008 בשעה 22:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:11

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר