לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-03-2005, 22:48
  TheStriker TheStriker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.03.03
שלח הודעה דרך ICQ אל TheStriker
שאלה בנוגע ל"חוק החדש"... איך אפשר לאכוף אותו..?

שלום...
אני יודע שיש נושא כזה ב"דביק" למעלה...
אבל יש לי שאלה אחרת.. בנוגע לחוק שקובע שכל מי שקיבל רישיון לאחר 1.11.04 יכול להסיע רק 2 נוסעים ללא מלווה.

אוקיי... אני קיבלתי רישיון לאחר תחילת נובמבר, וכבר נגמרה לי תקופת הליווי.. וקיבלתי רישיון מפלסטיק...
עכשיו, לא מוזכר בו כלום בנוגע לחוק הזה! - לא כתוב שם שיש לי הגבלה של להסיע רק 2 אנשים...

כתוב : "הגבלות והיתרים : - נהג חדש"..
בדקתי וגיליתי שזה כתוב גם לחברים שלי שעברו טסט לפני נובמבר..

אז אני לא מבין איך לעזאזל השוטר יכול לדעת עם החוק הזה חל עלי או לא?...
אגב, אתם יודעים אם ומישהו נעצר על זה שהוא הסיע יותר מ-2 ? ומה עשו לו ?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-03-2005, 21:49
  סיירת סיירת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.12.03
אחי, אני באותה הדעה שלך...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי fade שמתחילה ב "עד כמה ששמעתי זה עדיין לא הגיע לרמה כזו של חומרה"

לפי דעתי, אתה צודק, מה גם שרוצים לנסוע 4-5 חברים יחד לאנשהו, זה מצריך לפחות שני רכבים, ככה שזה עלול לגרום יותר להפעלת לחץ חברתי, כאילו, למה שאני אתן לחבר שלי לעקוף אותי ליד החברים?
אני לא אוותר ובסוף מה שיוצא זה שכולם מגיעים לביה"ח או במקרה היותר גרוע לאותה החלקה בבית הקברות....

ואם כבר מדברים על נבחרי המיבור, זה לא משהו שמעניין אותם התאונות דרכים, כל אחד במקום המבייש הזה שקוראים לו בית הנבחרים דואג רק לכיסא שלו ולמשכורת שהוא יקבל...
הוא מוציאים חוקים רק בשביל להראות שאכפת להם...

החוק הזה עלה בהצבעה ראשונה בכנסת בתחילת חודש יולי, נידמה לי ב-14, יומיים שלושה אחרי הייתה ישיבה של איזה וועדה משהו לדום בעניין תאונות הדרכים, ומי היה שם?
רק חבר אחד, השר שטרית, ערוץ 2 נסעו לצלם את כל החברים לראות איפה הם היו באותה זמן, כל אחד מצא לו איזה עיסוק, כי זה רי יותר חשוב מהחיים שלנו...

ישן 05-07-2005, 01:43
  iting5 iting5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.04
אני לא בטוח שככה הם יכולים לדעת
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי סיירת שמתחילה ב "אני אסביר איך יודעים.."

אני יתן לך דוגמא שאני יודע עליה, אני למשל עברתי את הטסט ב-2 בינואר 2005 ורשום לי ברישיון משנת 2005 אז סבבה... אבל ידידה שלי עברה טסט ב-31 באוקטובר 2004 יום לפני שנכנס החוק, אמנם את הפלסטיק היא קיבלה רק בינואר אחרי סיום תקופת המלווה ולמרות זאת רשום לה ברישיון משנת 2005 למרות שהחוק לא חל עליה כי היא עברה את הטסט לפני כניסת החוק. ואני יודע בוודאות שהוא לא חל עליה כי מקבלים את הפלסטיק בסיום תקופת המלווה והיא קיבלה אותו אחרי חודשיים מה שאומר שאם היא לא קיבלה אותו אחרי 3 חודשים החוק לא חל עליה, אבל בכל זאת רשום לה משנת 2005...
ובנוסף לזה שמעתי משהו מוזר מאוד מחבר שלי ששאל את המורה לנהיגה שלו מה הקנס במקרה ואתה נתפס עם יותר מ-2 אנשים באוטו הוא אמר לו שהקנס אותו החרמה מידית של האוטו... :\
מישהו יכול להגיב על זה בבקשה...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר