לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2008, 21:59
  shaY741 shaY741 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.12.06
שאלות| יש לי כמה שאלות בקשר ללימודי הנדסת חשמל

אני בן 18, וכבר מלפני כמה שנים היתמכרתי למקצוע הזה הלכתי למפעל הייטק של אבא שלי, ומאז אני רוצה לילמוד הנדסת חשמל כרגע אני ממשיך לימודים יג יד.

אני מדבר כרגע רק על התעודת בגרות יש לי ציון של 4 יחל מתמטיקה סופי משהו כמו 93 ובאנגלית 4 יחל 75 , וממוצע בגרות של 90 רציתי לישאול:

1)האם הציונים ההאלה מספיקים בשביל להיתקבל ללימודי הנדסה באוניבסטיה ,ולאיזה אוניסטיאות אני יכול להיתקבל (בן גוריון , תל אביב.....)? ( רק כנתאי קבלה תעודת בגרות)

2) האם אני יכול להיתקבל ללימודי להנדסת חשמל בלי לעשות פסיכומטרי?

3)האם תעודת בגרות כתנאי לקבלה אוניברסיטה משמעותי ?

4) אני ממשיך יד יג ואני חתום על כך שאני אחרי הלימודים יג יד משרת בחיל האוויר , האם זה נותן לי נקודות זכות באוניבסטיה /מכללה או בכלל לחיים האם זה טוב להמשיך?

5)הציון הכי נמוך שלי בתעודת בגרות זה 76 בהיסטוריה סופי האם לשפר ל90+ אני יכול לשפר האם ללימודי הנדסת חשמל זה משמעותי?

תודה מראש לעוזרים
חזרה לפורום
ישן 18-07-2008, 22:16
צלמית המשתמש של Algorithm
  משתמש זכר Algorithm Algorithm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.10.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shaY741 שמתחילה ב "שאלות| יש לי כמה שאלות בקשר ללימודי הנדסת חשמל"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי shaY741
1)האם הציונים ההאלה מספיקים בשביל להיתקבל ללימודי הנדסה באוניבסטיה ,ולאיזה אוניסטיאות אני יכול להיתקבל (בן גוריון , תל אביב.....)? ( רק כנתאי קבלה תעודת בגרות)
כנס לאתרים של האוניברסיטאות שברצונך להתקבל אליהן, ובדוק את הסכם ההנדסי שלך עם סכם הקבלה באוניברסיטה.

2) האם אני יכול להיתקבל ללימודי להנדסת חשמל בלי לעשות פסיכומטרי?
לא.

3)האם תעודת בגרות כתנאי לקבלה אוניברסיטה משמעותי ?
תלוי מאיזו בחינה - בגדול לא - למשל בטכניון [לא יודע לגבי מקומות אחרים]ניתן לעשות מכינה ומכינה זו תחליף לגמרי את תעודת הבגרות בשכלול של הסכם.
מכינה זו מתעסקת במתמטיקה, פיזיקה, אנגלית וכתיבה מדעית בלבד - דבר זה מהווה יתרון לאנשים בעלי זיקה לצד המתמטי-פיזיקלי ומתקשים בצד ההומאני והוא אשר פוגע להם בתעודת הבגרות.

4) אני ממשיך יד יג ואני חתום על כך שאני אחרי הלימודים יג יד משרת בחיל האוויר , האם זה נותן לי נקודות זכות באוניבסטיה /מכללה או בכלל לחיים האם זה טוב להמשיך?
לאחר שתשתחרר מהצבא אתה תוכל להתקבל ללימודים גבוהים באוניברסיטה עם תעודת הנדסאי [יג-יד] ובעקבות תעודה זו אתה תקבל פטור ממספר קורסים של התואר הראשון - מספר הקורסים תלוי במוסד הלימודים.

5)הציון הכי נמוך שלי בתעודת בגרות זה 76 בהיסטוריה סופי האם לשפר ל90+ אני יכול לשפר האם ללימודי הנדסת חשמל זה משמעותי?
הרבה יותר חשוב שיהיה לך ציונים גבוהים בפיזיקה-מתמטיקה-אנגלית מאשר בהיסטוריה, במידה ואין לך פיזיקה הרי שמצאת לך מה אתה צריך לעשות - 5 יח"ל פיזיקה או כמו שאמרתי כבר בהתחלה, מכינה [שכוללת פיזיקה כמובן]. זה מאמין שהשיפור בהיסטוריה יהיה זניח, אני מניח שהוא יביא לשיפור של 0.2 נקודות בסכם.

תודה מראש לעוזרים
אין בעד מה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר