לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2008, 14:37
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]ניסיתי להתחבר איתן ואז..."

מעולה!!!1 נהרגתי.

ובקשר לנושא האשכול:

* אביתר בנאי בא עם אשתו ושני הילדים הבלונדינים המתוקים שלו לעשות הופעה פרטית לאחותי הגדולה כשהיא אושפזה בבי"ח. אני עשיתי בינתיים בייביסיטר על הקטנים בחוץ. איך זה קרה? ידיד של אחותי למד קלידים אצל אהרון רזאל, השיג ממנו את המספר של אביתר בנאי ופשוט התקשר לבקש . אחד האנשים התותחים (אביתר).
* הייתי בחדר של חני פעם (מה, היא נחשבת אמנית?)
* הייתי בבית של יאיר לפיד השנה, אבל לא פגשתי אפילו את אשתו (שבשבילה באתי), אלא רק איזו מנקה. כנ"ל על הבית של ישראל אהרוני (השף), אדוה מלמד (אותה כן ראיתי) והשר רמון (גם כן בשביל אשתו). זה היה כשעבדתי יום אחד בשיווק של muller, והייתי צריכה לחלק ערכות לעיתונאים שעשויים לכתוב על זה במדור שלהם. (עיתונאים נחשבים אמנים?)

נראה לי שזהו.

אה, וקרובת משפחה שלי (אולי אחות של סבא, לא סגורה על זה) היתה חברה של שלמה ארצי בדיוק לפני שהוא התפרסם, אבל ההורים לחצו עליה לחתוך כי זה לא טוב להיות חברה של איזה זמר, היא צריכה בחור רציני...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2008, 22:57
  שומר סוד שומר סוד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.05
את שלמה ארצי ראיתי אוכל פלאפל בת"א
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "האם יצא לכם להפגש עם אומן\להקה ישראלית במקרה?"

לא הציע לכבד
(בטח אמר בלב "סתומי עלי" )

את דן תורן אני רואה מידיי פעם בעיר.

את כל חברי להקת נוער שולים במסיבת הפתעה לאמא של אחד מהם, שהיא חברת המשפחה.

הייתה תקופה שהייתי פוגש את יהודה תמיר (מלהקת חלב ודבש. עכשיו אני תוהה אם זה השם שלו או לא) במכולת - בעל המכולת ואני הינו באופן קבוע מציקים לו. אם הייתי נוכח ויהודה תמיר היה נכנס, הינו מתחילים לשיר לו "שיר לשירים". גברים, שלא מתבגרים

זה מה שזכור לי כרגע.

וסתם איזה קוריוז על הדרך
יום אחד אני מגיע למכולת. ושמע את בעל המכולת "מה בשבילך היום, אדון הכט?". הבטתי וראיתי את האדון. עברו כמה ימים אני חוזר למכולת ושוב האדון הכט נמצא שם. הפעם היו שם לקוחות שניצלו את הפגישה עימו להתלונן על כל מיני בעלי עסקים. אחד גם הגדיל לעשות והביא לו הצעות לתוכנית טלוויזה שהייתה לו (אולי עדיין יש לו) וכינה אותו צדיק הדור.
אחרי תקופת מה, אני שואל את בעל המכולת, איך זה שהכט קונה אצלנו בחנות והוא לא גר בעיר בכלל?
בעל המכולת נפל כמעט מרוב צחוק.....
מסתבר, שזה בכלל לא אדון הכט, רק אחד שדומה לו שתי טיפות מים.
העיקר, הלקוחות התלוננו....

אוח, מאז שהוא סגר את המכולת משעמם לי בשכונה

ישן 20-07-2008, 17:18
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
בואו נראה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי asafdr שמתחילה ב "האם יצא לכם להפגש עם אומן\להקה ישראלית במקרה?"

1. כשהייתי קטן הייתי הולך בכל שנה לפסטיגל בהיכל הספורט רוממה (בחיפה).
אבא שלי היה מכניס אותי בכל פעם לחדר המנוחה של האומנים (ככה זה כשאתה מקומבן...).
הפסדתי בדמקה לאדם, שלומי שבת דרך לי (בטעות) על הרגל, שמעתי את חני נחמיאס צועקת על הילדים שלה בטלפון (הציבורי), וקיבלתי גלויה חתומה של הבטלנים (נתן דטנר ואבי קושניר).

2. סמיר שוקרי חבר טוב של קרוב משפחה שלי שגר בלונג איילנד. כשהייתי בארה"ב בשנת 2005 דיברתי איתו והוא הזמין אותי למועדון שהוא מופיע בו/שותף בו.

3. לפני שלושה חודשים השתתפתי בתוכנית 1 נגד 100. לפני הצילומים הסתובבתי באולפנים בנווה אילן וראיתי עוד כמה זמרים ושחקנים שהגיעו לשם למטרות אחרות. אגב, הייתי בנבחרת וזכיתי ב-5,258 ש"ח. את הצ'ק קיבלתי בשבוע שעבר, 73 ימים לאחר שידור התוכנית.

4. יש שחקן תיאטרון/טלוויזיה שאני מכיר טוב מאוד עוד מהתקופה שהוא היה חייל בצה"ל. אלדד פריבס, ששיחק בסדרת המופת "פיק-אפ" היה הסמסו"ל שלי.

אה, ואתמול אברם גרנט היה אצלי ברחוב. הוא הגיע לנחם אבלים את משפחת גולדווסר, שיושבת שבעה בבית הוריה של קרנית.
בימים שלפני זה היתה שם כל הצמרת המדינית-בטחונית של ישראל...

זה מה שאני זוכר נכון לעכשיו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:13

הדף נוצר ב 0.13 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר